Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
27. bře 2009

Holky ahojda,
Michi tak si hezky užij víkend, a jak psala Baruš ... i já v 6tt krvácela jako blázen a byl to hematom a vše bylo v pořádku, při transferech je prý běžné, že ty hematomy a následné krvácení je, tak hlavně buď v klidu 😉 Držím palec na pondělí ... dnes testík nebyla?? 🙂
Mufy taky hezký víkend 😉
Majmu malej je krásnej ... ta očička .. to je prostě bomba 😵 😵 😵 moc se povedl 😉
Baruš tak ať jsou výsledky OK, ju?? Pak podej infošky.
Já se dala do úklidu, po 13 hod. jedu směr HK pro mamku do FN, pustí ji na víkend domů. A pak přijede kamarádka okouknout mi DP, no samozřejmě jsem to dělala na posl. chvíli, jak jinak.
Dnes vařím rýži a hodím kuře do trouby, to bude rychlovka ale dobrůtka 🙂 🙂 🙂
Tak zatím pa pa pa

michina
27. bře 2009

Ahoj holky, tak jem z toho už blázen, jak si ta priroda se mnou hraje. proc to nemuze byt buch a je to nebo buch a mate smulu, tak priste. Ale takhle nas napinat.. 😠
Vcera jsem vubec nespinila, koncert jsem si uzila, byl vsede, jinak by me manza nenechal jit 😀 Ale furt me kontroloval, jak mi je, jestli me enco neboli, nesmela jsem ani vstavat a moc chodit, donesl mi i piti a syrove Havlik tycinky 😎

Koupil dalsi tehotenské testy Pepino, protože uz jsme doma meli jen jeden Mamatest a ten si enchavam na nedeli ci pondeli a ja chtela testnout jeste dnes rano. Takze carka tam sice je, ale strasne slaba. manza prohlasil, že tam carka je až neni, no nezabily byste ho??? 😀 Jak mi rekl, beru to od zdi ke zdi, jednou jsem pevne presvedcena, že tam mimi je (či jsou) a raduju se a pak bulím, že je konec. Nic mezi tím, ma pravdu..
A taky zase jedno vetsi spineni dnes, jakoby vzdycky plna streva necemu vadila, tak si jdu ulevit, coz je docela vykon, protože mam panickou hruzu tlacit a cekat než to dojde do stadia, kdy "to" samo vyleze, je masakr. Holky, jak sjte to delaly vy??? Ja mam hrozny strach, že když zatlacím, že vyleze i mimi... 😖

michina
27. bře 2009

A taky si myslim, že HCG nic moc, kdyz je carka skoro neviditelna (u pepina testu hajzlici nepisou, jak je citlivy, ale pocitejme, že 20), tak neni moc vysoke. 😢 Nepamatujete si, kolik jste měly vysku HCG a kdy to bylo??

zihu
27. bře 2009

ahoj holky,
michi.. neblazni a vydrz.. priroda si s tebou sice hraje, ale to zvladnete🙂 ja mela na zacatku revizi po missed, pak podezreni na afetalni vacek, pak krvaceni, pak falesne pozitivni test na toxoplasmu, pak pro jistotu jeste pozitivni tripple... no a nakonec mame ted aspon chvili klid... takze se nedej😀 myslim na te!!!!!!!!

michina
27. bře 2009

Teda, zihu, to ja uz si ani nepamatuju.. clovek zapomina spatne veci velmi rychle... Ale jo, uz jsem zas pozitivni, spineni uz neni.. aspon na chvili.. 😀

divabara
27. bře 2009

Michinko,s tim spinenim si zkus nelamat hlavu...i kdyz ja si s tim taky hlavu lamala...Mela jsem to tak, jak popisujes...hold ses asi vice prekrvena a tim padem i cipek...

michina
27. bře 2009

To urcite jsem, BAri, jeste beru Anopyrin na zredeni krve, protoze beru hodne estrogenu a ty zas muzou vyvolat trombozu.. myslis, že to muze byt i tim? A porad me pobolívá bricho, uprostred, tak to lehce picha, pak to tlaci vlevo, pak vpravo, pak nic.. a furt dokola..Bože, at uz je pondeliiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😎

michina
27. bře 2009

Tak hezky vikend, holky, dam vedet, hne djak budu neco vedet.. 😎

zihu
27. bře 2009

michi.. pichani bricha jsem mela jako jediny tehupriznak tak 2 mesice.. pak teprve prisly prsa, nevolnost a tak.. jen at picha 😀 😀 😀

divabara
27. bře 2009

Tak Anopyrin mně to dělal zřejmě taky...Prostě všechno dohromady může způsobit to špinění...Já to měla z čípku a to i masivně...Moc na tebe myslím a držím pěstičky na pondělí !!!

grej
autor
27. bře 2009

Držím moc moc palce MIchi!!

Holky se picnu - už zase musím začít shánět novou pracovnici. Tahle by tu sice moc ráda zůstala, ale manžel jí doma pořád hubí a ona už to psychicky nezvládá. A já naprosto chápu, že je pro ní důležitější klid v rodině než práce 😖

Tak jsem si vytiskla pár inzerátů z Annonce a musím jich pár vybrat a pozvat na pohovor. Asi to spíš vidím na nějakou paní před důchodem, co jí třeba vyhodili a ona už nemůže nic sehnat. Ta by mohla být vděčná a navíc už rozhodně nebude mít problémy s manželem 😅

Odpoledne jsem si řekla, že se odměním a koupím si něco na sebe. Navíc jdu v pondělí na focení pupíku, tak abych měla něco fešnýho. No řeknu vám - děs!!! Objevila jsem docela dobrý věci, ale bohužel mi z nich většina nebyla. Přes pupík v pohodě, ale holky - já mám takový KOZY!!! To se ani jinak říct nedá 🙄 Skoro všechno mi bylo malý!!! Jen pár věcí bych oblíkla, ale to zas vypadalo jak pytel 🙄 No ale nakonec jsem koupila jedno tričko takový kratší letní a jedno jako elegantní. Škoda, že k tomu zas pro změnu nemám kalhoty...

Dorazila jsem domů úplně vyřízená, to chození po krámech mi vůbec nedělá dobře. Ale koupila jsem Kačce ve slevě v Tescu svetr za stovku - aby jí to nebylo líto 😉

Muf y- jak je? Co mamka?

grej
autor
30. bře 2009

Ahoj holky, tak zase pondělí...

Michi?? Tak jak??

artep26
30. bře 2009

Ahojda holky,
tak jsem měla celý víkend fofr, měla jsem tu naši a taky ségru s manžou s dětma ... no bylo nás tu moc moc.
Včera jsme byli na karnevale, přišli až v 6 a pak jsme všichni padli za vlast. Anička vytancovaná, manža opojený pivečkem a já úúúúúúúnavou a byla jsem fakt ráda, že je doma ticho.
Michi mocinky na tebe myslím kočko, ať to vyjde 🙂 🙂 🙂
Jinak všem přeji hezký den a celý týden, má se oteplit tak jaro snad konečně dorazí 😵 😵 😵

artep26
30. bře 2009

Grej a tobě hodně štěstí při hledání nové pracovnice, taky nechápu tu paní co jsi jí zaučovala ... a hlavně toho pána co má doma 😲 😲 😲 A u toho jak jsi si kupovala to oblečení, jsem se docela nasmála, páč bych měla asi podobný problém 😀

majmuna
30. bře 2009

cau holky 🙂

dekuju moc za pochvalu toho naseho zvirete 😅

michi moc na tebe myslim kocko at se ti dnes splni ten vas krasnej sen!!!!! 😉

elly
30. bře 2009

Ahojky,

Michi taky na tebe myslim..porad smiruju..tesim se na novou zpravu....snad dneska bude tvuj nejstastnejsi den! 😵

artep26
30. bře 2009

Ahojda kočky,
koukám koukám, Michi nikde, už jsem napnutá jako šle 😉
Právě jsme si s bublinama ohřály polívku (houbovou), manža jel na FÚ, VZP a OSSZ tak jsem zvědavá, jak vynervovaný přijede 😀 😀 😀 Pak si dáme kolínka a omajdu ze včera, tak mooooooooc dobrá 😝

elly
30. bře 2009

Artep..ooo kolena kolena..to ja rad..tak si nech chutnat 😉 ted mas urcite velkej apetit 😅

JO taky tu stepuju a nakukuju....ja ji to tak straaasne moc uz preju..uz si holka vytrpela tolik 😉

elly
30. bře 2009

Kdepak je dneska Grej..ta ted zustava vic doma ne? 😕

grej
autor
30. bře 2009

AHoj holky,
jsem v práci, ale jsem tu dnes sama, tak tu mám co dělat. Navíc jsem vybírala nějaký ty ženský na práci. Divný, volala jsem asi čtyřem a nikdo z nich to nezvedl.. Když hledám práci, tak jsem asi furt na telefonu nebo se aspoň ozvu když mám nepřijatej, no ne??

No holky dnes jsem zvědavá na to focení. Jestli to bude jen troškou koukatelný, tak vám hodím odkaz 😉

Michi - držím všechno co mám!!!

Mě volal účetní teprve včera, že má hotový pro manžu účto, ale fakt jako nevím, kdy to tam vyzvednu. Chtělo by to dneska, ale ve čtyři už musím být na druhým konci Prahy, tak nevim nevim. Pošlu to všechno poštou a kašlu na ně. Na ty fronty na podatelnách nemám nervy 😉

artep26
30. bře 2009

Elly manži se nějak nemůžu dočkat tak do těch kolínek musím jít asi sama 😀 😀 😀
Grej tak se třeba ženský ještě ozvou, ale je to divný, já měla tel. pořád u sebe nebo jsem hned volala, když jsem měla zmeškaný hovor 😲
Tak ať ti to focení dobře odpadne a budeme se těšit na fotečky. ju??
Jakpak asi Zan, myslíte že už je s kočičkama doma??

elly
30. bře 2009

Artep..tak si dej jen dve zlicky..a pockej na manzu 😀
Grej...neboj..jeste se nekdo najde..vsak ted je schanka na praci o hodne vetsi..diky krizi..
Taky se tesim na foto.. 😉

Zan? No snad jo....ale mozna jeste se doma zabydluji 😉

artep26
30. bře 2009

Elly tak to ne .. jak se do toho pustím, tak mě nic nezastaví 😀 😀 😀

elly
30. bře 2009

Artep..to jsem si prave myslela 😅 ...proto cekas na manzu..protoze by jinak asi nezbylo co? 😀 😀

grej
autor
30. bře 2009

To víte že ukážu fotky, jestli nebudou moc příšerný 😀
Mám nacpaný auto a v něm asi půl šatníku, aby si paní fotografka mohla vybrat, co mi asi tak bude slušet 🙂

Pro jistotu jsem si objednala i vizážistku. Třeba to i tak bude lepší...

Jsem zvědavá an manžu. Nejdřív vyhrožoval, že půjde se mnou. Včera mi oznámil, že mu to přijde zbytečný. A teĎ zase psal, jestli teda chci,a by šel nebo ne. Tak jsem mu napsala, že by bylo fajn, kdyby šel, ale že chápu, že pro chlapy to je asi nuda a vopruz, tak když nepůjde, tak se zlobit nebudu. Takže jsem zvědavá, jak se nakonec rozhodne 😉

elly
30. bře 2009

Grej..to by mozna bylo pro tebe fajn, kdyby sel...spolecne foto by mohlo byt taky super.. 😉

grej
autor
30. bře 2009

Jojo, uričtě by to bylo hezký... Ale zas ho nechci nutit. Je hrozně protivnej, když je v situaci, která se mu nelíbí 😉 A jak ho znám, tak by si připadal blbě. Nerad se fotí jen se mnou, navíc když tam bude cizí ženská 😀

elly
30. bře 2009

Grej proc sami..vsak tam budet na foto s Kackou ne? 😀 😀 Musis mu rict, ze dalsi takova prilezitost uz nebude 😉

grej
autor
30. bře 2009

No já si to radši odpustím, než koukat na jeho otrávenej ksicht, že dělá něco co "musí".
Ale uvidíme, třeba překvapí 😉

elly
30. bře 2009

Grej tak drzim palce....treba prekvapi 😉