Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
4. zář 2008

Mějte se holky, taky to za chvíli balím. Pááá

grej
autor
5. zář 2008

čáááuu🙂
To jsem tady dneska první 😉 Copak je s Mufy?
Venku je hnusně, poprchává, ale je teplo. Silbují vyjasnění a oteplení, tak jsem zvědavá!
Jinak injekce Ovitrellu jsem včera píchla v pohodě. Je to to samý jako Orgalutran, jen jsem píchala hned dvě za sebou. Manžel zrovna musel odjet pro beton na schody, tak jsem to zvládla sama.

zanetik
5. zář 2008

Ahojda, jste se holky včera rozepsaly 😉 všechno bude v poho, moc si přeju aby vám to všem vyšlo...

No jsme malé město asi 17tis. lidí, ale prostě mě nějak všichni znaj, je to hnus...

Tak návštěva včera v poho švagrová je z dvojčat v šoku, prej nebude ani spát, a už přemýšlela komu všemu tu skvělou zprávu řekne, tak ji Davidův brácha hned krotil 😀

Tak já dodělám houbovou polévku a jdu ji s mamkou vyměnit za švestkový knedlíky a musím se stavit si nechat zadara dát rychlejší net za to že jsem tam už dlouho mi nabídly jednou takovej za stejný peníze, ale upsat se na 24měsíců, ale to mě netrápí, to uteče jako voda...

Jinak prckové jsou hodní, jen včera trošku ráno zlobily, ale po jídle to bylo fajn, tak zatím papá

grej
autor
5. zář 2008

Čau Zan, tak to je dobře, že se prckové srovnaly 😉

Jé - houbovka - tu bych si dala 😉 Jsem rozhodnutá, že až se budu doma válet po OPU a po ET, tak si udělám kulajdu🙂 Tu miluju🙂

To není divu, že je švagrová v šoku. Takhle přirozeně to zas tak častý není 😉

adelai
5. zář 2008

Zanetík má pravdu ... 😉 😉 😉

všichni ji ve Třebové znají ... ale jako největší drbnu pod sluncem ... a člověka co závidí i noc mezi očima ...

už mizím ... 🙂

Áda ...

grej
autor
5. zář 2008

Mno, "NOC mezi očima bych teda taky záviděla".
Děkujeme za upozornění Ádo. Tvůj první příspěvek sem na koníka má teda fakt váhu 😉 Uvedla jsi se moc hezky, jen co je pravda 🙄

grej
autor
5. zář 2008

Neboj Zan, my jsme taky závistivky 😉 Třeba já ti hrozně závidím ty dva prcky co máš v pupíku 😀

A mimochodem - je krásné, jak tady Áda někoho nazývá drbnou a sama vlastně dělá to samý 😀 😀 😉 😉

grej
autor
5. zář 2008

Asi bude teda Třebová plná jen drben, co? 😉

Zan - mám tě pozdravovat od Mufy. Nějak jí blbne koník a nemůže se sem od ráda dostat. Ostatní mám taky pozdravovat, ale vzhledem k tomu, že tu nikdo není, tak tak učiním až dorazej 😉

mikulka
5. zář 2008

Ahoj holky,

tak co je nového? jsem zvědavá na Grej, jak to vypadá, kdy bude OPU?

grej
autor
5. zář 2008

Ahoj Mikulko,
OPU bude zítra🙂
Nevím, jestli jsi četla zprávu po poslední kontrole, ale vypadá to dobře 😉 Údajně mi vyrostlo dalších 6 folíků, tak by jich celkem mělo být 12. Uvidíme, jestli ale budou dost velký a kolik v nich bude vajec. Zítra vám hned napíšu 😉

Teď mě v práci vyhnali pro oběd, že pak potřebují taky někam jít, a samozřejmě jen co jsem vylezla, tak začalo pršet. A přišla jsem zpátky a svítí sluníčko. Prostě klasika 😀

grej
autor
5. zář 2008

Holky potřebuju radu. Co myslíte...

Zítra jdem na OPU. Vzhledem k tomu, že manža měl teĎ hrozně práce, tak neměl na sex ani pomyšlení. Takže poslední sex jsme měli v neděli. Tudíž tam má skoro týden staré spermie. Vím, že před OPU by měla být nějaká sexuální abstinence. Sice máme výborný spermio, ale i tak nám při prvním IVF říkali, že by to tak dva dny chtělo. A já teĎ nevím, jestli je lepší, aby tam měl "starý" spermie, nebo abychom je večer vypustili a měli vlastně jen jednu noc na to, aby se tam utvořily nový...
Zkusila bych zavolat do GESTu, ale přijde mi divný jim to tam takhle popisovat 😉

mufy
5. zář 2008

Ahojky holky, tak jsem se sem konečně dostala.Nějak mi to nefungovalo a nevím proč. 😒
Už se mi po vás stýskalo.

Adelai je pěkná drbna sama a neumí ani pořádně psát. Takový mám nejraděj...... 😠
A jak si je vůbec jistá,že je to ta správná holka, o které tak škaredě píše.

Grej tak to já nevím,asi bych si tam spíš zavolala,ale pokud by jsi nechtěla ,tak já bych spíš riskla ty týden staré spermijky, bude jich tam třeba ještě víc. Fakt nevím holka jedna.... 😀 😕

grej
autor
5. zář 2008

Čáu🙂 Tak konečně ti to maká, jo?

Tak jsem si tam nakonec volala. Přepojili mě přímo do laborky a paní doktorka říkala, že to je úplně jedno. Ať děláme jak se nám zlíbí. Že nevaděj ani starší spermie. Na druhou stranu, že opakovaná ejakulace taky nikterak nevadí, pokud není úplně katastrofální sperma. Že někdo dává třeba 4 hodiny po sobě a taky je to OK, takže prostě máme večer sexovat či nesexovat dle chuti.

Takže uvidíme. Včera jsem právě manžovi říkala, že chápu, že je unavenej, ale že by si měl dneska třeba ještě dopoledne "užít" sám, abychom tam neměli ty starý spermie. Byl hrozně uraženej 😠 Prý tomu nevěří, že by to mělo vliv.
No, výjimečně měl pravdu, ale říkat mu to nebudu, že... 😀

majmuna
5. zář 2008

cau adelai ses pekna pica 😝 to se hned pozna charakter....neboj ja jsem sprosta jan na lidi co si to zaslouzej 😵

grej vid zlata praha 😀

zanet doufam ze az budes mit fotku pindu tak ji uvidime jako prvni 😀 ne ze s ni obehnes nejdriv celou trebovou 😀 😉

artep26
5. zář 2008

Ahoj holky 🙂
tak i já jsem si udělala chviliku pauzu na o 😀
Nevim Majmun co znamená ten tvůj příspěvěk, jestli je to myšlené v legraci nebo ne, ale překvapilo mě to 😀 😀
Grej jak ty??
Nemám čas to tu pročítat, tak se nezlobte, něcon ového u vás všech?? 😉 🙂

majmuna
5. zář 2008

artep nene to neni legrace...nejaka svinka nestastna tady pomlouva zanet 😉

artep26
5. zář 2008

Aha , už jsem to přelouskla 🙄 🙄 🙄
Zanet nic si z toho nedělej, takových lidí jako je adelai je hodně a nemá cenu si z nich dělat vrásky 🙂 😉

lenickan
5. zář 2008

ahojky holky. Já žasnu co je to tady za silná slova?!!!

artep26
5. zář 2008

Leni je taková malá výměna názorů 😀 😀

lenickan
5. zář 2008

nějaká novicka🙂 a dělá tu vítr🙂

Holky tak jdu od doktora🙂

artep26
5. zář 2008

a ?? 🙂

lenickan
5. zář 2008

Ráno jsem byla na krvi, tak mi udělali kompletní hormonální profil i na progesteron - zjistí zda došlo k ovu. Dle ovu testů určitě ke zvýšení hladiny LH hormonu došlo, ovšem není jisté zda narostlý folík prasknul nebo ne. To se zjistí až z krve. Sliznice narostlá dobře na 8mm prý by to i na ovulaci odpovídalo. Tak nevím...
Příští pátek budu moudřejší🙂
Pokud jsem začala opravdu ovulovat tak asi skončím na další 3M léčbě clostíkem. Pokud ne dostanu asi jiné hormony Purogen nebo co, pro přímou stimulaci - ale snažit budeme zatím přirozeně. Manža na jakékoliv asistované zatím nemá pomyšlení - věří že to dopadne přirozena a já zatím teda taky musím přiznat.

Taky mám papíry na spermio tak uvidíme kdy se tam vypraví🙂

grej
autor
5. zář 2008

Majmu 😀 😀 😀 No tys mi zas dala 😀

Artep - já jdu zítra na OPU 😉 Tak doufám, že tam bude spousta vajec!!

Puregon - to je na lepší zrání folíků. To se píchá i při stimulaci na IVF. Bylo by super, kdybys začla ovulovat 😉 A dělali ti někdy folikulometrii?

artep26
5. zář 2008

Tak alespoň se to hne 🙂 a budeš vědět jak na to jste. Je lepší tovědět, než pořád čekat a doufat a nevědět proč to tak je. 😉

artep26
5. zář 2008

Grej tak na tebe budu moc myslet, ať je jich velikananánská snůška 😀
A jak jsi na tom ty Mufy?? 😉

grej
autor
5. zář 2008

Díky Artep 😉 Už pícháte? A co Bea? Jak rostete?

mufy
5. zář 2008

Už mi to zase nešlo.

Gre a Smil musím vás pochválit za tu včerejší skupinu, opravdu to byla skupina NSync. Taky jsem to na Yutube hledala, jenže jsem to bye psala blbě na bay. No prostě neumím anglicky. 😀
Tak jsem proslistovala asi 10 tisíc písniček a až se mi to podařilo najít. 😀

Leni no tak vidíš, ovulace proběhla, teď jen čekat.I sliznici jsi měla krásně vysokou. 😉

Artep já zatím chodím na inseminace, za 14 dní jdu na další a pak mám ještě jeden pokus a pak jdu na průchodnost a na další IVF. Moc si přeju,aby se to konečně podařilo i s inseminací.

Artep a kdy začneš stimulovat?

michina
5. zář 2008

Holky, tak jsem se mořila s odpovědi, a konik zas blbner, tak se mi to smazalo.

Ale psala jsem, že se u Adelai ukazuje charakter, když celé dny sedí na koníkovi a hltá info o Zan, aby je mohla předat dále a když má první příležitost jí zkritizovat, tak se na konikovi hned zaregistruje a jako prvni prispevek ji pomluvi. To my uz Zan znama za ty 2 roky, a i osobne, co Zan? 😀

A drbny, to jsme tu všechny, ale jen samy pro sebe! 😠

každopadně te, grej, obdivuju, ja bych tam asi nevolala, ale aspon uz ted vsechny budeme vedet, ze je to jedno.. Taky vidim manžílka, jak by se urazil, kdybych mu rekla, at si pomuze. To ja bych mu to rict ani nemohla, radeji bych si na nej pocihala a pomohla mu ja... At uz by to bylo k memu osobnimu poteseni ci ne... 😀 😀

lenickan
5. zář 2008

Drbat se dá i v dobrém🙂

Muf: no uvidíme, asi bych vyskočila radostí už jen za tu zprávu že ovulace proběhla a to nemluvím ani o tom, kdyby se to zadařilo?🙂 No nic nebudu se utápět... realita je tvrdá🙂

Ještě, že už máme pátek.. ale jak já vydržím do toho dalšího? Nevím...

Grej je dobře žes tam zavolala, o co jde jsou to profíci a určitě dostávají i "horší" otázky!!!

lenickan
5. zář 2008

muf: no doktor říkal, že 8mm je krásný že to je dobře že by to na tu ovulaci mohlo i ukazovat🙂 tak uvidíme