Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
25. črc 2008

Holky psala jsem vám, že jdu příští týden k léčiteli?

zanetik
25. črc 2008

Jojo mám veget, snad nikdo nebude otravovat...v kanclu mám zimu a venku svítí sluníčko a sem tam bílý mráček, jdu se podívat ven jak stavěj halu a kolegům popřát pěkný víkend a že v pondělí tu budou beze mě smutnit 😀
tak se ještě přijdu rozloučit...

zanetik
25. črc 2008

NE k jakýmu? Jste se daly na léčitele....

zanetik
25. črc 2008

Grej a její přítel je kdo? Slovák asi ne tomu bys rozměla 😀

mufy
25. črc 2008

Grej no pamatuji si ten graf z minula, myslím to byl únor.Mě ale stejně nejde nějak otevřít tak se na podobnost nemůžu podívat 😠 Tak tomu budeme věřit. Vpadá to fakt moc pěkně a nadějně.Myslím,že toho léčitele už ani potřebovat nebudeš. 😀

grej
autor
25. črc 2008

Zan, její přítel je Řek. Jsem zvědavá, jak se to u nich bude vyvíjet. Seznámili se na její dovolený. On se do ní děsně zamiloval a teď za ní na 14 dní přijel do Blavy. A o víkendu přijedou do Prahy. Chudák, nezávidím jí to rozhodování co dál ve vztahu 😅

No, minulý pátek jsem potkala spolužáka z vysoký. Dali jsme se do řeči, takový ty obecný řeči: jak se máš? kde pracuješ? co svatba? co děti?
Dostali jsme se k tomu, že taky měli problém otěhotnět, dokonce chodili do GESTu a měli domluvený IVF. Jenže pak jim někdo poradil nějakou léčitelku. Tak tam ta jeho žena šla a než došli na IVF tak byla těhu 😅 Ne, že bych tomu nějak extra věřila, ale zkusit se má všechno a kdyby mi to mělo pomoct už jen po psychický stránce, tak proč ne.
CHtěla jsem to stihnou ještě před IVF, naštěstí měli volno, tak jdu příští týden a pak ještě jendou na konci sprna. Takže budu mít dvě návštěvy před IVF. Tak uvidíme.

Mufy, nejde otevřít? Já to zkoušela a šlo mi to... Zan, tobě to taky nejde?

grej
autor
25. črc 2008

tak ještě jednou a jinak. Funguje to nějak divně...

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/827...

Jen si to musíte přepnout na Celsia. Nevím, proč je to takhle přeplý...

grej
autor
25. črc 2008
mufy
25. črc 2008

Grej už mi to jde.Je to fakt podobný. 😉 Tak budeme držet pěstičky.
Chci se jen zeptat,jaký máš hleník? Hustý nebo vodový?

Já taky chodím k léčitelovi,tak snad mi pomůže.Mám k němu jít příští týden.

zanetik
25. črc 2008

SOS jsem šla na wc a na kalhotkách nějakej tvarohovej výtok...to se mi nikdy nestalo

Tak Grej jestli ti to pomůže chci taky kontakt 😉

grej
autor
25. črc 2008

Mufy - mám krémový. Hustý. Jako vždy po ovu😉
A co ti ten léčitel dělá Mufy? Takhle má nějak používat virgule či co...

Zan - jasně 😉 Jestli to pomůže, udělám tady nehoráznou reklamu na celým koníkovi 😀 😀

Tvarohový výtok? A pálí tě něco nebo svědí? Já mám teda někdy tvaroh prostě jen tak a nic to není, někdy je to začátek mykozy. Zkus doma octosolnou lázeń nebo si kup v lékárně Jenamazol Ten je supr. Jen se nesmí brát v těhu, tak leda mazat...

zanetik
25. črc 2008

Tak snad to není mykoza ☹ zatím nesvědí, tak uvidím přes víkend...a to jsem chtěla jet na koupaliště v neděli konečně letos aspoň jednou ☹
Tak přeju všem krásný sluníčkový víkend, a v úterý jsem tady jak na koníkovi 😀 páááá

mufy
25. črc 2008

Grej tak to já mívám teda hustý asi tak do 8 dne a pak začne vodnatět,takže to vím,že přijde MS. Ale u tebe to fakt vypadá moc nadějně.

Zan já mívala taky tvarohový výtok a nic to nebylo.Záleží na tom,jestli tě to svědí nebo pálí, jak píše Grej.

Holky mě začíná zase bolet břicho na MS,takže si myslím,že to zase nevyšlo.No ale uvidíme příští týden.

Grej ten léčitel něco dělá rukou,jakoby chytá špatný vlivy nebo co, já mám zavřený oči a odpočívám.Pak se mě ptá,jestli něco cítím, brní mě nejdřív ruky,pak nohy a pak jsem celkově unavená.No a za 30 minut jdu domů.

grej
autor
25. črc 2008

tak pa Zan. Ale pro jistotu se třeba aspoň něčím natři. Když to podchytíš v začátku, tak je snažší se toho zbavit...

Užij si taky víkend!" Pááá

mufy
25. črc 2008

papa Zan 😉

grej
autor
25. črc 2008

Mufy - to máš vlastně pravdu, mě to pak taky zvodnatí... Ale však ono to zvodnatí, toho se nebojím, že by to vyšlo...

Tak ta moje léčitlka má taky nějak sladit vlny. Tak uvidíme 😉

mufy
25. črc 2008

Grej určitě to vyjde.

Já už jdu domů,tak pěkný víkend.

grej
autor
25. črc 2008

Papa Mufy, měj se!!
Já taky za chvíli půjdu. tak páček!

divabara
25. črc 2008

Grej,
drzim pesti u lecitelky, ja temhle vecem docela verim...Vsak vite, ja chodim k te sve pani kineziolozce, ktera mi moc pomaha, i vlastne ted, kdy me kontroluje, jestli je vse tak, jak ma byt. Nam se vlastne zadarilo 2 roky pote, co jsem tam zacala chodit. je fakt, ze mi to hodne srovnalo spise psychiku, vztah s manzelem , takze i kdyby nam nevyslo v tom lednu to tehu, urcite nam to pomohlo jinak....
Tak preji hezky vikend!

grej
autor
26. črc 2008

Díky Baruš, uvidíme, co se mnou udělá 😉 Jen to vypadá, že na první návštěvě budu mít zrovna mrchu, no ale snad to nějak ty "vlny" neovlivní 😉
¨
Ïnfo pro Mufy:
Včera hlen zvodnatěl, dnes klesla teplota a bolí břicho jako na mrchu, takže je jasno 😉 Držím palce, ať je to u tebe jinak 😉

grej
autor
27. črc 2008

Dobré ranko, to máme krásně, co?
Já nějak nemůžu ráno spát, vstávala jsem v půl osmé, když odešel manža do práce, pak jsem si dala snídani, došla s Vendulkou na procházku a nakoupit a už mám i uvařený špenát k obědu 😉 A vrhnu se asi na gruntování nebo na sekání zahrady. Ta moje svědkyně se zatím neozvala, tak nevím, jestli se vůbec uvidíme.

Hodila jsem do alba fotku malýho šroubka, tak jukněte ¨😉 Není to nic moc, je to stažený z mobilu, ale i tak je vidět, že má Šroubka oči 😉

mufy
27. črc 2008

Taky vás zdravím o víkendu, já byla včera v zoo a pak spala až do dneška a jsem pořád unavená.

Grej u tebe mě to moc mrzí,jestli dostaneš mrchu,tak krásně ten grafík vypadal. Třeba to ještě vyjde- Mě taky hleník začíná vodnatět a břicho už bolí 3 den na mrchu.Takže u mě je to taky jasné. 😨

mufy
28. črc 2008

Tak dobré ráno holky,

jak jsem včera psala,hleník vodnatí a bolí mě břicho jako čert,takže můžu počítat s tím,že MS přijde určitě zase dřív jako minulý měsíc.
Grej a co ty? Doufám,že teplotka jde nahoru? 😉

Malý Kubík je moc pěkný.Tys tam Grej byla?

grej
autor
28. črc 2008

Ahoj holky,
takže u mě je MS jasná (sice mě to včera trochu napnulo, páč teplota stoupla, ale dnes to nezklamalo a už mám jen 36.7 😀), takže doufám, že nás podržíš ty, Mufy!!!

Na tvojí MS je ještě brzy... Myslím, že WK odhadl ovu dobře, takže fakt by bylo teď brzy...

Nene, u Kubíka jsem nebyla. Tuhle fotku mi poslala Šroubek mobilem. SLíbila jsem jí, že když mi to vyjde, tak se za ní v týdnu stavím, ale nevím nevím jak to budu stíhat...

mufy
28. črc 2008

Grej u mě je MS taky jasná.Jsem dnes 9 DPO a minule jsem dostala MS ne 14 DPO,ale dokonce už 11DPO.Takže jsem jasná.Mě se teplota bude postupně klesat.Už to znám. 😝 Takže zase budeme napnutí příští měsíc.

Aha já myslela,že ses byla na Kubíka podívat osobně. 🙂

grej
autor
28. črc 2008

Ke Kubíkovi se prý nesmí. Je ještě v inkubátoru. Takže leda bych se jela podívat za Šroubkem 😉

No uvidíme Mufy. Už ty svoje těla známe, tak víme, co od nich máme čekat, že jo...

mufy
28. črc 2008

No právě, za ty léta zkoušení už víme na čem jsme.
Tak snad ten příští měsíc to klapne.Ale jak dlouho si to už takhle říkáme,že?????? 🙄

grej
autor
28. črc 2008

No jo, ale ono to klapne, fakt!! 😀 😀

Kde jsou všechny holky? Zan má volno, to víme, ale co Michina? Artep? Asi mají fofry v práci...

michina
28. črc 2008

AHoj, už jsem tady!!
Holky, sportovní den se nam podařil na výbornou, počasí super, vedro, takže všichni jsme jak potápěči (opálené sluneční brejle), dokonce náš tým vyhrál 1.místo v beach volejbalu, tkaže mám i medaili. Kapela byla úžasná, všichni ji chválili -Šajtar. Dokonce tam byl i bazének, takže po beachi hop do vody, no paraáda, k tomu pivečko, grilované masíčko, vše dle libosti. Akorát večer jsem už tuhla manžovi ve výtahu do 4.patra na rameni, jak jsem byla unavena. Vstavala jsem po páté, všechno jsme ráno připravovali, první lidi tam byli už po osmé. Domů jsem došla něco po jedenácté, trošku jsem měla naváto, to je fakt, ale tak decentně, akorát na dobrou naládu. Ale v neděli jsem spala a poléhávala tak, že jsme snídali o půl druhé odpoledne.. 😀

grej
autor
28. črc 2008

Jé - tak koukám, že se mi to neuložilo. Už jsem jednou odpovídala 😠

To je supr, že vám vyšlo počasí - vidíš? Já ti to říkala 😉

Já měla taky fajn víkend. Oba dny jsem vstávala v sedm ráno když šel manža do práce. Nějak se mi pak nepodařilo už usnout. Tak jsem vždycky vzala pesa a šli jsme na prochajdu. Bylo to moc příjemný 🙂

V sobotu jsem byla dopoledne u babičky a odpoledne u těch kámošek z bývalé práce. Bylo tam 8 dětí 😒 Navíc první co mi řekly:
Jé - tobě to sluší... Jak to děláš, že vypadáš tak dobře? To bude asi tím, že nemáš děti, co?"
Tak mě samozřejmě hned naštvaly, že jo.. Radši bych vypdala unaveně, ale abych taky nějaký dítě už měla 😠

V neděli jsem měla nakonec sraz s tou svědkyní. Pokecaly jsme ale jen chvilku, musela zas zpátky do Bratislavy. A pak jsem si jela k rodičům pro houby, co přivezli z chalupy a večer vařila bramboračku 😉