Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
21. říj 2008

Jojo, viděla. Když jsem půjčovala Šroubkovi panenku na svatbu, tak akorát Pavlík někam šel, takže spolu se šroubkem vycházeli z baráku. Tak jsem ho viděla. No fakt mu Kubík vypadl 😉

michina
21. říj 2008

A jo tak!! To je ta vyhoda, ze vy jste tam z te konciny a mate k sobe blizko. Ja premyslela max, že jak jsem byla po OPU nebo bo ET byla v OL, že bych dala vedet Mufy, ale stejne jsem musela lezet a nakonec se to vsechno sebehlo tak, že nebyl čas.
Jsem zvedava na dalsi srazek... Pristi rok už budem vsechny tehule nebo maminy, to bude teda zahul se nekde sejit... 😀

grej
autor
21. říj 2008

No jo, je to výhoda, bydlet ve stejným městě. Ale stejně je to síla se znovu sejít. Už slibuju Šroubasovi jakou dobu, že se přijedu na Kubíka podívat a vyzvednout si zase panenku zpět, ale furt nejsem schopná najít čas 😀

michina
21. říj 2008

Já mám pocit, ž eod té doby, co se snažíme a začala jsem stimulovat, moc nikam nechodím a nic nedělám. Za prvé člověk nemůže, nejdříve, aby mu nepraskla vajucha, pak mu není stejně po OPU dobře, pak zas musí ležet a odpočívat a za druhé, stejně ani moc nemám chuť. To by bylo, jak je v práci, co nového.. a ono vlastně v práci není nic, nového taky nic, protože nic nesmím a o stimulaci a IVF se nechci bavit, nehledě na to, že u některých lidí ani nehci, aby to vedeli. Ne že bych si tímto nějka stěžovala, já jsem spokojená, jen se ted vidím spíše s rodinou a kamarády. Ono se mi asi mění i životní potřeby... už se mi nechce chodit na STodolní jako kdysi (ne že bych tam chodila), snad víš, jak to myslím. Asi jsem už holt dospěla... 😀 😀 😀

michina
21. říj 2008

s rodinou a kamarády málo.. jsem chtěla napsat.. hahhaa 😅

grej
autor
21. říj 2008

No, tak já celkově nikam moc nechodila. Manža je starej žárlivec, takže kdykoli jsem vyrazila s kámoškama /podotýkám že nejpozdější návrat domů o půlnoci/, tak bylo doma peklo. Teď by mě v klidu pouštěl, ale to se zas nechce mě 😉
Přesně jak píšeš. Tančit a dovádět člověk moc nemůže a kamkoli přijdeš, tak se všichni ptaj co děti. A to mě fakt prudí... Lepší nikam nechodit... Hrozný je, že já třeba ani nezavolám jedný příbuzný, co se teď chystá taky na umělý, protože je mi jasný, že by se ptala jak jsme na tom my a já jí nechci lhát že nic a zároveň jí nechci říkat že něco jo. Protože i když mi slíbí, že to nikomu neřekne, tak je mi jasný, že to řekne svým rodičům a manželovi a ten to vykecá babičce a bude to venku. A to já nechci...
Tak se trápím tím, že jí psychicky nepodpořím ☹

artep26
21. říj 2008

Ahoj Michi 🙂
tak jak se ti těhulkuje?? Mně taky nic není, jen mě začalo bolet břicho jako před MS tak si myslím že asi dorazí a nic z toho nebude. Ale neva, ještě máme pár dětí u ledu 😀 😀 😀 (jsem fak hrozná ale nemůžu si pomoci, radši si z toho trošku utahuju, než abych to řešila) tak snad se nějaký pokus podaří.
Já taky moc nikam nechodím, jak píše Michi, nejdřív nemůžeš protože stimuluješ, pak zase OPU .... a tak dále a tak dále. Ale asi 1xza 14 dní máme s holkama drbárnu v hospodě, skoro nikdo tam v sobotu není (vesnice, no) takže tam drbeme a drbeme, je to super, protože je tu dost mladých holek mého věku 😉 😉

mufy
21. říj 2008

Ahojky holky, tak jsem se za vámi přišla podívat.Už jsme přijeli z hub a musím říct,že asi rostou někde jinde, poněvadž jsme našli asi jen 10 hub. No na polívku to stačí.

Michi a Artep jak vám je? Máte nějaké příznaky? Já tedy zatím žádné, prsa nebolí, zaím ani břicho,tak snad to vydrží. Dneska jsem 5 den po ovulce, takže vy máte náskok asi o 2-3 dny, jelikož jste měly ještě kultivaci.
Moc bych si přála,aby to vyšlo.

Musím se vám s něčím pochlubit, včera jsme šli s manžou na pivko a jelikož nám zůstalo 50Kč tak jsme je hodili do automatu ( jen tak pro zábavu ) a asi po 3 otočkách to začalo pískat a my vyhráli jackpot 10. tisíc. Byla jsem moc ráda a ta dovolená se nám vydařila. Jinak automaty nehrajeme.Ale jsem za ty peníze ráda, protože budeme mít pěkné vánoce a něco si nechám na další pokus, pokud tento nevyjde.Už jsem si říkala, kdepak asi vezmu peníze na další pokus, který by byl za měsíc a to už bych platila za všechno kolem 7. tisíc. Jsem moc šťastná. 😀

grej
autor
21. říj 2008

Ahoj Mufy! No tak to vám moc přeju🙂 To je určitě dobrý znamení!!! Když by náhodou nevyšlo tohle IUI, tak máte příspěvek na další IVF a to už určitě vyjde 😉

mufy
21. říj 2008

No jo, jenže já bych byla raději, kdyby to vyšlo už teď a ty penízky bychom ušetřili třeba na pokojíček či výbavičku.Protože pořád jenom vrážíme peníze do těchto pokusů. My už za to všechno dali za tu dobu snažení kolem 45. tisíc korun. Co za to mohlo být?A pořád nic. 😒

grej
autor
21. říj 2008

Mufy, takhle nemůžeš myslet... Nás to stálo taky skoro 40 tisíc. Co naděláš. Ber to tak, že máš zase spokojené manželství, skvělého manžela, máš kde bydlet, práci... Jsou lidi, kteří sice sekaj děti jak na běžícím pásu, ale zase maj doma idiota, který je mlátí a podobně.
Radši budu tisíckrát bezdětná než tohle...

Navíc - to by sis mohla říkat u všeho - co by za to mohlo být... To bys nemohla jet na dovču, koupit si nic na sebe... Prostě teď je vaše priorita miminko, tak musí ostatní stranou, no 😉
A počkej - až se zadaří, tak vás výbavičkou zahrnou příbuzní a kamarádi🙂

artep26
21. říj 2008

Ahoj Mufy, ty "gemblere" 😀 😀 😀 no moc vám to přeju, to už je pěkná výhra 🙂 🙂 🙂 tak si korunky hezky užijte, je jedno jak, prostě si je užijte.
Psala jsem tu už, že mě bolí břicho jako před MS, jsem dnes 24. DC tak myslím že asi nic a že mrcha dorazí 😒 no co, se nedá nic dělat, snad to příště vyjde.
Grej pobolívalo tě něco, nebo ti nic nebylo?? Jen se ptám, stejně to máme každá jinak, ale jen mě to zajímá. 😉

grej
autor
21. říj 2008

Artep - nějak mi nic nebylo... Břicho mě bolelo tak 11 den po ET. Jako hodně silná křeč před MS, občas se to přes den objevilo, ale pak to zas zmizelo. Pak jsem to cítila tak obden, občas mi z toho až bylo špatně, ale bylo to vždycky jen chvilkový...

Loučím se, dámy. Jedu domů zkusit koláč z mikrovlnky. Fakt jsem na to zvědavá 😉
Páá

artep26
21. říj 2008

Grej tak ať se tí povede a zítra páááááááá 😉

zanetik
21. říj 2008

Ahojky, tak ta komedie u soudy je za mnou, ta jeho obhájkyně se mě snažila dostat, ale na mě si nepřišla 😅

Artep tomuhle příznaku nevěř, mě bolelo břicho jako před a při MS až do 12tt 😉 , pak přestalo i břicho i prsa...a ty mě začaly bolet až na dovče a to bylo tak 4týdny po oplodnění si myslím...

grej
autor
22. říj 2008

AHoj holky,
Zan, tak sláva, že to máš za sebou... Já u soudu nikdy nebyla (teda jako "pracovně), byla jsem tam jen se školou na "exkurzi" a doufám, že se tam nikdy nebudu muset podívat...

Tak koláč jsem včera nedělala, nakonec jsem se stavovala u Majmu. Teďák fakt roste jak z vody 😉 Mám vás všechny pozdravovat🙂 Majmu toho má hodně, nemá zas nikoho na výpomoc do krámu, tak musí sama a má fofr. Teď si bere týden volno, na odpočinutí, a jede za rodičema na Moravu.

KOláč budu dělat dnes, dokonce se mi o tom v noci zdálo 😀

artep26
22. říj 2008

Ahoj Grej,
tak to teda klobou dolů pře Majmu. Chudák na všechno sama ... no snad někoho sežene 😉
Mně se zase včera zdálo o Smil (jak čeká trojčata), že jsme se potkaly v nemocnici, já jsem už měla pupek a ona měla zrovna po porodu a vezla za sebou vozíček s 5 dětmi 😕 - že se prý spletli a porodila paterčata. Všechny zdravé, velké jako novorozenec, ne žádné nedonošené dětičky.
Nekoukala jsi včera na ČT2?? Dávali pořad děti z krabičky, o dětech předčasně narozených. Bylo to smutný, ale zase klobouk dolů před doktory a lidmi, co se o ta miminka starají.

grej
autor
22. říj 2008

Ahoj Artep,
kdybys viděla co já mám za sny... Zajímalo by mě, čím to je. Zdají se mi podle mě celou noc a jsou hrozně živí... A navíc si je fakt skoro všechny pamatuju. Teda aspoň ráno. Síla. Dnes se mi zdálo jak jsem pekla ten koláč a pak o tom, že jsme byli s našima na dovolený, jezdili jsme na nějakým člunu a museli jsme hrozně kaskadérsky přesedat z jednoho člunu na druhý. Pak tam byli naši známí, co maj dvojčata po IVF a hrozně se nám chlubili takovýma akrobatickýma kouskama, který byly naprosto proti přírodě. No kraviny 😀 😀

Na to ČT2 jsem nekoukala. Akorát přišel manža z práce a večeřeli jsme a když to tam zapnul, tak tam zrovna leželo v posteli nějaký postižený dítě, tak jsem mu to přepla, že na to teda koukat nemusím. A zapli jsme si "Světáky". Na ty můžem koukat pořád a pořád se u toho smějeme 😀

mufy
22. říj 2008

Ahojky holky,

Grej Majmunku pozdravuj, nemá to lehké.Tedík už musí být velký kluk.

Artep, tak to mě břicho začíná taky asi bolet jakoby na MS, tak si myslím,že u mě to nevyšlo,ale ještě je na to čas do příštího týdne. Mohlo by se nám to už konečně zadařit,že?

Zan já bych asi na soud nešla, stačilo mi, když jsem měla svědčit proti jedné realitce, u které jsme si chtěli koupit byt,ale byli to podvodníci.Obelhali plno a lidí a pak jsme proti nim svědčili. Už víckrát bych nechtěla.Nemám to ráda.

zanetik
22. říj 2008

Dobré ranko, teda asi spíš dopoledne co 😅
Chudák Majmu, si toho mateřství takhle moc neužije, pořád v jednom kole...asi tam půjdu na brigádu 😅
Mě se poslední dobou nic nezdá, sem tam a stejně to do odpoledne zapomenu...no skleroza no..
Grej taky jsem byla u soudu poprvé a doufám, že naposled...

grej
autor
22. říj 2008

No jo, Majmu to holt lehký nemá. Ale někdy od 3.11. by jí zas měla nastupovat nějaká nová paní, tak snad bude lepší než ta minulá. Tu Majmu vyhodila tuším po pár dnech...
Má dobrou kámošku, která si občas Teďáka vezme. Má i malou holčičku, tak ta je z miminka u vytržení, tak jsou spokojení všichni 😀

zanetik
22. říj 2008

Tak aspoň že tak..no nic jdu vařit bramborový guláš a u toho trošku žehlit...

artep26
22. říj 2008

Ahoj holčiny 🙂
Grej mně se taky zdají blbosti, vždyť jsem ti zrovna jednu psala 😀 Tuhle se mi taky něco zdálo, ale už nevím co ale byl to nějaký děsivý sen, protože jsem se probudila uřvaná 😢 😢
Zan a proč jsi byla u soudu?? Já tam taky ještě nikdy nebyla a ani o to nestojím.
Holky teď čtu úžasnou knížku od Terezy Boučkové Rok kohouta - byl podle toho natočený i film Smradi. Koukala jsem na Uvoněte se prosím a Boučková byla hostem - je to krásně napsaný,ale je to síla. Adoptovali si s manželem 2 romské děti a teď píše o tom, co z nich vyrostlo, jak chodila taky k soudu ... no děs, žádný vděk, prostě nic. Hrůza.
Mufy uvidíme, ale taky si myslím že už si to zasloužíme, co?? No hlavně že Grej nám zvedla statistiky, teď ještě my 3 a bude to...

grej
autor
22. říj 2008

Myslím, že by z tebe Smilers neměla radost, Artep😀 Paterčata 😀 Ale s tou velikostí jsi to trefila. Včera nám zrovna psala, že jsou míma naprosto normálně veliký 😉

Zan - nechceš přijet vyželit i k nám? Mě to čeká dneska, už tam mám zase 3 pračky prádla 🙄

artep26
22. říj 2008

Grej to jsem fakt ráda, vím že psala před pár dny že mají už přes 1000 g. To jsem moc ráda, ségra mi zrovna říkala, že už je to nádhera, že si jim v Plzni narodily i děti co mají třeba 400 g - a světe div se přežijé a bez úhony. MOc jí přeju aby byly dětičky v pořádku a taky aby opravdu čekala alespoň jednoho chlapečka 😀 to by měl manža radost. 😵
Já tu mám Zan taky dost prádla na žehlení ... kdyby se ti chtělo 😉 😉 😉 A ne a ne se k tomu dokopat. Asi se do toho budu muset pustit dneska u Soukromých pastí, manža jde klasicky do osvěžovny, tak se do toho dám 🙄

grej
autor
22. říj 2008

Artep - moje kámoška rodila v 27 týdnu. Vypdalo to hodně špatně, malá neměla "hotové" oči, uši, plíce, srdce... byla to hrůza. Ale taky to zvládly 😉 I když teda ten první rok byl naprosto krizový. Navíc má doma už čtyřletou holku, která nějak nechápala, proč je máma několikrát denně v nemocnici (musela tam vozit odstříkané mléko)... denně jezdili k doktorům, kardiologové, neurologové, orl, očaři, rehabilitační...
Když nám poprvé asi po třičvrtě roce napsala, že mají za sebou první týden, kdy vůbec nebyly u doktora, pomalu plakala štěstím. Neuvěřitelný.

Ale měla štěstí, byla u Apolináře. Tam prý jsou na nedonošený děti nejlepší...

zanetik
22. říj 2008

No tak holky díky za nabídku, cokoliv ale žehlení prádla taky dvakrát nemusím, proto se na to vrhnu dokud toho je trochu, většinu věcí skládám, protože se žehlit nemusí...
U mamky v práci paní porodila holčičku co měla 600g a taky ji vypiplaly v krásnou zdravou holčičku...
Artep byla jsem jen svědčit že v tý starý ruině co bydlely tak se koupelna, záchod a místnost dělaly až po svatbě.

grej
autor
22. říj 2008

No, já už jsem taky tak daleko, že žehlím jen to nejnutnější 😀

artep26
22. říj 2008

Grej jo jo byli tam hlavně lidi od Apolináře, ale taky neonatolog z Plzně. Jsou to machři, fakt, patří jim uznání.
Zan aha, tak to jo,já myslela jestli jsi se nakonec opravdu nepustila do toho, jak s tebou vymetli v prácil 😕
Holky je tu na mě vyvíjen nátlak, dítě se nudí a chce jít na net. Takže moudřejší ustoupí a jdu něco užitečného dělat.
Zatím pa a určo se ještě ukážu 😉

grej
autor
22. říj 2008

Teda, tady to dnes zas nějak vázne 😉 No jo, Mufy měla volno, tak má asi fofr v práci, Zanetik žehlí, Artep má okupovaný počítač od Andulky 😀