Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

dibdonka
12. pro 2007

Tak mě to letost vychází pěkně, já budu vegetit i mezi svátkama..... mam dovču, ještě mi to vyjde a možná si i 2 dny převedu do příštího roku.... 😉

zanetik
12. pro 2007

AHojky zlatíčka vůbec nestíhám v práci toho je čím dál víc a nebo nám nešel net, zítra si to poctivě dočtu a snad se víc zapojím, teď už letím domů, protože máme ty kuželky a možná půjdem i testovat novej bowling naši firmy, aby zítra na kolaudaci byl funkční, takže zítra budu K.O 😀
Papá hezký zbytek dne...

dibdonka
12. pro 2007

Tak já se taky pomaloučku loučim, mějte se krásně a já se přihlásim až v pondělí!!!! Tak piště at mam co čist.... 😀 pa 🙂

mikulka
12. pro 2007

teda, to byla cesta. Pěkně mě bolí břicho, sjezdila jsem snad celou Prahu! Holky, mám sice od zítřka volno, ale na koníka juknu, na dovču letíme v so. Jsem zvědavá na Grej.

My na Vánoce samozřejmě nedostali nic, ani korunu navíc!

majmuna
12. pro 2007

Ahoj holciny 🙂 Tak vam tu musim alspon nahlasit ze se nam zlaticko Grej v nemocnici probrala 🙂 Ma tri dirky v pupiku a prej se to da vydrzet....bude pro vas mit jednu dobrou a jednu horsi zpravicku ale je to preci jen na ni aby si to tu s vami probrala 😉 Reknu protoze jsem drbna jen tu jednu...srustiky tam nejsou 🙂 Druhy problemek se urcite zaleci a budem tu snad brzo slavit dalsi mimco 🙂 Mejte se tu krasne ja mela ted trochu chmurnejsi dny a tak se mi ani nechtelo moc mluvit...no hlavne ze je drobek v poradku a na ostatni se muzu vys.....Pacek a Mikul tobe krasnou dovcu 😉

mikulka
12. pro 2007

Juj, tak to jsem ráda, že je Grej v pořádku, a že neměla srůsty! Snad je ta špatná zpráva jen nějaký zánět nebo něco. Jsem zvědavá, co bude říkat 🙂 😉

mufy
13. pro 2007

Ahojky holky tak vidím,že Majmunka byla rychlejší se zprávičkou od Grej.Mě včera taky napsala a můžu vám to říct,ta špatná zpráva je,že má endometriozu.
Ale s tím se dá určitě něco dělat,kamarádka to má taky,léčila se a teď šla na IVF a budou jí dneska zavádět embryjka.Vím,že v nemocnici to není žádná sláva,ale prý si ji tam nechají asi až do soboty.Takže snad jí to rychle uteče.Mám vás všechny moc pozdravovat. 🙂
Takže GREJ drž se,i s tím se ti to určitě podaří.... 🙂

Mikulko my taky nic nedostali,možná si jen skočíme v lednu na pozdější vánoční bowling.V každé firmě je to jiné.Jak by teď bodla nějaká finanční odměna před vánocemi.... 😒

zanetik
13. pro 2007

Přeju dobré ranko, musím vám napsat dřív než začne frmol a máme tu dnes daňového poradce, tak nebudu moc tolik psát a číst.

Tak to může být Grej ráda, já měla srůstu až až, primář říkal že tohle dlouho neviděl 😅 . Tak snad ta druhá zprávička není tak špatná, budem netrpělivě čekat na zprávu od Grej...a kdy ji pustěj až budete někdo vědět, tak písnětě nebo ji napíšu sama 😉

Majmu co se děje? Ty plná elánu...problémy v práci?

Mikul, tak si hlavně pořádně odpočiň po tom teroru si to fakt zasloužíš...

My mezi svátkama nepracujem a máme i celozávodku po novým roce,ale já musím minimálně jeden den jít na inventury jsem předseda...

mufy
13. pro 2007

Kdepak jste všechny????? 😕

michina
13. pro 2007

AHoj, já jsem tady...

Grej, držím palečky, určitě to dobře dopadne. NA nějakou endometriozu si nepříjdeš! 😉

Holky, já mám úžasnou náladu, všechno se v dobré obrátilo!!! Ale popořádku.. Pře všechny problémy mi včer a šéf podepsal dohodu a já byla včera naposledy v práci, hurááááááá!! Teď mám dovolenou a pak budu chvíli nezaměstnaná, no... Ale už dneska v poledne jdu podepisovat smlouvu do nové práce, kde nastupuju 2.1.08. No není to skvělé??

Teď mě sice trápí děsná bolest v krku, kašlu, chraptím jak největší kuřák, ale to se zvládne..

Takže, Grej, uvidíš, i u tebe se všechno zlé obrátí k dobrému. Já říkám, vždycky musí být hůř, aby pak mohlo být ještě líp!!

zanetik
13. pro 2007

Taky koukám kde to vázne 😅 asi jsme tady dnes sami, všichni maj dovču...
Jak je dneska? Já jsem ospalá jako blázen, ještě že tam je venku aspoň sluníčko 🙂

zanetik
13. pro 2007

Michi to je super, jsi mi zvedla i náladu, tak snad bude lepší ta práce než tahle a budeš mít na nás víc času 😉
No jo chřipka teď řádí všude, ale máš čas to teď vyležet 😉

michina
13. pro 2007

Jojo, to mám... Teď se zabývám takoýma blbostma jako že si necháme s manžou udělat soukromou PF z fotky z dovolené pro rodinu a kamarády. Takže mám sraz odpoledne s kamarádem, co je grafik.. Jen doufám, že to stihne ještě zrealizovat. ...sem si uvědomila, že od pondělka za týden už je štědrý den. Toto ale letí!!

zanetik
13. pro 2007

No toto to teda letí já mám upečený jen linecký, strojkový musím dnes znovu, protože jsem ho sežrala a nemám ždáný dárek 😅

michina
14. pro 2007

Teda, tak já se sem dnes nemohla dostat, Admin psal, že jim sapdl server, ale koukám, že už to jede.. Já dneska celý den ležím, huhňám, kašlu, potím se.. asi mám jendu z těch viróz, co teď řádí. Chytla jsem to od koleg yv práci.. 😔 No nic, nezbývá jen vyležet.. Ale mám jitrocelový sirup a ten je mňam, úplně se na něj těším, až si ho můžu vzít! Tak hezký víkend, holky! 🙂 😉

mikulka
14. pro 2007

Ahoj holčiny, tak nám nešel koník, co.

Grej, kočko, to není úplně dobrá zpráva, ale záleží, kde tu endometrošku máš, jestli na těch střevech, to by snad nemělo vadit. A jestli jinde, dnes je to časté a řešitelné. Tak se drž, hlavně že už víš, kde je problém, bude se řešit a brzy bude i mimčo 🙂 😉

Zítra letíme na dovču, vracíme se 2. v noci, tak vám kočiny přeji krásné Vánoce a odpočiňte si. Všichni to potřebujeme.

Ahoooooj 🙂

michina
16. pro 2007

Juu, Mikul, tak to i tu krásně dlouhou dovču užij!! Mně už je docela líp, manžílek už je se mnou doma, tak je mi hned líp.. Jen ten koš prádla je vysoký přes půl metru, když jsem týden nežehlila. Hrůza! Ale to se spraví, když jsem teď nezaměstnaná, hihi. Pustím si k tomu zítra nějaké dvě DVD a bude zase prázdný, že jo? 😉
Grej, držím palečky, ať jsi brzo doma a je co nejdřív vykurýrováno a můžete zakládat na mimíska! Neboj! 😎

mufy
17. pro 2007

Dobré ráno holky,tak nám nešel dlouho Koník,že?Ale už jede a to je dobře.

Tak Grej,už jsi doma?Jak je?Co ti řekli doktoři,jak se budeš léčit?

Mikulko krásnou dovolenou. 🙂

Michi ať se brzo uzdravíš. 😉 Teď toho řádí hodně.Neřádi jedni. 😀

grej
autor
17. pro 2007

AHoj holky! Jsem v práci jen na skok, musím se tu aspoň částečně prokousat tou hordou papírů co tu je. Ale pak zas pojedu domů odpočívat.

Je mi fajn, opravdu se to den ode dne lepší, takže už břicho cítím jen když se ohýbám nebo když mi tam překáží kalhoty.
Jen je mi nějak slabo, mám pocit, jako bych měla nízký tlak a byla odkrvená. Jinak je mi dobře.

No ještě v nemocnici mi navrhli nějakou hormonální léčbu, ale prý se mám domluvit s ošetřujícím lékařem. Takže v pátek jsem objednaná do GESTu a tam to proberu. Nedoporučili mi ani IVF, ale uvidíme, co na to MUDr Šulc.

Moc vám děkuju, že jste na mě tak myslely!!! Včera jsem si stihla pročíst co jste napsaly,a le už jsem nějak neměla sílu napsat já vám 😉

Jsem ráda, že ten koník tak dlouho nešel, dočítala jsem tak jen 2 stránky!!

zanetik
17. pro 2007

Ahojky všem 🙂
Grej, tak snad se to brzy vyléčí a slabo mě bylo ještě když jsem byla doma a to jsem byla 6dní v nemocnici, tak pěkně odpočívej, tělíčko se musí dát do kupy....jsem zvědavá co ti dr. navrhne, moc o tom nevím, takže nevím jaká léčba se dává....

mufy
17. pro 2007

Grej to je dobře,že jsi v pořádku,neboj to se všechno srovná.

Ale je mi záhadou,že ti ani nenabídli IVF.Možná se nejdřív budeš léčit a pak ti ho nabídnou.
Jak jsem ti už psala,zrovna jedna kamarádka z našeho centra měla taky emdometriozu a šla na laparoskopii,oni jí to odstranili a teď šla podruhé na IVF a zavedli jí minulý týden 2 embryjka.Tak vidíš,že to s ní taky jde.
Určitě se dočkáš už brzy a příští rok se vrhneš na léčbu a budš v pořádku.

Já se taky bojím,abych ji neměla.Bolí mě pořád břicho.Když se nepovede druhý pokus tak půjdu taky na laparoskopii.

zihu
17. pro 2007

ahoj holky, teda ten konik me potrapil, zrovna, kdyz sem mela cas, tak nesel 😠 🙂
u nas vse ok.. akorat mam dva dny pekne ustrelene zada, nemuzu se moc hybat a tak.. snad to brzo prejde..
drzim pesti, grej, aby se zase vsechno k lepsimu obratilo!!!

michina
17. pro 2007

Ahoj grej, to je fajn, že už je ti dobře. Teď se svěříš šikovným ručičkám a pak už vše půjde jako po másle!

dibdonka
17. pro 2007

Ahoj Holky, tak konečně jsem vás dočetla a napíšu.

Mikulko, sice pozdě, ale užij si dovču!!!!
Michina, ty jsi to vzala hopem, je to dobře a určitě se ti uleví, je fajn, že máš už i smlouvu do nové práce!!! tedkon odpočívej!!!

Grej a co ty, už b´jsi byla v práci? Ty jsi holka šikovná!!! Jak to bude u tebe dál pokračovat, máš tušení? Je dobře že už víš ten problém a uvidíš brzy se vše vyřeší a vyléčí! Společnýma silama to zvládnem!!!! 😀 😀

Zan, teda ty jedna, lítaš všude po všech čertech anemáš dárečky, jo!!! 😀 😝
To asi poslední týden budeš mít honičku, co!!! 🙂 Ale ty to zvládneš!!!

dibdonka
17. pro 2007

A co u mě nového, ve čtvrtek jsme byli na podrobném ultrazvuku: Holky to vám byla nádhera, mimísek moc nespolupracoval, byl lenošnej, asi po tátovi 🙂Jinak vše je v pořádku, ani nevim co všechno mudr měřil, ale já byla štastná, když jsem viděla srdíčko a občas se mimíska zakroutit...... potom jsme byli na krvi a v e čtvrtek odpoledne si budem volat na výsledky..... 😉 Jestli je tam pindík, nebo frndula nám ještě mudr neřekl..... 😀

zanetik
17. pro 2007

Dib ahoj jasně že to zvládnu, já to tak nakupuju vždycky 😀

mufy
17. pro 2007

Tak to já už mám skoro všechny dárečky.A dokonce je mám už zabalené.Heč... 😀

Dib to musela být nádhera vidět miminko a srdíčko. 🙂 Jé já už chci taky.

grej
autor
17. pro 2007

Holky dorazila jsem před chvílí domů z práce a nějak mě to zmohlo, že jsem si musela lehnout. Cítím se dobře, ale jak začnu fyzicky víc něco dělat, tak se hned cejtim hrozně unavená. Teď jsem si uvařila oběd a zase jsem jak mrtvola. Až se napapám, tak vám hned napíšu přesný podrobnosti jak to tam probíhalo!!

dibdonka
17. pro 2007

Grej musíš hodně odpočívat, spát atd. Spánek léčí!!!! Nepřemáhej se a nepřetěžuj se!!!!! Až bude chvilka, dám vám sem novej obrázek z utz. 🙂

zanetik
17. pro 2007

Tak se loučím, mám frčák, zítra tu jsem sama tak písnu papá