Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

lenickan
16. čer 2008

já vím michi - jen tak doufám, víc než v jiné dny... ale rozhodně netestuju, myslím že jsou to plané naděje!!!🙂

zanetik
16. čer 2008

Mufy nevím necítím se být těhu a když testík 44DC byl negativní, tak asi ne..půjdu tedy zavolat dr. dlouho jsem tam nebyla ani nepamatuju kdy naposled..

Je Michi to ti závidím, řádila bych s tebou 😀

Leni taky mám dlouhý cykly teď už zas až moc, tak nevím jestli zas nevyfasuju Utroše, už jsem ho měla a na ovulku Clostilbegyt myslím, že to co máš je normální cyklus, počkala bych tak do středy a testla...

michina
16. čer 2008

Holky, už mě přestal bolet ten podbřišek, paráda!!

lenickan
16. čer 2008

michi, to je dobře...🙂
Zanet: jak myslíš normální cyklus jako že mohla být ovu?

mufy
16. čer 2008

Lenickan taky si říkám,že pokud bych byla těhu,tak to tak bude a když ne,tak to stejně neovlivním,takže zkus vydržet a kdyžtak za 2 dny testni.

Já jsem si teď řekla,že když budu chodit na IUI,tak testovat nebudu,už se nebudu tolik strsovat.Buď to přijde nebo ne. Akorát jsem si přidávala starosti.

Michi no hurá....... 😉

Zan třeba se to zase urovná......

Holky já si včera hrála a nachystala jsem z ředkviček miláčkovi krásnou snídani.
Ředkvičky jsem nakrájela na silnější kolečka a vzala si malinký nožík a vykrájela jsem z nich písmenka MILUJI TĚ a dala to na chleba namazaný máslem. No vypadalo to kouzelně. Teď mi miláček napsal,že to byla nádherná snídaně a že ho to moc potěšilo. To víte,když jsem pořád doma sama,tak vymýšlím blbosti, ale krásný blbosti........ 😀 😀

zanetik
16. čer 2008

No myslím klasický cyklus ovu bolesti a teď buď předmenstruační, nebo se zahňizďuje, to je prý podobná bolest...no uvidíme 😉

Tak jdu teda volat, ale vůbec se mi do toho nějak nechce..kdo ví proč zas MS nikde 😒

Mufy to je krásný...to já na to nemám nějak čas, ale udělala jsem včera z jahůdek krásný nepečený dort tak si dnes dáme, budem dnes odpočívat...

Michi možná sis jen něco natáhla 😉

lenickan
16. čer 2008

zanet: je fakt, že je to pro mne nové, takto mne to nikdy nebolelo... takže uvidíme...ale bolesti před MS jsem mívala jiné🙂 třeba je to celé jiné....
At tak nebo tak - pokud má přijít at přijde co nejdříve od 3DC beru clostík

michina
16. čer 2008

Jéé, mUfy, to muselo být hezké.. To mě manžílek napsal na velkou A4: Vítej doma, Kačenko a za to srdíčko a nalepil mi to v předsíni na zed, takže když jsem přijela z nemocnice, bylo to to první, co jsem viděla, když jsme vešli domů. Ta jsem to tam nechala, že to sundám, až půjdu první den do práce. Takže dneska už to půjde dolů.. 😅 A občas si píšeme vzkazy na zamlžené zdrcadlo v koupelně 😀

mufy
16. čer 2008

Vidím,že jsme všechny stejné a prdlé. 😀

Právě jsem napsala otázku na mzcr , jestli je pravda,že od 1.1.2009 schválí jen jeden pokus IVF.Tož jsem zvědavá,co napíší.

lenickan
16. čer 2008

Holky jsem trhlá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koupila jsem si těhu test a pochopitelně negativní🙂 Opravdu jsem měkká!!

mufy
16. čer 2008

Lenickan tak aspoň víš,na čem jsi. Ale třeba je to ještě brzy.NIkdy nevíš. 😉

jmisa
16. čer 2008

Leni, ty si tedy 🙂 😀

zanetik
16. čer 2008

Leni to známe, ono tě to časem přejde...jak dlouho se snažíte?

jmisa
16. čer 2008

Zanetik, i to mě napadlo 🙂
Já neměla doma testy ani při IVF 😀

michina
16. čer 2008

Mufy, oni už to chtějí schválit od ledna? To si dělaš legraci? Tím pádem bych msuela stihnout všechny tři pokusy do konce roku, at toho jeste vyuziju. A zvlást ja, která vlastne nemám vůbec jinou moznost a ty skoro taky, vid? 😠

jmisa
16. čer 2008

Mufy, já doufám, že to neprojde. 😒

mufy
16. čer 2008

Michi ty bys to už stejně nestihla všechny 3 pokusy,protože mezi tím musí být přestávka alespoň 3 měsíce.
Ale já si stejně myslím,že to byl jen planý poplach.Prostě někdo si to špatně vyložil a už to šlo dál,že z toho vznikla tato fáma. No ale já raději napsala,abych věděla,jak dlouho budu chodit na inseminace,protože příští rok už bych na to neměla.
Mě nahlodala embryoložka u nás v CAR,ale stejně si myslím,že to má z netu tak jako všechny ostatní. 😖

zanetik
16. čer 2008

No tak to jsem zvědavá, to já bych asi nestihla nic, teda vlastně ten jeden...ještě jsem se nedokopala zavolat k dr. 😎 ale budu muset, zachvíli jedu dom, hrozně mě dráždí kašel a venku je tma a jemně prší...tak se zatím mějte a zítra papá

sroubek
16. čer 2008

tak hlásím 1600- 1700 g...a přidávám se k menší skupině 🙂 hlavička je nahoře 😖 ...ale my se otočíme 😅 😵

jinak jsme prý zdraví jako řípa...odhad porodní váhy 3200g...no tak uvidíme 😉

já mám kruh s rybičkama..modrej a průhlednej 😉

majmuna
17. čer 2008

ahojky kde jste zensky? 🙂 Mam chvilku casek nez se nasnidam a tady ani jedna drbna ☹

majmuna
17. čer 2008

jejda sroubas to bud rada za tu vahu 🙂 to bude Kubik miminko tak akorat 🙂 😉

nam jsou dneska 3 mesice...hruza jak to leti....ale za takovyho uzlika bych klido dala i 10 let... 😕 no co to placam...to bych mela vrasky i na prdeli...stacej strie 😀

mufy
17. čer 2008

Ahojky Majmun,ty jsi teda ranní ptáče. 😉

Tedíkovi jsou už 3 měsíce,to teda pěkně utíká.

Sroubku, miminko roste tak jak má a to je dobře.Už to máš za pár. 🙂

grej
autor
17. čer 2008

Ahoj holky, včera jsem neměla vůbec čas. V jednu jsme šli k zubaři (hromadně jako rodina) a pak už jsem se nevracela do práce. Včera nám totiž odvezli babičku do nemocnice. Nic jí nebolelo, jen začala hrozně krvácet z konečníku ☹ V nemocnici jí dali na kapačky a dnes jí budou vyšetřovat. Vůbec nevím, co by to mohlo být. Kdyby hemeroidy, tak by to nebylo v takovým množství, to samý při nějakým vředu. Hlavně by jí něco bolelo, ne? jí nebolí nic...
Takže jsme jí tam včera s mámou vezli ještě nějaký hyg. potřeby a léky. Po těch kapačkách byla hrozně oteklá a nadulá ☹ Bylo mi jí líto. Držte nám palce, ať to dnes dopadne dobře...

Navíc už mi třetí den je nějak blbě. Vždycky po ránu je mi hrozně na zvracení. Navíc mě bolí břicho. ALe tak divně. těsně pod pupkem když si to zmačknu, tak to bolí. Asi střeva či co...

Ovu ještě nedorazila, čípek zavřenej, tak jsem naštvaná 😠

Šroubku, krásná váha 😉 To budeš mít mimčo akorát, ne jako Majmun - malý slůně 😀 😀 (sorry Majmu 😉)
Dnes s tebou počítám, po obědě si brnknem.

lenickan
17. čer 2008

ahoj holky. tak mrška stále nikde... to mne napíná schválně abych začala s clostíkem co nejpozději ach jo

mufy
17. čer 2008

Grej to je mi líto, určitě to dopadne dobře.Babička je určitě silná. 😨

Grej nemůžeš být třeba těhotná? Je ti po ránu špatně, MS jsi měla slabou.Co když je t těhu???????

Leni neboj buď přijde a když nepřijde,tak je to zase dobře,ne????

lenickan
17. čer 2008

muf: to víš že by to bylo dobře. Ale ona přijde vaječník už nebolí, ale podbřišek zase jo - a to je mrcha!!!

grej
autor
17. čer 2008

Leni - teda ty naše těla nám dávaj, co? Tobě mešká MS, mě ovu 😠

Mufy, nemůžu být těhu. MS byla normální jako vždycky a navíc měřím, takže je jasno.
http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6
Spíš se to asi zpozdí.

Díky Mufy, snad to s babčou fakt dopadne dobře. Je to kus ženský, jen tak něco jí neskolí...

zanetik
17. čer 2008

Ahojda děvčata, Grej snad bude babi v poho když ji nic nebolí 😉

Takže samý čekání to máte dobrý já jsem dnes 48DC MS taky nikde, těhu nejsem, takže zítra v 9:40 k dr. takže asi vyvolávačku a 10dní čekání na MS...děs děs...

Majmu už se na Tedíka moc těším, v tomhle věku se mi zdaj kouzelný ty mimča...

Leni aspoň tobě doufám mrcha nedorazí 😉

mufy
17. čer 2008

Grej aha já si neuvědomila,že měříš.No tak to máš asi něco se žaludkem. A ta ovu přijde později.Jak jsem ti psala včera, taky mi přišla v druhém cyklu po IVF asi kolem 20 dne.Takže cyklus jsem měla dlouhý.

Mě zase bolí prsa, jako by už měla dorazit ovulace,jenže dneska je ještě moc brzy,tak doufám,že ji nějak neprošvihnu,to bych musela v ten den valit do nemocnice,ale snad se to nestane a bude to zase v normě. 🙂

mufy
17. čer 2008

Grej zrovna jsem se dívala na grafy a po tom IVF se mi první měsíc zdržela ovulace jen o 2 dny a druhý měsíc jsem ji měla až 22 DC.Takže ještě vydrž,ona může přijít později. 😉