Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
12. zář 2009

Zihu, a manžel má v K8hyře práci, vy tam budete bydlet či co?

Mufy, tak to ej fajn, že se dovča tak vyvedla, a kdy zase jedeš?

Holky, a kde by ten srazík byl?

Grej, no jo, kakání, to jsme ski užili moc. Nakonec jsme dávali kolem toho 3-4 měs rourku často, než aby trpěl.
Kakal za docela dlouho poté, co jsme mu jí zavedli. Někd yto trvalo i 15 min!
Jinak jsme už od 4 měs. dávali ovocné šťávy, ale moc nepomáhaly. Možná trochu ta švestková od hippu.

zihu
14. zář 2009

ahoj holky, mikul.. jj, manza tam pracuje a my tam budeme na 3 roky..
baleni bylo udesne ale uz to mame za sebou, po druhe hexavakcine s B. vyrazime🙂

mufy
15. zář 2009

Ahojky holky, ten sraz udělejte kdykoliv, neohlížejte se pořád na někoho.To bychom se pak nedomluvily nikdy.
Necháme to s Michi na Vás.Já bych v tu neděli 27.9. nemohla,už se vidím,jak jdu rovnou ze svatby....haha.
Klidně si to udělejte toho 26.9.A kde by to vůbec bylo? Zase v Pardubicích nebo někde jinde?

Mikulko na tu dovču jedu 3.10., teda pokud mi to nikdo nedřekne.Ale to bychom zase přišli o penízky.Tak doufám,že ne.Už se moc těším.....Snad to rychle uteče.

Jinak počasí má být pěkné i v říjnu.

Zihu tak to je mazec být tak dlouho v Káhiře. 🙂

Michi ať se ti dovolená vydaří.

zihu
16. zář 2009

teda sme na 4. strane!!!! posouvam nas dopredu 😀
B. zacina byt po vecerech nejaka nedojedena... zatim rozmrazuju odstrikane mliko, ale zasoby dochazi, takze asi budeme muset najet na vecerni dorazeni nutrilonem 😒 uvidime.. teda kaka tak 3x denne, z toho 1x dost davka a hezky zlute, takze malo mlika nema, ale vecer proste knoura a chce jeste, nerada bych ju trapila hlady...
jinak u nas vse ok,
Grej, ty ted jen kojis nebo porad dokrmujes??

grej
autor
16. zář 2009

Ahoj holky, jen v rychlosti. Jsme zase na chalupě. Dnes jsme se jen vrátili kvůli bráchový promoci, ale zítra zas frčíme. Ale v neděli se snad vrátíme a už tam nepojedem. Jak je zima, tak je to tam naprd.

Tkže se srazem 19.9. u mě blbý :- Manža si musí vybrat neplacený volno, tak toho využívá a maká na chatě... Ale ten příští víkend snad pohoda!!

JInak u nás všechno dobrý, Kačka v noci super spí a přes den už jsem si zvykla. Jen to kakání furt naprd.
V pátek jsme byli na náušnicích, tak se tam doslova posrala a zasmradila celou čekárnu, ale od té doby zas nic. A to dávám už přes týden to projímadlo... Tak uvidíme.

Náušnice super, moc jí sluší, jen to má pořád zarudlý, tak snad to brzy přejde.

Zihu, už vůbec nepřikrmuju, asi od konce července. Ale zjistila jsem, že přibírá úplně stejn kdysž je jen kojená jako když dostávala večer příkrmy (dostala nutrilon místo večerního kojení), takže bych se toho být tebou nebála.
Na posledním měření jsme měli ve 4. měsíci 64 cm a 7680g, takže zase za poslení měsíc přibralaa 1130g 😉

Mějte se, snad už tu budu příští týden víc. Papapa

zanetik
17. zář 2009

Ahojky, teda Grej Kačka je kus teda, my měly ve 4měsících 5270g 60cm Verča a Nela5180g 58cm 😅
Dneska mají už asi těch 65cm a tak 6,5kg a to jim bude v neděli už půl roku!!! V úterý jdeme na půlroční, tak jsem zvědavá. Každej kdo kouká do kočáru, tak říká na dvojčata že jsou pěkný...jako myslím velikostně a váhově 😅

zanetik
17. zář 2009

Tak ten srazík bych asi zkusila toho 26.9 nebo 27.9 zase v Pardubicích někdy po obědě co vy na to?
Mikul a co ty, strašně ráda bych tě poznala, holky z Prahy pojedou určo, tak by tě vzaly sebou?
A co sroubek a Majmu? Už se na vás těšíme 😉

mufy
18. zář 2009

Holky tak pak doufám poreferujete a ukážete fotečky ze srazíku. 🙂

Zan a jak to zvládneš sama s dvojčátky do vlaku? Nebo pojedeš autem?

Grej tak Kačka už má náušničky? No super,to musí být kočanda.

grej
autor
19. zář 2009

Ahoj holky, zkusím aktualizovat foto, tak pak koukněte.

Mufy - jojo, náušničky jí moc sluší, jen jak je "tlustá", tak se nedá vyfotit zepředu, aby byly obě náušnice vidět 😀

Majmu říkala, že by snad příští týden mohla... Ještě to domluvíme.

michina
21. zář 2009

Ahoj holky, tak už jsem zpátky po dovo.. mám spálený zadek a prsa... 😀 Ale jinak sjem odpocata a vykoupana a proste urehtana, protože s mamou a segrou to byl fakt mazec. Jednak jsme strasne poutaly chlapskou pozornost celou cestu - tri zenske samy v aute a pak samozrejme ve meste na kavicce taky. V kempu byl klid, pohoda, zadni lidi, znami nas vozili na lodi, takze i silene vlny jsme zazily, no proste parada. Ted cekam, že KONECNE zacnu s tema inkejcema 😅 Ve ctvrtek si mam zavolat a domluvime se v zavisloti na MS, injekce uz mi objednavaji...
A co tady noveho, co ten srazik? Asi zadny nebyl, co, jak v rychlosti ctu prispevky..

zanetik
22. zář 2009

AHojda, tak nakonec musím ten srazík posunout já nebo jestli si ho uděláte o víkendu....Naši se rozhodly, že když je ten prodloužený víkend, že pojedeme v pátek večer na Slovensko k příbuzným. Takže pokud by jste na nás počkaly 😅 , tak vyhlašuji poslední víkend 3-4.10 do půly října má být krásně, tak by to mohlo vyjít...
Mufy jasně autem, jinak by to ani nešlo vlakem asi, nedokážu si to představit, asi bych jedině musela s korbama a podvozkem, ale to by asi byl mazec...kor u nás se nedá kloudně dostat na nádraži, protože nám před nádražím dělají podzemní garáže a autobusové nádraží.
Michi to jsou nejlepší dovči, takovej odvaz babinec 😉
Prosím tedy o vyjádření co s tím srazíkem který den by vám vyhovoval??? díky
Grej my tlustý zas tak nejsme a vyfotit to taky nejde 😉
V neděli jsme měly půl roku, tak jdeme dnes k dr. jsem zvědavá, pak písnu zatím papá

zanetik
22. zář 2009

Tak vše v pořádku, holky jsou prý šikovné, dostaly jsme třetí očkování, krmím je správně, žádné jiné mléčné výrobky zatím dávat nemáme, na kontrolu za 2měsíce. Verča má 6,5 kg 64cm a Nela 6,4kg a 63cm.

michina
22. zář 2009

Dobré zprávy, Zan!!
Ja dneska dostala MS, trosku drive, asi jak jsem zmenila rytmus u more 😎 a hned volala do CAR tak ve ctvrtek jedu na tu prvni injekci. Tak doufam, že na třetí pokus uz to výjde a nebude se to muset zas odkladat, nebo mě trefí.. 🙂
Mufy, co ty, jak sjte na tom se stimulací??

mufy
22. zář 2009

Michi tak tě vítám po dovolené.Já jedu příští týden taky s kamarádkama jen takový babinec. 🙂 Už se těším,ale vím,že ten týden uběhne jako voda.

Já jdu na poslední injekci 2.10. což je příští pátek a pak začnu 20.10. s injekcema,pokud bude vše v pořádku.

Holky pak mi musíte ukázat fotečky ze srazíku.Já budu sice 3.10. v Praze,ale budu muset jet hned na letiště,abychom to stihli.Ani nevím,kdy bude ještě odlet, to budu asi celých skoro 12 hodin na cestě.Uf....

Grej však neboj ona se vytáhne a už nebude takovej bačík.Ale je nádherná.... 😉

grej
autor
22. zář 2009

Ahoj holky,
mě ten další týden vyhovuje super, manža je v práci, takže pohoda. škoda, že nebude moct Mufy ☹ Ale myslím, že Majmun se to bude hodit taky.

Michi - takže ty budeš začínat s těma injekcema, co teď brala Mufy? Nebo už stimulace? A Mufy teda bude začínat se stimulací? No tak super!!!

S Kačkou je to každý den jinak. Někdy to docela jde, někdy je nesnesitelně uřvaná... Včera mi řvala v autě celou cestu z Homolky až domů, tzn. cca třičtvrtě hodiny. Měla takovej hysterák, že z toho přestala naprosto mluvit a jen chrčela. Jen jsem jí vzala do ruky, tak se uklidnila.

Dnes jsem se chtěla domluvit s doktorkou, aby jí poslala na vyšetření břicha, abychom byli všichni v klidu, že to špatný kadění nic není a že je opravdu zdravá a pak jí nastane tvrdej režim. Já už jsem totiž z toho jejího řvaní totálně vycucaná. Dopoledne bývá v pohodě, ale jen se překulí tak druhá hodina odpoledne, tak začíná knourat téměř nepřetržitě. I když je najedená, přebalená a třeba i vyspalá. Nemůžu jí vůbec nikam odložit, protože řve a řve. Někdy řve i na ruce a to už fakt nezvládám. Doma neudělám lautr nic.
Takže až budu mít potvrzení, že jí nic neni (kromě prdů a toho, že jí tam to kadění asi tlačí), tak jí holt zkusím nechat vyřvávat, třeba jí to přestane bavit. Blbý je, že ona všechno žene do extrémů, tak nevim, jak to budu zvládat.
Jo a ta doktorka měla dovolenou, takže až příští týden.

Zan, jak dlouho jste měly červený uši po náušnicích? Te´D v pátek to bude 14 dní co je má Kačka píchlý a pořád je to červený a vypadá, jako by v těch dírkách měla trochu hnisu... Očividně jí to nebolí, ale vypadá to divně. A to jí to mažu fakt pořád Framykoinem nebo Bactrobanem..

Mufy - díky za pochvalu🙂

zanetik
22. zář 2009

Grej mi máme naušničky nastřelený, takže ani trošku červnený, hnis nic, úplná pohoda.
No Grej tohle mi teď začíná občas dělat Verča, že se chce nosit, třeba jsem šla s mamkou na kafe do pekárny, madam se vzbudila, tak si mamka na 10min vyndala, tak seděla čučela spokojená a jen ji dala zpátky, tak řev, vyndaly jsme ji ven, klid, daly zpátky řev, tak jsem ji musela sklopit boudu, vypodložit ji, aby viděla ven a byl klid, takže brzy budeme muset vytáhnout sporťák...ale strašně tě obdivuju, že to zvládáš, já jak nejsem zvyklá na řvaní, tak jsem z ní byla na nervy, nevěděla jestli ji okřiknout, nebo pochovat když už řvala, že ji tekly slzičky a začala se zalykávat, ona taky hned řve do roztrhání těla 😀
Jen mám obavy, aby to vyřvaní pomohlo, mám obavy, že už je zvyklá se nosit, já mám objednaný ty hopsadla do dvěří, tam si myslím, že se ji bude líbit, ale neuvidí na mě 😅 i když doma třeba jen pokňourá, tak ji dám něco na hraní a je klid,ale v tom kočáru nic moc, dneska byla protivná i když nebyla vyndaná z kočáru, ale celý odpolko prospala a pak měla po půl hodině roupy, tak jsem ji hodila na břicho, sklopila boudu, aby viděla a byl klid 😅
Tak snad ten srazík už konečně dopadne, moc se těším.

figice
23. zář 2009

;

figice
23. zář 2009

Omlouvám se, vůbec sem nepatřím, jen moje dcera mlátila do klávesnice a povedlo se jí toto 😀

zanetik
23. zář 2009

Tak hlásíme jadýrka krásná, tak ještě zítra já gyndu a je to 😅
Verča mi vytuhla a to je potřebuju nakrmit a jet na zahradu zalít jahody...tak zatím papá

mufy
25. zář 2009

Tak jsem nás zase posunula trošku dopředu. 🙂

Tak jak je před víkendem? Já se moc těším,protože jdeme známým na svatbu,už se těším mezi lidi, jak zapaříme..... 😀

A co dítka, nezlobí?????Určitě jsou všechny moc hodné. 😵

zanetik
25. zář 2009

Ahojda, jdu vás pozdravit a letím do města, pak pobalit, kouknout na Davida na hokej, vykoupat, nakrmit a spát, protože ráno vstáváme před 6h a v 7h vyjíždíme na Slovensko, takže taky fajn prodloužený víkend, se těším jak ulevím rukám, že bude holky nosit někdo jinej 😀
Tak všem krásný víkend a po neděli papá

grej
autor
28. zář 2009

Ahoj holky,

U nás celkově lepší, míň brečí a víc spí. Ale je to den ode dne. Teď dva dny super, předtím běs. Tak se děsím, co zas přijde 😉

Kakání furt na prd. Asi. Projímadlo, co mi doporučila doktorka - lactuloza - jsem dávala 14 dní a úspěch žádnej. Kadila stejně jako když ho nebrala (1x za 6-7 dní).

Začala jsem dávat švestkovou šťávu. Chutná jí to a přijde mi to lepší než projímadlo. Jestli to má efekt nevim. Kakala ve čtvrtek (to bylo v limitu po tom týdnu) a pak v sobotu sama od sebe.
Píšou na tom, že se maj dávat dvě kávový lžičky, ale dávám jí to tím sosátkem co je u Nurofenu a dávám 2,5 ml...

Jinak lituju, že jsem jí nedala ty náušnice nastřelit. Sice už jí to nebolí, ale pořád to má červený a má tam takový jako špunt.. A to už jsou to tři týdny...

Těším se na sraz!!

zanetik
29. zář 2009

Ahojda tak jsme se v pořádku vrátily a na srazík se taky těšíme, tak co kdy a kde? 😅
Grej já myslím, že to kakání tipuju tak do 14dní se srovná samo, prý se miminkám mění trávicí ústrojí, Nela to měla taky, Verunka ale ne, kamarádka taky plašila, tak jsem ji tím uklidnila a minulý týden jsem ji potkala a říkala, že se ji to už taky srovnalo a je narozená jako vy +- týden.
Toho jsem se bála u toho propichování, stroupek (špuntík) a co s tím...dr. mi říkala, kdyby něco mazat čistým lihem, třeba to pomůže, že by se ji rozpustil, tak to zkus za to nic nedáš 😉
A určo už bude hodná, to nejhorší snad máte za sebou, na fotkách ale vypadá jako že ani brečet neumí 😅

sroubek
1. říj 2009

ahojky kočky..tak čekáme holčičku...screening v pořádku a tak se těšíme a moc 🙂

jinak hned bych někam jela zihu..hnedle 🙂 kamarádka odjela na rok studovat do japonska...tohle bohužel nebudu moct využít..páčto jsem teď těhu a pak bude holčička ještě malá

grej
autor
1. říj 2009

ahoj holky,

Šroubku - gratuluju!!!

Tak jak s tím srazem? Zase Pardubky? Budem muset ale najít něco nekuřáckýho... Jenže já to tam neznám. Asi budem muset využít internet...

Kdo teda všechno pojede? Musím zavolat Majmun...

Jedeme plavčit.

michina
1. říj 2009

Ahoj holky!

Sroubku, gratuluju! Tak budete mít krásný parecek.. 😉

Grej, ja byla minulý čtvrtek teprve na prvni injekci, zatím nic nepozoruju. vcera jsem byla na preventivce u sveho gynekologa, tka zatim vse OK a pravidelna hiistolka snad taky.

Mufy, po jak dlouhé dobe pichalas dalsi injekce, mne rekli po 3-4 týdnech. KOlik jsi jich nakonec mela celkem??

Jinak u nas vse pri starem.. 😉 Ted byl krásně prodloužený víkend a nádherne pocasi.. byl u nas dvoudenni Svatovaclavsky festival, spíse pivni, protože tam byly ruzne druhy piva - puskvorcove, boruvkove, sipkove, medove, jecmenove, kvanicove a ja nevim jake jeste, takze jsem zkousela a byly moc mnam, akorat dost silne, vestinou 11, 12, 13 a 14. Ale zas tam byly nejake kocnerty, vstup zdarma, takže docela fajn zabava.

Joa taky jsme s manzou oslavili třetí vyroci svatby, zasly si na dobre papu a vyzkousela jsem pstrosi steak, fakt dobrota...

zanetik
1. říj 2009

Tak já určitě jedu, to snad nebude problém najít takovou restauraci, šla by i cukrárna 😉 , ale zatím se nikdo moc nehlásí ☹
Sroubku moooc gratuluju, super páreček byl vždycky mým snem, jen v opačným pořadí 😅

artep26
1. říj 2009

Ahoj holky,
po dlouhé době zdravím, nějak není na nic čas. Dětičky dávají zabrat, však víte.
Navíc tchán je na tom hodně zle, je po operaci mozku (nádor, bohužel zboubný 😔 ) takže je to všechno nějak naprd. Navíc mu zbývá dost málo časo, je to prostě děs, zrovna on ...
Jinak u nás dobrý, na 3 měsících měli : Amy 4180 g a 55,5 cm a Miki 4430 g a 57 cm. Naušničky zatím nemáme, čekáme na neurologa, na očkování a pod ...
Koukám bude srazík v Pardubkách ... že bych se jela odreagovat??
Sroubku gratuluji k holčičce 🙂 🙂 🙂

grej
autor
1. říj 2009

Tak jak s tím srazem?

Artep - neznáš v Pardubkách něco? Vždyť jsi skoro odsud 😉

Holky - co tohle?? Vypadá to dobře...

http://www.udvoukohoutku.cz/cs/

Je to nekuřácký a maj tam i dětský koutek, tak jsou na děti určitě zvyklý...

Zítra už se musíme domluvit, vždyt už je pátek...

artep26
2. říj 2009

Ahojda holky,
Grej já Pardubky neznám vůbec, max. dojdu od nádraží do centra 😀 😀 😀
Takže fakt neporadím, ale zkusím se zeptat holek z Pardubic z tématu Sanusky, snad mi něco poradí, páč pár srazíků tam měly a mívají 🙂 🙂 🙂