Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
16. pro 2008

Ahoj holky,

Michi také se přidávám ... upřímnou soustrast ☹ je mi to moc líto, ale jak píšeš, už ho nic nebolí ☹ ☹ ☹
Opravdu je mi to moc líto. Držte se všichni doma a musíte doufat, že příští rok bude určitě lepší

zihu
16. pro 2008

ahoj holky,
michi 😔 mrzi me to, uprimnou soustrast, myslim na tebe... snad bude pristi rok tim, ktery vsechen smutek "vynahradi", pokud se to tak vubec da rict....

majmuna
16. pro 2008

ahoj holky

michi uprimnou soustrast a hodne sily 😔 verim ze brzo na misto tatky pribude clovicek v pupiku a bude zase dobre 😉 je to smutny takhle pred vanoci ale o neco lehci ze jste to ocekavali...zrovna zitra ma vyroci smrti i tatka MP...

mufy
17. pro 2008

Dobré ráno holky,

poslední dobou si tu píšemše čím dál míň.Je to asi tím,že těhulky a maminky mají plno práce a navíc je před vánocemi,takže toho času taky moc není.

Já už se tak těším na volno.Ještě to do pátku musím vydržet a pak bude lehárko. 😀

grej
autor
17. pro 2008

Ahoj holky,

dnes jsem měla opět příšerný sen. Zdálo se mi, že jsem potratila. Byla to teda moje vina, protože jsem lyžovala. Ale to v tom snu nebylo tak podstatný. Lyžovala jsem opatrně, ale pak jsem najela na nějaký obrovský skokánek, jako by bouli, vymázla jsem se hrozně moc. A doktorka co tam přijela pak zjistila že dole krvácím a že to bude asi špatné 😔 Ráno jsem se vzbudila a pěkně mě bolí břicho. Asi jsem se v noci mlela.

Už se mi zdálo podruhé, že krvácím. Snad to nic neznamená. Jestli se to břicho nezklidní, tak to tu zkusím kolem poledne zabalit...

Taky už se těším na dovolenou. V pondělí a v úterý mám volno, do práce pak jdu až po svátcích - 29. - 31. Stejně musím toho 30. na kontrolu, tak nemá cenu si brát volno.

Ty Vánoce jsou spíš smutný, co? Manželovi taky umřela maminka dva dny před Štědrým dnem, takže u nich jsou fakt Vánoce spíš svátky smutku než klidu a veselí 😔 ☹

zanetik
17. pro 2008

Ahojky taky vás všechny zdravím, jojo teď před vánocemi i těhulky mají na pilno, ale taky mě včera docela bolelo břicho, tak musím zvolnit a všechno pomalu, dnes jen v klidu začnu utírat prach a co do 13h stihnu to stihnu...

Jinak sny jsem taky dnes měla nějaký divoký, ale taky jsem nemohla usnout, protože se dusím suchým kašlem, od půl 2 jsem seděla v kuchyni než se to zklidnilo a ráno o půl 8 zase, bojím se aby to holkám nějak neublížilo, už mám namožený celý břicho a záda z toho 😒

Jinak děda mi umřel 15.12 na narozeniny mýho taťky a byl to jeho taťka, tenkrát jsme mu to musely říct až druhý den, jelikož slavil narozeny a vánoční večírek a pod vlivem jsme se bály jak by reagoval...děda se docela asi trápil si myslím, hodně zhubl, já ho ani neviděla ten rok jsme na Slovensku nebyly, ale strejda, mamky brácha umřel na rakovinu v 33letech a tam to bylo docela rychlý.

Tak dost smutku...Grej jestli můžeš, tak si jdi domů lehnout, ono to docela pomáhá se pohodlně uvelebit na hodinku, dvě...
Mufy super, tak jsme říkaly, vánoce se překulej a po novým roce jdete na to, tentokrát se to určo povede po pauzičce

😉

michina
17. pro 2008

Děkuju vám všem moc za podporu..

divabara
17. pro 2008

Ahoj holky,

my mame Vanoce taky spojene se smutkem...dne 21.12. se sestre zabil pri autonehode pritel, uz je to par let zpatky, ale v srdci to zustane...

Holky, predstavte si, maly se hodne zhorsil, zacal kaslat, ale porad se smal, tvaril se zdrave...zasla jsem k Dr., a te se to nelibilo...skoncili jsme v detske, kde nam udelali RTG a zjistili, ze ma zanet prudusek hranicici se zapalem plic. Jsem totalne groggy...uz aby zase svitilo slunicko a bylo lip...Tak bere antibiotika, ted tedy chrupka a opet se tvari az na to sipani zdrave...On je fakt zlaticko. Ale ten strach o nej, to je fakt sileny...

Michi, drz se holka !

sroubek
17. pro 2008

ach jo...co to tady čtu 😔

michi upřímnou soustrast..je mi to líto... 😔
věřím že to mimi vám přinese sluníčko do života 😵

baruško...to je teda mazec..držte se...malý se z toho určitě vykurýruje...držím palce ať je mu co nejdřív dobře

artep...gratulace a veliká

😵
a zihu, artep, zanet a grej šetřete se

kubík se dneska úúplně sám obrátil na bříško a te´d se na lehátku zvedá do sedu aby popadnul hračku ..ne pardon aby zjistil co je pod lehátkem 🙂

sroubek
17. pro 2008

a krásný vánoce a nový rok...hlavně zdravíčko vašich dětiček a vás a michi a mufy splnění snu...papa 😵

grej
autor
18. pro 2008

Dobré ráno holky, tak jsem včera nakonec jela domů. Dnes už je to lepší.

Ahoj Šroubku🙂 Pokroky děláte veliký 🙂 Kubík ti dělá uričtě velkou radost 😉

Baruš - téda - ono toho všude řádí hodně. Není divu, že ty malí prďolky taky něco chytí.. Držím palce ať se toho brzy zbavíte!!

mufy
18. pro 2008

Ahoj holky,

jsem moc smutná, měli jsme zakrslého králíčka a už od neděle skoro nejedla.No a včera v noci mi umřela.Ráno jsem ji musela odvézt na veterinu.Celou noc jsem prořvala a skoro nespala.Viděla jsem ji umírat. ☹ Byla to moje kamarádka,když jsem byla sama doma a teď budu zase sama. ☹ To zase budou vánoce.
Vím,že je to pro někoho prkotina,ale když já ji měla hrozně ráda. A taky vím,že se to se smutkem Michi nedá srovnat. ☹

zanetik
18. pro 2008

Ahojky, teda Šroubku Kubík roste jak z vody...na srazíku byl v bříšku a teď...
Tak hlavně Grej, že ti je lépe...
Mufy nedá se to srovnat,ale chápu to ...mám pudlici u našich je ji 15,5 taky teď dva dny nežrala, ale už zase jo, ale kdyby se s ní něco stalo, taky to ořvu jak malá...
Jinak jsem byla na rehabce na mobilizaci žeber, tak snad to pomůže...sestřička říkala, že je to podle Mojžíšové jestli mi to něco říká, tak jsem říkala že z netu dost...taky se ptala jestli chodím cvičit, tak jsem řekla, že tady nic není a ona že před 3rokama než otěhotněla to cvičila na starý rehabce, ale na nový že na to nejsou prostory...

mufy
18. pro 2008

Holky nevíte, která stránka na stahování obalů na CD je nejlepší? Vůbec je nemůžu najít.Sháním obal na Enriqua Iglesiase - Insomniac, kdyby jste náhodou věděly, kde tomůžu stáhnout, byla bych moc ráda.

grej
autor
18. pro 2008

Ach jo, tady se to fakt těma špatnýma zpráva jen hemží... Naprosto chápu jak se cítíš Mufy. Nám až se něco stane s psicí, tak teda fakt nevím ☹

Zan - to je dobře, že jsi spravená... Ono to rovnání je super. Já mám nevýhodu, že mě bolí záda v bedrech a na kostrči a to se bojí moje fyzioterapeutka s tím něco dělat ☹

Mufy - ty jo, to nevím... Já stahuju většinou jen DVD...

mufy
18. pro 2008

Grej moc díky za ty stránky na CD.Už jsem si to stáhla. 🙂

A víš,já se tohoto okamžiku tak bála,ale už se to prostě nedalo zastavit.A to jsem s ní chtěla jít ráno na veterinu,aby jí něco dali a prohlídli.No bohužel pozdě.Já s ní měla jít hned jak přestala jíst.Teď si to budu vyčítat.Třeba mohla ještě žít a dělat mi společnost.Ono to přebolí,ale chvíli to bude trvat, byl to člen rodiny.

No nic jdu domů, mamka má narozky,tak si jdu sní sednout,aspoň bude důvod se opít. ☹

Mějte se holky.

artep26
18. pro 2008

Holky ahojda,
tak jsme všichni 3 v pořádku, byla jsem převelena na svojí gynekologii 🙂
Mám fotečku z UTZ ale hodím jí sem později, teď jdu na chvíli ležet, od rána jsem na nohách.
Zatím pa pa 🙂

grej
autor
19. pro 2008

Ahoj holky🙂 Gratulace Artep🙂 Bublinky jsou krásný 😵 😵

grej
autor
19. pro 2008

Včera jsem mluvila s Majmu a chtěla vidět další fotku pupku. Tak jsem jí dala do alba. Ale jak se fotím sama, tak jsou ty fotky naprd... A spíš tam vypadám jak tlustá, než jak těhotná 😀

zanetik
19. pro 2008

Ahojda berušky, přeju krásné páteční ráno, hlavně Mufy to je den 🙂 kor když dnes končí, ale doufám, že se z domu taky ukážeš ještě letos 😉 . Tak snad ses včera moc neopila, když tu dnes ještě nejsi...Mufy to si nevyčítej, ono stejně než by na něco přišly...a to bylo stářím?
Grej bříško povyskočilo...počkej, ale to pravý teprve přijde, mě teď za týden vyroste o dva cm, v neděli zas budu fotit..
No nic, já jedu si na bazén pro pernamentky, aspoň budeme moc chodit s holkama plavat a jedu zas na rehabku, dnes se mi to posunulo níž...
Jinak Grej kostrč mě bolí od začátku těhu,asi jak se roztahuje pánev, takže to ani nijak neřeším, ale mezi těma lopatkama a teď v půlce zad to se nedá..od 6h už kvůli tomu nespím, tak zatím pa

grej
autor
19. pro 2008

Ahoj Zanetik🙂

Já vím, že to přijde. Ono mi břicho roste tak 14 dní a fakt se za tu dobu zvětšilo🙂 Na těh fotkách to není tak vidět, ale už je takový tvrdý...

Už se těším, jak budu o svátcích odpočívat. Včera jsem byla s kámoškou na kávičce. Pořád jsme se smály, tak jsem asi dala břichu zabrat a když jsem pak jela domů, tak mě do něj normálně chytaly křeče 😒 Tak jsem se hned svalila na gauč a už se ani nehla. Přešlo to, ale dnes to zas cítím. Jak kdybych celý to břicho měla namožený. Dnes mě čeká už jen nákup masa a pak celý víkend budu zaměstnávat manžu. Chci vyprat záclony, tak bude sundavat a věšet. A pak musím vyluxovat a manžu donutím vytřít 😉

mufy
19. pro 2008

Ahojky holky,

Zan neboj, neopila jsem se, jen jsem tu měla v práci fofr už od rána, protože jsem tu poslední den,tak abych všechno stihla. I když vínko jsme si včera s mamkou daly.Ale nic velkýho.Je mi po králíčkovi smutno,ale ono to přejde.Chce to čas.

Grej už máš pěkný bříško. 😉

Artep ty bublinky jsou taky moc krásný.To je tu tento rok ale úroda, pro vás je to šťastný rok, ale pro mě asi ten nejhorší.Doufám,že rok 2009 bude lepší.

sroubek
19. pro 2008

holky mizíme z prahy do 4.1.2009 tak hezké vánoce ještě jednou, štěstí v novém roce, zdraví , lásku, děti, hodného muže a vůbec, papa

jinak letos se to tu s miminkama krásně rozjelo: mikulka, barča, já, majmu...ta to jako teda začala..takže asi čarodějka 😵 , a těhotná zihu, grej, artep a zanetik...mimochodem obrovská gratulace ke 24tt...to je mezník...supeeeeer....

takže příští rok mufy a michi a naše debata se už může jmenovat jen babinec 🙂
holky...ať vám dvěma to taky vyjde...cítím v kostech, že to vaše mimi se chce narodit už už brzo...papa 😵

jmisa
19. pro 2008

Ahoj všem.

Grej, pupík Ti pěkně roste 🙂

Zan, gratulka k holčičkám.

grej
autor
19. pro 2008

Mufy - to víš že bude ten příští rok lepší 😵 😵

Šroubas - užijte si Vánoce mimo Prahu🙂

Jmis - díky díky. I když furt to vypadá jak kdybych spíš byla tlustá 😀

jmisa
19. pro 2008

Já zatím moc břicho nemám, tedy já to poznám, ale jinak to není moc vidět, vylejzá až večer a tuhle jsem měla u pyžama úzký triko a muž přišel domů a kouká, kde jsem toho pupka vzala 😀 Bylo to super, ale ráno bylo zase pidi jako mám v albíčku.

zanetik
19. pro 2008

No ono ze začátku se vždycky vyvalí jen večer, teď už rozdíl nepoznám mezi ránem a večerem, dnes jsem i vstávala s tvrdým bříškem...

Tak já zas letím odvést mamku na večírek a vedle do města jedem pro povlečení pro synovce..

Šroubku i tobě krásné vánoce a do nového roku vše nej nej 😉

Mufy určitě bude už lepší ten příští rok, musí...

grej
autor
19. pro 2008

HOlky za chvíli se asi budu loučit. V pondělí a v úterý mám volno, nevím jak se dostanu na počítač.

Takže Vám všem přeju KRÁSNÉ A KLIDNÉ VÁNOCE A VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU!!! A vám netěhulím hlavně to mimčo do břiška 😉

mufy
19. pro 2008

Holky já se taky loučím a také Vám přeji krásné vánoce a hodně štěstí do Nového roku.Asi se na počítači objevím až v lednu.Kdybych měla čas, tak i přes svátky.

Papapapa 😉