Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
27. bře 2008

Tak my měly sraz v šest, ale chvilku jsem tam trčela sama, protože holky uvízly někde v zácpě.
Já teda spala jako když mě do vody hodí. Ani jsem toho moc nevypila - jen asi 3 dvojky vína...
Já jsem zjistila, že mě skoro nic teplotu nezvedá. Maximálně když si dám hodně tvrdýho alkoholu (třeba whisky). Jinak víno s teplotou nic nedělá...

Každopádně já už neměřím a doufám, že už nebudu muset měřit hodně dlouho 😉

michina
27. bře 2008

Tak já taky nechtěla měřit, ale tento týden jsem si řekla, že když není manža doma a nebude nikoho rušit pípání teploměru, tak aspoň pár dní budu mít naměřeno..

mufy
27. bře 2008

Mě taky víno teplotu nezvedá, můžu jít spát třeba ve 2.h a teplota je nízká. Dneska jsem měla 36,6 tak je to tento cyklus takový kolísavý.

Grej ty si tu teplotu měřit teď ani nemusíš,měla bys ji pořád stejnou. Teď to nemá cenu.

Vy si teda holky ale paříte. Já zase byla s kamarádkou co má roční holčičku venku.No bylo to utrpení,protože chytá maminkovskej syndrom a to je samá mama mama mama. Takže nic jinýho ji nezajímalo.Ale jinak to bylo fajn.

grej
autor
27. bře 2008

Ahoj Mufy, no právě proto neměřím, páč vím, že by to nemělo cenu 😉

Michi - no mě když teploměr pípá, tak to vůbec neslyším... Pod tou peřinou se to úplně ztratí.

Já se dnes zkusím stavit za Majmu. Už je mi úplně dobře, tak se nebojím, že bych na ní něco prskla... Mluvila jsem s ní převíčrem. Zatím je prý všechno v pořádku, jen má trochu problémy s mlíkem. Malej by baštil o 106, ale tím jak byla císařem a jak jí pustili brzy domů, tak nemá tolik mlíka aby mu to stačilo. takže zvažuje příkrm. No uvidíme, já myslím, že se rozkojí.

Budu fotit jak blázen. Sakra - já zapomněla doma foťák!!! Budu si muset půjčit v práci...

mufy
27. bře 2008

Grej už se těšíme na fotečky. Hodně foť.

Určitě se rozkojí, má doma cvalíka,tak musí hodně baštit.

Mě je tu dneska nějaká zima. Venku je to hrůza,ráno zase sněžilo.Doma jsem musela i zatopit,abych nezmrzla. 😢

zanetik
27. bře 2008

Ahojda, zdravím 😉
Grej tak to se moc těšíme na fotečky a Majmunku pozdravuj...
Já taky neměřím a dneska v noci jsem skoro vůbec nespala, se mi vůbec nechtělo a teď se mi oči zavíraj...

zanetik
27. bře 2008

Mufy vy jste už netopily? 😕 to mi topíme o 106, jinak by jsme zmrzly, máme tak blbej byt, že by jsme mohly přitápět i v létě...

mufy
27. bře 2008

Ahoj Zanetík, my netopíme skoro celou zimu, teda samozřejmě když je hodně zima tak si přitopím. Ale teď je celkem zase pěkná kosa,tak jsem musela zapnout topení. Taky jsem pěkně za topení ušetřila plno penízků,tak to schovám na další IVF.

A co tvoje MS? Ještě nedorazila? 😉

grej
autor
27. bře 2008

Ty jo, no tak to my topíme taky o 106. Já doma potřebuju teploučko. Nesnáším zimu... Taky je to pak vidět na účtu za plyn 😀

Majmu budu určo pozdravovat, nebojte... A fotit budu taky jak divá!

michina
27. bře 2008

Juuu, to už se těším na oftečky malého Majmuňátka..

My máme doma teploučko od té doby, co nám vyměnili okna za palstová, to je pohodičky, předtím nam jimi šíleně fučelo. Manža ale trvdí, že má se mnou studený odchov, prý furt stahuju topení, on pak chodí po mě a zase otáčí kolečkem na druhou stranu a tak. Ale loni nám vraceli 12 000! to byla pohodička!

jINAK U NÁS BYLA VČERA CELÝ DEN MODRÁ OBLOHA A SLINÍČKO A Ddneska ještě nic nezasněžilo.. Ale já už chci pořádné jaroooooooooooooooooooooooooooooooo ☹

grej
autor
27. bře 2008

Ahoj Michi,
jaro se prý blíží! Snad už příští týden má být náherně. tak jsem na to teda zvědavá...
Já jsem na teplo. Jen v noci v ložnici zvládnu zimu, ale ráno když vstávám, tak už miluju vstávat do tepla. U nás je od rána hnusně zataženo. Sice slibujou 9 stupnů, ale teda nevim nevim.
Včera byla děsná kosa, celý den posněhávalo a šíleně foukal vítr!!

michina
27. bře 2008

Příští víkend 5.4. musaí být nádherně! Zas ejedem do Velkých Bílovic jako vloni na putování ze sklepa do sklepa a to kdyby lilo není ono, tak snad se počasí ještě vzpamatuje, ale ráno hlásili, že víkend teďkom má být teplý a od pondělka se má zase ochlazovat.. Já už chci vytáhnout jarní věcičky..!

grej
autor
27. bře 2008

To už zase máte to putování? Sakra ten čas ale fakt letí jak bláznivý 😉
Taky už bych teda teplo uvítala. Holt jsem srpňátko a dlouhý zimy mi nedělaj dobře🙂

mufy
27. bře 2008

Grej taky snezu zimu jen když jdu spát,ale ráno je mi zase hrozná zima.

Já ušetřila na teplu tento rok 2.tisíce. Minulý rok to bylo dražší.

michina
27. bře 2008

Letos nám ještě vyuúčtování tepla nepřišlo, ale za energi jsem doplácela 1600, holt 3 televize, věž, settopbox, DVD.. to se nakupí...
Taky jsem sprnová..

grej
autor
27. bře 2008

My dopláceli za plyn 7000,- Ale bylo to skoro za rok a půl. My máme nevýhodu, že máme doma pesana, který má pořád pootevřený dveře, aby mohl kdykoli vyběhnout na chodbu, kde ho můžou tchánovci pustit na zahradu. A pak aby se zas mohl vrátit do pelíšku do tepla. Takže občas ty dveře zůstanou otevřený na chodbu úplně a pak se holt větrá pánubohu do oken 😒

zanetik
27. bře 2008

No tak to my máme topení na elektriku a pořád doplácíme, hlavně jsme v přízemí a pod námi jsou sušárny, to je děs, jsem zvyklá od našich na teplo a teď i 22stupňů mi je málo a pořád mám studený ruce...třeba upřímný srdce 😅
Ale miluju léta a teplíčkouž se moc těším, tak zítra si jdu koupit pernamentku do solárka a udělat si pomalu základ 😉
Jinak MS se zatím někde zatoulala 😀

mufy
27. bře 2008

Tý jo, vy doplácíte tolik?To já si raději zvednu zálohy,aby mi vraceli, než bych měla doplácet. 🙂 Na elektřinu platím 500,- měsíčně a taky máme plno spotřebičů,DVD, video,věž atd... a ještě mi vraceli asi 1500,- Tož asi tak. Já se snažím vypínat třeba věž nebo DVD ze zásuvky,když ho nepužívám,tak mi pak zbytečně nežere elektřinu. No a televizi někdy vypínám na noc, to se prý taky šetří. Každá korunka dobrá, že? 😀 😀

Zan tak to s tebou vypadá fakt dobře. No snad se to povede. To by doma snad zavládl mír a klid,ne???? 😀

grej
autor
27. bře 2008

Mufy - my máme barák, takže je to víc... My jen zálohy na plyn platíme snad něco kolem čtyř tisíc 😖 A to na to jen topíme a vaříme. Síla. Elektriřnu platíme asi 1500,-. Holt je tady v Praze dráž 😠 Je to hrůza.

zanetik
27. bře 2008

Tak já se loučím, jedu k taterovi se poradit, co by šlo dodělat na mým tetování a s mamkou kouknout po obchodech...
My platíme zálohu 2700Kč na elektriku 😒
No na MS to fakt zatím nevypadá, no to by se asi David začal chovat trochu jinak, zatím mě jen nervuje a stresuje kvůli jeho práci...
Tak zatím pa hezký zbytek nic moc dne...

mufy
28. bře 2008

Tak konečně je tu pátek. Hurá.....

Ráno jsem skoro nemohla vstát z postele.Jen když jsem si řekla,že je pátek,tak to bylo lepší. 😀

No jo, holt Praha je drahá.U nás to zatím ještě jde.Ale je pravda,že na barák se taky víc doplácí.V bytě to jakžtakž jde. 😉

Zanetík tak co? Že by to klaplo?David by byl určitě rád.

zanetik
28. bře 2008

Ahojky, tak už jsem myslela, že tu budu sama 🙂
Taky se mi vůbec nechtělo vstávat, MS zatím nedorazila jsem 37DC,ale netestovala jsem...nemám sebemenší pocit, že bych mohla být, tak spíš nějak čekám že o víkendu dorazí, pokud ne v pondělí ráno testnu 😉

grej
autor
28. bře 2008

Dobré ráno holky!!!

Taky se mi teda vůbec nechtělo vstávat... A to jsem ani včera nedokoukala konec kriminálky. Ale fakt je super, že je pátek. Zítra se snad vyspím do růžova.
Manžovi je blbě, tak se bojím, aby to na mě nehodil...

Včera jsem byla u Majmu. Tedík je úžasnej! Je to kus chlapa. Když to porovnám s těma holkama dvojčátkama, ke kterým občas jezdím, tak to je fakt nesrovnatelný. Ony jsou jen o trošku větší a to už jsou jim 4 měsíce 😀

Hodila jsem Vám do alba (svýho) fotky. Tak jukněte. Jsou všechny, včetně těch málo ostrých. Nechtěla jsem na Tedíka moc svítit bleskem 😉

Zan - tak to jsem na tebe teda zvědavá 😉

zanetik
28. bře 2008

Jé ten je krásnej, i když nikdy nevím komu jsou děti podobný řekla bych, že Tedík je na Majmu 🙂
Je to chlapák na to kolik mu je, kdy se vlastně narodil 17týho nebo 18týho? Ale zas když ho Majmu drží je to drobek a Majmunka už taky vypadá moc dobře...

No já dneska asi půjdu trošku pařit, tak snad se ráno vyspím a v sobotu nikam nepůjdu a půjdu brzy spát, když se bude měnit ten čas...

grej
autor
28. bře 2008

Zan - Tedík je chvilkama po Majmu a chvilkama po M. Uvidíme, do koho se pak víc promění 😉
Myslím, že se narodil 17. Ani jsem se Majmu nezeptala v kolik vůbec hodin...

Tak já teda dnes pařit nebudu. Dnes zalezu stejně brzy jako zítra. Musím se taky na tu návštěvu v GESTu řádně vyspat 😉

zanetik
28. bře 2008

No já to taky dneska na dlouho nevidím tak do 1h a asi i bez alkoholu to já 2x nemusím pít...
No jo já manžu neznám tak nevím...
Grej a kdy jdete v pondělí?

grej
autor
28. bře 2008

Zan - jdeme v sobotu. Na dvanáctou. Měli by mi udělat UTZ, jestli nemám vysokou sliznici a cysty a pokud bude vše OK, tak mi píchnou první injekci Puregonu a pak už si budu píchat sama. Nebo lépe řečeno chci aby mi to píchal manža🙂 Pak někdy ve středu nebo ve čtvrtek půjdu znovu na UTZ, aby viděli, jak folíci rostou.

michina
28. bře 2008

aHOJ, TO JE SUPER, ZE JSOU V gESTU I V SOBOTU..

michina
28. bře 2008

Ježíši, Tedík je nádhernej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😵 😵

grej
autor
28. bře 2008

Ahoj Michi, jojo, jsem ráda, že pracujou i takhle...
Hele a co dělaj tvoje jizvy? Už je to OK?