Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

majmuna
18. únor 2008

Mufyku ja bych rada nahradila tetu grej jenze jedu na prohlidku a pak mastim do prace....treba to ale na chvilku az se vratim pujde 😉

mufy
18. únor 2008

Majmunko tak ať ta prohlídka dopadne dobře.
Jinak dívala jsem se na teplotku Grej a vypadá moc a moc dobře,tak jsem psala Grej,jak to vypadá dneska a teplotka se pořád drží,tak si myslím,že tu za chvíli bude další těhulka..Mám vás od ní pozdravovat, je tam prý nádherně.
Já se už taky nemůžu té dovolené dočkat.Mě už totiž nic nebaví.
Zítra mám dostat MS a pak za 14 dnína UTZ před KET,tak snad to klapne i mě,abych tu nezůstala sama...... 😒

sroubek
18. únor 2008

nezůstaneš 😉

držím grej palečky 🙂 ...jinak dodám dneska fotečky šatů 🙂

a majmuuu..všechno dobré... 😉

mufiiku mám tu dost práce..zítra se polepším 🙂

mufy
18. únor 2008

No jo sroubku dodej ty fotečky,ať se můžeme kochat. 🙂
No mám takový pocit,že asi zůstanu.Ale vy sem určitě taky budete chodit a povzbuzovat. 🙂

mikulka
18. únor 2008

Ahoj holčiny, jdu vás pozdravit. Zatím je mi dobře, jen občas, asi 4x jsem to měla, hlavně pozdě večer či v noci mám lehkou nevolnost. A nemám chuť k jídlu, i když jím stejně jako předtím. Jen ne s chutí holt 🙂 Jinak se pořád pozoruju, a bojím se, aby malý pěkně sílil a bylo vše v pořádku.

A jak vy, šroubku, co šatečky?
Mufy, co ty, na kdy ti vychází KET?
Koukám, že majmunka pořád pracuje a vše stíhá! 😉

sroubek
18. únor 2008

http://sroubek.myphotoalbum.com/

ještě jednou odkaz na všchny šatičky, co jsem zkoušela :o)

http://sroubek.myphotoalbum.com/view_album.php?...

a tenhle odkaz by uměl ukázat 2 favority
1) korzet vínovo bílý a sukně zvlᚍ..je to fakty větš a můžou to upravit
2) bílé o dost věší jenom s korálky

moc se mi líbily ty předposlední s tou sponou nahoře, ale obávám se, že je už neoblíknu v tom červnu, ale jinak by ty jednoduché s tou sponou nahoře byly favoriti :o)

jinak mikulko..mě je dobře... 🙂 a jen se mi malinko houpnul žaludek..ale jím jak 3 a ne 2v1 😉 ...to je krásný, že jsme takhle po sobě 🙂

ty jsi doma? asi jo 🙂

zanetik
18. únor 2008

Ahojky děvčata japak se máme? Tak koukám Grej je na dovolený, Mufy se chystá a Mikul je těhu? Povídejte co je nového?

mufy
18. únor 2008

Sroubku s tou sponou byly opravdu moc hezké.

Neboj určitě si vybereš dobře,hlavně ať si vybereš dobře a cítíš se v nich.Nezapomeň,že v nich budeš elý den.Já původně plánovala,že se hnedka převleču,ale pak jsem si řekla,že ten den D je jen jeden a byla jsem v nich až do konce a bylo to super. 🙂

Mikulko to je dobře,že jsi v pořádku,až na ty nevolnosti.
Jinak já bych měla jít na UTZ před KETem asi 3.března. Už teď piju kontryhel, baštím mateří kašičku,abych tu sliznici konečně měla ukázkovou. 🙂 Tak snad bude.

mikulka
18. únor 2008

Ano, doma, v CAR mi doporučili první tři měsíce zůstat doma.
Mně právě když nic moc není, tak se leknu, zda je vše ok. A tobě bylo dobře pořád? Koukám, že jsi už v 16 týdnu, to je krása! 🙂 😉
Také se mi nejvíce líbily ty šaty se sponou, a docela i tyhle:

http://sroubek.myphotoalbum.com/view_photo.php?...

A na tebe by mi šly i nějaké ty s výšivkama.

mikulka
18. únor 2008

mufy, věřím, že sliznici bdueš mít pěknou, jako předtím, než do tebe cpali hormony!

šroubku, takže když mi nebude blbě a nebudu zvracet, nemusím se znepokojovat, i tak může být vše v pořádku?

mufy
18. únor 2008

Mikulko já si taky myslím,že ta sliznice teď bude lepší.Snad mi ten čaj pomůže.Koupila jsem si i Femigard,tak snad se toho KETu konečně dočkám.
Mikulko jen mi prosím tě napiš,jak se to dělá v přirozeném cyklu?Já jdu na UTZ 14 den a ovulaci mívám nějak kolem 16-17 dne.To budou dělat ještě před ní a nebo až po ní?Vůbec nevím co mě čeká.S těma práškama to bylo jednoduchý.

majmuna
18. únor 2008

Cauky 🙂

Mikul klidecek mne bylo jen tak nekdy hodne mizerne po tele ale zadny zvraceni....mozna kdybych byla v klidku tak mi neni ani to 😉 A navic tu vsechny tetky drzime palce...a to ze je mame uz fakt vytrenovany 😀

Jinak na gyn vsechno jako minule ☹ Cipek dlouhej a ani znamka otvirani....ja snad porodim rovnou dite do skolky 😀

Sroubas mne nejdou ty satky otevrit...myslim ty dvoje co z nich vybiras....no nic stejne na nich bude nejhezci ten vypouklej mrnous 😀 😉

mikulka
18. únor 2008

Majmunko, vždyť máš ještě na porod čas, čípek se ještě má čas zkrátit, ne? To bude v poho 🙂 😉

mufy, já byla na UZ 11 DC, na kontrole sliznice a jestli mám folík. Kupodivu už bylo vše připravené, takže mi rovnou píchli Pregnyl a asi za 4 dny jsem šla na KET (to jsem koukala, jak to šlo rychle).
Někde ani Pregnyl nedávají. Při KETU nemusí být ovu přesně a nezaváději embryjka úplně přesně jako po ovulaci.
Ale myslím, že se ten 14 DC také kouknou, jaká je sliznice a folík a buď ti nechají přirozenou ovu, nebo ti také píchnou Pregnyl. Pak ti podle výšky děložní sliznice a podle toho, kdy ti zmrazili embryjka, který den od odběru vajíček, určí den, kdy bude KET. Embryjka mi rozmrazili den předem, protože jsem měla 4 dny kultivace, a to je už dost. Tobě je možná ještě nechají chvíli kultivovat, jestli je třeba zmrazili druhý den...

mufy
18. únor 2008

Aha takže kdybych měla dobrou sliznici a podle folíků se vidělo,že bude ovu,tak se domluvíme na tom,kdy se ta embryjka rozmrazí?No mě je zamražovaly druhý den po odběru,jenže já PK nechci,protože se jim asi v roztoku nelíbilo,když ani jedno nevydrželo.Proto bych je chtěla zavést asi 2 dny po rozmražení.Musela bych se domluvit s embryoložkou.Klidně bych si tam nechala dát i čtyřbuněčná,jen aby vydržely.
No na to jsem zvědavá,asi to nebude trvat tak dlouho než jsem brala ty léky.Jé kéž by se to povedlo. 😵

Majmun klídek,vždyť máš ještě čas.Musíš chodit hodně po schodech.Užívej si těhu.Až bude miminko venku,tak nebudeš vědět,kam dřív skočit. 😀

zanetik
18. únor 2008

Tak koukám, že si mě nikdo nevšiml, koukám na to tady jak Alenka v říši divů...

mufy
18. únor 2008

Zanetík ony holky to tady zatím popsaly,co je nového. Ale jak vidím,tak už to sama víš , jestli sis to mezitím přečetla. Asi tu zůstaneme jen my dvě snažilky. U Grej to vypadá nadějně,tak se těším,co nám po dovolené napíše. 🙂
Jinak jsou všechny holky už těhu.Tak snad se to i u nás brzy změní.

zanetik
18. únor 2008

Na čtení bohužel nějak nemám čásek zatím...tak Michi je taky těhu? teda tak to jsme už jen my dvě, tak já to vidím, že budeš holky brzy následovat že?
Kam Grej jela?

zanetik
18. únor 2008

A co srazík z toho asi sešlo že? no tak to mám radost, že tento rok je tak úspěšný 🙂

sroubek
18. únor 2008

ahojky kočky 😝 ufff..trošku stresík..ale dobrý

trakže info

1)jsem doma
2)ale zítra už jdu do práce
3) v 16tt poprvé špinění 😝 ..
4) byla jsem na velké a malý chuchvaleček jako srženina a pak béžové.."špinění"
5)reakcí absolutní hysterie..směs pláče a mdlob 😀
6) šéfová mi raději zavola služební auto a řidíč mě odvezl do Podolí...
7) na ambulanci zjistili, že je vše v pořádku 😵
8) srdíčko krásně bije a nikde žádný hematom, čípek zavřený, nikde krev

....může se to stát, pokud je to bezbolestné nemusím hned jezdit na ambulanci (no ale jistota je jistota, že)...
asi prasklá žilka nebo se mohl uvolnit "koláč" asi zátka dělohy..prý se to stává..to mám od neuroložky, kde pracuje moje tchýně...no hlavně , že MIMI JE V POŘÁDKU A NIKDE ŽÁDNÝ HEMATOM

MIKULKA:ano , nemusí ti nic být a vše je v pořádku, já jsem byla jen unavená 😉

holky jsem taaaaaaaaaaaaaaaaak ráda, jo a zítra jdu asi do práce 😉
😉 😉 😉

zanetik
18. únor 2008

Tak já se loučím, mějte se zítra nevím jestli stihnu nakouknout jedu s mamkou k doktorce, šroubečku jsem ráda, že je všechno v pořádku papá

mikulka
18. únor 2008

Teda šroubku, to se nedivím, že tě to vyděsilo! Také bych plašila. Hlavně že je vše v pořádku.

Zane, Michi asi není těhulka, nebo mi to nějak uniklo...
Srazík zatím nebyl.

sroubek
19. únor 2008

teda holky, kde to vázne? 🙂

zanetik
19. únor 2008

ahojda, asi v uzlu šroubku 😀

mufy
19. únor 2008

Teda Sroubku,hlavně že je všechno v pořádku.Mě by to taky vystrašilo.

Zan Michi není těhulka,takže zbýváme jen já , ty, Michi a Grej,ale ta přijede z hor a bude mít určitě pozitivní testík. 🙂

Sroubku to víš,už tu není tolik snažilek,proto tu jich už moc není. 🙂

zanetik
19. únor 2008

Aha, tak já jsem si něco letmo špatně přečetla...a kdepak je Grej na horách? Na týden? Ta se má, bych taky potřebovala vypadnout,ale mě čeká úžasná dovolená s kamarádkou v dubnu...

zanetik
19. únor 2008

Tak já se zas loučím jedu s mamkou k doktorce, tak zase zítra papá

mufy
19. únor 2008

No kdepak to dneska vázne?Až Grej přijede,tak si budu mít aspoň s kým povídat. 😀

sroubek
19. únor 2008

já pracuju..chjo..všichni se zbláznili...tak asi až ve čtvrtek kuky kuk :o) 🙂

mufy
20. únor 2008

Tak dobré středeční ráno.
Já už asi pomaloučku dostávám MS, tak je to dobré, že na UTZ půjdu první den své dovolené.Měla jsem z toho depku,že nepřichází a že na to půjdu zase později,ale je to asi dobré.

Jsem zvědavá na Grej,teď nevím,kdy se ukáže,asi až zítra,že?

majmuna
20. únor 2008

Cauky 🙂

Mufyku o grej taky nic nevim....mozna opravdu az zitra...ale kdyby bylo neco zasadniho treba zlomena haksna 😀 ....tak da urcite vedet 😉 Takhle to znamena ze je v pohodce 😉

Zanet tak co jak valcis se zajuchem? Porad te to tahne? 😀 Neni ta tvoje uzasna dovolena s kamoskou jen zasterka? 😀

Dneska musim zase jet pro kameny.... ☹ Vcera jsem si byla nechat pohnout tim obratlem co mi skripal nervik az ke kycli a dneska konecne prisla uleva....ale byly to strasny muka nez to ta pani narvala tam kam to patri...tekl ze me pot 😀

Sroubas uz 16t...jen tak dal 🙂 Hele to uz dlouho nebude trvat a budete taky vedet jestli vam narostl pindik 😀

Mikul porad drtim palecky 🙂 😉 Myslim na vas 🙂