Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
18. zář 2008

Ahojky holky, tak je dneska čtvrtek,ale já bych brala už pátek. 🙂

Tak včera mi manžel koupil nějaké tabletky na močák a musím říct,že je to o 100% lepší. 😀 Akorát si říkám,že pokud jsem měla problémy už teď na začátku,tak se to kvůli tomu nemusí podařit,ale co,tak se to podaří třeba příště po té průchodnosti.

Artep no to je super,tolik vajuch,až budeš vědět,jak to s nima dopadlo,tak nám hnedka napiš. 🙂

Zan pokud máš koníčka kytičky a baví tě to,tak proč s tím nepokračovat.

Baruško určitě to bude už za chvíli,musíš jen ještě něco vydržet.Ale už se blížíš do finische. 😉

grej
autor
18. zář 2008

Ahoj holky,
Baruš, to jsou zprávy - tak hlavně že je mimi OK a přeju ti, aby bylo brzy venku 😉

Artep - nosnice jak blázen!! POřádně hajej a pij a bude brzy dobře, uvidíš...

Mufy - ty fakt ty pátky miluješ, co? 😀
S tím močákem stačí, abys to čůrání zadržovala a hned se tam množej ty bakterie. Hlavně že jsi to rozehnala těma bobulkama...

Taky mám doma kytky, který by bylo potřeba zasadit, ale nějak se manžovi nechce mi vykopat díry...

Jsem blbá, nesla jsem do práce krabici. Nebyla tak těžká, ale byla jsem líná, tak jsem si do ní dala i kabelku a asi jsem to přehnala. A teĎ mě pobolívá břicho ☹ No jo, blbec.

artep26
18. zář 2008

Ahoj holky, tak hlásím lepší stav mého těla. Už je to lepší ale bolesti pořád mám. Ale je to opravdu lepší.
Grej nic nenos, víš že nesmíš. Ty neposlucho jedna 😕 😉 Tebe opravdu někam zavřit a nepouštět, abys vydržela chvilku v klidu. Já si to doma docela užívám, ale je to proto, že to mám v práci takové jako mám (už jsem vám o tom psala). Jen je mi tu trošku smutno ale dneska přijede ségra a bude tu se mnou až do neděle, tak se moc těším. 😉
V 13 hod. budu volat do laborky jak to s miminama vypadá a pak hned nahlásím počet. Myslíte že se mám zeptat, po kolika budou mrazit?? Ráda bych po 3, protože bych chtěla zavést 2 mimoně. Myslíte že se můžu přeptat a eventuelně jim říct že bych chtěla ty 2?? Nebudu moc oprásklá?? 😒

zanetik
18. zář 2008

Ahojky no jo Mufy a její pátek,ale vůbec se nedivím 😉

Artep budu napnutá jak struna do večera, pozdravuj ségru a užijte si to holky 😉 , taky bych se chtěla vídat s bráchou 😒 . A určitě se zeptej, proč bys měla být oprásklá, dyť se tě to týká víc než jich a kdo jiný by ti na to měl odpovědět a myslím, že jsou na to zvyklý...

Grej já zas nesla včera bedýnku s bramborama do sklepa, protože David nebyl schopnej za 14dní ji tam z balkona odnést, už zelenají a hlásej přízemní mrazíka, taky mě pobolívalo břicho,ale myslím, že to jsou břišní svaly, že to nebude nic vážnýho, dyť jak to mají dělat mámy co maj třeba sotva roční dítě, taky ho musí nosit...spíš asi žádný prudký pohyby a ták si myslím.

artep26
18. zář 2008

Teda holky vy jste nepošlušné 😠 Koukejte ubrat na výkonosti 😖
Žanet a jak ti je?? Všechno v pořádku?? Hlavně se šetři, dvojčata ti dají zabrat, tak odpočívej.
Mufy já se ti ani nedivím, že se těšíš na pátek, já se těšila už od pondělí 😀 Asi jsme na tom stejně 😀 Já si teď sice pobudu doma, ale jestli mě naženou do práce, takto bude stejné.
Holky mám pořád neschopenku. Kdy mě jí můžou ukončit?? Mámjít na KO až 11. den následujícího cyklu, takže dřív k doktorce nejdu. Znamená to, že jí budu mít až do té doby?? Jestli jo, tak mám radost, až mi bude líp, tak už mám vymyšleno řadu činností a restů, které musím dodělat. 🙂

grej
autor
18. zář 2008

Ahoj Artep - jsem moc ráda, že je ti líp! Jen tak dál🙂
No jo, když ono to člověku nedojde, že to je těžký. A já tak nerada někoho obtěžuju... Ze bych každou chvíli někomu říkala, aby za mě něco zvedli, to se nedá... Navíc v práci...

Artep - určitě se ezptej, za to nic nedáš... Navíc - můžou ti je zmrazit po dvou a jednu várku udělat po třech, ne? Vy ještě nejste domluvený, kolik jich budou zavádět? Já myslím, že to automaticky mrazej po dvou. Neboj, oni se tě určitě zeptaj...
Užij si to se ségrou! Aspoň se nebudeš nudit 😉

zanetik
18. zář 2008

Jo jak říká Grej, ono si to neuvědomíš a prostě to vemeš...nejsme smrtelně nemocný, ale těhotný a když ti nic není, tak ti to fakt nedochází...já jsem úplně v pohodě, krásně v noci spím, min. do půl 9, takže jsem odpočatá a přes den se mi ani nechce, unavená nejsem, prostě jako bych ani těhu nebyla, to říkám pořád že mi to dojde asi až s prvním kopancem 😅
Artep, tak pokud nejdeš dřívě k lékaři, tak kdo by ti ji ukončil? Ale budeš si stejně muset jít ke konci měsíce pro lístek na peníze...
Tak já jedu pro mamku, tak večer na kouknu zatím papá

artep26
18. zář 2008

Já vím že je to těžké, taky nerada otravuju a radši si všechno udělám sama. Ale teď na vše opravdu prdím, chci aby to vyšlo tak si dávám pozor. Včera manža vařil s Andulkou večeři, fakt jim to šlo. Dělali smažáka a moc se jim to povedlo. A manža dokonce vyklidil a narovnal myčku, umyl nádobí co se do myčky nedává, setřel ... no prostě hospodařil. Jen se chudák bojí, aby mu to nezůstalo 😀 😀 😀 normálně mi totiž s ničím doma nepomáhá 😀 co kdyby se to dozvěděli kamarádi 😀 😀
No já se ještě o počtu s nikým nedomlouvala, tak to zkusím vysondovat u umbryologa. Co myslíš?? Asi to taky bude podle toho, kolik jich ve finále bude. Kdyby třeba 9, tak bych chtěla zamrazit po 3, kdyby 8 tak 2x3 a 1x2. To to mám vymyšlené, viď?? No ale bůh ví kolik jich bude, aby mě nespražili a neřekli mi třeba 2 ☹ to bych byla fakt naštvaná 😠

michina
18. zář 2008

Holky jedny neposlušný!!! Poučit své drahé polovičky, bednu s bramborama nechat tam, at treba zmrzne, vzdyt jde o zivot!! 😀 s nadsázkou samozřejmě! To já, když jsem byla těhu a heště se nevědělo, ž ej mimoděložní, tak jsem mohla nosit jen kabelku. I tašku s rohlíkama mi nesl.
Ono i ty rohlíky se fakt po delší době pronesou a jde to citit, tak jako t alehka kabelka. Rikala mi to akmaradka, která mela rizikovy tehu a byla docela na zacatku. Jen nesla par rohliku, uz citila, ze to neni ono. Takze nepodcenovat, odpocivat, zadne krabice (grej!!), brambotry (zan!!!). 😠 😠 😎 😎

artep26
18. zář 2008

Žanet já nikdy nemocná nebyla, kam si mám dojít pro lístek na peníze?? K doktorce? Nebo kam?? Jsem jak negramot ale fakt jsem nikdy nemocná nebyla 😕 😅

grej
autor
18. zář 2008

NO jo, když to se nedá... Já asi nejsem ten správný odpočívací typ... Navíc to bych fakt nic neudělala ani kdybych se válela doma... To bych si ani notebook nemohla přinést, za chvíli bychom neměli co na sebe, protože manža chodí domů v půl devátý večer a chtít po něm aby ještě pral a věšel prádlo, notebene si dělal večeři... to prostě nejde... Vím, že si koleduju, ale mě to nedá☹

Artep - jojo, k doktorce. Já to teda taky nidky neřešila, ale kluci mi to nosej a já to posílám na sociálku...
Jdi tam ale brzy. vystaví ti to ke konci měsíce a pak se to musí na sociálku poslat do 4. dne dalšího měsíce (teda aspoň myslím, že je to 4. den), aby ti ještě v tom měsíci poslali peníze. Jinak tam ani chodit nemsuíš. Takže to dát do práce, oni to pošlou na sociálku. I když mám takový pocit, že se tenhle papír ani od zamsětnavatele nepotvrzuje. Koukni tam, jen myslím musíš zazadu hodit podpis, zaškrtnout, že nebereš žádný důchod a pokud je to všechno, tak bys to možná na tu socku mohla posalt i sama...

artep26
18. zář 2008

Tak ještě že jste mě na to upozornili, protože já jsem v tomhle fakt novicka. Nikdy jsem takhle dlouho nemarodila, vybírala jsem si třeba dovolenou a tak jsem to řešit nemusel. 😉 Díky za rady 😀

mufy
18. zář 2008

Grej jsi fakt neposlušná a manžel by to tu chvíli vydržel,aspoň by viděl,jaké to je takhle všechno dělat. I ten můj si to neuvědomuje.Myslí si,že se doma všechno udělá samo,ale už nevidí,jak kolem všeho lítám.
Měla bys odpočívat.
Kdy budeš testovat?Nebo si to necháš jako překvapení???

Artep jedna hodina se blíží a klidně jim řekni,že chceš zavést jen 2 embryjka,tak ať to tak zamrazí. 😉

No jo a kdo se z vás netěší na pátek?????Možná ty,co jsou doma pořád a nemusí chodit do práce.Pro mě jsou ty pátky vysvobozením,že si aspoň na 2 dny od práce odpočinu. Ale stejně ty víkendy tak rychle utíkají....a utíkají.... a všechno utíká..... 😀

artep26
18. zář 2008

Mufy ty jsi můj člověk 😀
kamarádka zase nesnáší víkendy, se doma prý nudí 😕 to nechápu. Jsem radši s rodinou na zahradě, s pesanem, s kamarády, do práce jsem chodila s odporem kvůli šéfovi a vůbec těm lidem 😠
Záleží hodně na tom, jakou máš práci a kolektiv, viď??
Loborku na to upozorním, tak se zeptám po kolika budou mrazit a jaká je šance, že ta 2 opravdu budou 😉

grej
autor
18. zář 2008

Mě utíká všechno. Mám jen takový pocit, že je pořád pondělí - pátek - pondělí - pátek... Spíš když je pátek, tak si uvědomím, jak to letí. Mě to naštěstí v práci baví, tak ty pátky tak neprožívám 🙂

Možná testnu už o víkendu, ale uvidim, jak na tom budu psychicky 😉 Nebojte, dám vám hned vědět 😉

mufy
18. zář 2008

To já se doma nenudím, tedy jen občas,ale ráda odpočívám,když mám týden dost náročnej a musím toho hodně oběhat. Já bych raději už brala neschopenku na 9 měsíců 😀 Ale stejně jsem si říkala,že bych chtěla chodit do práce co nejdýl, kvůli penízkům.Jinak kolektiv tu mám dobrý, jsem tu sama holka, oproti 12 chlapům. 😀 Takhle se mi dělá nejlíp.

Grej tak to budeme o víkendu napnutý,ale určitě se to povedlo. 😉

grej
autor
18. zář 2008

Tak to jsme na tom podobně Mufy 😉 Já tu mám ve firmě 23 chlapů + já 😀

Já budu napnutá ještě víc 😀

artep26
18. zář 2008

Grej tak aby to dopadlo 😉 pak hned musíš dát echo, víš že jsme baby zvědavé 😀
No já to měla v práci tak na půl, ale když je šéf v.. tak kolektiv nic nezmůže. 😠

grej
autor
18. zář 2008

To si pište že vám dám vědět 🙂

Mluvila jsem včera s Majmu. Chudák má práce jak na kostele. Teprve v pondělí jí bude nastupovat nová paní, tak snad bude šikovná a trochu Majmu ulehčí... Naštěstí si domů nastěhovala mámu, tak se jí stará od TeĎáka a ona může dělat. A když potřebuje, tak si odběhne domů. Pohoda.

Jen prý byli na víkendu někde na horách a oba se s TeĎákem nastydly, tak mi chrchlala chudák to telefonu. Snad je to oba brzy pustí ☹

michina
18. zář 2008

Páťulínek miluju, zvláště večer!! To je celý víkend přede mnou!

A co se týče nic nedělání doma, aspon si ty chlapi uvědomej, že se to doma nedělá samo! 😀

artep26
18. zář 2008

Michi moje řeč, já pátek začínám mít rada tak od 14:00, to už jdu v 15:00 obvykle domů a páteční odpolko fakt miluju. Krásná vidina celého volného víkendu ... fakt žúúúúúúúžo 🙂
Mujmu už začala pracovat?? To si teda té MD moc neužila 😲
Michi taky pravda s těma chlapama, oni si myslí že to nic není, jen nějaká podřadná práce. Oni dřou a my jsme si doma a něco si šmrdolíme 🙄 Fakt jim to neuškodí trošku se starat 😎

mufy
18. zář 2008

Chudák Majmun a Tedík, oba moc pozdravuj a ať se brzy uzdraví. 😉

Mě se takhle dělá nejlíp, já ženský nepotřebuji, chlapi jsou dobří a to by musela být nějaká dobrá ženská,abych si s ní rozumněla. 😀

artep26
18. zář 2008

Mufy já takovou kolegyni měla, teď je doma na nemocenské a je v 26tt. Byla fakt super, lepší holku jsem nepoznala. Strašně jsme si rozumněly, byla s ní strašná prča 😀 fakt že jo pořád jsme se tlemily a prostě jsme si to dokázaly v práci zpříjemnit 😉 Měla jsem velké štěstí, že jsme se potkaly a dodnes si píšeme, voláme, informujeme co u nás nového a držíme si palce 🙂 Je fajn takovou dušičku potkat 😵

grej
autor
18. zář 2008

Artep - ona je Majmu živnostník, dělá na sebe, takže dělala celou dobu při těhu, jen měla pomocnici, takže dělala jen ty speciální věci. A protože si neplatila příspěvky, tak ani na mateřskou neměla nárok... Ale myslím, že je tak spokojená...

artep26
18. zář 2008

Tak to jo, to chápu 😉 jen jsem se divila, že by tak brzy šla do práce ale teď už to chápu. Manža je taky živnostník, tak vím co to obnáší 😉 Kdyby na 3 roky vypadnul z branže, tak by o něj už pak asi nikdo ani nezakopl.

lenickan
18. zář 2008

Ahoj holky, jdu Vás jen pozdravit. Zakázala jsem si tu trávit celé hodiny🙂
Mrcha nikde, tak nevím kdy dorazí. V pondělí jdu k té doktorce co by mi měla sdělit další postup... tak jsem na to zvědavá a určitě Vám přijdu říct.

Víte co mne dneska dostalo? Kupujeme té naší staré dobrmance plenky - občas jí to uteče:( a manža si tak hrdě vybral dva velké balíky a že jde platit a povídá jsem jak zasloužilý otec. A mne tak nějak došlo že neplodná a kupuje plíny... to jsou myšlenky co?

grej
autor
18. zář 2008

Ahoj Leni,
tak ti budu na pondělí moc držet palce... Tyhle myšlenky já znám. Máme to určitě všechny 😉 Mě to taky občas napadne, že kdyby si vzal manža některou z bejvalek, tak už mimi dávno má, ne-li víc...
Ale naši manžové jsou s námi kvůli nám, milujou nás, a ono to mimi přijde, tak není proč myslet na blbosti, no ne? 😉

grej
autor
18. zář 2008

Holky nemáte někdo dobrý a osvědčený recept na houskový knedlíky? My je doma téměř nevaříme, ale jsou jídla, který prostě manža s ničím jiným nesní.
Blbý je, že já jsem z domova zvyklá na klasický kynutý, za to manža zase z domova na téměř tvrdý broťáky, který se dělaj jen s práškem do pečiva. dělám jeden recept z netu, ale není to ono...

Nemáte někdo dobrej recept na knedlíky z prášku do pečiva?

maja42
18. zář 2008

lenicka: jak jsi tady psala o té pasekové - tak asi chodíme do stejné ordinace 😉 v té mojí má právě paseková na starosti holky, co nemůžou otěhotnět a komunikaci s pronatalem. já tam chodím k jednomu z chlapů a u ní jsem byla jen jednou nouzově na záskok - zrovna to bohužel tak vyšlo, že to byla ona, kdo mi řekl, že mimino hodilo vidle do hnoja 😝 takže jsme se viděly poprvní v životě a hned taková blbá situace. přišla mi dost chladná, ale to asi vyplynulo z okoností. kamarádka se ní u teď léčí - tak snad budou výsledky 😉

lenickan
18. zář 2008

grej tak to nevím já dělám ty se směsi z pytlíku a jsou tak akorát ani tvrdý ani měkky🙂