Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
29. led 2008

Grej mě píchli injekci 2 den cyklu, pak mi to vycházelo asi za 18 dní na UTZ ( mají ho vždy v úterý ) a od středy jsem si už píchala injekce Gonalu.Ty jsem si píchala asi tak 12-14 dní, podle toho,aby jsi měla pěkně velké folíky a hodně a pak se objednáš na odběr vajíček. Když si tak vzpomínám na datumy, tak první injekci jsem měla asi 4.8. a odběr vajíček byl 12.9.,takže to trvalo něco přes měsíc.

A je dobře,že ti to s tím darováním tak řekli.Hlavní jsi ty. 🙂

sroubek
29. led 2008

jo grej..ortel si podepsala 😉 vyjde to..a pak nebude cesty zpět 😀

hele..víte něco o tom kolik % z původního platu dělají finance z PN ? 😉
už mě tady serou...začal tlak i na přesčas...že prej si mám den předtím odejít dřív a že ho mít nebudu....tuuudle....fakt se jim tu na to vyseru..řekla jsem ne..ale zatlačí li nebo se zase o něco hloupě pokusí a seru na ně...vážně 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jinak jedna holka ze srpńátek přišla o miminka...tak jsem docela vyklepnutá jako vajíčko 😒 ...doufám, že výsledky v pátek budou v pohodě...ještě že se mnou jde PAvlík 🙂

grej
autor
29. led 2008

Mrkni sem šroubku, je to tu popsaný.
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/materska-d...

Každopádně je tam strop, který vychází nějak kolem 16 tisíc... Nebo mrkni na stránky sociálky. Tam je to taky.

To víš že jo, vyprdni se na ně. Měli by být rádi, že jim tam chceš ještě pracovat..

Neboj, v pátek uvidíte s Pavlíkem jak se tam mímo hemží jak o závod 😉

michina
29. led 2008

Grej, tak ti držím palečky.. to je najednou fofr, každopádně už se něco děje. A to je důležitý!! Stejně, když tak pročítám tu statistiku a přemýšlím nad ní (myslím tu naši koníkovskou), tak v podstatě všichni, co už jsou těhu počali přirozeně, že? Tak teď jsme na řadě my, ať je to přirozeně nebo uměle, takže vajíčka a spermijky, třeste se!!! Jen tak vás z těla nepustíme!! žejo??!! 😀

michina
29. led 2008

JInak já už mám všechny krevní testy v normálu, ve čtvrtek jdu na koukací kontrolu (tedy, koukne na mě, jak se to zahojilo a jak to vypadá) a v pondělí jdu do práce. Nevěřily byste, jak já se těším!! V podstatě jsem doma od 15.12.2007. To jsem dala výpověď a byla chvilku nezaměstnaná, pak jsem nastoupila do té nové práce, ale bohužel tam byla jen 1 den.. tak v podstatě nevím, co mě čeká... Ale těším se tam! A hlavně mají jídelnu, takže denně výběr z 6 jídel, no to je něco pro mě!! Já která už přes 3 roky téměř neobědvám, to bude žúúúúúžo! 😅 😎

grej
autor
29. led 2008

Tak tak, jsme na řadě🙂
Úplně ti rozumím, že se nudíš Michi. Já byla po té laparce týden doma a byla jsem úplně vyřízená. A to jsem ještě občas sjela do práce...
A jakou máš vůbec novou práci? Jestli to není tajemství 😉
Tak to já pro změnu obědy vyřadila. Zjistila jsem, že když pravidelně obědvám, tak přibírám. Takže jsem najela na šetřící režim a dávám si maximálně jogurt nebo šunku s celozrnným pečivem.
Jsem teda zvědavá, jak dlouho mi to vydrží 😀

Holky já jsem z toho podpisu nějak hotová... Možná to bude i tím, že jsme se včera s manžou pohádali, takže i dnes u doktora nebyla atmosféra nic moc... On má asi nějaký blok. Kdykoli jdeme do GESTu, tak se předtím pohádáme 😠

Díky MUfy. Já si to taky spočítala tak na měsíc a kousek. Já budu začínat až ten 21DC. Ptala jsem se taky, pokud bych náhodou ten cyklus otěhotněla, jestli to neva. Tak prý ne. Prý to zárodku neublíží. Tak jim budu věřit 😉

mufy
29. led 2008

Sroubku nesmíš nad tím vůbec přemýšlet,že by se něco mohlo stát, ty jedna... 😠 Musíš si pořád říkat,že všechno bude v pohodě. 🙂

A na šéfa bych se klidně vykašlala, pokud tě bude takhle tlačit ke zdi. Už tak bys mohla být doma v klidu.

Michi,takže už je všechno v pořádku? No sláva. Takže nová práce, všechno nové. I obídky? Hm to my v práci taky obědy nemáme, musím si jídlo vozit z domu co si uvařím.
Včera a dneska jsem si uvařila rizoto a dneska si udělám na zbývající 2 dny omáčku z roštěnky a houby a vystřídám si to s rýží a těstovinami. A v pátek si zajdu na oběd s miláčkem když budeme mít to volno.

grej
autor
29. led 2008

Tak jsem to blbě spočítala. Ta injekce by měla být až o týden později, tzn. nějak kolem 12.3. Takže zavádění až v půlce dubna... To by mi mohl vycházet porod až po Vánocích 😀

michina
29. led 2008

Zatím to vypadá všechno v pořádku, Mufy. Jizvy se hojí, jen ta na té straně, kde mi brali vejcovod je tuhší a citlivější. Ale dnes mi odpadl i poslední stroupek, takže mažu a masíruju jedna radost. Cítim se skvěle, více uvidím ve čtvrtek.

Nová práce není tajemstvím, Grej. Jen nechci zmiňovat název. Je to jedna velká zahrnaiční firma s cca 1000 zaměstnanci, a budu na administrativním oddělení, což prý máme na starost vše kromě výroby. Kolektiv je mladý a vypadá fajn. CHtěla jsem zklidnit, předtím jsem dělala obchod a marketing, ale je to hodně časově náročné, psychicky taky a tohle mi přišlo jako skvělá položka v CV. Navíc je to velká firma a já vždycky dělala v takových malinkých a taky jsem chtěla zkusit zahraniční zázemí... I když tuto mají šikmoočci a ti se obecně k Čechům nechovají dobře, u nich neexistuje nic jako pracovní smlouva a zákoník práce. Takže je to maso, manžel u jedné takové velké začínal..Ale už nějakou dobu jedou a tak uvidíme.. Jsem optimista! 😵

michina
29. led 2008

šroubku, vůbec nad žádnýma pesimistickýma věcma nepřemýslej!! Navíc, stejně to neovlivníš, protože když to má dobře dopadnout, tak to dopadne a svým pozitivním přístupem tomu jedině prospěješ. Takže se nestresuj a užívej si těhulkovství! A hoď nám sem nějakou fotku, ať víme, jak se nám kulatíš.. 😅

michina
29. led 2008

Jinak se musím teď rozloučit, jdu vařit nějaký oběd pro sebe a pro manžílka večeři... Včera jsme měli "fajné" klobásy (fakt se tak jmenovaly, kupoval je manžel a prodavačka mu je vachvalovala), ale nebyly nic moc. Oba nám bylo těžko.. takže jdu do zeleninového rizota.. A taky mám české buchty v prášku, tak se už týden na ně chystám, že je musím zkusit.. Dám pak vědět, jak dopadly.. Já je totiž děsně miluju... 😉

grej
autor
29. led 2008

Michi já mám taky jednu jizvu divnou. Je to ta nejvíc na boku. Je taková tužší, pořád růžová a trochu i jako píchá... Ale taky poctivě mažu a je mi dobře 😉
Je fajn, že se cítíš fajn 😀
Administrativní oddělení? Tak to bude dobré... To je klidná práce v kanclu, to bude pohoda. A tu teĎ potřebuješ 😉

Správně, Šroubku - žádný stresování!!! Na to jsme tu my, netěhulky 😀

Tak a'ť se rizoto povede... Já manžovi koupila rybí salát s rohlíkem (to je dieta, co?) a sama si dám asi jen pomelo...

michina
29. led 2008

Rizoto hotovo.. takové dietní, tak doufám, že mě s ním manža nevyhodí.. 😵 Ale on hladovec sní po práci všechno... A na buchty je zaděláno, už kynou pod utěrkou..

grej
autor
29. led 2008

Tak to jsem teda zvědavá, jaký ty buchty budou!! Já takhle dělám z pytliku perník. A taky je to moc dobrý...

sroubek
29. led 2008

žádný stresování...všechny 😉

já su v pohodě...moc díky za podporu....jen ty kočky je mi moc líto no... 😖

ve čtvrtrk písnu grej zase jak to dopadlo..míry váhy...počet kopanců 😀

papa zítra
mám vás ráda...já jsem dneska nějaká nměkko, to víte hormony 😎

mufy
29. led 2008

Teda holky vymi děláte chutě s buchtama a s perníkem a já sladké nemůžu a kdybych si už vzala, tak u jednoho kousku by nezůstalo. Jsem prostě na sladké.Takže se musím hlídat. V práci si ze mě dělaj srandu,že stejně nevydržím a nezhubnu,tak si říkám,že jim ještě ukážu. 😀 Ale chce to vydržet ještě alespoň dva měsíce.

No nic já už musím jít zase pracovat,tak se mějte pěkně a pak už jdu domů.Papapa

michina
29. led 2008

No určitě Šroubku, napiš co novýho! Taky dělám z prášku perník a ještě bábovku, těsto je rychlý a nejde to vůbec poznat.

Mufy, já taky miluju sladký, už od malička, když otevřu pytlík bonbónů, je zaručené, že do 1-2 dnů padne, totéž s čokoládou a Toffife? To ani nemluvím, minule mi vydrželo 3 dny, ale ten jen pro to, že jsem ho dostala od kamarádky, když jsem se vrátila z nemocnice a mělo 3 patra!! 😀

Hezké odpoledne a zítra, papáá.

grej
autor
29. led 2008

Teda, to jsou ale spolupracovníci Mufy!!!
To mě tady naopak říkaj, ať neblbnu, že vůbec hubnout nepotřebuju 😉 No, musej si mě předcházet😀

Já už taky jen hodinku a mažu domů.

Sroubek - ve čtvrtek? Já myslela, že tam jdeš v pátek... Ale držet palce budu oba dny a budu čekat na sms!!!!!

mufy
30. led 2008

Dobré ráno kočenky.

Michi s tou čokoládou, mě když někdo donesl čokoládu tak vydržela sotva 2 hodiny.Já totiž čokoládu hrozně miliju a sním ji vždycky hned.Teď jsem měla sladké naposledy v neděli ale jen 2 buchetky.Víc ani ťuk.No ale dneska zhřeším,protože máme kuponky do Mekáče a dáme si s kamarádkou zmrzlinku a capucino.Tož jednou za čas můžu,že? Dřív jsem jedla sladké každý den a taky jsem podle toho vypadala. Říkala jsem si,že když budu jíst po malých porcích,tak můžu skoro všechno ,jen se hlídat. V tomto našem věku se přibírá jedna radost a ani to nepostřehneme. 😀 Musíme se přeci líbit našim miláčkům.Ještě by se pak čučeli po mladších a štíhlých. 😀 😀

Já se tak těším na víkend, ještě půjdu zítra do práce a pak volnoooooooooo......... 😵

grej
autor
30. led 2008

Ahoj!
Tak jsem včera úspěšně vyžehlila 4 pračky prádla a koukla při tom na Ordinaci. Ale tak mě bolí záda už třetí den, že to byly muka 😖 Ještě že jdu dnes a zítra na masáž a na srovnání!! Hurá!

MUfy, jíst častěji po malých porcích, to je dobrý plán. Taky to tak dělám a je to fakt lepší🙂

sroubek
30. led 2008

grej: jdu tam ve čtvrtek..tedy zítra...mazeeeeeeeeec...jednou jsem se tady přepsala 😉

sroubek
30. led 2008

4 pračky prádla..bože..bych umřela..já jsem jenom docvakla pondělní rajskou... 😀

dneska udělám čočku..já jí miluju 😉

kdybyste viděli tu mou zásobu na snídani: zákusek čokoládový (sežrán), 3 celozrné chlebíčky s husí paštikou..jdu na to, bílý jogurt activia, jogobella s broskví..a jablíčko

na svačinku mám sušenky 😀

včera mi jedna kolegyně řekla, že moc jím, že bych to neměla přehánět a že ona prý přibrala 15 kilo a to vůbec nejedla..a co mi je po tom, že ? 😀

my máme hlad 😵

grej
autor
30. led 2008

Správně se k tomu stavíš Šroubku🙂 Naco se omezovat... Navíc nejsi žádný tlusťoch, takže to myslím s tím tloustnutím nebude tak horký... Myslím, že poznáš, kdy už půjde do tuhého 😉

majmuna
30. led 2008

Holky jdou na me mrakoty...jedeme na matriku a M nema origos rodnej list...prej vsude stacila overena kopie....no nic malej bude mit nejspis moje prijmeni...na coz mi M odpovedel .....tak to hovno!

zanetik
30. led 2008

Ahojky zdravím vás všechny moc, tak doufám, že teď už se občas zapojím, ale zítra a pozítří jsem celý den na školení, to mě asi praskne hlava...

Dneska mě teda k ránu vzbudila hrozná bolest hlavy, ještě že jsem měla ráno prázdnej žaludek jinak bych i zvracela, ale u je to lepší...

Co jo novýho? U mě nic jsem 11DC...

Koukám, že šroubkovi chutná...to mě taky a nejsem těhu, tak se nechci vidět až budu, při moji výšce budu jak kulička...

zanetik
30. led 2008

No Majmu, tak to je prekérka...ja se bude vůbec prcek jmenovat?

grej
autor
30. led 2008

Majmu - tak to jsou teda věci... Počítám, že ten rodný list má u rodičů, co? Ti chlapi... 😀
Tak držím pěsti, ať to nějak vyřešíte!!

Ahoj Zan, už jsi tu dlouho nebyla! Co doma, už je to lepší? Ty bolesti máš možná od nervů...

mufy
30. led 2008

Sroubku správně, na co se omezovat v jídle, když ti chutná,až nabereš 5 kilo tak pak se nad sebou zamyslíš.Ale myslím,že jogurty, jablíčko a celozrné pečivo na tloušťku moc nejsou. 🙂

Majmun to je teda ale prekérka.... 😖

Grej tolik košů prádla? Jak jsi probohla dlouho nežehlila? To já si vyžehlím ještě ten týden,abych pak toho neměla moc.No včera jsem dělala ale stejnou činnost jako ty.Sice to byla jen jedna pračka,ale stačilo to.

Zanetík, no že se ukážeš. 😕 Takže čekáš na ovulku a budete se tulit? Už je to u vás všechno v pořádku?

grej
autor
30. led 2008

Mufy - nežehlila jsem asi tak 3 týdny. Pěkně se mi to nakupilo 😉 Ale už o to mám za sebou a můžu zase začít prát 😀

Ach jo, holky já jsem pořád tak bez nálady☹ Manža mě zlobí, doufám, že se brzy usmíříme. Od víkendu bychom se měli začít pořádně snažit, čekám ovu tak v úterý nebo ve středu... Čekám na omluvu, ale jak toho svýho znám, tak se jí jen tak nedočkám 😠 Sakryš.

Tak co Zan, jsme zvědavý!!

sroubek
30. led 2008

zan...už je to ok? doma? 😉

majmuuu..to snad na té matrice budou rozumní...ne? 🙂

grej: no ten tvůj je taky oříšek...hlavně by mě deptalo...že mu to tak dlouho trvá..já se musím do 2 hodin usmířit...jinak bych večer neusnula ..i za cenu krvavé hádky...já to prostě přinutím rozseknout a usmířit se 😎

mufyyy: a husí paštika ? se sádlem ..k snídani ...dietka...😉