Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
29. srp 2008

Grej testovat zítra budu,abych věděla,jestli pít nebo ne.Myslím,že pokud bych těhu byla ( což ale nepředpokládám ),tak by se to už objevilo.Takže uvidíme,ale myslím,že je to úplně zbytečné.Za ty roky se už znám a poznám to.
Jinak teplotka stoupla.ale ona se mi drží takhle nahoře když beru Utrogestan a trvá to třeba až do MS,takže z teplotky nemůžu nic usuzovat.A bolí mě dneska děsně břicho,takže to čekám tak v neděli. 😖

Já jsem začala s kilama teď trošku bojovat, začala jsem jíst hodně ovoce,zeleniny,ryb a nejím moc pečivo,jen málo .Tož jsem zvědavá,jak to dlouho vydržím. 😀

grej
autor
29. srp 2008

ALe prosímtě, jaký objevilo? Čekáš MS dle WK až v pondělí, ne? To je ještě času...
Jako chápu, že to na sobě poznáš, to já taky, ale není jistý, že by to na testu už bylo... A je fakt, že UTrouš teplotu drží. TO mě taky...

Já se taky snažím jíst zdravě - celozrnný pečivo, zelenina, ovoce, málo příloh... zatím to teda žádný výsledky nemá 😀

mufy
29. srp 2008

U mě to taky žádný výsledek zatím nemá,ale když to budu alespoň trochu dodržovat,tak bych nějaké to kilčo shodit mohla.
A fakt cítím,že mrcha přijde.Ale co už,asi to nemám souzené,tak to bude třeba příští měsíc. 😅

majmuna
29. srp 2008

ahojky 🙂

zanet co to tu ctu? doufam ze ti pravnik poradi a nejak to vezmete zpatky...nejlepsi by bylo nic nepodepisovat a hodit se marod......ach jo kocicko mysli na miminka ale pokus se to i nejak vyresit...on treba i stres ohledne financi ti taky neprida ☹ pokuste se nejak tu dohodu napadnout ...treba staci svedek ze to bylo pod tlakem nebo i potvrzeni od doktora ze si zkolabovala a nemela jsi v ten moment spravnej usudek 😖

majmuna
29. srp 2008

jo a ohledne toho zradla je to prca...ten muj me narkl z toho ze mam nejradsi tedaka pak zradlo a pak teprve jeho 😀 pry jestli bych to druhy a treti nemohla prohodit 😀

grej
autor
29. srp 2008

Koukala jsem do zákoníku a řekla bych, že pokud doložíš, že už jsi v době podepsání dohody byla těhu, tak by se to možná dalo vzít zpátky. Budu moc držet palce!!

Majmu - MM je teda srandista 😀 Ale věřím, že kdybych tohle řekla tomu svýmu, tak se pod to taky podepíše. Jen u mě odpadá to první místo, tak se to celý posouvá 😀

mikulka
29. srp 2008

Ahoj holky, nakukuju, co je nového.
Tak mufy čeká, zda se povedlo (věřím, že ano!!!), Grej, ty už stimuluješ?
Michi a co ty, ty začínáš kdy? A Artep taky? 😕

Zane, jestli špiníš, to se stává, ale i přesto bych radši v takovém případě ležela. Dvojčata to je rizikovka.
Jestli máš nevolnosti, tak tě lituju, znám moc dobře. Já teda navíc i furt zvracela, no vždyť víte.

zdravím majmunku, díky za radu, že se dost dá objednat na netu. Taky jo, už jsem naobjednávala dost věcí a je to tak lepší.

Kočky, včera jsem byla na UZ, tak vše v pořádku 🙂 , malý má už skoro 2 a půl kila! 🙂 😉 Jsem moc ráda. Už se na něj tolik těším. 😅

grej
autor
29. srp 2008

AHoj Mikulko,
já už stimuluju od středy. V pondělí jdu na UTZ, tak uvidíme, jak to vypadá s folíkama.

Michi teď tuším bere antikoncepci a až jí dobere, tak začne taky píchat.

SKvělé, že už jste takový obři🙂 Už máte vybraný jméno?

mikulka
29. srp 2008

Ju, tak to držím pěsti na po, ať je hodně folíků!!!
Jméno máme dávno, po manželovi... To víš, ustoupila jsem, ale v našem případě se to tak nějak hodilo. 😉

grej
autor
29. srp 2008

Vlastně jo, už jsi to tu jednou psala. Jsem zapomněla 😉
Díky Mikulko, snad jich bude víc než minule. Abych měla aspoň mrazáky...

artep26
29. srp 2008

Ahoj holky, tak jsem doma, mám to za sebou 🙂
Mám hlavu nafouklou informacema, takže to ještě vstřebávám 😀
Připadám si jako feťák, taková kvanta léků a injekcí jsem nikdy nebrala 😒

artep26
29. srp 2008

Mikul zdravím, vydrž ještě chviličku a dočkáš se toho svého drobečky, uvidíš že to bude stát za to 🙂
Mufy neházej flintu do žita, podívej se na Žanet jak s tím zatočila a vypadalo to, že půjde na vyvolávačku 😀 😀
Žanet na tebe budu moc myslet, určitě s tím něco půjde udělat a když ne, tak se holt svět taky nezboří. Hlavně aby byla prťata v pořádku 😉

grej
autor
29. srp 2008

Čau Artep - a co ti teda všechno řekly?
Ty jo, už jen půl hodinky a taky pomažu domů... Na poštu, nakoupit a večer za PRahu ke kámošům. Zavíraj hospodu, páč jim nevynáší, tak tam budou péct masíčko. Škoda, že budu muset řídit. JSem se těšila, že si dám vínko, večer po dlouhé době sexík a asi holt bude sexík bez vínka 😉

artep26
29. srp 2008

Ahojky, já mám dneska volno, tak jsem šťastná jak bleška. O den prodloužený víkend, to si nechám líbit 😀
Jinak čípek v normálu, děloha taky, žádná cysta, tak jsem vyplázla 2000 Kč na první dny stimulky, dostala jsem taštičku s perem, spousty léků, ampulky, kontejner na injekce a polštářky ... no znáš to, ty už jsi takhle fasovala 2x.
Jinak začít bych měla toho 9.9. ale ta moje MS je potvora, tak budu doufat, že bude zase 28 dní a rozjedu to 😀
Neschopenku mi dají klidně od začátku, ale asi si jí nechám napsat až po 1. UTZ.
Měla bych jít ten 5. den na 1.UTZ - ale to je sobota a nebo 6. den a to je zase neděle, a o víkendu tam myslím nejsou. Tak to se s nima musím poradit, co dělat. Určitě se to musí nějak řešit, ne?? 😒
Už zase plaším dopředu.
Já dnes včer chci jet k ségře, že pokecáme, manža jde s klukama do osvěžovny 😀

grej
autor
29. srp 2008

Tak to máš za sebou teda to co já ve středu🙂 Já jsem nafásla jen léky, páč jsem před první IVF byla aktivní blbec a desinfekci a polštářky jsem si koupila sama, tak si to od nich ani neberu 😉
Jaký jsi dostala léky? Já mám jen pero s dávkou na první dny... Kontejner na injekce? To jako na odpad? To já si házím do pytlíku a pak jim to odevzdávám 😀
CO si dostala? PUregon?

9.9. je pěkný datum🙂 Aspoň by se ti to hezky pamatovalo 😀

U nás makaj jen v sobotu, v neděli ne. Možná by bylo lepší jít na kontrolu už v pátek, radši aby se podívali dřív než později... Ale oni si to uričtě ošéfujou.

grej
autor
29. srp 2008

Tak já se loučím holky. Užijte si hezký víkend, mažu na poštu, nakoupit a čekat na manžu ať můžem vyjet na masíko.

Pááá v pondělí!!

artep26
29. srp 2008

😀 Taky mi kamarádka aktivně poslala to pero, 😀 a tak mám 2 😀 😀
Mám Puregon, Pregnyl, Orgalutran, Utrouš, Prednison ... fakt jako feťák 😀 😀
Jo kontejnerek (taková malá popelnice 🙂 ) na odpad na ty polštářky a injekce.
Mám strach s těmi léky vůbec manipulovat, ten Puregon prý stojí 10.000 tak mám strach že to rozbiju, nebo vyleju nebo něco 😠 Znám se, jsem jelito 😖
No tak snad tam budou v sobotu, to bych byla zrovna 5. den no ale to se s nimi domluvím.
Taky bych si dala nějaký ten alkohol, ale už nic radši nechci, ať jsem "čistá". Doteď jsem pokuřovala, vím že jsem hrozná, ale od pondělka jsem neměla ani jedno, no pusa mi lítá,kor když manža kouří. Ale vydržet se to dá, jen nikam nesmím jít, to by byla lákačka. Ale asi bych to i vydržela, vidina mimi je nade vše 😉

grej
autor
31. srp 2008

Ahooooj!!
Já měla příjemný víkend. V sobotu jsme s manžou pracovali, on připravoval schody na vybetonování a já sekala naší obr zahradu. Docela jsem si mákla, až mě z toho ke konci rozbolelo břicho.
Jinak mě teda vůbec nic nebolí, tak se bojím, že tam zas nebude žádný folík jako minule ☹
Akorát teda dnes ráno jsme sexovali a to jsem to cítila jako při ovulaci, tlačily mě vaječníky, tak snad tam něco bude...
Leze na mě nějaká mykoza 😠 Nevím, jestli do sebe mám cpát nějaký čípky. Zítra jdu na první kontrolní UTZ a pak i na gyndu na preventivku. Možná zkusím Femisan (nebo Femigel nebo jak se to jmenuje), to tam snad nezanechá takový "následky" jako borax...

Zítra píchám šestou dávku Gonalu a pak jedu na ten UTZ. Taky mi maj brát krev na předoperační. Když jsem se ve středu objednávala, tak ještě nevěděli, jestli budou mít v pondělí operace nebo ne. Tak mě sestra objednala na 9,40 s tím, že mi hned vezmou krev a pak bych šla v deset k doktorovi /to by končil na sále/. Měla jsem si volat v sobotu odpoledne, že už budou vědět, jestli vůbec sál bude, že by mě kdyžtak přeobjednala hned na ráno. Snažila jsem se tam po obědě dovolat a nikdo tam nebyl. Nakonec to vzal nějaký správce či co a prý maj jen do jedný. Tak jsem byla naštvaná 😠 Nechápu, proč mi sestra řekla, ať si zavolám po obědě.
TeĎ nevím, jestli musím být na tu krev na lačno. To bych asi umřela do těch deseti hlady... Ale asi musím být na lačno, co??
Až pojedu do práce, tak jim tam zkusím zavolat jestli teda nemaj volno hned od rána, popř. se zeptám na to lačno. A uvidíme...

Fakt se dost bojím, ejstli tam vůbec něco bude..

Tak holky pa, já půjdu pomalu do hajan. A buĎ se přihlásím hned ráno a vy mě psychicky podpoříte před kontrolou nebo tam pojedu hned ráno a pak dám hned vědět. Tak páááá

mufy
1. zář 2008

Dobré ráno holky,

tak já měla taky takovej pařící víkend.Od pátku jsme oslavovali, pak i v sobotu, stála jsem od rána v kuchyni a chystala a vařila, atd....No unavená jsem teda dost a i nevyspaná,tak se těším,až dneska půjdu brzy spát.
Vše se vydařilo, ten dortový chléb jsem upekla, no musím říct,že se mi povedl, možná zítra vložím fotečky.

Jinak podle toho,že jsem pila,poznáte i to,že to zase nevyšlo.Teplota už včera klesla a dneska se to rozjíždí.Takže nic. ☹ No takže se budeme snažit zase další měsíc.Ode dneška beru Fytotonik,tak snad mi pomůže.

Grej na tu krev se chodí na lačno. 😉

grej
autor
1. zář 2008

Ahoj Mufy. Na foto dortovýho chleba se těšim 😉
TO mě mrzí, že to zas nevyšlo ☹ Obdivuju tě, že máš pořád náladu na ty IUI. Já už bych to nevydržela a zkusila bych zase IVF...

Volala jsem si do GESTu, konečně jsem se dovolala. Nechala jsem to objednání na 9,40, protože mi sestra řekla, že sice na lačno se musí, ale že už se to teď tak nebere. Že můžu pít a dát si třeba suchý rohlík. Mám štěstí, že zrovna ten jsem si z práce přinesla. Tak ho tady do sebe futruju 😉

Nějak po deváté budu odjíždět a pak vám dám hned vědět jak to dopadlo...

divabara
1. zář 2008

Ahoj holky,

hlasim se v novem tydnu...
Grej, tak to drzim pesticky....

Mufy, to me mrzi, vypadalo to opravdu nadejne...

Holky, tak hodne sil do dalsich snazeni...musi se to uz prolomit!!!!

mufy
1. zář 2008

Grej no u nás to ani jinak nejde,proto než čekat na IVF,tak raději budu chodit na inseminace.Ale to víš,už mě to nebaví,ale říkám si,že to třeba vyjde a na IVF nepůjdeme. 😕 No kéž by to vyšlo.

Ať ti ten UTZ dopadne dobře. 😉

Ahojky Baruš, máš pravdu,už to tu musí někdo zase prolomit. 🙂

mikulka
1. zář 2008

Ahoj holky,

tak koukám, co je nového. Hlavně jsem byla zvědavá na Mufy a na Grej, kolik má folíků.
Mufy ☹ Tak dál do boje, viď.

Zdravím Báro, jak se vede?

grej
autor
1. zář 2008

Tak jsem tu holky.
Výsledek jak jsem očekávala. Opět jen 6 folíků. 5 x 14mm na levým a 1 x 10mm na pravým. Ten pravej prostě nebude makat a nebude... I v přirozeným cyklu mi většinou ovuluje levej...
Pozitivní je, že tentokrát byly vidět aspoň už na prvním UTZ. Ne jako minule až na druhým... Sliznice prý OK.
Doktor mi chtěl dokonce snížit dávky, ale když viděl, jak blbě jsem reagoavala minule, tak mi nechal těch 150 jednotek a přidal Orgalutran. Tak už jsem si ho sama píchla. Je to fakt skroto stejný jak pero, jen to do tý kůže trochu hůř lezlo a pak to bolelo. Ale nic hroznýho.

na další UTz jdu ve středu.

mufy
1. zář 2008

Grej uvidíš,že tentokrát to vyjde.A když vám zbydou 3 embryjka,tak si zavedete všechny pro vyšší úspěšnost. 😀

grej
autor
1. zář 2008

Jen blbni Mufy. Asi by k tomu teda došlo, ale já doufám, že bude vajuch aspoň 5 😉

zanetik
1. zář 2008

Ahojky berušky, tak jsem si byla ráno u dr. pro neschopenku, mám ji od pátku a neomezený vycházky, tak jsem vysmátá...znovu dělal UZ, aby se ujistil, že je vše ok a taky je oboum bije srdíčko, vypadají teď oba stejně starý přesně 7,5týdne, dostala jsem další Utrogestan a zvýšil mi dávku na 3x1. Takže neschopenku jsem poslala po Davidovi a s tou firmou jsem skončila...mluvila jsem s bývalou mzdovkou a říkala, že stejně neschopenku a mateřskou mi bude platit on a když se tam už stejně nechci vrátit, ať to nechám, že by mi to mohlo akorát ublížit a jednou se ho zeptám, za co to bylo...a jen tak mimochodem jsem se dověděla, že pan majitel a moje šéfová se scházej na nějaký chatě...přišel na to její bývalý manžel, proto se s ní rozvedl...
Tak jsem si dala polévku a jdu se projít ven na sluníčko, ještě se ozvu, v 15h si jedu do práce pro mamku a jedem na zahradu umývat bazén...jahody už konečně máme, zatím pa

Mufy příště to musí vyjít, pamatuj na ten srazík příští léto 😉
Grej nemusí jich být hodně lepší míň a větší a kvalitní, věřím že to tentokrát vyjde 😉
Těhulky a jak se daří vám?
Michi a jak to jde v práci? Pojedu asi na otočku do Ostravy s kámoškou na zápis na VŠ nechceš zajít na kafčo než ona si to vyřídí?



























😉

artep26
1. zář 2008

Ahoj berunky,
Grej tak ať ti vája pěkně tloustnou a rostou, ať máš pořádnou snůšku.
Mufy u tebe mě to mrzí, ale co se dá dělat, vždyť to už máme natrénované a víme, že se to prostě děje a tak musíme být hooooooooodn trpělivé.
Zan ty odpočívej, nestresuj se ať je vše OK 🙂
Jinak já se dnes tak poránu rozčílila, že jsem šla rovnou na personální, že příští pondělí jsem tu naposledy (pokud tedy MS dorazí včas 8.9.) Kašlu tady na to, nebudu se tu nervovat, zase ze mě šéf udělala blbce, tak co bych se na něj taky nevybodla.
Víkend docela milý, v sobotu jsme měli rozloučení dětí s prázdninama, tak si myslím, že si tu opejkačku užily oni i my 😀 😀

michina
1. zář 2008

Teda, co tot ady čtu? Zan tak to je fakt maso!! Ani jsem si nestihla přečíst dnešní zápisky a hned píšu.. To mě teda zvedlo ze židle, jak někdo dokáže člověka zmanipulovat, at mu podepise dohodu, bezduvodne!! Vzdyt oni na tebe nemohli, paragraf ti naridit nemuzou, vyhodit bezduvodne taky ne!
To je fakt na pravnika, ale ve tve situaci to bude docela stresove a i financne narocne, chce to swe poradit s nejakzm znamym, jake tu jsou sance.. Zeptam se jeste po znamych a dam vedet..

grej
autor
1. zář 2008

Díky holky, snad budou vajca dobrý. Byla bych ráda, kdyby nám zbylo i do mrazáku... No uvidíme.

Zan - tak pokud ti platit, tak to možná asi fakt nech. Předpokládám, že po téhle zkušenosti by ses tam stejně enchtěla vrátit, tak na co se zbytečně stresovat...

Artep - správně - taky na ně kašli. Za ty nervy to fakt nestojí...