Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
3. říj 2008

Michi tak ať jis brzy fit a mrcha už je na cestě, tak to je super, už ses taky dočkala, viď?? To to zase uteklo...
Mufy to by chtělo zalézt do pelíšku a vymarodit se. 😉
Mně taky trošku teče z nosu, ale to je v pohodě myslím, nic velkého to nebude 😉
A ta večeře ... myslím že si zasloužíte si vyhodit z "kopejtka" 😀 😀 taky bych šla na véču, ale kvůli vycházkám bych musela jít už v 15:00 a to je trošku blbý 😀 😀

michina
3. říj 2008

Grej, to ti závidím, že se k tobě manža tulí! Když není sexik, tak mas tuleni. My se k sobe taky tulíme a držíme za ruku, ale ne že bych nemohla dychat, to spise manzilek nemuze dýchat a je mu vedro, jaks e na nej tulim ja.. 😀

Tak to jste me uklidnili, taky si myslim, ze ted to jeste neva, horsi to bude s transferem, to uz musim byt fit. Jenze kolem me v praci vsichni pcikaji a maji rymu, tak snad to na me nevleze taky, zvlaste, kdyz mame open space a je to jedna velka msitnost.

zanetik
3. říj 2008

Ahojky, tak se hlásím...ráno mě chytly pěkný křeče do břicha i do zad, asi zablokovaný záda...se budu muset ve středu v Car zeptat jestli ji je můžu nechat narovnat...
Jinak je fakt že je všude samá chřipka a angýna, ještě že nikam moc nechodím, tak snad nic nechytnu...
Slibuju, že budu odpočívat a procházky jen k našim s obědem nebo na oběd 😉

grej
autor
3. říj 2008

Michi - no jo, můj manža je hrozně tulivej... Ale sex to teda nenahradí 😉 😀

Je fakt, že všude je nemocnejch habaděj. A nikdo se s tím neléčí 🙄 Já se taky modlím, abych něco nechytla... Manžu už delší dobu škrábe v krku, ale nezhoršuje se to. No bylo by to blbý, něco chytit...

Zan - tak je to správné! Ty nás totiž vůbec neposloucháš a pak to takhle dopadá 😉

zanetik
3. říj 2008

😅 Grej povíme si jak na tom budeš ty...ono máš totiž pořád pocit jako že ti nic není, já se těhu necítím, tak dělám věci jako normálně...tak jsem si vyžehlila malou kupičku co se mi tu celý týden válela, jdu si usušit vlásky a vyrážím k našim na obídek, kdybych vás dnes už nestihla, tak přeju krásný odpočinkový víkend snad i počasí se umoudří 😉 papá

grej
autor
3. říj 2008

Já vím, Zan, já tě naprosto chápu 😉 Ale musím někomu vyčinit, když ani sama se moc nehlídám 😉 Tak se na mě nezlob 😉 🙂

taky si užij víkend. Obávám se, že o víkendu to lepší nebude. Zítra má být děsná kosa...

mufy
3. říj 2008

Tak to můj manžílek není vůbec tulivej a uato já až moc.Raději se tulím než mít sexík.Ale on na to moc není,tak mě stejně za chvíli odhání.No mrzí mě to,ale co nadělám.Vždycky si na něj lehnu a nemůže dýchat a je mu teplo.Ale mě to nevadí... 😀

Holky dávejte na sebe pozor, nesete odpovědnost i za prcky. 😉

Zan ty se máš, každý den chodit na oběd k vašim.Oni nepracují?

michina
3. říj 2008

My byli na veceri u nasich v utery a vubec jsme to necekali, ze ho dostanem! proste jsme se tam zastavili a mamka nam ho nalozila 🙂

Mufy, u nas je to stejne. manza ma sice naladu na tuleni, ale vetsinou se on sam netuli, jen ja,a le jemu je to prijemne. Ale nesmi byt leto, to me odhazuje a muzu ho na dalku max drzet za ruku a jeste na nas fuci vetrak.. 😀 Tak ja mu schvalne otviram okno, aby mu nebylo teplo.. protoze doma mame fakt teplo, ale on tvrdi, ze se mnou ma studeny odchov 😀

zanetik
3. říj 2008

Tak jsem zpět, choděj do práce práce, mamka má částečnou invalidku a chodí na ranní nebo odpolední na vrátnici do školy, kde dřív uklízela,ale máme střídavou péči 😅 , včera jsem vařila já, dnes ona, zítra bych měla já,ale už koupila bramb.knedlík, zelí a uzený, tak já budu vařit v neděli, jen jim ten oběd musím nosit, tento týden má mamka do 12:15, tak tam ženu vždycky, aby se stihla najíst...taky mamka vůbec nepeče, takže 3roky do bydlíme peču já a polovinu ji nosím, takže o využívání rodičů nemůže být řeč,ale znám takový lidi a docela mi blízký...

grej
autor
3. říj 2008

Michi - co dostanete?? Nějak jsem tu tvojí první větu nepochopila 😀

Tak to u nás je spíš vedro mě, než manžovi... Teda takhle - já jsem zimomřivá a klepu kosu, ale když se tulíme, tak se potím víc já 😉

Tak to my si s mamkou taky dělíme. Když jsme u nich na obědě, tak vždycky vyfásnu taky nějaký porcičky domů, s pečením to je stejný 😉

Holky já bych spala! To je krize! Já jsem schopná něco dělat jen dopoledne. Jak se naobědvám, tak končím...

mufy
3. říj 2008

Zan já nic nepsala, že rodiče využíváš... 😕 Já jen že je to pěkné,když jste si tak blízcí. Taky když jdu k mamce,tak vyfásnu plnou tašku jídla.A o tom využívání rodičů taky znám a taky kdo je je mi v rodině blízký.... Fakt to nechápu, že někdo k rodičům chodí každý týden 2x - 3x na oběd jen proto,že se mu nic nechce doma dělat a je shnilej ( to neplatí o tobě Zan ) vařit.

Grej tak běž domů, tatínek bude mít pochopení,ne?

Stejně se jde za chvíli domů....hurá.....

Michi já tu první větu taky nepochopila. 😀

michina
3. říj 2008

Holkxy, pardon, místo ho, mělo být ji, jako tu večeři... 😀) :

My byli na veceri u nasich v utery a vubec jsme to necekali, ze ji dostanem! proste jsme se tam zastavili a mamka nam nalozila na talíř...

grej
autor
3. říj 2008

Tak jako tohle je přece u rodičů normálka, že jo... Já to takhle mám i když přijedu k babičce. Ta by raději byla o hladu jen aby mohla dát něco k jídlu mě 😉

Mufy, no nevim. Už jsem dvakrát naznačovala, že jsem fakt urvaná a jen jsem slyšela, že on taky, že to bude tím počasím 😉 Asi mu nedochází, že mě zevnitř vycucává prcek 😀

zanetik
3. říj 2008

Grej tak musíš taťku trochu nakoupnout 😀 , to víš je to chlap...
Mufy to já ani tak nemyslela, jen jsem chtěla upřesnit, proč chodím denně v poledne k našim...ona mamka nerada vaří, až vaří 30let denno-denně, takže já ráda, že se střídáme...
No nic jdu ležet, jsem smutná, začíná ze mě téct i červená krev, snad večer nikam nepojedeme ☹ zatím papá

mufy
3. říj 2008

Grej a vy už jste to vašim řekli,že se zadařilo?

Zan tak polehávej, nohy nahoru,ať ještě nepřijdeš o bobka.Budu na tebe myslet.Ale prý se to normálně stává.Být tebou tak raději jedu do nemocnice. 🙄 😕

grej
autor
3. říj 2008

Mufy - já našim jen řekla, že je to zatím všechno v pořádku a musíme ještě počkat dalších 14 dní na kontrolu. Nechci aby pak byli víc zklamaní, kdyby to nevyšlo...

Zan, mě řekli, že špinění a krvácení je normální, ale pokaždé mám přijet na vyšetření. Pokud je červená, tak bych teda taky raději jela ☹

mufy
3. říj 2008

Holky tak já valím, mějte se pěkně a pěkný víkend.
Holky odpočívejte. 🙂

grej
autor
3. říj 2008

Papa,. taky za chvíli razím. Hezký víkend všem!

michina
3. říj 2008

Hezký víkend všem, tka yuž jedu!! 😉
Jo a červená jede, takže zítra v 7 ráno porpvé píchám! 😅 😝

artep26
3. říj 2008

Michi tak super 😀
Holky hezký víkend 😀 😀 😀 😀 😀

divabara
3. říj 2008

Ahoj holky,

hlasim navrat z porodnice, ale uz v jinem poctu !!!!!!! 😀
Takze rano 30.9.mi zacalo byt divne, brisko najednou honde ztvrdlo a odesel ze me asi zbytek henove zatky...Zhruba v 7.30 zacaly pravidelne kontrkace,ale ja si enbyla jista, jeslti to je jako ono...Nakonec jsme vyrazili stim, ze stejne mam poradnu. prijali me v 8.30 a rovnou nam sdelili, ze jsem na 3 cm otevrena, a ze uz si me tam nechaji. Natocili mi monitor, kontrakce byly opravdu pravidlene...Byla jsem na porodnim slae s vanou,takze super...Nechala jsem si dat klystyr...pry je to dobry na prohrati porodnich cest, ..a opravdu bylo...pak jsem se nahrivala v te vane...No a pak uz se to rozjelo...a ja toho maleho drobecka mela koencne v naruci - byl slizky, cely modry, ale miloucky, jen knukal...

Holky no, narodil se v 11.24h (takze 3 hodiny od prijmu)...a miry, tak bacha...4,5kg a 53 cm...nechapu, ze jsem ho vytlacila prirozene )...trochu se teda v odhadu porodni vahy sekli - nastesti!!! - protoze, kdyby mi nekdo rekl, tento odhad vahy, tak bych to asi prirozene neporodila...Jsem trochu sita,ale asi dobre, protoze muzu normalne sedet a ani to neboli !!!

Grej, super zprava !!!! moc se s drobkem v brisku opatruj!!! Budu drzet pesti !

Holky, a vam dekuji za veskerou podporu !!! Nadeje fakt umira posledni !!!...

Bara

zanetik
3. říj 2008

Ahoj Baruško, moc a moc gratuluji, mám slzy v očích to je úžasný, že to šlo nakonec tak hladce, tak ať ti dělá už jen radosti a co je to vlastně? Chlapeček asi že? A jméno?

michina
3. říj 2008

Barus, takz se pridavam ke gratulaci a moc me dojalo, jak jsi napsala ...a ja toho maleho drobecka mela konecne v naruci - byl slizky, cely modry, ale miloucky, jen knukal... 😉 😅 Nadhera.
Uz se moc vsechny tesime, ze to co nejdrive zazijem!

My prave s manzilkem dosledovali video o tom, jak pichnout Puregon.. Zitra asi bude pichat manza, abych vedela, jake to je a pak uy to zvladnu sama. Vypada to fakt jednoduse, tak snad i bude.. 😉 DObrou noc!

mufy
4. říj 2008

Ahojky holky,

Baruško, tak už je miminko na světě? Moc gratuluji.Musí to být krásný pocit držet bobínka v náručí. Já chcííííí takýýýýýýý. 😵

Michi neboj, opravdu to nic není.Zajede to tam jak po másle.

Já jsem se dala do vaření,pečení a gruntování.Ale jsem celá zahleněná, mám rýmu,tak se mi to hůř dělá.

artep26
4. říj 2008

Baruš co dodat .... prostě moc velikááááááánská gratulace a ať vám malý dělá jen radost. 😀 😀 😀

divabara
4. říj 2008

Holky, diky moc...zapomnela jsem napsat, ze se jmenuje Jonáš...V noci jsem se i docela vyspala, ale vcera jsme nasadili dudlik, tak jsem pak mela problemy s kojenim, tedy konkretne s prisatim maleho...tudiz dudlik vysazen s tim, ze se proste uz nevyspime 🙂 Mozna nasadime zase az pozdeji, az se to vsevice srovna...

Holky, je to fakt krasny pocit mit ho v naruci, i kdyz se nekdy peken rozcerti...a vas to ceka taky, nebojte se...!!!

zanetik
4. říj 2008

No to jsme chtěly vědět, jak máme Jonáška oslovovat 🙂 , tak až budeš víc v pohodě a budeš mít čásek, hoď nám nějakou fotečku ať se můžeme taky pokochat 😵

divabara
5. říj 2008

Ahoj holky,
malý právě spinká...je to noční tvor 🙂 .Přes den spí a pak večer to začne a trvá to do půlnoci - prostě prdíky, ale dá se to...zatím je jen částečná únava, ale vždycky ten jeho pohled mně pohladí po duši...Jinak dudlík opět nasazen 🙂)

Přidala jsem do svého zbrusu nového alba jednu fotečku malého... 😉

zanetik
5. říj 2008

Ahoj, Baruš je krásnej vlasatej, není to takový to maličký,ale takový akorát už na pochování...to my takovou váhu budeme mít kdo ví v kolika měsících 😅

michina
5. říj 2008

Baruško, Jonášek je nadherny, takový sladký malý uzliček! Moc ti to přeju!! 😵

JInak my už teda pícháme.. 🙂 První vpich byl teda stres, ale fakt to neni nic extra hroznyho, neboli to teda vubec, jen ten pocit, ze ma clovek sam sebe pichnout je zvlastni. Ale verim, ze po par pichanich uz mi to ani nepprijde. Navic s perem je to fakt pohoda a s manžou sranda. Vždycky povídá: "Tak na operačním sále už je rozsvíceno, jde se na to!" A rozsvítí velkou lampu u sedačky v ložnici, vytasi Septonex, ocisti mi pero, abych mohla nasadit jehlu, zkontroluje, zda je u jehly kapka, pak spravne nastavene jednotky, vydesinfikuje mi kus špeku a pak mi povida, co mam delat: "Tak pomalu se pichni, vyborne, taaak pekne celou jehlicku dovnitr, ted pomalinku mackej az na doraz, ted ji tam nechej, jedna,dva.. pet a muzes vytahnout." Pak mi stiskne desinfikovany tampon na pichanec a vytahne jehlu z pera... Zni to legračně, ale strašne mi to pomáhá a hlavne uklidnuje. Myslim, ze je i moc rad, ze se nejak zapojuje. Pekne se o me stara, vcera (prvni den pichani) jsem byla cely den uplne KO, desne unavena, skoro cely den jsem prospala nebo prolezela. Taky me z MS bolelo bricho, tak manžílek uvařil užasnou svickovou omacku na pozdni obed. A taky piju jako duha, takze furt chodim na záchod. 😀 Pokud to bude takhle dale i pokracovat, tak je to v pohode. Ve středu v 11.20h jedu do Polanky na kontrolu. DOufam, ze tam bude doktor Jaroš a ne Holub... 😠