Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
30. led 2008

Sroubku ale ty to můžeš, ještě jsi určitě nic nepřibrala a miminko taky něco potřebuje.. No dala bych si něco dobrýho.Udělala jsem si rošťenku s houbovou omáčkou a těstoviny,tak si jdu trošku sníst když musím jíst po malých dávkách. 😀
Jo a dala jsem se do cvičení,ale to brzo,že? Jestli mi tam ty dvě bublinky příští týden dají,tak mám po cvičení.
No ale chtěla bych vědět,jestli se to povedlo už teď,protože si jdeme v březnu zajišťovat dovolenou a kdyby se to náhoudou opravdu povedlo,tak žádná dovolená a šetření na výbavičku. No kéž by. 😵

sroubek
30. led 2008

3 kila majmuu..od začátku...z 54 na 57..váženo ráno...večer mám 59 😀

cvičení určo neuškodí 🙂

grej
autor
30. led 2008

Holky o to se s Vámi musím podělit...
Majmu mi včera dala tip na jednu diskuzi tady na koníkovi. To vám je taková prča!!! Jsou všichni ti chlapi naprosto sstejní... Mrkněte

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

zanetik
30. led 2008

Jo doma to docela jde, snad se i budem tulit, jen si nejsem jista, že chci být teď těhu, musím se přiznat, že se zajíčkem to pořáda trvá... 😅

No není od nervů, ale od krční páteře, asi jsem blbě spala..

Holky jak to vypadá s nějakým srazíkem , tenkrát jste něco něco domlouvaly, nejsem v obraze...tak aby mi něco neuteklo 😉 😀

Grej copak se u vás stalo? jsem měla radost, že je to u vás dobrý...

grej
autor
30. led 2008

Teda Zan, ty jsi ale ostuda 🤐 Pořád se Zajíčkem, jo? Nechtělo by to nějak rozlousknout? Abyste se s D. zbytečně oba netrápili...

Já měla dnes jít na tu masáž a právě mi to rehabilitační zrušila. Ach jo 😖

U nás jen drobnost. Byl hrozně protivnej, reagoval naprosto nepřiměřeně a byl ošklivej. Tak čekám na omluvu. Vždycky má občas takovejhle "záchvat" a já nevim proč. A myslí si, že když mě pak jednou pohladí, že je jako všechno zapomenuto. Prdlajs. Nechám ho v tom vykoupat. Jen ať se snaží.
Teda - doufám, že mu to docvakne, že se vůbec snažit začne 😀

zanetik
30. led 2008

Já vím jsem ostuda, ale se zajíčkem jsme pořád jen dobrý kamarádi, takže to nějak neřeším a nechám to osudu...svědomí mám zatím čistý 😅

No David takhle taky reagoval, když toho bylo na něj v práci poslední dobou moc...dnes se jede zeptat na novou práci, tak jsem zvědavá...

sroubek
30. led 2008

jo..lvi a odprošování... 😉 ...grej...mám vás ráda...ale je to s váma občas na zabití 😀

já si vždycky říkám..je to lev ...je to lev...nasralas ho..tak mu teď musíš dát najevo, že je král džungle... 😉

no ale s tím štírem..to máš tvrdý..štír je fakt hustej... 😒

to mi roztomilý blíženci..ukecáme i zábu, že snese slepičí vajíčko 😀

jinak ta debata prima primissima...suprová 😀

michina
30. led 2008

AHoj holky!! Ahoj Zan.

Buchty včera dopadly výborně, až jsem sama čučela. Bylo jich 24 a byly vynikající!! Jen to byla trošku piplajda na poprvé, ale příště už budu vědět, jak na to.. Jediné negativum bylo, že jsme jich večer 16 snědli... 😠

michina
30. led 2008

Jinak já se taky musím usmiřovat hned, neusnula bych naštvaná, anebo bych si fňukala do polštáře, že mě nikdo nemá rád..

grej
autor
30. led 2008

Zan - tak pokud je to ve vší počestnosti, tak to je supr!! Snad se mu bude v nový práci líbit a zlepší se to i doma 😉

Šroubek - jsi sladká🙂 No to víš, když vím, že ten druhej něco podělá, tak čekám omluvu. Na mou obhajobu - teď už fakt přetekla míra mé trpělivosti. Jinak vždycky vyměknu hned jak miláček udělá náznak toho, že by se jako chtěl usmířit... A jsem ráda, že mi dáváš za pravdu s tím štírem. Ten můj je fakt strašnej!!

Michi - supr, tak to já ty buchty asi taky zkusím🙂 A jaký byly? Od Vitany?

No co vám budu povídat, taky mi do smíchu neni. JSem smutná, nic mě nebaví, usíná se mi taky špatně. Ale zařekla jsem se, že necouvnu. On vždycky vypustí z pusy takovou hnusotu, že si prostě musí uvědomit, že takhle by to nešlo a že se za to prostě omluvit musí!!!

michina
30. led 2008

Holky, no to je bomba, myslím ten chat na koníku o chlepech,úplně se válím smíchy!!!

Grej, myslím, že to byl Otker - Buchty. Stačí dodat jen vodu a olej a samo nějakou náplň do buchet (džem, mák, tvaroh)

grej
autor
30. led 2008

Dík Michi...

Je to prča, co? Přečetla jsem zatím asi jen 3 stránky a taky jsem se tu smála nahlas (což nemůžu, když bych měla pracovat 😅 ) 😀

mufy
30. led 2008

Holky to já jsem ráda, že ten můj miláček je pořád v práci a tak se na sebe víc těšíme a vůbec se nehádáme.
Využíváme každé chvilky,co jsme spolu. I když někdy je to tak že já jsem u jedné televize a on u druhé. No ale zase jsme spolu. 😀

mufy
30. led 2008

Taky jsem si teď četla pár stránek a docela jsem se musela u některých hlášek smát. 😀
Ale taky musím něco dělat a těch stránek je strašně hodně. 🙂

zanetik
30. led 2008

Tak já nemám fakt čas si to číst,ale třeba někdy budu mít...jsem ráda, že stihnu teď komunikovat s vámi 😉
pro dnešek se ale loučím, jedu na nákup, pak k nám přijde kamarád finanční poradce a ještě musím k našim, zítra do 17h na školení, pak jdu na hokej, v pátek ke kámošce a k její tetě kadeřnici...já se fakt nenudím...tak papá v pondělí, přeju všem krásný víkend, hlavně tobě Grej 😉

grej
autor
30. led 2008

Ty máš teda fakt nabitý program Zan🙂 Se máš🙂 Já to mám každý den na jedno brdo. Práce, nakoupit, na poštu, domů - připravit večeři, připravit svačinu, čekat na manžu, navečeřet se, koukat na telku a spát. Výjimečně mezi to hodím kafe s Majmu nebo jinou kámoškou... Ach jo, jsem bez nálady...

Zítra jdu na Mojžíšku, tak mi snad zas trochu ty záda srovná, když mi dnes ta masáž odpadla 😒

grej
autor
30. led 2008

Jo a díky za přání Zan!! Tobě taky🙂
My budem v neděli slavit tátovi padesátiny, tak snad to bude dobrý. Jen nevím, co mu koupit. Velký dárek už máme, ale chtěla bych ještě nějakou drobnost a fakt nevim co.
Asi koupit víno v takovým speciálním dřevěným stojánku, co je jako hlavolam. Když se chceš dostat pro víno, tak musíš nejdřív vyluštit ten hlavolam...

mufy
31. led 2008

Grej to je dobrý nápad s tím vínem a tou krabičkou.

Je fakt,že já to mám taky skoro každý den stejné, když je manžel pořád v práci.Z práce do města, nakoupit, nachystat svačinky a jídlo,podívat se na telku,možná na PC a spát. No o víkendu plánuji nějakou pařbu a odpočinek s miláčkem.Po dlouhé době má volno,tak se bude otřásat celý panelák. 😀

Jinak mám zítra dovču tak tu nebudu a v pondělí přijdu později,protože jdu na ten UTZ. 🙂

grej
autor
31. led 2008

Ahoj Mufy!
Tak ty už máš jen poslední den v práci🙂 Se máš... V pondělí na tebe budeme moc myslet!!
To bude u Vás sexuální smršť, když má manžílek po dlouhé době volno, co? 😉

Já se těším, za chvíli jedu na tu Mojžíšku.

mufy
31. led 2008

Grej to se uvidí, co bude o víkendu následovat, spíš to vidím na odpočinek, bude určitě hodně unavenej.Ale neboj trošku aktivity neuškodí, takže si o víkendu budeme užívat. 😀

Tobě to taky rychle uteče, když jedeš pryč. Nejraději bych už byla doma. 🙂

grej
autor
31. led 2008

Tak mám dobrou zprávu od Šroubka.
Mimi je v pořádku, srdíčko buší. Prý už mají 62. Šroubek sice říkala centimetrů, ale bude to určo ještě milimetrů🙂
Pavel tam s ní bohužel nebyl, prý ho tam doktor nepustil, ale na další ultrazvuk v 18tt už prý půjde🙂

Takže gratulujeme Šroubku!

Jo a výsledky z genetiky prý ještě nemá, ale budou nějak příští týden.

Já jsem právě přijela z Mojžíšky. Řekla mi, že mi nebude rovnat kostrč, protože to vypadá, že jí mám rovně. Poprvé od srpna. Ale nějak tomu moc nevěřím, protože jsem zrovna vůbec necvičila a záda mě pěkně bolí. Ale zítra jdu ještě na rovnání žeber, tak uvidíme...

mufy
31. led 2008

Tak to je super, že je Sroubek malý nebo malá v pořádku.Jen tak dál ať pěkně roste. 🙂

Grej já teď taky vůbec necvičím,nějak se mi do toho nechce.Nemám v tomto pevnou vůli.

grej
autor
1. únor 2008

Tak to včera zas pěkně blblo.

Přeji všem krásné ráno!

Ale dnes tu budu asi sama. Mufy má dovolenou a poslední dobou sem nějak moc lidí nechodí ☹

sroubek
1. únor 2008

ty jo..grej...ty máš jedničku s * 😉

holky úplně nejhezčí bylo...jak se tam to mimi hýbalo...a pak se najednou celé otočilo...sestřička říkala...že tam plave v té plodové vodě...mazeeeeeeeeeeec 😀 a krása...kočky je to zvláštní i krásné..moc vám to přeju...a už byl vidět i nosček a tak 🙂

a má hrizně hubený nohy...asi jako já v pubertě 🙂

a pustili mi srdíčko...to byl rámus...a krásně to skákalo na monitoru...takže já jsem na týden v euforii..dostávat týdenně takovouhle dávku emocí..tak jsem jak sjetá ..kam se hrabe tráva.... 😀

sroubek
1. únor 2008

holčiny..dneska moooc práce..ozvu se povíkendu..mějte se hezky a paapaa..o víkendu snad doplním labumek...jsem ostuda 😉

grej
autor
1. únor 2008

Šroubku - krásný příspěvek🙂 Úplně tě vidím, jak jsi nadšená 😉 Supr!
Taky si užij víkend!!

michina
1. únor 2008

Šroubku, gratuluju!!! Jsem moc ráda, že je všechno v pořádku!!

Už jsem psala včera, ale nemohla jsem to odeslat. Já byla taky na kontrole a všechno se skvěle hojí, žádné výpotky, pěkně mě ohmatal a nic nebolelo. Sliznicic mám 5-6mm vysokou, tak snad brzy dostanu konečně MS, pak ještě jednu a hurá na to.. Hezký víkend!! MY jedeme na víkend do Orlických Hor za známýma co mají chlapečka a dvojčata holčičky, tak se těším. Jo a těším se i na pondělí, protože jdu konečně do práce! Tak tady nebudu už tak často... ale večersi vás vždycky přečtu..pappa

mufy
1. únor 2008

Teda holky vy ostudy, kdepak jste všechny?Celý den jste tu skoro nebyly. Já se mám výborně.Ráno jsme dlouho spinkali,protože jsme šli spát až něco kolem 3.30 hodin a před chvílí jsme se vrátili z nákupů a obídka. I sex už jsme stihli 2x, heč...... 😀 😀 No nemůžu si stěžovat. Zítra jdeme na bowling a noc bude jenom naše. Takovéto víkendy by se mi líbili pořád. 😀

Sroubecku to muselo být moc krásné, dívat se na prcka jak tam sebou mele. 🙂

Michinko no vidíš, jak se ti pěkně všechno hojí. Do třetice to už vyjde. 🙂

elucinka
2. únor 2008

Ahoj holky, zase jsem k vám po delší době nakoukla.
Michi, to mě moc mrzí, že to tak dopadlo, ale jak říkají holky, napotřetí to prostě MUSÍ vyjít!!!!
Šroubek - gratulace, že je všecko ok.
Holky, držte se a snažte se!!!! 🙂
Mrkněte do mýho albíka, jakej je ten můj mrňous kus! 🙂 Má už 7,15kg. 🙂

dibdonka
2. únor 2008

Ahoj holčinky, dodatečně Vám všem hezký nový rok!!!! 🙂 🙂
Grej tobě děkuji za E mail 😉 At koukám jak koukám, tak tady nemáme novou těhulku, ale doufám že se brzy nějaké vyklubou 🙂 🙂

Holčinky, tak mi rosteme do šířky a snad i do délky. Po vánocích mě zkolila angína, tak jsem se z ní kulirovala asi 3 týdny, noa potom mi volala moje paní doktorka, že nám vyšel špatně trippel test a tak jsme byli před týdnem na odběru plodové vody. Ještě týden musime čekat na výsledky.... doufejme že budou dobré. Jinak to vypadá na holčičku, tak uvidíme jestli se pí doktorka trefila 😀 Do práce už asi nepujdu, nesmim nic cvičit, plavat, prostě jenom odpočívat a relaxovat a to fakt už po tom měsíci mě nebaví. Doufám že bude lepší a do porodu budu si moct aspon trochu zacvičit 😀 😀

Já se snad ozvu zase brzy.... nedočítala jsem vás, fakt bych to nezvládla, ale věřim že se vám všem daří dobře a brzy bude víc tehule mějte se a pa 🙂 😉 držte se a snažte se!!!!! 🙂