Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
11. dub 2008

No vidíš, jen to nechej na doktorech,však za chvíli už budeš vědět,jak na tom jsi a kdy bude OPU. Všechno dobře dopadne. 😉 Určitě už za týden budeš mít embroušky v bříšku. 🙂

divabara
11. dub 2008

Ahoj Grej, drzim pesti!!!! 😉

grej
autor
11. dub 2008

Tak za hodinu tam mám být. Raději se rozloučím už teĎ, kdybych to pak nestihla.
Hned jak dorazím tak vám napíšu! Papa

mufy
11. dub 2008

Holky nevíte co je na menstruaci aby přišla o něco dřív? Mě chybí jen 2dny abych mohla jít na IVF o týden dřív.
Nějaké babské rady????

divabara
11. dub 2008

Ahoj mufy,
zkus červený víno nebo spis svarak a koupel v horké vodě, ale jestli to zabere, tak to nevim 😉

mufy
11. dub 2008

Barus no ono se to říká,ale toto na mě asi nezabere, už jsem to kdysi zkoušela a nic.No ale stejně si o víkendu vínečko dám,už mám na něho chuť. 🙂

michina
11. dub 2008

Hmmm.. taky nevím nic na urychlení MS, spíše na oddálení, na to prý platí citron, grep a tak.. ale zase se to musí konzumovat v nadměrném množství a to pak není zdravé, takže asi stejně nezbývá než nechat to na přírodě..

grej
autor
11. dub 2008

AHoj holky, blbý zprávy.
Takže na pravým mám pořád toho jednoho folíka. Trochu teda vyrostl, už nemá 11, ale 13. Na levým mám myslím 3. 2 x 15mm a 1 x 14 mm. Takže žádnej zázrak. Aspoň že sliznice je OK - 11mm. Každopádně mi ovu stanovili na úterý, protože si myslím, že už to nemohli protahovat. Aspoň tak mi přišlo jak se na to doktorka tvářila. Ptala jsem se jí, co by se stalo, kdyby ještě do úterka nevyrostly, tak říkala, že prsotě musej. Že už budu 18. den stimulace, takže prostě musej. No, moc dobře to na mě teda nezapůsobilo.

Takže ještě zítra a v neděli si budu píchat a v neděli večer Pregnyl. Protože ale pojišťovna připlácí jen snad na 2000 jednotek, tak už si musím vše platit sama. Puregon je hrozně drahej, tak si budu píchat jen Merional. 300 jednotek. Na ty tři dny to bude stát 3600,-. Takže holky v hormonech už jsem v tom za 8900,-. Síla, co? A k tomu ještě, když to dobře dopadne, přibude těch 17200,- za to ostatní. Drahá sranda, tohle IVF 😉

Tak na mě ještě prosím myslete, ať se mi to přes víkend ještě trochu hejbne a mršky jedny dozrajou...

mufy
11. dub 2008

Grej byla jsem teď sice pryč ale už jsem byla nedočkavá s jakýma zprávama sem přijdeš,tak jsem sedla rychle k internetu a nestačím číst.

To teda nejsou moc dobré zprávičky.Grej nebuď smutná,určitě to ještě povyroste,aspoň na 18 mm. A je to blbé,že si už musíš ty léky hradit sama.No nějak na tebe fakt nepůsobí. A to ještě budete mít ICSI + PK,tak to bude ještě dražší, jenže já nevím,jestli se PK dělá v případě,že je těch vajíček jen pár. 😒 Taky by ti nemuselo zbýt ani jedno vajíčko na přenos. Grej nechci tě strašit,ale stát se to může. Viděla jsi mě,jak jsem dopadla po prvním IVF.Ale tobě se to nestane a přenos určitě proběhne počítám ve čtvrtek nebo v pátek pokud bude odběr v úterý. Neboj,dobře to dopadne. 😉 Myslíme tu všechny na tebe. 🙂

grej
autor
11. dub 2008

Já věřím, že to dobře dopadne. Že to ještě doženou, folíci moji. A že vám v úterý řeknu dobrou zprávu 😉

sroubek
11. dub 2008

určitě...grej..těším se na dobré zprávičky 😉

mufy
11. dub 2008

Přes víkend hlavně nesmíš nic těžkého dělat,aby ti nepraskli. Určitě to dobře dopadne, v úterý se budeme těšit na tvou dobrou zprávičku,že jich máš ne 5,ale rovnou 10,že je jen doktoři neviděli. 😉 🙂

grej
autor
11. dub 2008

Budu odpočívat. Možná jen přesadím kytičky a jinak si dám leháro🙂 Ale když jsou takhle mrňavý, tak by stejně asi nepraskly...

mufy
11. dub 2008

No to nikdy nevíš,nám v Car říkali,abychom na sebe dávali pozor. Sice já to moc nedodržovala,ale jinak to bylo dobrý. Taky jsem je měla větší jak ty, něco kolem 20 mm a na OPU jsem šla 16 den.

Zbytečně se tím nestresuj,hoď přes víkend všechno za hlavu, někam se jděte projít a uvidíš,že v úterý to bude dobré. 😉

michina
11. dub 2008

Holky, já se v tom totálně ztrácím, rozumím, že se to nevyvíjí tka, jak bychom Grej přáli, ale jak vlastně mají být folíci velcí. A když jich je málo, tak se pak ten cyklus nic neodebírá?

Každopádně držím palečky, teď bude lsuníčko, takže kromě toho, že Grej bude mít dobrou náladu, tak i folíkům se bude chtít a porostou jako diví!! 😉

mufy
11. dub 2008

Holky letím domů, mějte se pěkně a užijte si víkend. Grej myslíme na tebe.

grej
autor
11. dub 2008

Mufy Papa. Díky moc a taky si užijte víkend!

Michi - folíci by měli mít něco kolem 20mm. To je pak velikost, kdy praskaj. Když jich je málo, tak se odeberou, ale už se většinou nedělá ta prodloužená kultivace, protože je větší riziko, že se mimo dělohu přestanou vyvíjet. Tak je raději šoupnou hned do tebe, třeba by se chytly.

Jojo, porostou🙂

Holky to je v čudu. Manža mi jede na víkend pryč a já nemám dnes večer co dělat. To je k vzteku 🙄 Chtěla jsem jít s bráchou do kina, jenže ten jde s babou do divadla. Kámoška mi frčí do Polska a prostě všichni něco mají. Já se snad opiju sama doma se psem 😀

grej
autor
11. dub 2008

Ach jo - nikde nikdo🙂 tak já se taky pomalu rozloučím. Začnu se tady pomalu balit a snad brzy vypadnu.

Užijte si krásný víkend holky a díky za vaše uklidŃování🙂

mikulka
11. dub 2008

Grej, ach jo. Ale pořád je naděje, že aspoň z toho, co tam máš, se nějaké vajíčko oplodní a bude se dobře vyvíjet. Teď už je jasné, že na tebe tenhle protokol nesedí.
Radši nikam nechoď a buď v klidu doma, ať ještě něco nechytneš. Pěkně klídek. A ty folíci do út určitě vyrostou, i Pregnyl podporuje jejich dozrávání. 😉

Holky, hezký víkend.

divabara
12. dub 2008

Ahoj Grej,jejda...tak ja myslela, ze zrpavy budou lepsi,ale treba palti pravidlo, kdo si pocka, ten se docka,... a v utery vse bude tak, jak ma. Mas to nejake napinave, tak drzim pesti, at uz se folici umoudri!!!

grej
autor
12. dub 2008

Ahoj holky,
díky za Vaše uklidňování. Už se ale psychicky připravuju na nejhorší ☹ 4 folíky není moc a bůh ví, jak to budu s vajíčkama. Dnes byla na ET moje švagrová, která měla OPU ve středu. Měla 6 folíků a 4 vajíčka. Bohužel, 3 se přestaly vyvíjet, takže jí dnes zaváděli jen jedno☹ Ach jo☹
Už mě zase trošku začalo bolet břicho, tak snad aspoň trošku folíci povyrostou...

mufy
14. dub 2008

Dobré ráno holky, tak dneska máme zase pondělí.Ten víkend tak rychle utekl,nejraději bych byla doma s miláčkem.

Grej tak vaše famílie je taková IVFková???? 😉 Neboj, vůbec se neřiď tím,co měla tvá švagrová, u tebe to dopadne dobře a budeš tam mít víc folíků,třeba jen nešli vidět. Vajíčka se budou vyvíjet jak mají a přenesou ti tam 2 embryjka,abyste měli ty dvojčátka.... 😀 😀 😀 co tak moc chcete. 😀
Jdeš před OPU ještě na UTZ? Nebo zítra rovnou na OPU?

grej
autor
14. dub 2008

Ahoj Mufy, dobré ráno holky,
už žádný UTZ nemám, zítra jdu rovnou na OPU.
Včera jsem byla na poslední injekci Merionalu a večer v 20,00 Pregnyl. Píchala mi to manžova sestřenka. Je to zdravotní sestřička, ale teď už dělá jen v kanclu. Jsem hrozně ráda, že mi to píchla, ale musím říct, že mě teda od toho bolí celý zadek.

Hormony už taky pěkně pracují. V sobotu jsem byla s bráchou v kině na romantické komedii a měla jsem co dělat, abych se tam nerozbrečela A včera už jsem si teda jeden plačící záchvat užila. Večer jsem ještě ukecala manžu na sexík. Měl tam týden staré spermijky, tak jsem si říkala, že bude lepší je vypustit a začít pracovat na nových, aby tam v úterý byly čerství pašáci. A pak mi přišlo nějak všechno líto, že tam mám jen 4 folíky a tak. Takže mám dnes oči jak králík 😀

A Mufy - nežertuj s těma dvojčátkama 😉

mufy
14. dub 2008

Grej takže jsi v sobotu neseděla doma sama? Nakonec jsi šla s tím bráchou?
Je dobře že sexík byl,protože před OPU by měl být sexík tak 3 dny,aby spermijky byly dobré.
Hormony pracují? Nebuď smutná, ono to vyjde.Neboj,moc na tebe myslíme.Za chvilku už budeš mít embryjka u sebe.Pak teprve budou hormony pracovat.

grej
autor
14. dub 2008

Nene, doma jsem byla jen v pátek a to se dalo. Zprovoznila jsem si aspoň internet na noťasovi🙂
Nám řekli, že máme dobré spermio, takže stačí dva dny abstinence. S tím včerejším sexíkem to sice vyjde tak na 36 hodin abstinence, ale snad to bude stačit. Lepší, než kdyby tam měl spermie staré týden a poznamenané "chlastacím víkendem", ne? 😉

mufy
14. dub 2008

No jasně Grej,máš pravdu,už to potřebovalo vyčistit od alkoholu.Teď už budou dobře připravené na úterý a podaří se to.
Vy se tak máte,že máte dobrý spermiogram,jak já bych to brala. Kéž bychom ho měli aspoň tak dobrý z poloviny jako vy. 😵
Mě se dneska vůbec nechce.Bolí mě záda,za pár dní čekám MS, už aby tu byla a mohla jsem jít na tu první injekci.Už bych to chtěla rozjet a být už před OPU jako ty,ale to si ještě měsíc a něco počkám. 😝

michina
14. dub 2008

AHoj holky, tak jsem čekala už novinky od Grej co a jak, ale asi jsem si to špatně pamatovala, že jdeeš až zítra. Každopádně ti trošku závidím, že už se s vámi něco děje. Víte, že máte dobrý spermio, jste v pořádku, tkaže nic zásadního vlastně nebrání. To je přijemne vědět, ne? Takže hlavu vzhuru a za pár dní tady s tebou budeme prozivat ocekávání testování.. 😀

michina
14. dub 2008

Jinak my měli skvělý víkend, strašně moc jsme toho stihli. Prejet k manželově mamince (50km), popřát jeho babičce k narozeninám (u kafe samo), pak já samotná sklípek s dámským vinným klubem (až u Hodonína v Mikulčicích), pak v neděli vyklidit u maminky půdu, cestou domů se stavit k nim na zahradu, udělat si malou procházku, pak nakoupit pečivo v Avionu, manža se ostříhal a oba jsme si koupili boty (já úžasné kožené žabky na léto, úplně je miluju, bez nich si nedokážu představit léto)..

grej
autor
14. dub 2008

Ahom Michi, no nevím, jestli je dobré vědět, že jste oba v pořádku. To bych raději byla, kdyby nám našli nějakou objektivní příčinu, která by se mohla řešit. Takhle je to takový pocit, že i když jsme zdraví, tak jsme možná prostě dohromady neplodní:_(

Ale nebudu plašit, musím myslet pozitivně🙂

To je supr, že jste si to tak užili!!!

Mufy, to uteče jak voda. Podívej na mě. Přijde mi to jak včera, když jsme podepisovali papíry. O byl to konec ledna...

mufy
14. dub 2008

No ono to tak někdy je,že i když se dva snaží a nejde jim to, tak kdyby měli jiné partnery,tak to půjde lehčeji,ale nad tím vůbec nepřemýšlej,u vás to nehrozí. 😎 Vy jste oba v pořádku,až na malé chybičky,ale nad tím bych vůbec nepřemýšlela.Podívej,kolik jiných lidí mají větší problémy s otěhotněním. Na jiném tématu řekl doktor,že má slabou dělohu a že musí ještě tak 3 - 4x potratit,aby to udržela a to už se jí párkrát potrat stal. ☹ Takže jsou na tom lidí hůř než my.
Musíš si říkat,že to vyjde a podaří se to. 🙂

Michi taky jste měli pěkný víkend.NO bylo krásně,tak víc lidí vylezlo ven na procházky.My byli i na uzených žebrech. 🙂