Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

sroubek
11. únor 2008

grej...jooo..pupík je sexy..o tom žádná 😵

ale ty šat k tomum najít...to je běh na delší trať než jsme my netrpělivci zvyklí 😀

kočko nesmutni...takhle narychlo to vyjde málkomu..to je fakt skoro rekord... ☹

grej
autor
11. únor 2008

NO jo, já vím, ale stejně to zamrzí🙂

S těma šatama tě chápu. Já bych taky nejraději měla všechno hned 😉
Umírám hlady. Už se těším, až si skočím pro nějakou baštu!!!

sroubek
11. únor 2008

já mám taky děěěěěsnej hlad..jsem snídala jen jeden kousíček štrúdlu 😢 ach můj ubohý hladový pupíček 😢 😀

mufy
11. únor 2008

Já byla ve městě a s intrastatem.Vidím,že jste tu jen vy dvě.

Sroubku některé ty šatičky jsou pěkné,ale některé se mi neotevřely.Ty už máš ale velké bříško a musíš počítat s tím,že bude ještě větší. 🙂

grej
autor
11. únor 2008

Já si jdu pro baštu🙂 Vidím to na kuře na porku s rýží. Trošku dietka😀

mufy
11. únor 2008

Jé taky bych si to Grej dala. Já dneska zase měla těstoviny,ale mám na něco šílenou chuť. Na véču jsem udělala rybí pomazánku,tak se těším,jak si dáme dneska do nosu.Včera jsem se málem neudržela a skoro jsem ji snědla.No jo jsem to ale jedlík. 🙂

grej
autor
11. únor 2008

My budem mít dnes taky rybičku. Lososa s rohlíčkem a máslíčkem 😝

ALe o víkendu jsme prasila. Udělala jsem si poctivou kulajdu a pak gratinovaný brambory s porkem! Mňamky!!!!

Jak se ti daří hubnout Mufy? Mě teda vůbec...

mufy
11. únor 2008

No já se teď vůbec nevážila,snažím se jíst občas slunečnicový chleba, většinou na snídaně, zkouším se vyhýbat normálnímu pečivu a knedlíkám atd.,ale mě zlobí ta štítná žláza,takže ať to budu držet jakkoliv,tak stejně mi to půjde strašně pomalu,protože ta moje žláznica je děsná hladovka.No a o víkendu jsem si dala pěkně sladké na nervičky,protože jsem v pátek měla z té nemocnice depku.No a pak drž nějakou dietku, když mě pořád někdo tak stresuje. 🙂 Ale chci to vydržet a necpat se takovým jídlem jako dřív, to byly samé bůčky, knedlíky, samá tučná jídla a málo zeleniny.Teď si to dám jen občas.Třeba knedlík nebo obyčejný rohlík jsem už neměla asi měsíc a vůbec mi to nechybí. 🙂

grej
autor
11. únor 2008

Tak to je dobře Mufy🙂 Hlavně že jsi se takhle rozhodla🙂 Já teda knedliky taky skoro nejím a rohlíkům se snažím vyhýbat, ale moc mi to nejde. Bez pečiva se prostě neobejdu. Ale snažím se to aspoň nahradit tmavým chlebem. A snídám ovesné vločky 😉
Zeleninový saláty mám moc ráda, ale děsně nerada je připravuju 😀 Je to hrozná piplačka...

Tak to já když mám nervy, tak sice nebaštím sladký, ale spíš smetanový. Udělám si třeba špagety se smetanovou omáčkou a je mi dobře 😀

To je hrozný, holky na nás pěkně prděj, co?
Michi ta je v nový práci, tak ta nemá čas, Mikulka se doma těší na potvrzení od doktora, Majmu trpí s břuchem a bolavými zády...
Zanet nejspíš někde myslí na zajíčka (😀), Dib si doma užívá taky volníčko na mimíska, Šroubek má spoustu práce... A Zihu se doma vzpamatovává z neúspěchu☹

Zapomněla jsem na někoho??

mufy
11. únor 2008

Myslím,že jsi asi nezapomněla. No zkrátka si musíme vystačit. Ale já už jdu takže se tu uvidíme zase zítra. Snad nás tu bude víc a doufám,že se Mikulka ozve,abychom jí mohly popřát. 🙂

Tak se tu měj Grej.Papa 🙂

grej
autor
11. únor 2008

Papa Mufíku. Krásný večer🙂
Mě dnes čeká žehlení 😖

mufy
12. únor 2008

Dobré ráno kočenky.

Tak doufám,že nás tu bude dnes víc. 🙂

Já včera měla odpočinkový den.Miláček je nemocný,tak jsem ležela s ním v postýlce a odpočívali jsme.Jednou za čas to nezaškodí. 😀
Pořád něco dělám,tak to bylo něco jiného.

Teda tam je ale zima.Doufám,že aspoň odpoledne bude tepleji.

grej
autor
12. únor 2008

Dobré ranko🙂
Já včera taky odpočívala. Na žehlení se nakonec nedostalo. Ale asi už to budu muset udělat dnes. Už se mi to prádlo nevejde do košíku 😀

mufy
12. únor 2008

Tak já teda žehlit budu až příští týden,až zase vyperu,teď už to mám všechno hotovo.

Jo a včera jsem si objednala ten Femigard,tak snad to pomůže.Budu to do nás cpát horem dolem. 😀

grej
autor
12. únor 2008

No bezva🙂 Snad Femigard zabere... My do sebe cpem jen vitamínky. A objednala jsem si Aloe Vera, tak už se těším až dorazí🙂

mufy
12. únor 2008

No vitamínky do manži cpu taky,ale chci zkusit i toto.Někomu to prý zabralo,navíc jsem si přečetla,že je to na spermie a to my potřebujeme zlepšit.Tak snad to zabere na nás oba. 🙂

grej
autor
12. únor 2008

Budu držet palečky Mufy🙂

JInak teď se mi ozvala Majmu. Byla na kontrole u gynekologa. Prý to zatím na porod nevypadá, ale mimísek už má přes 3 kila!!! To si chudák užije, Majmunka... Už by byla nejraději, kdyby se macek rozhodl jít ven 😉
Ale říkala jsem jí, že aspoň bude pěkně "dopečenej", bude to kus chlapa a nebude mít o něj takový strach🙂

mufy
12. únor 2008

Teda ono to tak utíká,že by Majmun měla opravdu za chvíli rodit. A 3 kila jsou už dost. No ani se jí nedívím,že by ho už chtěla ven.Ono nosit 3 kila a k tomu pěkně navalený prsa mlíkem to asi není nic moc. 😀
No ale já jí stejně závidím......Už aby to tady bylo..... 😀

grej
autor
12. únor 2008

No jo, letí to jak blázen... Taky jí závidím, co ti budu povídat... Ale je mi jasný, že až budu v posledním měsíci, tak se taky budu modlit, aby už byl prďola venku 🙂

mufy
12. únor 2008

Tak si myslím,že to se modlí asi každá mamina,aby to maličké bylo venku.Přece jenom to musí být pěkná zátež.

Mě to dneska ale vůbec neutíká.Nejraději bych už šla domů za miláčkem.Nebaví mě to tu. 😖

grej
autor
12. únor 2008

Nápodobně. Dělám nezáživnou práci, tak mě to fakt neba. A jsem nějak promrzlá, ačkoli topení topí docela dost... A začínám mít hlad☹
Už se těším na ty hory!!! Hurá!!!

mufy
12. únor 2008

Ty se máš,taky bych někam vypadla,ale hlavní je,že budeme mít 14 dní volno a uděláme si pohodičku.Budeme chodit na obídky,na pivečko,do sklípku atd....Musím ještě vydržet.Ale bude to teda hrozný.
Já jsem taky promrzlá,hlavně nohy,ale ještě tu musím zůstat 3,50 hodiny, blééééééé 😒

grej
autor
12. únor 2008

To si panečku budete užívat!! 14 dní volníčka jen spolu🙂
No my pojedem jen na prodloužený víkend, takže nic moc, ale i tak to bodne...
Už se nám to krátí, co? Za chvilku vypadnem🙂 Já teda za 3 hodiny, ale i tak 😉

majmuna
12. únor 2008

Ahoj kocky 🙂

Tak info koukam mate 😀 Hned po kontrole jsem chlapeckovi jela koupit spiralu na autosedacku a ulitla jsem i na hadrikach...3 trica jedno mini a u dalsich dvou uz jsem mela rozum a koupila je vetsi...to aby byl malej na dovce frajer 😀 Snad se zacne tesit a vykoukne driv....M se me ptal na co jako tu spiralu kupuju a nejak nechape ze kdyz jsem si na mimco takhle pockala do 31 let a do doby kdy clovek nemusi resit kazdou korunu tak se teda omezovat nebudu 😀 A to je to jeste Tesco vyrobek a byla jen za 230,-.....jinak takova legracka vyjde na 600,-...ma bejt rad ze ma doma zenskou co ma rozum a neutraci buh vi kolik za hovadiny 😀

mufy
12. únor 2008

Majmunko klidně nakup prďánkovi maličkýmu plno hadříků a hračiček. Já asi nebudu jiná.Já bych nejraději utrácela za takové blbosti už teď. Pak se v tom budu vyžívat, teda jestli na to bude.... 😅

Grej i prodloužený víkend je super.Budete spolu a budete se snažilkovat.

grej
autor
12. únor 2008

Ahoj !!!
A Majmu na co taková spirála je? Já jsem asi trouba jako ten tvůj M😀
jasan - žádný omezování!!

HOlky jinak se musím přiznat, že jsem debil, ale vybrala jsem si kočárek...
http://www.detskyraj.cz/zbozi/4337-x-lander-xa-...

barva "grafit" nebo při nejhorším zelená...

majmuna
12. únor 2008

Zelena je super 🙂 Videla jsem ji v obchode 😉 Takze teta...ta spirala je takova plysova blbost ktera se omota kolem madla autosedacky nebo postylky a jsou na ni poveseny hracicky aby se mrne nenudilo....nebo i prastena mamina 😀

majmuna
12. únor 2008

Jo a ta zelena je krasna ve skutecnosti....ten obrazek je blbej...vubec neodpovida 😉 Kamoska presne tenhle kupuje ale oranzovej...prej by ji zelena nesla k pleti...me by zas treba oranzova nesedela k holcicce v ruzovy 😀

grej
autor
12. únor 2008

Mufy - o snažilkování to asi moc nebude☹ Za prvé tam nebudeme mít soukromí a za druhé čekám MS a při mým štěstí to dostanu když bduu na sjezdovce 😀

Majmu - tak to je jasný, spirála musí bejt!!! A ne že jí zničíte, pak si jí zamlouvám!!

Moje kámoška má taky zelenej. Právě u ní jsem ho viděla a líbil se mi. No uvidím to se ještě rozmyslim 😉 Nebo si pořídím jinou korbu a jinej sporťák. Ta kámoška mi právě nabízí zelenou korbu se slevou, takže bych to měla jednoduchý 😉

No to je fakt, oranžová by ti neseděla v žádným případě😀

mufy
12. únor 2008

Grej ten kočárek je fakt moc pěknej, I cena je dobrá. Mě se totiž hlavně líbí ta malá korbička, kde jde miminko krásně vidět,jako v sedačce.Ona je to i sedačka.Fakt krásnej, že bych nad ním taky přemýšlela????? 😀 😀 😀

Grej a ty máš teď někdy dostat MS? A jak vypadá teplotka? Třeba MS nepřijde. 🙂