Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
5. zář 2008

Michi - taky už jsem si to dnes četla 😀 Já to říkala - alkohol má pozitivní vliv 😉

Taky jsem tam našla i to o tom spermiu, že většinou nevadí, když se nedodrží ta doporučovaná abstinence. Ale bylo to tam dost obecně, tak jsem si tam raději zavolala.

Víte co je sranda holky? Že jsem se zařekla, že NIKDY žádnou nevěru neodpustím. PRostě ne. Já taky nejsem nevěrná a vydržím to, tak proč by nemohl on. Pro mě je prostě nevěra známka toho, že už tolik (ne-li vůbec) nemiluju. Jakmile mě vůbec jen napadne, že bych se podívala po někom jiným a myslela na něco jinýho než jen na to, že to je docela fešák, tak vím, že v mém vztahu není něco OK. I proto jsem se rozcházela s ex po 7,5 letým vztahu.
A teď? Stejně jsem to ustála, vydržela. Je fakt, že to nebyla jasně prokázaná nevěra - tedy sex. TOhle byly fakt jen sms. Ale furt jsem se jak blbec snažila sama sebe přesvědčit, že to přeci není tak hrozný, že to nějak zvládnu, že se přece nebudem kvůli tomu rozcházet. Věřím tomu, že kdyby šlo o klasickou nevěru, snažila bych se úplně stejně. Což nevím, jestli je dobře nebo ne...

A jak se tu psalo - pro mě je snad taky horší nevěra psychická než fyzická. Protože u těch chlapů je to fakt jen to, že někam zasunou ptáka a je jim jedno kam. Ale pokud už si dokáže s někým psát 1500 sms měsíčně, tak už v tom prostě něco je. Tolik sms bych nedokázala napsat ani já!!! Já mám tak 250 - 300 a už mi přijde, kolik toho nenapíšu. Beru to tak, že na ní prostě pokaždý když jí píše myslí a to je konec.
JSem fakt ráda, že už to mám za sebou. A že nám to teĎ tak klape.

Baruš - vidíš, my ti říkaly, že to bude dobré🙂 Aspoň máš jistotu, že za měsíc už budeš mít prďolku v náručí 😉

grej
autor
5. zář 2008

Holky už se rozloučím. Dnes to zabalím dřív.
Zítra jdu ráno na to OPU, tak už kolem poledne bych vám mohla napsat jak to dopadlo!!!

Pááá a díky, že na mě myslíte 😉

lenickan
5. zář 2008

Někdy ta nevěra vztah i posílí, ale překonej to!!! Kloubou dolů předevšema které to zvládly a dovedou milovat dál bez poskvrn🙂
Grej 1500 vydělím 30 a vyjde 50 je to možné??? Denně?

Holky ted mi volal manža, byl doma venčit naší 14ti letou dobrmanku a ona se doma občas potentočkuje... teda je jen v předsíni do dalších místností nesmí.

tak se potentočkovala a rozšlapala po celé předsíni... takže mne to čeká na vytření - on prý sebral jen pevný obsah a došel s ní ven:(
To jsou vyhlídky🙂

grej
autor
5. zář 2008

Je fakt, že prý jeho telefon občas smsku rozdělí na dvě, tak se ten celkový počet trochu sníží, ale rozhodně ne o tolik. Hrůza, co?
Nejdřív jsem si myslela, že to nezvládnu, ale dá se to. Samozřejmě, pokud se hádáme, hned na to myslim. Ale pokud je všechno OK, tak už si ani nevzpomenu, že tu nějaká čůza byla...

Ble, to ti nezávidím. Já poslední dobou nějak nezvládám tyhle psí "úlety" uklízet. NIkdy mi to nevadilo (naše psice to udělá tak 3 x do roka max a to jen když je jí blbě),a le poslední dobou se mi u toho slušně zvedá kýbl... Ble.

Tak páááá

lenickan
5. zář 2008

grej: no naše taky todle udělala tak 3x do roka - průjem ale ted jak je stará tak z ní bobky padají i při chůzi. Zkrátka neví že bobkuje:((( nechutný... no a ted si představte že bych do toho byla těhule:(

michina
5. zář 2008

S psychickou neverou a sms taky souhlasim! Tohle jsem taky zazila, jako ty Grej. Nemyslet na to, super, kdyz je vse OK (coz ted nastesti je!!),a le nedej boze, kdyby se neco sypalo... 😖
Krásný víkend, zítra držím palečky, at je tam hafooooo oocytu, at jsou mrazačci. Dej nám vědět!!!
Papa.

lenickan
5. zář 2008

Také přeji všem krásný víkend a pomalu mažu domů ---- vytírat:(

majmuna
5. zář 2008

timto se omlouvam za svuj vylev ale nemohla jsem jinak 😅

holky vzdyt me znate 😀

zanetik
5. zář 2008

Ahoj holky, tak to vidíte, jsem tak známá, že mě vyčuchaj i tady a je fajn, že má o mě někdo takový názor a je ještě takovej hrdina, že se nově přihlásí, aby nikdo nevěděl o koho jde...když už někoho pomlouvám, tak si za svým názorem stojím a klidně mu ho anonymně řeknu a zajímalo by mě co já komu závidím, myslím že teď už mám všechno co člověk v životě chce a potřebuje...

Majmu známe se všichni 😀

Tak všem pěkný víkend, zítra tě budu Grej vyhlížet papá

zanetik
5. zář 2008

Oprava neanonymně řeknu 😉

grej
autor
5. zář 2008

Ty jo, docela koukám, že v té "nevěře" nejsem sama... Začínám mít takový pocit, že si tím snad jednou za život projde každá ženská... Mufy ty ne, ty máš doma zlatíčko největší 😉 😀
Závidím všem, kteří maj doma takový chlapy, že když už teda náhodou něco udělaj, tak se aspoň tak snažej, že jim na to ta jejich ženská nepřijde... Jenže u nás to probíhalo tak, že by na to přišla i hluchá a slepá. Fakt. A ani se to nesnažil krýt, což mě na tom štvalo nejvíc 😠

Právě mi manžílek odešel do hospody. Docela jsem ráda. Co jsem přijela z práce, tak je protivnej jak šváb. Vůbec nevím proč. Že by byl taky nervozní?
Nejradši bych ho ještě večer znásilnila. Mám hrozný chutě. Když si představím, že po ET už nebudu moct vůbec... Uvidíme, třeba ho trocha piva správně "naladí" 😉

Leni - no jo, bůh ví, co budeme dělat my, až budem starý😀 Ani tomu pesanovi už nemůžeš vynadat... Já vždycky umírám z naší Vendulky. Když náhodou "něco" udělá, tak má tak neuvěřitelně smutnej kukuč, že bys jí dala korunu 😀 To se nemůžeš zlobit ani když chceš. Nikdy jsme jí za to nenadávali. Vždycky všechno vydrží a když už něco udělá, tak jí fakt musí být blbě. Vždycky byla ještě super v tom, že to dělala v koupelně nebo v kuchyni. Prostě tam, kde je dlažba. Poslední dobou už ale chodí do obýváku. A vůbec netušíme proč. Je tam samozřejmě plovoučka. Tuhle si ublinkla v rohu u televize. Jen trošku. Vzhledem k tomu, že k televizi moc nechodíme (dálkový ovládání je náš velkej kámoš 😉), tak jsem si toho všimla až druhý den. A to už to bylo slušně zaschlý a samozřejmě pod podlahou, která se tam trošku zkrabatila. No jo, co naděláme.

Tak já jsem si taky dala sklenku vína, aby se mi líp spalo a jdu se oholit, aby páni doktoři zítra nepadli 😀 Mějte se krásně berušky moje a já se hned jak dojedu domů ozvu. Nebo pošlu rychlou sms Majmu, když bude mít chvilku, tak vám sem hodí aktuální info.
Páček!!

grej
autor
6. zář 2008

Ahoj holky ☹
Tak já opět nic moc zprávy☹ Folíků sice bylo 11, ale zas jen 3 vajíčka. A to ještě ani nevíme, kolik se jich oplodní a jaký budou, že jo☹

Kurňa mě to tak štve!!! Proč zrovna já musím vyplodit vždycky jen tak málo vajuch??? Navíc mě po tom zákroku slušně bolí břicho. Dala jsem si ibalgin a jdu si lehnout ☹

Až se mi udělá dobře, tak se na vás zase přijdu podívat. Nemám ještě připojený net k noťasovi, tak u toho musím sedět a to se mi moc nechce. Tak pá, brzy přijdu.

zanetik
6. zář 2008

Grej nezoufej i ty tři stačej, určitě se oplodněj a dvě si dáš zavést ne? Kdy si máš volat?

mufy
7. zář 2008

Ahojky holky,

Grej musela jsem se na tebe podívat,jak jsi dopadla a jsem smutná za tebe,ale neboj, jak píše Zan i 3 stačí a třeba to půjde jako posledně.Hlavně,aby se oplodnily a vydržeĺy. Máme to ale trápení,že?

Jak budeš něco vědět,tak hned napiš.A nebuď smutná,určitě to dobře dopadne.

Já si taky říkám,že nemám moc dobrá vajíčka a čekám s hrůzou na 3 pokus. 😖

Tak vy jste tu projednávaly nevěru? No já teda zatím musím zaklepat 😀 že mám doma zatím fakt zlatíčko a toto jsem řešit nemusela. Nevím co bych dělala, protože nevěru neodpouštím.

grej
autor
7. zář 2008

Ahoj holky,
uvidíme, kolik jich zbyde. Minule taky byly jen tři, oplodnili se sice všechny, ale vydržely pak jen 2. Tak nebylo co řešit. Teď dumám, jestli kdyby byly super všechny tři, jestli je mám zavést všechny a riskovat případnou redukci nebo ne... Ale to je ještě daleko.

Volat si mám v pondělí. Tak uvidíme. ALe myslím, že nás odkážou na úterý a pak nám je tam šoupnou.

Mufy - to si přečti s tou nevěrou. Zrovna jsem tam řešila, že taky nevěru neodpouštím a jak to nakonec dopadlo 😉

JInak holky tentokrát to teda po OPU nebylo nic moc. Břicho bolelo fakt hodně moc. Vůbec jsem nemohla chodit narovnaná. Když už, tak jsem pořád v předklonu. BOlí mě to asi jako když bych měla MS, zánět močáku a hodně silnou ovulaci. A to všechno dohromady a asi tak 3 x víc. Prostě ble. Dostala jsem docela hrůzu z toho, že by to mohl být OHSS, protože jedna holka dala na IVF v září seznam příznaků a já měla téměř všechny. Tak jsem do sebe v panice nalila asi litr vody. Když jsem šla spát, tak mi manža vyhrožoval, že se mě nebude na nic ptát a odveze mě k dotorovi, že vypadám hrozně. Ješt ve tři ráno, kdy jsem šla čůrat, to bylo hrozný, ale v sedm už to bylo lepší. Pak jsem spala asi do deseti a je to mnohem lepší než včera. Sice ještě ne žádnej zázrak, ale lepší. Tak jsem moc ráda. Dala jsem si kafe, aby mě to protáhlo a mohla jsem se konečně vykadit. Včera jsem se o to totiž pokoušela a bolelo to tak, že jsem na tom záchodě málem omdlela. Mžitky před očima, návaly horka a zimy... dumala jsem, co budu dělat, když tam sebou švihnu s kalhotama dole 😀

Ale už je to lepší. Asi je to fakt případ od případu. MInule, jestli si pamatujete, tak mi bylo po OPU naprsoto dobře. Až jsem si pochvalovala, že to klidně budu absolvovat každý měsíc 😉

zanetik
7. zář 2008

Grej tak budeme zítra netrpělivě očekávat až tam budeš volat...ten stav musí být hroznej, tak doufám, že ti je čím dál lépe 😉
Nám je pořád stejně, dnes jsem byla na výletě u tety v Třebechovicích, protože David jel s mamkou nakupovat věci na chatu, tak měla teta hroznou radost a cestou zpátky mi hned psala sestřenka, že má taky radost...
Právě jsem upekla švestkový koláč s tvarohem a drobenkou, teď vaří David krupičnou kaši k večeři, protože má na ni hroznou chuť i když už jsme v 17h večeřely 😅 ...tak zatím papá

grej
autor
7. zář 2008

Zan, jojo, už je mi lépe. O dost. Břicho sice furt bolí, ale dá se to. nejhorší to je když se najím nebo když se mi chce čůrat. Asi jak se mi zvětší střeva a močák, tak mi to tlačí na vaječníky a pak to bolí. Ale fakt už je to lepší.

Já dnes byla u našich na obědě, měli jsme krůtí řízky s br.kaší a byla to mňamka! Pak jsme si ještě dali kávičku s cuketovou buchtou, co mamka upekla a musím teda sebekriticky říct, že jí měla mnohem lepší než dělám já 😉 Ona tam totiž přidala jogur (já dávám jen mlíko) a nevěděla kolik dát mouky, tak to dala od oka. tohle já neumím. Jak nemám všechno co je v receptu, tak to raději neupeču 😀 Zítra bych chtěla stihnout vyluxovat a vytřít, abychom pak nežili doma ve svinčíku, když budu po ET a nebudu moct uklízet. Manža dělá každý den od osmi do osmi, tak po něm ještě nemůžu chtít, aby uklízel. Pak bych taky chtěla upéct štrůdl. Máme totiž na zahradě mraky jablek, který padaj a hnijou,t ak bych aspoň něco spotřebovala... A taky se chci stihnout stavit u Majmu. To jsem teda zvědavá jak to stihnu 😀

Není divu, že maj z tebe všichni radost 😉 My taky máme 😵

artep26
8. zář 2008

Ahoj holky, Grej jak psala Zan, i tři stačí 😉
Neboj nějak to dopadne.
Zdrdavím všechny při pondělku 😀 😀 😀

mufy
8. zář 2008

Krásné pondělí holky,

Grej neboj vydrží všechny a co pak to budeš řešit později. 😉 Už se těšíme,až nám napíšeš, jak jsou na tom.
Jinak s tou OPU, já když měla poprvé těch 28 vajíček,tak mě břicho bolelo snad 3 dny, nemohla jsem ani chodit, natož jít na záchod a čůrat nebo kakat.To bylo utrpení. 😒 Ale pak to přešlo a bylo to fajn.
Hodně jsem pila celou dobu. Na duhém IVF jsem měla jen 6 vajec a OPU bylo lepší,skoro nic mě nebolelo.Takže záleží i na počtu.

Zan ahojky, zdravíme tebe i miminka. 🙂

Artep ahojky. 😉

Jinak já bych asi neodpustila nevěru jako takovou,kdyby mi partner zahnul přes postel.Kdyby to byly jen ty SMS,tak bych to asi taky musela zkousnout.Ale zrovna dneska jsem slyšela,že panny jsou věrný,tak snad mě to nikdy nepotká,aby mi zahnul. 😀

Jo a byla jsem u té sestřenky a nechá si všechny tři.To bude teda opruz. 😀
Prý ležela celých 14 dní po ET,vůbec nikam nechodila,nic nedělala. Ale taky jí zaváděli ty nejlepší embryjka jaká kdy měla. Měla 10 krásných morulek.To je nejlepší stádium pro dělení.Takže jí to vyšlo myslím i proto,že měla fakt krásná embryjka. A ještě jim zbyly k zamražení,což pochybuji,že je ještě budou potřebovat.Snad kdyby chtěli další trojčata. 😀

grej
autor
8. zář 2008

Ahoj holky,
tak jsem volala a prý je zatím všechno v pořádku a transfer zatím nebude. Takže zatím nervy do zítra 😉

No já měla teď jen 11 folíků a jen 3 vejce, tak nevím. Jako už je to mnohem lepší, ale pořád to cítím. Hlavně kolem pupku. Tam to bolí neustále. Ale proti sobotě už je to brknačka 😀

Tý jo, tak to že teda fakt přeju sestřence hlavně hodně zdraví!!

grej
autor
8. zář 2008

Ahoj Artep, tak jsem četla, že ode dneška pícháš 😉 Tak jaký to bylo? No ale zvládal si to, ne? 😉

Jinak já měla Prednison brát od první dne MS... A ráno.

artep26
8. zář 2008

Ahoj holky 🙂
Tak je teda nářez - 3 kousky 😀 to bych teda asi už nezvládla - když už mám jednu ratolest doma 😵
Grej tak zase zítra budeme čekat na informace 🙂
Bolí mě pěkně břicho, jestli je to MS nebo co, a asi před hodinou jsem s sebou málem křápla, udělalo se mi špatně od žaludku. I teď je mi divně, jsem taková připitomělá, no prostě se necítím dobře. Bolí mě hlava a je mi prostě na nic 😖 🙄
Já Prednison taky ráno vzala a mám brát ještě večer 😉

divabara
8. zář 2008

Ahoj holky,

Tak tady ctu, jak ten odber boli a co clovek musi pro miminko vydrzet, ale vysledek bude stat za to !!!Vubec jsem netusila, ze je to takovy bolestivy zasah...Doufam Grej, ze uz bude jen a jen lepe...A jak rikaji holky, i 3 vajiícka staci ! Nakonec i 1 vjaicko staci, kdyz je dobry!!! To je jak s tema spermijkama, nakonec se najde ta spravna...

Holky, ja byla dnes rano na hematologii, myslela jsme, ze mi vemou 1 zkumavku krve a hotovo,ale brali mi 4 zkumavky a zitra tam jdu k doktorce pro vysledky a pro doporuceni, co se mnou. Jezisi, ja mam hruzu z toho, ze me zase zkoumaji...Jak ja se dostanu do sparu doktoru, tak je to sileny, vzdy mi neco najdou, ale musim myslet pozitivne...

grej
autor
8. zář 2008

Ty máš brát dva denně? Tak to jo. Já si vydupala jeden a mám ho brát jen ráno.

Možná reakce na hormony Artep... Mě při každý stimulaci bolela hlava. Asi tak tři dny. Začalo to vždycky tuším tak druhý až třetí den stimulace. A vzhledem k tomu, že já na boelsti hlavy vůbec netrpím, tak jsem umírala 😀

No já vůbec nevím, co budu dělat, když mi řeknou, že kultivaci přežily všechny tři embrya... NEchat si zavést dvě a jedno zmrazit (má to cenu??) Nebo zavést tři a doufat, že se všechny tři neuchytěj... Vůbec se mi teda nechce do redukce ☹

artep26
8. zář 2008

Ahoj Baruš, zbytečně se nestresuj, to ti a mimískovi jen uškodí. Uvidíš co ti řeknou, na strachování je času dost.
Grej mám brát 1 táno a 1/2 večer 🙂 Na co to vlastně je?? Ten Prednison??
No já být tebou, tak bych asi dala všechny 3 každý večer se pomodlila 😀 😀 😀

divabara
8. zář 2008

No, ja mela brat taky prednison na zacatku tehu...neni to kvuli imunite? Aby se snizila imunita a tim padem telo nebojovalo proti miminku? Ja to pak nakonec nebrala...ale mela jsem jeste brat utrogestan a anopyrin na ridnuti krve ...no a ted mam krev moc ridkou 😒 . Nakonec jsem brala pouze ten utros...

divabara
8. zář 2008

Holky, doufam, ze to nevyzni blbe, ale slysela jsem, ze kdyz dojde k oplodneni pres IVF, tak se ma na ty miminka hodne myslet a posilat jim energii, ze to pomaha...Zkusit se ma vse...
Tak drzim i nadale pesticky...

artep26
8. zář 2008

Báro tak to by byl všechna miminka hyperaktivní a nabité energií až do konce života. 😀
Myslím že všechna tahle miminka jsou vymodlená a je na ně mysleno 24 hodn denně. 🙂

mufy
8. zář 2008

Grej no vidíš, zatím je to super.Budete mít 3 embryjka. 😉

zanetik
8. zář 2008

Ahojky berušky, tak jsem teda Grej napnutá jak struna, taky i proto jak se rozhodneš když budou dobrá všechny 3, je to horzně těžký těžký rozhodnutí, já osobně bych si nechala dvě, nevím jestli se vyplatí to jedno zamrazit,ale bála bych se pak redukce, aby nestáhlo i ty ostatní a hodně holek se toho asi taky bojí, proto pak riskují trojčata..

Ahoj Artep, tak doufám že tvůj pokus bude první a poslední 😉

Já beru teď Utroše 3x denně po tom co jsem špinila, prej tak do 12týdne minimálně...

Ve čtvrtek jdu k dr. vlastně do poradny 😅 , tak jsem zvědavá co mě čeká, hlavně dostanu průkazku když bude vše v pořádku.

Jinak jsem se rozhodla koupit si multifunkční zařízení (tiskárna,kopírka, skener) hlavně kvůli skeneru, abych vám se mohla dávat fotečky z UZ a průkazku, jen se v tom nevyznám, chci něco levnýho, protože jsem teď po dovče bez peněz a kdo ví kolik budu brát na neschopence, ale zas aby to nebylo levný a nebyly pak drahý barvy, nemáte někdo zkušenost?