Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
5. zář 2008

Michi - já bych mu taky radši pomohla, jenže když jsem něco zkusila, tak mi pomalu vynadal, že je hrozně unavenej a co jako po něm chci. A to bych mu klidně i pomohla, že jo ☹
On když prostě nechce, tak nechce. Tak jsem mu chtěla jen naznačit, že když bude dopoledne doma, tak by prostě mohl udělat něco proto, abychom měli dobrý spermie, že jo... Když já budu v práci...

lenickan
5. zář 2008

grej nikdy mi folikulometrii nedělali, to by přišlo na řadu až kdyby ani ted ta ovu nebyla...
Purogen + folikulometrie ale normální snažení - ale nevím přesně, přešla bych totiž pod jinou doktorku, která je z Pronatalu a ordiguje v té soukromé praxi mého gyndr.

grej
autor
5. zář 2008

Tak Leni je fakt dobře, že už tě začínají nějak sledovat. To je moc dobře 🙂
No jasně, podpořili by ti "výrobu" folikulů, načasovali ovulaci /možná/ a pak by to bylo jen na vás. CHtělo by to co nejdřív to spermio 😉 Abys do sebe necpala hormony zbytečně, kdyby teda manža neměl spermio dobrý...

lenickan
5. zář 2008

grej no nezačnu to do sebe cpát dříve než po jeho vyšetření. Prostě jsem mu to řekla, že je to náš problém ne jen můj tak hned že půjde taky.
Vždyt to je pro něj otázka 5ti minut a pro nás? Cloumá to s náma až hrůza🙂
Ale určitě to pak riskneme jen prirozeně🙂

grej
autor
5. zář 2008

Tak je to správné🙂
Představ si, že mám známou, která řeší neplodnost už asi 3 roky. Byla snad na všech vyšetřeních včetně laparky, ale přítel stále odmítá jít na spermiogram!!! To bych mu dala!! 😠 😠 😠

artep26
5. zář 2008

Panečku vy jedete holky 😀 😀
Grej Bea roste roste, už má holka asi 20 kg, v neděli s ních chci jít na čumendu na chvíli na cvičák. Je moc hodná, no prostě miláček rodiny. Hlavně manža, co jí nechtěl je z ní celý p... 😀 klasika
No včera jsem dobrala Duphaston, tak vyhlížím teičku z Červeného Kostelce a strašně se na ní těším 😀 😀
Taky už mám připravené pero, ségra porodní bába mi to připravila, abych si to svýma roztřesenýma rukama nakonec nerozbila. To bych se asi picla ☹
Mufy tak snad se to podaří, budu ti držet paleček 🙂 a kdyby ne, tak kdy jdeš na další IVF??
Grej jsi dobrá že jsi se zeptala, ale asi bych taky volala, je to dost závažná otázka a taky by mi to nedalo. Tolik energie, času a peněz tomu člověk věnuje a kdyby se to mělo podělat jen kvůli tomu, že by mi bylo blbý se zeptat, tak bych si to vyčítala 🙂

mufy
5. zář 2008

Leni to vydržíš, mě se taky zdá vždycky to čekání po ovulaci nekonečný,ale dočkáš se. 😉
Třeba to teď vyjde.

Artep já bych chtěla jít na IVF někdy v prosinci nebo v lednu,ještě uvidím,jak dopadnu po všech vyšetřeních. No táhne se to hrozně. V lednu budu už v CAR 2 roky. 🙄

mufy
5. zář 2008

Jo a já manžela poslala na spermio už po půl roce a ještě dobře,že jsem hó tam poslala, stejně by to u nás nemělo význam.
Musela jsem si vymyslet,že se snažíme už přes rok a nejde to.A doktora jsem oblafla.... 😀 😀

grej
autor
5. zář 2008

Já se příznám, že jak tady na koňovi všechno řešíme na rovinu, tak už mi to ani nepřijde tak intimní a jsem schopná se i o těch nejintimnějších věcech bavit s cizíma lidma. Asi to bude i tím, že jsem u gynekologa pečená vařená, pořád mi někdo čučí mezi nohy... 😀

Fotni Beu, Artep, a hoď nám jí do alba 😉
To se nedivim, že se na mrchu těšíš 😉 Pero nic není, fakt to zvládneš 😉
Kdysi jsem našla na netu návod 😉

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

lenickan
5. zář 2008

tak jsem to holky počítala my se snažíme 16 cyklů z čehož většina anovul

artep26
5. zář 2008

Leni my se snažíme od 02/2006 a taky je mám skoro všechny anovulační 😉
Neboj, nejsi sama 🙂
Grej taky mi to už ani nepřijde, a počkej až budeš těhu, to bude jako když jdeš do obchodu pro rohlíky. Až po porodu mi to zase začalo trošku vadit, teď už je to rutina. 😀
Mufy vydrž, trpělivost přináší růže 😵 (v našem případě dětičky )

mikulka
5. zář 2008

Grej, tak zítra, hurááá 🙂 To je skvělé, že máš teď dost folíků, budu na tebe moc moc myslet. 😉
S těma spermiema bych to neřešila, když budete mít chuť, pustte je, když en, nevadí, že tam budou týden. 😉

U leničky se to, koukám, taky hýbe. Hlavně aby ti zjistili co a jak, aby byla ovulka a pak už to půjde.
Zan měla taky problémy s ovu a ejhle, dvojčata. 😀

Nevíte, co šroubek? Má asi moc práce s mimi, co?

Mufy, a kdy vy jdete na další IUI? A kdy popřípadě plánujete IVF? 😕

A artep už taky bude stimulovat? Jééé, to vypadá nadějně 🙂

Já uvažuju, že bych začala dělat masáž hráze, prý je to dobré, že je pak pružnější a není tak velký nástřih. I když měkdo má názor, že to stejně nepomůže. Nevím přesně, jak se to dělá, ale nějak zevnitř a jako by se to dole roztahuje do stran a dolu. 🤐 😕 To by teda musel dělat manžel. Ještě si o tom radši přečtu.

michina
5. zář 2008

Jinak jsem v práci dostala od oddělení úžasný hrníčrk na bylinky - na čaj, se sítkem a s pokličkou. Takže jsem si hned včera koupila,kontryhel a už popíjím. Dnes už druhý, jeden na snídani, jeden v práci, musím vydržet až do ET! 😠

lenickan
5. zář 2008

artep vim, že nejsem, myslela jsem to tak že to ještě není tak strašné těch 16 měsíců🙂

lenickan
5. zář 2008

Včera jsem se holky od své kámošky která má v úterý termín porodu dozvěděla šílenou věc. Uplně mne to rozhodilo...

Zjistila, že jí její přítel podvádí, chudák s tím bříškem tam tak seděla. Zjistila to, chtěla se odstěhovat, on prosil, že to byl jednorázový úlet atp.
Ona s ním je, chce to překlenout, ale nesnese aby se jí dotknul, aby jí pohladil, spí odděleně. Hrůůůza

Uplně mi jí bylo líto. Co může chlap udělat horšího?????!!!! Než toto v tomto období?

grej
autor
5. zář 2008

Taky mám takové známé Leni. Hrůza. Kámoška byla tak v osmém týdnu. Navíc její manžel v tu dobu pracoval v zahraničí. Po telefonu si furt psal s tou "milenkou" a když přijel po dlouhé době domů, tak s ní chodil ven a tak. Sice furt zapírá, že s ní nic neměl, ale nevěří mu nikdo. Překonali to, maj už rok a půl starou holčičku a staví barák..

CHlapi to berou jinak než ženský. Je to pro ně prostě jen sex. Nic víc (většinou). Ten můj kámoš byl mimo republiku, asi potřeboval rozptýlení, tomuhle klukovi možná chyběl sex, možná měl strach z mimi a maskoval to takhle... oni jsou chlapi divní.
My měli s manžou taky krizi. Hroznou. Půl roku po svatbě. Cejtila jsem se na rozvod. Pak mi došlo, že to bude prostě jen tím, že se nám pořád nedaří mimi a on má o sobě blbý mínění, tak to maskuje vším možným...

michina
5. zář 2008

Jj, Leni, chlapi to fakt berou jinak, my proste vestinou sex bez lasky nemame. Oni klidne.. Ale nezavidim ji to. Taky jsme si zazili krizi kvuli jine zenske.. Ale zalezi, jak se k tomu clovek postavi, co prekousne, co uz ne a o co se vlastne jedna, ze jo.

Jinak, Mikulko, vim, ze Gerden tady z konika resila masirovani hraze nejakým specialnim mininastrojem. Je to malý balonek, který ji pomahal uvolnovat hraz. Nekd ev diskuzi mela na to odkaz, ale nez se prohrabavat, tak ji zkus napsat. jeji Helenka uz je myslim skoro rocni (??), a ona si porod moc pochvalovala, ze to slo jako po masle.. 😀

lenickan
5. zář 2008

No jo no, ona ho opustit nechce, snaží se to překlenout, ale moc jí to nejde... zatím...

lenickan
5. zář 2008

michi taky jo? Tak to je hrůza, asi to k životu patří a musím se na to připravit...

mufy
5. zář 2008

Mikulko kdy půjdu na IVF jsem tu psala hnedka nvrchu,ať to nemusím psát každé zvlášť.

Jo holky to jsou potvory, musíme si to přiznat. A stejně neexistuje recept, jak si udržet chlapa doma aniž by nepodváděl.Zamilovat se může kdokoliv. Já si jen přeji,aby se toto nikdy nestalo a měla manžílka jen pro sebe. 😵 😀

lenickan
5. zář 2008

No gol je když je to ještě známá co ví že je ta holka těhotná. To je prostě verbež🙂

lenickan
5. zář 2008

Zadanej chlap, s dětma byl pro mne vždycky tabu.
Je fakt, že oni ty ženský ty chlapy svedou samy🙂 chudáčci pak ani nevědí co se s nima děje cO?

michina
5. zář 2008

Tak tak , Leni. Když už, tak at je clovek aslepson v te lepsi situaci, že on si muze vybirat a tolik ho to neboli. Ono asi druhá strana (ta špatná), myslím, že to má taky v určitém slova smyslu těžké...
A přiznejme si, všichni jsme 100% svatoušci? otázka je, že někdo může považovat návštěvu kina a posezení u piva s oapčným pohlavím za nepřípustné, jiný překousne jednu postelovou scénu v opilosti, jinému vadí líbání.. je toho moc.

Všem přeji, aby se nikomu nic takového nestalo!! 😉

grej
autor
5. zář 2008

Kecám - ta kámoška byla v osmém měsíci. Blbnu.I když ono je to jedno, jestli je v osmým týdnu nebo měsíci, že jo...
U nás taky byla krize ohledně ženský. Asi si s ní manža jen psal, ale i tak mě to drtilo. Překonali jsme to a teď je úplně úžasnej 😵
Len - u nás to zrovna bylo u těch známých - chlap čekal dítě a ta milenka už dítě měla. A kluci byli dobří kámoši. Chápu, že to překonala ta holka, ale nechápu, jak se dodnes můžou ti kluci scházet v hospodě a normálně si povídat. Já bych ženskou, která by mi "svedla" chlapa, nejradši zabila. A ne se s ní scházela v hospodě, že jo...

Nevěru, ať je jakákoli, svaluju vždy na toho, kdo jí provedl. Ne na toho, kdo sváděl. Takže veškerou vinu a odpovědnost nese můj muž. Ne ta holka. CO jí je do toho, že on má doma ženu? POtažmo dítě? Třeba to ani neví, že jo... On je ten, kdo to ví a kdo má vědět, že tohle se prostě nedělá...

divabara
5. zář 2008

Ahoj holky,

na prispevek adelai nebudu radsi ani reagovat, nestoji za to... 😠

Tak...vidim, ze se tu pise o nevere...no nekdy staci i sms nevera a cloveka to uplne rozhodi, a zacne se v tom pekne machat. Ja si rikam, ze je horsi psychicka nevera nez fyzicka...ale pak se mi to jednou stalo, ta fyzicka nevera od tehdejsiho pritele, a to jsem nebyla ani tehotna, bylo mi 18 let a sebralo me to taky pekne...No takze at se nam takovy veci radeji ani nedeji? Nebo at o nich vubec nevime a nic o nich netusime...

Dneska jsme byla v porodnici, mluvila jsem s primarkou detskeho kvuli te me krvi a tem destickam, tak rikala, abych se toho nebala, ze desticky v tehu hodne kolisaji. Taky jsem se s ni bavila o tech protilatkach co vytvari moje telo...Tak pry je to tak, ze mimco ma vice z krve manzela, a i kdyz mame oba stejnou skupinu a Rh+, tak proste se to memu telu nelibi, a ze se v takovem pripade nema prenaset. Tudiz opravdu do konce zari porodim tak, ci onak, ale byla bych rada, kdyby to slo prirozene. Zkusim mimcu domluvit, ze na svete je taky krasne... 🙂

HOlky, i kdyz se to tu opakuje, moc moc drzim pesticky, aby probihalo vse tak, jak ma...Grej, tfuj tfuj tfuj...

Plivam tehu bacily, tedy bez protilatek a se spoustou krevnich desticek!!!

Bara

michina
5. zář 2008

Grej, souhlasim, za neveru muze ten, kdo ji provedl, ze ho nekdo svedl, nebo ze byl opily, to na tom nic nemeni. Stari jsme vsichni dost, ovladat se mame umet a hlavne mit rozum a umet nest nasledky.. 😝

lenickan
5. zář 2008

grej: máš recht, on Tě miluje tý druhý seš volná...
Já já sem taková citlivka takže já se vžíju i do role té druhé, tak proto (kdybych to věděla) bych zadaného nechala zadaným.

Stalo se mi že mi na icq začal z ničehož nic psát chlap, nechala jsm si poslat fotku - moc pěknej, a jestli nepůjdemem na kávu apod. pak z něj vylezlo ž eje ženatý a má jedno dítě... tak jsem mu doslova napsala:
drž ptáka v kalhotech nebo budeš sám...
tak mi jen napsal že to dělá každej až budu chtít at se ozvu🙂

lenickan
5. zář 2008

tak asi tak to oni mají🙂

michina
5. zář 2008

Leničko, neco podobneho se mi stalo. Dokonce uz sedel v nastartovanem aute a psal mi, kde me najde, ze mi zazvoni u dveri!! 😝

Grej, našla jsem něco pozitivního:

Dobrý den,
ráda bych se optala zda pití alkoholu, 1 max. 2 skleniček vína denně, má nějaký vliv při
stimulaci vaječníků.
Předem moc děkuji za odpověď

Dobrý den.
Při stimulaci Vámi uvedené dávky alkoholu zcela jistě neškodí. Naopak, mohou působit i příznivě navozením psychické pohody. Opatrnější bych byl až po embryotransferu.
MUDr. Jan Šulc

lenickan
5. zář 2008

jsou nekdy směšní🙂))) nebo já upjatá...

Alkohol taky řeším, minulej víkend jsem si v sobotu dala 4 panáky tequily🙂 a jak mi bylo veselo...🙂
Napila jsem se po dlouhé době, tak hned pořádně🙂