Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
31. kvě 2010

Michi takže ty jsi dneska netestila? A já byla tak zvědavá.Tak na zítřek držím všechno co mám.

Já jsem nešpinila vůbec,jen mě děsně bolelo břicho.A když v den MS nepřišla, tak jsem testla a bylo to tam.

mikulka
31. kvě 2010

michi: mně bolelo břicho hodně, a píchalo to občas, že jsem se až lekla, co to je.
To píchání je dobré znamení, to by mohlo být ono. 😉
Při těho právě bolí břicho jako na MS - zezačátku skoro každou.
Však nemusíš testovat, je brzo, čím dýl vydržíš, tím líp.
Já testovala až 17. den po transferu.

Protože kdyby tam nic nebylo, nevěděla bych, zda proto, že je na test brzo, nebo že to nevyšlo, a zbytečně bych se nervovala.
Já jsem pro co enjpozdější testování. 😉 😝

grej
autor
31. kvě 2010

Tak jsem taky dnes nakoukla a ono nic 🙂 Neva, budu se těšit na zítra 😀

michina
31. kvě 2010

😵 Zítra je 13.den po ET, to by snad uz neco videt ybt mohlo, pokud to budou trojčata, tak urcite 😀 Dám vám vědět 😉 dobrou noc. 😵

grej
autor
1. čer 2010

Teda ta Michi nás ale napíná🙂

zihu
1. čer 2010

ahoj, tak su zpatky z dovolene ahned hledam, co Michi?????

grej
autor
1. čer 2010

Michi chce, abychom měly nervy stejný jako ona 😉

zihu
1. čer 2010

ve fotoblogu pise, ze test zatim nic neukazal:-/

michina
1. čer 2010

Ahoj holky, tak to se omlouvám, já sem psala hned v sedm ráno, nevím proč se to tu nezobrazilo ☹ Testovala jsem a nic, uplne bilo, navic spinim vice.. takze tomu nedavam moc nadeji, i kdyz manža me presvedcuje, at nehazim flintu do zita, ale ja uz jsme to tak nejak vzdala, at si nedelam plane nadeje. Zitra jdu na krev, tak ve ctvrtek rano budu vedet vysledky. Nicmene, kdyz uz silneji spinim, tak sliznice nebude nic moc, vite, jak s ni mam problemy...

zihu
1. čer 2010

michi ☹ ........ hmmm, no tak budeme aspon tajne doufat (tim nic nemuzeme zkazit.. a navic od toho nas mas!)......
drzim palce! 😉

michina
1. čer 2010

Díky 🙂

divabara
1. čer 2010

Michi, držím palce, pěsti a všechno ostatní pro štěstí !!!!

mikulka
1. čer 2010

Michi, moc na tebe myslím, moc a moc. Kéž to vyjde a mimi máš v bříšku, kočko. 😉

majmuna
2. čer 2010

cau holky tak jak to vypada u michi? byla u me grej tak rikala ze se blizi testovani...

michi tak snad se na te krvi neco ukaze ...drzim palce 😉

mufy koukej slibit ze nebudes zvedat ani tuzku 😉 musis sekat dobrotu at je prcek co nejvic dopecenej 🙂

jinak nevim cim jsem si zaslouzila tak hodny i druhy dite....mela jsem hruzu z toho co porodim po tom utrpeni na konci tehotenstvi a opravdu si nemuzu stezovat 🙂 snad to vydrzi alspon do prvniho zubu 😅 opravdu nevim co to je se nevyspat

michina
2. čer 2010

Jee, ahojky, majmu!! 🙂

Tak já jsem po dnešní kontrole nejaka unavena, asi brzo vytuhnu. Byl tam dneska docent, sef centra, ja ho moc nemusim, je mlcenlivy a takový zvlastni, nicmene mi dneska poprve rekl neco, co mi jeste nikdo nerekl. Ale nebudu predbíhat.:

Na UZ klasika, to jsem cekala, sliznice nizka, ale nic to zatim nevylucuje. (akorat, ze ja mela vcera negativni test, ale uvidime, zitra budou vysledky krve na hCG po destae hodine) Kdyz jsem mu rikala, ze trochu spinim (no dneska uz trosku vic), tak on hned, ze je to malo estrogeny, ze mam okamzite zvysit davky estrofemu ze 3 na 4 denne. Pak strasne dlouho koukal do PC a nic nerikal, jen si tam neco cetl a pak rika: Ze ty moje vajecniky nevypadaji dobre, že proto ani ty vajicka nejsou uplne idealni a ze pokud by to ted nevyslo, na nic by necekal a sel by rychle do dalsiho IVF. Ja na nej koukala, jakoze kde na to prisel, jeslti z UZ nebo z toho, jak reaguju na stimulaci. A on, že vsechno dohromady, ze mam vyssi FSH, z cehoz se usuzuje, ze vajecniky reaguji hure a ze i hladina estrogenu pri stimulaci byla nizka asi o polovinu, z cehoz se usuzuje, ze ani vajicka nebudou uplne kvalitni. Ale ze to neni zase tak, ze bych musela do darcovskych, to urcite ne, jen se mi snizuje krapet (asi o polovinu procenuelne) moznost otehotneni. Ze nekdo ma takovy nález na vajecnicich az za 10 let, ja ho mam bohuzel uz ted, neda se rict, cim to je. Muze to byt geneticky dano, kourenim (ja nikdy nekourila, kdyz pominu nekolik pokusu v puberte), cimkoliv. Takze proto by na dalsi IVF moc dlouho necekal, ze se to bude casem zhorsovat. Tak to jsem byla rada, ze aspon rekl, jak to je. BYla jsem docela trochu nastvana, ze uz si toho nekdo nevsiml driv a nedali mi ty 4 estrofemy denne uz od zacatku.
Pak se vratil k memu momentalnimu stavu, nechtel rict ani tak, ani tak, dulezita je krev. Dneska, pak v pátek a v pondeli, podle toho se uvidi, pokud bude jedna krev pozitivni, urcite nemam leky vysazovat, protože bych o pripadne tehotenstvi prisla. VYsadit mam jen v pripade, ze bude 3x negativní. Pokud by to tak bylo, hned jsem si vzala papiry na hystereskopii a do 10. dne cyklu bych na ni sla, chteji se podivat, jak to vypada uvnitr v deloze, jestli tam nejsou srusty a tak... pak by se videlo.

Takže, holky, do zitřejsi desate ranni stejne nebudu o nic moc chytrejsi.. Kazdopadne poctive lezim a nic nedelam, nekde jsem kdysi cetla tady na konovi, ze nejaka holcina mela taky nizkou sliznici a musela lezet a byt v klidu celou dobu nez se vyvinula placenta. CO kdyz je to taky muj pripad, no do uterka nez budu znat treti vysledek krve to uz vydržím... 😉
Takže tak... porád čekat...čekat...a čekat. 😎

majmuna
2. čer 2010

michi cekame s tebou holka nase 😉

zihu
2. čer 2010

michi...... cekame, neboj🙂

zihu
2. čer 2010

majmu, tak to je super, mas kliku, snad to budouci mimi od Grej zaregistrovalo a vynasnazi se, az vykoukne na svet byt stejne sikovne, aby si mami aspon nekdy odpocinula😀

mikulka
2. čer 2010

Michi, tak to je napínavé, tak ať to vyjde! 😉

grej
autor
3. čer 2010

Zihu - Loru jsem si chovala dostatečně dlouho na to, aby mimi pochopilo, jak to má vypadat 😉 😀 😀 Lora je fakt úžasná. A je to fešanda!

Michi - no tak to jsou teda nervy... Snad budu ještě po desáté doma, abych měla výsledek z první ruky!!

ono je to s těma doktorama složitý. Někdo ti řekně jednu věc, druhou jí vyvrátí... to pak znova poznáš až budeš chodit s dětma k doktorovi. Jeden řekne, že tohle a tohle nesmí, druhej řekne, že klidně... a pak si vyber.

grej
autor
3. čer 2010

Michi - moc na tebe myslím! Jsem se zprávama!!

grej
autor
3. čer 2010

Teda co to píšu... Samozřejmě "sem" se zprávama 🙂

michina
3. čer 2010

Ahoj holky, tak všem, co mi držely palce moc děkuji 😵 Ale už to ted nebude potřeba, tak šetřete si prstíky na mě až zase za pár týdnu 🙂
Dnes ráno jsme doma s manželem zase vyšilovali, neskutečně mě bolelo břicho, až jsem skoro brečela... takže si dokážete představit naše myšlenky - že je to zase mimo - navíc mě to bolelo spíše vlevo u vaječníků než uprostřed. 😨 Brufen jsem nemela odvahu si vzit, tak jsem se to snažila vydržet. O půl 11 jsem volala do CAR do OL a tam vysledky jeste nemeli, že mam zavolat za 15 minut, takže další stres. Holky ani nevěříte, já se po dnešním ránu radovala, že jsou negativní! 😎 Už jsem se zase viděla v nemocnici a pod kudlou.... 😖
Nicméně docent říkal, že mám léky brát až bude 3x negativní HCG, ale neřekl co dělat, když dostanu MS a ta se fest kolem desáté rozjela. Tak jsem volala do pobočky CARu v Polance, aby mě vzali ještě dneska na krev a zítra jsem měla výsledky a nemusela cekat celý víkend. Tak jsem to setře popisovala a ona říkala, že docent (ten mě včera vyšetřoval) tam je, jestli ho nechci raději k telefonu. Já že to je super, že jooo. 😅 Ale měl tam ještě pacientku a tak jsem měla zavolat později. Tak jsem volala a on zrovna končil, tak mi ho sestra dala k telefonu, tak jsem mu to všechno popisovala a mezitím jsem se asi dotkla tváří svého dotykového displeje na mobilu a ono to hovor ukončilo 😀 Takže trapas, volala jsem znova 🙂 Ale naštětsí byl fakt moc příjemný, až mě mile překvapil, že jsem zas přehodnotila na něj názor... Popsala jsem mu všechno a říkal, že pokud jsem dostala regulérní MS (jakože teču jako krááva 😀), takže i kdyby tam bylo někde přehlednuté těhotenství, MS to nemůže přežít, že mám vysadit všechny léky a už se dál netrápit ani odběrem krve. Tak já super, se mi ulevilo, že to není mimo a nechala jsem si dat sestřičku a s ní jsem se ještě pro sichr domluvila na krev zítra ráno, abych měla jistotu, že je to fakt 0 a v pondělí, že příjdu ukončit nemocenskou.

jenže pak sjem volala všechno manžovi, rozleželo se mi to v hlavě a říkala jsem si, že když už mám tu nemocesnkou, že si hned ten příští týden odbyju tu hysteroskopii. Tak jsem zase volala do pobočky v Olmíku (jsem byla dneska telefonní ústředna od rána, proto píšu až ted😀), že se hcci na HSK objednat. A sestřička že když jsem z Ostravy, jeslti nechci hned na pondělí do Polanky, že to tam dělají, at nemusím jezdit do Olmíku, já že jo, ale nevím, ejslti mi skončí do té doby MS. Tak jsme se domluvily, že mě objedná na ráno na pondělí a kdyby neskončila, hned jim rano zavolam a přeodbjednám se do Olmíku na konec týdne (mamka říkala, že si vezme dovolenou, aby mě tam odvezla, manža je totiž na služebce v Belgii). Tak že jo. Tak sjem zase volala tchýni, která je má praktická doktorka, že potřebuju předoperační vyšetření a potvrdit ten papír z CAR na předoperační od ní. Jenže ona bydlí v Hranicích, tkaže jsem tam hned zítra ráno chtěla jet. A tchýně že me tam kvuli odběrům nebude honit, že to zajistí u manželovy tety (taky doktorka) v Ostravě. Formulář ji pošlu dneska naskenovaný, ona ho vyplní a manža tam jede stejně v pátek, takže mi ho pak vyplněný přiveze a já zítra budu mít v ruce už mezitím výsledky z krve a moči 🙂 Musím se s tetou ještě domluvit, at mi vezme krev i na HCG, at vim výsledky ještě zítra (pro jistotu, že je tam furt 0), protože ve Fertasu by byly až v pondělí po desáté a to už budu dávno po HSK...

Takže, holky, takhle to dopadlo. Ale jsem ráda, že tentokráte to nebylo s žádnýma komplikacema. Včera jsme se s manžou dívali na Přešlapy, jak si tam Norisová s Blažkem adoptují to mimi a říkali jsme, že prostě budem zkoušet IVF a když to nepůjde, tak si taky nějaké krásné vybereme v kojenáku 😉

Tak já jdu konečně prát, žehlit, uklízet, jak já se těšííííííím :-d 😝

divabara
3. čer 2010

Ahoj Michi,

naprosto ti rozumím v tom, že je dobré, že nemusíš pod kudlu a na revizi, nebo něco takového...Tělo asi ví, co dělá, držela jsem pěsti moc, pořád nakukovala,ale jak říkáš, je dobře, že to dopadlo takto, v tom smyslu, že nemusíš na žádný zákrok. Já včera taky koukala na Přešlapy,takže i další možnosti jsou, jak říkáš, a třeba to nakonec vyjde bez léků a všeho, tak jak to bylo v těch Přešlapech - prostě zázraky se dějí a my musíme věřit !!!!! - mysím, že já mám taky jeden zázrak doma, a to mě doktoři už odepisovali 😉

Tak se drž a ať je všechno brzy zase v naprosté pohodě !!!!

zihu
3. čer 2010

Michi, tak aspon v tomhle dobra zprava, uf..... clovek uz se predem boji, co? ☹
Jsi strasne statecna a silna zenska, mas muj obdiv a mooooooc ti preju, at uz to jednou dopadne jakkoli (a ono to dopadne, ver mi🙂, aby to vase mimi bylo to nejzdravejsi a nejsikovnejsi a vsechno to cekani a trapeni se vam se vsim vsudy vykompenzovalo 😉 drz se, kocko!

sroubek
3. čer 2010

ahojda, zázraky se dějí a myslím, že my všechny, co jsme tu o tom víme svoje.....michi je mi to moc líto, ale já ti věřím, holka, že to zvládneš, určitě, ty jo 🙂

jinak u nás je všechno vzhůru nohama..já hubnu a děti řáděj, občas se rafneme s pavlem..chybí intimno...ale chtěli jsme to tak a neměnila bych..posílám fotečky...držím palce těhulkám i budoucím těhulkám a mooooc myslím na michi

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/sroubek/albu...

michina
3. čer 2010

Sroubku, moc krásné fotky! .-)

mufy
3. čer 2010

Michi moc jsem na tebe myslela.Pořád věřím,že to dotáhnete do dobrého konce. Mě zase asi pomohla ta laparoskopie pak ty injekce 7 měsíců.Já už neměla vlastně MS 14 měsíců.To je prostě nádhera.Odvykla jsem si i na ni.

Přidávám fotečku jak rosteme.

Jinak ležím a ležím,občas zajdu na net.Manža mě nenechá nic dělat. V pondělí jdu na KO tak snad se to trošku zepší.
Mimčo se mi krásně vrtí v bříšku a je radost to pozorovat,aspoň si to ležení zpříjemňuji díváním na vlny a kopanečky a povídám si se Simonkou. 😀

Tak na všechny moc myslím a zase se někdy ukážu.

michina
3. čer 2010

Mufy, kočka s břichem 😉 sluší ti to.
Uvidime, ja dopadneme, doufám, že pristi pokus bdue uspesny, vzdyt to tak letí, zacnes stimulovat, 3 týdny a je to. Jen kdyz je clovek doma, tak se to vlece, ale ted s odstupem casu si rikam, že je to fakt fofr..

mikulka
3. čer 2010

Michi, tak je nakonec dobře, že to teď dopadlo bez komlikací, i když ne s happy endem.
Myslím, že ten docent je dobrý a konečně hlavně přišel na to, co potřebuješ. Je dobře, že se tě ujal.
Být tebou, chodila bych už jen k němu, držela bych se ho, a věřím, že on ti pomůže.
A Micji, vy si nebudete muset vybírat v kojeňáku, k tomu nedojde.
Ty budeš mít krásné dítě, uvidíš. 😉 🙂
Ta nejhorší varianta by asi u tebe byla dárcovské vajo, ale ani k tomu, myslím, nedojde.
Kdy že jdeš na tu hysterektomii?

Holky, taky vás tak deptá to počasí? Byli jsme dnes na otočku u srubu a byl to smutný pohled. Bláto, louže, jak bažina.
ALe MM vyčistil suché wc, že se teď leskne, tak jsem ráda.
ALe už chcí sluníčko a jet tam! 😉

šroubku, vždyť to znáš, bude líp, děcka budou větší a větší a bude to dobré.