Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
17. dub 2008

Přesně tak. Nevím,proč to u nás tak dlouho trvá. Tobě to trvalo jak dlouho než jsi začala s injekcemi?
Já než si začnu píchat injekce,tak ty už budeš vědět výsledek. 😀
Jen mi to připadá jako věčnost,ty dny vůbec neutíkají. I když vím že to jsou jen 3 týdny,ale i tak je to dlouho. 😒

mikulka
17. dub 2008

AHoj holky,

Grej, tak to máš stejné jako v našem CAR. Po telefonu neřeknou nic, jen že je vše ok a že mám zavolat další den. Až pak v den transferu řekli, že mám přijít. A taky byl ten den pohovor s embryoložkou, a ta vše řekla, jak probíhalo.

Báro, já také věřím tomu screeningu v I. trimestru, který je na 90 % přesný, tripple testy jen na 60 a ještě jsou z 30 % falešně pozitivní!
To je hrůza, že kvůli amnio přišla o mimi, které bylo zdravé! A tobě tedy našli u mimi srdeční vadu, ale pak se ukázalo, že se mýlili?

Já myslím, že se toho UZ ve 20. týdnu nemusíš bát, když byl ten 1. ok. Já vím, že teď se budou zkoumat všechny orgány a tak, ale stejně věřím, že když jsi půrběžně pod kontrolou, bude to v pořádku. Mimi bude zdravé. Doufám tedy, že i moje bude v pořádku.

Prosím tě, ještě mi řekni, klidně do IP, jak to probíhalo na tom cvičení, co jste tam dělali?

Mufy, však to uteče rychle, jako minulý rok, to také uteklo.

grej
autor
17. dub 2008

Mufy - já si píchla zastavovací 21DC a pak přesně za 14 dní jsem začala stimulovat.

Tak to já musím říct, že mi to docela utíkalo. Cekala jsem, jak to bude hrozný, ale letí to jak blázen, mi přijde. Asi bude nejhorších těch 14 dní do MS / testu 😀

Mikul - stejně je to divný. Někde říkají všechno, někde nic... asi mají fakt špatnou zkušenost...

mufy
17. dub 2008

Grej tak to jo, to zase není taková dlouhá doba, jen na to budu čekat o 3 dny dýl jak ty. 😀

Jinak zítra si máš volat,ale zatím ti neřekli,kdy bude ET?Zřejmě v sobotu,že? Stejně to dopadne dobře,protože už jsou embrýsci 3 den na světě,tak to budou asi zavádět 5tý den.

A holky taky říkají,že to není nic oproti čekání těch 14 dní na testy krve. 🙂

grej
autor
17. dub 2008

Mufy - já nevím, možná mi řeknou zítra ať rovnou přijedu na transfer... Asi by bylo lepší, kdyby to bylo už zítra, měla bych na válení se 3 dny (pá,so,ne). Jako asi budu doma i třeba v po a v út, ale pak bych ráda aspoň na chvíli do práce. Musíme tu zprovoznit to internetový spojení práce - domov, abych mohla v případě potíží makat z postele 😉

mikulka
17. dub 2008

Holky, to zavádění se počítá od 2. dne od OPU. tedy pokud Grej měla OPU v út, dnes je to teprve 2. den. Transfer může být nejdříve zítra, tedy 3. den, pokud máš PK. 😉

grej
autor
17. dub 2008

No ono asi záleží, jak se mimískové vyvíjej. Když blbě, tak tu PK asi nedělaj, co? Já bych je tam nejraději šupla už zítra, bojím bojím, že by třeba do soboty nevydržely 😨

Jedu si nechat srovnat a uvolnit kostrč na Mojžíšku. SNad i to přispěje k lepšímu uhnízdění 😉

mikulka
17. dub 2008

PK dělají tak jako tak, teda u nás v CAR ano. Když se embya špatně vyvíjejí, nemá cenu dávat je do dělohy, mohlo by dojít k potratu, nebo se vůbec neuchytí. Právě k tomu je určeno IVF, aby se separovaly dobrá embrya od špatných. Ale ty budeš mít asi dobrá všechna 3. Když je málo vajíček, jsou většinou o to kvalitnější. 😉

divabara
17. dub 2008

Ahoj holky,
ja dneska nakupovala. Manzel ma 30 let (ja jsem tedy starsi 🙂 ), no a protoze jsemse vcera pkne nas..., tak jsem koupila i sobe takovou tehu halenecku,ale reknu vam, je to teda peken drahy.

Grej, ja verim, ze to budou dobre zpravy, kdyz ti nic nerikaji. Ja myslim, ze je lepsi nic nerikat, protoze se aspon clovek nestresuje, coz dle meho pred tim transferem neni moc dobry...a miminka potrebuji delat trochu tajnosti.Ja vim, nekdy je lepsi vedet vse na rovinu,ale tu pravdu se clovek stejne dovi, tak at se ji dovi, az je to 100%...

Mikul, mne prisli na tu vadu ve 12.tydnu,a musela jsem cekat az do 16.tydne, nez se to stopro potvrdilo. Ta vada tam opravdu byla, ale nesouvisela s genetickym postizeni. takze mimisek byl geneticky v poradku, ale proste mel vadu neslucitelnou s zivotem. Pak se nasly i dalsi vady (po pitve ) - nechci zachazet do detailu, ale je to zivot, no takze to mimco bylo cely nejaky spatny, jen se proste udrzelo, misto abych potratila. Dneska uz je to nastesti za mnou.

Cviceni probihalo tak, ze jsme porad dychaly do bricha, ruzne zvedaly ruky, sedely na micich, protahovaly se, pak jsme posily decentne sikme brisni svaly, hyzde...ale nejlepsi byla stabilizovana poloha, kdy jsme to prodychavaly...

Bara

mufy
17. dub 2008

Taky si myslím,že budou v pořádku všechny 3 embryjka,když jich bývá míň bývají zase kvalitnější.

Já zase četla na neplodnosti,že jedna holka měla dvojčátka zrovna byla v 13 tt,jenže jedno potratila a to druhý ji museli vzít,protože se nějak špatně vyvíjelo.Musela do nemocnice na malý porod.Musí to být hrozné,ale holky vy to zvládnete a všechno bude dobré a vaše miminka taky.

mikulka
17. dub 2008

O takových věcech je snad lepší nemluvit, je to hrozné.

mufy
17. dub 2008

Máš pravdu Mikulko,stát se může cokoliv a raději na to ani nemyslet. ☹

mufy
17. dub 2008

Holky tak MS je už na cestě, ještě jsem tak trochu doufala,že na to nebudu muset jít.Bohužel.Bolí mě už břicho jako čert,takže trpím,no ale zase nebudu muset jít na tu injekci zítra,ale v klidu o víkendu.
No nic tak já jdu domů,mějte se pěkně. 😉

grej
autor
17. dub 2008

Papa Mufy a zítra na mě myslete. Jestli půjdu na transfer už zítra, tak nevím, jestli se dostanu k počítači. Napíšu kdyžtak Mufy, aby vás tady informovala.

divabara
17. dub 2008

Jojo, holky, na takove smutne veci radjei nemyslet...Ja uz zacinam verit, ze ted uz bude vse jen dobre...proste rok 2008 je plodny rok pro vsechny snazilky i tehulky!!!

Grej, budu na tebe myslet zitra...
Mufy, prezij MS bolesti 😉

mufy
18. dub 2008

Tak dobré páteční ránko děvčátka. Tak jsme se zase dočkaly. Huráááááá.

Barus já taky doufám,že rok 2008 bude konečně ten šťastný a všem tady se to povede a budeme konečně těhulky.Kéž by. 😵

Grej čekáme na výsledky,doufám,že je vše v pořádku a transfér proběhne ještě dneska,aby jsi mohla o víkendu v klidu ležet. 😉

mufy
18. dub 2008

Tak vidím,že jsem tu zatím sama,jen vám sem dávám informace od Grej, že jde dnes v 12.30hodin na transfér a že všechno jim řeknou až při tom.Pak nám sem Grej napíše víc informací,ale až bude moct. Tak držíme pěstičky. 🙂

mikulka
18. dub 2008

Jééé, tak to držím Grej palce, to je teda rychlost. To jde vlastně 3. den. TFUJ TFUJ TFUJ, GREJ, AŤ JE VŠE V POŘÁDKU A JSI TĚHULKA!!!! 😉

mufy
18. dub 2008

Takže mám další informace, Grej mi napsala,že jedno embryjko se přestalo vyvíjet a že ostatní 2 jsou v pořádku a ty budou zavádět.

Takže je to super, určitě se to podaří.Měla moc kvalitní vajíčka. 🙂

michina
18. dub 2008

Taky se přidávám s držením palce!! Zrovna teď je moje spoluležící kolegyně na vyšetření, jestli je tedy po zavedení embryjek už těhu. Taky jsem netrpělivá, jestli jim to vyšlo. Je to úplně první pokus, jinou šanci nemají, protože nemá ani jeden vejcovod. Takže držím dnska a zítra vše dvojnásobně.
Tak krásný víkend a myslím na vás!

mufy
18. dub 2008

Tak já se loučím,dneska jsem si skoro psala sama. 😀
Pěkný víkend holky. A Grej myslíme na tebe,tak nám pak napiš,jak to u tebe probíhalo. 😉

michina
18. dub 2008

Takže už vím, že u mé kamarádky je v bříšku 3mm mimi, takže rok 2008 je úspěšný, i tobě to dobře dopadne, grej, my to totiž víme!!
Dobrou noc.. 😎

grej
autor
19. dub 2008

Ahoj holky!!! Tak jsem tu!!!
Manža mě hlídá jak ostříž,takže musím mít notebook v posteli Ale stará se úžasně, moc si to užívám

Díky moc Mufy, že vám sem házela info. Takže přesně jak napsala: ze tří bojovníků nám zbyly dva, ale prý jsou OK. Ptala jsem se, kolik maj buňěk a prý 8-10. Tak supr

ET byla rychlovka, pak jsem si hodinu poležela a bylo to. Jen ten Diazepam mě zmohl, motala se mi hlaval jak blázen Nechápu, co na tom ti feťáci maj...

Ztím je mi fajn, jen prsa mě bolej už od OPU. A jako dost hustě. V noci mi dělá problémy se i otočit ze zad na bok. A nedej bože, aby do nich manaža drknul. Doufám, že to trochu přejde. A nebo ne a vydrží to až do testíku😉 ¨

Už si zavádím Utrouš. Beru jeden ráno a jeden večer. Překvapilo mě, jak je to malá kulička. Všechny moje čípky na mykozy bly tak obrovský, že tohle je proti tomu úplnej drobeček

Jen m trochu děsí, že mám jít na test do GESTu až za 19 dní. To bude teoreticky vlastně až 22 dní po OPU, tedy jakoby po OVU... Kdy jsi Mikulko měla testovat nejdřív?

Mějte se krásně, já se válím a už se těším na oběd, co mi tu manža vaří 😉 Díky, že jste na mě myslely!!

Kupodivu jsem zatím v klidu a taky věřím, že to dobře dopadne 🙂 Ale den ode dne to asi bude horší.

mikulka
19. dub 2008

Ahoj Grej, tak se hezky šetři. ležet pořád nemusíš, to ne, ale aspoň ty tři dny určitě klidobý režim, televize, knížka a tak.
Já testovala 17. den od transferu. Někdo testuje už 10. den, ale podle mě to nemá cenu. Říkala jsem si totiž, že buď dostanu MS a bude to jasné, a když nedostanu, bude naděje a to že pak vyčkám do dne, kdy mám testovat. Pregnyl prý vydrží v těle 14 dní, takže určitě nemá cenu testovat dříve než 11. den. Uvidíš, jak to vydržíš. 😉
Hlavně ať se embryjka chytnou a máme další těhulku. 🙂 😉

mikulka
19. dub 2008

A Grej, na wc fakt radši mc netlač. Já si an to radši dávala pozor.

mufy
19. dub 2008

Grej tak pěkně odpočívej a dávej na sebe i embroušky pozor a snad už ti to vydrží celých 9 měsíců. 😉 🙂

Já byla dneska na té startovačce. Byla to teda dost velká jehla a dost mě to po tom bolelo,ale už to přešlo. Tak se jen těším,jak mě těch 14 dní nic nebude bolet,vaječníky,ani prsa. 😀

grej
autor
19. dub 2008

Ahoj Mikul, já vím, mě taky to ležení vůbec neba. Pak mě bolí záda. Tak to střídám. Chvíli sedím, chvíli ležím a tak... Budu se snažit to vydržet těch 14 dní. to by měla přijít MS a když nedorazí, tak testnu 😉

Teď psaly holky na IVF, že prý se nemá ani moc kýchat. Tak snad to na mě nepřijde 😉

Mufy - hurá! Tak už se zas něco začalo dít🙂 Teď už to uteče a za chvíli začneš stimulovat 😉

mufy
19. dub 2008

Grej musíš vydržet ležet.Ale jen asi 3 dny, pak se má dělat i něco jiného,ale ne moc těžkého.Prostě klidový režim. Já si vezmu po ET 3 dny dovolenou a pak budu chodit do práce. Prý je to tak lepší a navíc nebudu myslet na blbosti.
Grej určitě to dobře dopadne a budeš za 14 dní těhulka.

Já se teď přecpala, dělala jsem smažený hermelín a hranolky. Na snídani zase vajíčka,takže asi už nebudu večeřet,jak jsem nacpaná. 😀
No nic jdu se dívat na chvíli na telku a pak umýt nádobí.

Tak se mějte holky pěkně a v pondělí zase papa

mikulka
19. dub 2008

Grej, to s tím kýcháním, to je nesmysl. To by se nesmělo ani kašlat, nic. Embrya vypadnout nemohou!
S tím tlačením jsem spíš myslela to, aby se nenamáhala děloha a aby to embrya při zahnizďování neměla ztížené. Klidový režim 14 dní je taky, myslím, přehnané. Tak ty 4 dny jo (já hlavně koukala na filmy na dvd a četla), ale pak můžeš dělat prakticky vše, embrya už jsou zahnizděná. Jen se nesmíš moc namáhat, tahat těžké věci (ani hrnec s vodou) apod. Také není dobré luxování, vytírání a žehlení. Nic, kde namáháš břicho.
Já po 4 dnech chodila každý den ven, jezdila jsem i do Prahy na Karlův most atd. Doma jsem dělala běžné věci jako utírání prachu, nádobí, vařila jsem. Být v nečinnosti je na hlavu, to se nedá vydržet!

Mufy, tak hurá, startovačku máš. Teď to půjde jako po másle. 😉

Já jsem dnes sama doma, tak se trochu nudím, když je venku tak hnusně. Koukám na tv a tak.

grej
autor
19. dub 2008

Já to taky tak plánuju, že v pondělí nebo v úterý už půjdu do práce. Nebo třeba už v pondělí ale třeba jen na dopoledne. Taky jsem četla, že je lepší se normálně hýbat než se jen válet. Pěkně se to tam dole prý prokrvuje😉

Holky já furt jen baštím. Manža to pojal velkoryse a pořád vaří. V poledne holandský řízky s br. kaší, teď kuchtí kuřecí placičky ve vinným těstíčku se zeleninovým salátem.. Včera odpolene mi udělala zmrzlinový pohár... Jestli to takhjle půjde dál, tak budu koule ještě než budu těhu 😀

Mikul - já vím, že je to blbost. Manža mi tu radí, abych si vzala večer přírodní projímadlo nebo nějaký jogurt, abych se dobře a lehce vyprázdnila a nemusela tlačit. Tchýně mi zase vzkázala, že bych neměla chodit po schodech. To půjde ale těžko, protože jen v bytě máme 6 schodů😀

Budu se hlídat, ale s rezevrou, že jo... Lepší chodit do práce než se doma užírat, jestli se piškoti uchytily nebo ne...