Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

lenickan
16. zář 2008

michi: ty bereš ted anti?
Jinak bych řekla že to může být ovulační nebo uhnizdovací špinění. Ale takhle kdo ví co...
Třeba to přejde - přesně kdyby se ti to nezdálo tak volej doktora

artep26
16. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem se vydadala 😀 😀 😀 načerpala síly na zítřek a můžu vám říct, že z toho mám pěkný vítr. Fakt se bojím co mi řeknou, jen aby byla vajíčka když už to takhle blbě dopadlo ☹
Michi to bude asi fakt rozhozeným cyklem, nic jiného to asi být nemůže. Ono se to uklidní, příští týden se vyřeší ta cysta a hurá do stimulace. 😀 Neboj vše bude OK.
Mufy na tebe jsem moc myslela, snad to dopadlo a budou krásné ukázkové // 🙂
Grej ahojda, ty cestovatelko. 😀 Ty fakt asi ležet nebudeš, viď?? U nás ve vesnici máme zdravotní sestru ze Sanusu, co mi píchala včera večer injekci před OPU a ptala jsem se jí na průběh ET,KETu, OPU a všeho možného. A vysloveně mi řekla, že je lepší prostě klidový režim, být doma a polehávat. No ale každé zdravotnické zařízení na to má jiný názor a nevím jestli jsi při 1 IVF ležela ale už s tím máš asi nějaké zkušenosti.
A k tomu nakupování ... Michi my taky rádi jezdíme do Globusu, je v Pardubicích u nás v HK ne tak alespoň když jedeme do Sanusu tak tam skočíme. Tyhle velké NC mají výhodu, že ikdyž je tam hodně lidí, tak se to tak nějak rozběhne do všech stran a jde to. Jen ty frontu u salámů a sýrů ... nejezdíte nakupovat i do Pardubic ?? 😀 😀 😀

divabara
16. zář 2008

Ahoj holky,

nam ted bohuzel vubec nefunguje internet, takze jsme tu jen a skok a nestiham vas docitat, ale c jsem pochopila, tak atu nejsou moc dobre zpravy ☹
Michi, cystu jsem mela taky a docela velikou - 7cm, divili se, ze nemam vubec zadny potize, jen jsem tehdy hodne krvacela...bylo to po jedno z tech potrat, a bylo to zpusobene hormonama. Pri dalsi MS se cysta vstrebala, takze to fakt muze samo zmizet.Nekdy na to doporucuju prave i tu antikoncepci...ja myslim, ze to bude v poradku...
Artep, jak rikala mikulka, neni nic ztraceno a priste to uz vyjde, i kdyz by si clovek moc pral, aby to bylo co nejdrive...Drzim pesticky, at to cekani ubehne rychle!!!

Tak ja zatim stale 2v1, zitra jdu na kontrolu a na monitor, tak uvidime, co mi reknou...

Mejte se hezky a drzte se!!

artep26
16. zář 2008

Baruš ahojda,
myslím na tebe jestli jsi pořád ještě vcelku (2v1), brzičko už mimíska budeš mít v náruči a zatočí se s tebou celičký svět, jak budeš přešťastná. Držím palečky ať vše probíhá dobře a jste oba v pořádku. 🙂

zanetik
16. zář 2008

Ahojky, tak jsem se dostala konečně k tomu abych se přihlásila, že jsem noc přežila 😅 a chystám se na druhou, zítra už tu bude David zase se mnou, prej Pražáci nemakaj, tak je zdržuj a nemůžou pokračovat, tak zas asi příští týden...
Baruš ať je kontrola zítra v pořádku a brzy už nebudeš 2v1 😉
Michi ona ta cysta nebude nic hroznýho a těch prá dnů oddálení je jak nic...všechno to hrozně letí...
Artep tobě přeju zítra moc dobré výsledky...
Grej tobě prskám těhu bacily, vypadá to hodně nadějně, ale nechci nic zakřiknout, tak mi držíme všechny prstíčky co máme 😉
Leni a ty ždánou mrchu už nečekej a pomalu si připrav těhu testík 😉
Tak já jdu spinkat, zítra nevím jestli se sem přes den zase dostanu, ale večer to poctivě dočtu papá

mufy
17. zář 2008

Dobré ráno holky,

tak včera to proběhlo dobře, byly jsme tam 4,takže jsme i pokecaly. No zkusila jsem to s tím plným močákem a nevím,jestli jsem si něco neudělala. Asi 2 hodiny po IUI mě doma tak strašně začala bolet břicho, dole jakoby močák,že jsem se nemohla ani hnout a myslela jsem,že snad pojedu na pohotovost. No asi po hodině to trošku přešlo,ale i tak se nemůžu skoro hnout, chození mi dělá problémy, prostě to pořád bolí.Noc byla ukrutná.Nevím,co to může být.Snad nebudu mít nějaký zánět,ale to by se asi projevovalo jinak,že?Bolí to jakoby bych byla po OPU a vaječníky bolely jak sviňa. 😅

S tím nakupování, já jezdím do Globusu co 14 dní, je to tam skvělé,lepší jak jiné obchoďáky.Taky tam strávíme s mamkou vždycky 2 hodiny než to prolezeme. S manželem jezdím jen tak 1 za půl roku.On totiž všechno prolízá, to si koupí,to si koupí a pak abych si vzala víc peněz,protože dává do košíku snad všechno.

Zan tak to jsi šikulka,že jsi se nebála sama doma. Já jsem doma sama skoro pořád.Už jsem si i zvykla. 😕

Grej já mám taky dobré zkušenosti s tou náplastí na opar.Vůbec to nejde vidět a nemokvá to jako když se to natře mastičkou. A jak se jinak cítíš? Jsi 7 den? po ET.To jsi v půlce.

Leni tak co přišla mrcha nebo se bude testovat?

grej
autor
17. zář 2008

Ahoj holky,
Michi - tak co špinění? Už to přešlo?
HOlky to jsou furt nějaký potíže ☹ Artep, Michi, Mufy... ☹

Artep - ležet nebudu, co z toho. V práci stejnak jen sedím a nebo jedu autem, tak je to fuk.

Mě je pořád stejně, nic nového. Dnes jsem přesně týden po ET. Jen ten opar mě bolí. Mažu mažu a nic moc. Asi prostě musí ven...

lenickan
17. zář 2008

mufy: to mne mrzí že je ti takhle, nevím čím by to mohlo být, zavoláš doktorovi??
Já jsem dneska 30DC a mrcha nikde ani takové to dloubkání na mrchu nemám, tak nevím... přiznám se že jsem test zkusila již včera večer a nebylo tam nic, koukla jsem na něj dneska ráno a byla tam ta druhá testovací - ale to asi nic neznamená co??🙂 ta se tam když už se odečítají výsledky ukáže vzdy ne?

Zkouším volat k tomu doktorovi a nemůžu se mu dovolat

lenickan
17. zář 2008

tak jsem se dovolala - ovulace nebyla...bohužel...
Mám se objednat k doktorce která ordinuje taky v praxi tohoto mého gyndr a zároven v pronatalu.
Domluví se se mnou prý na další léčbě

grej
autor
17. zář 2008

Ach jo Leni, škoda☹
No ale být vámi, fakt začnu něco dělat. Ono je hezký to nechat na přírodě, ale jen pokud to má smysl. Když neovuluješ, tak asi těžko přirozeně otěhotníš, že jo...

pěkně se objednej k MUDr a třeba přijde na možnost, jak ti ovulaci v klidu vyvolat bez velké dávky léků... 🙂

lenickan
17. zář 2008

grej my s tím děláme - teda zatím já léčím se s tou ovulací - a zkrátka stále věřím že jakmile začnu ovulovat tak se to časem přirozeně podaří

mufy
17. zář 2008

Leni no já bych doktorovi zavolala,ale nevím,co by se mnou udělal.Spíš by řekl,ať přijedu,ale to já už nemůžu, to by šéf nepřežil. Já si myslím,že je to močák, zkoušela jsem čípek a když jsem si tam zajela a zatlačila na močák,tak to hrozně bolelo,takže je to asi ono. No potěš,doufám,že jsem si fakt něco sama nezpůsobila. ☹

Jo a s ovulací sjou problémy, musíte začít něco dělat,protože to bude běh na dlouhou trať. 😉

jmisa
17. zář 2008

Leni, jak se ta doktorka jmenuje?

lenickan
17. zář 2008

Pasekova

jmisa
17. zář 2008

Paseková? Tak to tedy nevím - říkal Pronatal?
Protože tam ordinuje - Slámová, Zelenková a Lazarovská.

lenickan
17. zář 2008

je to na praze 4 kousek od lesa?

lenickan
17. zář 2008

myslím že říkal pronatal ale nevím určitě - objednám se k ní na konzultaci a zjistím🙂

jmisa
17. zář 2008

Leni, jo, P4 a v lese.

lenickan
17. zář 2008

no tak tam jde manža na spermio a myslím že zmiňoval že dělá átám mají nějakou spolupráci s nima

jmisa
17. zář 2008

Leni, já myslím, že tam Paseková není, přeci jen už tam chodím rok a tak už jsem měla čest s každým krom jednoho doktora.
To asi budou jen s Pronatalem spolupracovat.
Můj gyndař nás taky poslal na spermio do Pronatalu, protože s nima spolupracuje. Navíc tedy u něj dělá i Slámová, která je z Pronatalu.

lenickan
17. zář 2008

nevím Míšo říkal že tam ordinuje, tak asi někde ordinuje nevím tedy zdaje to pronatal nebo ne... dozvím se🙂))

michina
17. zář 2008

Teda, to jsou zase zprávy... Mufy, držím palečky, at je ta bolest mensi a jsi OK. Lenicko, ovu určitě jednou bude, uvidis, lekari dokazou v tomto zazraky, proste vajecniky nabudí! Držím vam, holky, palce..

U mě to špinění bylo asi jen nárazova zálezitost. Pak sice byly jeste kousíčky hnede sliznice, ale už žádné špinění nic. Jen málo piju, tak to ja vzdycky poznám na hleníku, že je ho vic a hustejsi. U stimulace se fakt budu muset honit! 😝 😔
A treba to spineni znamenalo, že odesla ta cysta, to by bylo super! 😎

lenickan
17. zář 2008

michi: děkuji za podporu, ted už je mi lépe, ale ráno to bylo hrozný...

grej
autor
17. zář 2008

Michi - tak to je moc dobře! Cysta jedna debilní je už určitě pryč 🙂

mufy
17. zář 2008

Michi jak píše Grej, cysta je už určitě pryč a brzy začneš se stimulací. 😉
Já zaúkolovala manžílka ať mi něco na ten močák koupí. Holky mi poradili brusinkový džus. 😨 Ale pořád mě to dost bolí.

grej
autor
17. zář 2008

Zkus Uroval Mufy. Ten je fakt dobrej...

maja42
17. zář 2008

lenicka: jsi tady?

divabara
17. zář 2008

Aojj holky,
tak stale internet nefunguje, tak pisu od manzela...Dnesni kontrola byly nervy. Sla jsem do poradny, tlak Ok, mimco OK, pry trochu min plodove vody,ale nijak dramaticky...No pak jsem sla na mnitor a mimco vyvadelo, monitor byl plny klikihaku, mimco puls az 200 cehosi za minutu...Tak hned do porodnice, vypadalo to, ze se mimcu nedari dobre. Tak jsem bulela a mela strach o mimco. V prodnici me znovu natocili monitor a uz to bylo v pohode. Tak dneska rodit nebudu ani mi nebudou vyvolavat porod...Uf!!!...Tak jsem doma, jinak je pry uz vse nachystane, tak to asi bude o neco drive...jsem znicena,unavena, vystresovana, ale uz je nastesti lip...

Holky, jinak vidim, ze zpravy dneska taky nic moc, asi je den blbec...uz aby bylo vsem lip...treba zase vykoukne slunicko a bude to veselejsi...

artep26
17. zář 2008

Ahoj holky, jdu jen na skok, ani vás nebudu dočítat. 😉
Tak jsem vycuclá 😀 mám 21 vajuch ale kolik jich bude oplodněno a zamrazeno budu vědět zítra v 1.
Nakonec radši transfer nebude, doktorka to nechce riskovat a vyplácat nejlepší embrya na předem prohranou bitvu. Takže transfer bude snad příští měsíc, podle toho jak mi naroste sliznice.
Je mi teda děsně, takovou bolest jsem už dlouha necítila. napumpovali mě 2 kapačkama, ležela jsem tam skoro 3 hodiny. Jo a na sále jsem procitla 😀 asi mi nedali koňskou dávku.
Tak já jdu zase dadat ať jsem fit.
Mějte se a pa zítra to snad bude lepší a pokecáme.
Pa

zanetik
17. zář 2008

Ahojky, tak jdu taky naskok, byla jsem se kouknout na kuželkách, že se něco dozvím a nic, nikdo nic neví, slečnu jim nikdo nepředstavil, tak zatím nevím co je to za náhradu za mě..
Jinak jsem si koupila dnes nějaký kytičky zase, už musím s tím končit, nemám je kam vůbec dávat 😅
Artep, tak snad bude hodně dobrých a příští měsíc dobrá sliznici, tak pít kontryhel, maliník a všechno co ji může zvýšit 😉
Mufy spíš tě jen bolí břicho jak jsi ho měla plný, to se mi stává, když to dlouho musím držet, bude líp 😉
Baruš, tak jsem zvědavá kdy to vypukne...
Zítra jedu s mamkou na nákupy, pak k nim na oběd a odpoledne jedem s dvouma kámoškama (spolužačkama) za třetí, tak podrbeme.. tak se zatím mějte fajn papá