Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
21. dub 2008

janaboris, já jsem byla v sobotu na startovací injekci a za 14 dní si začínám píchat injekce.Takže než já si je začnu píchat,tak Grej už bude vědět výsledek. 🙂

Klíšťata taky nesnáším ale chodíme v létě často do lesa na hřiby,tak se tomu nevyhnu, ikdyž jsem je za poslední 2 roky neměla.Ale manžel jedno klíště chytnul pod paži a měl zněho boreliozu. 😖

Micho to jsou teda články,jenže pravdivé.Hrozně to klesá,kdesi jsem četla,že za chvíli už tu bude víc neplodných chlapů než plodných a že normálně to už nepůjde jen z IVF. Fakt děs. 😒

Holky a já bych byla taky ráda,kdyby se pak do mě aspoň jeden kousek zahryznul a nepustil se 9 měsíců. 😀

michina
21. dub 2008

To mě by se taky líbilo, ale jen mimís, žádné klíště!! 😵

mikulka
21. dub 2008

Jani, já jsem po KETu, zaváděli mi taky dvě blastocysty a jedna se chytila 🙂 Jsem v 16 týdnu 😅
Tak už abys porodila, viď a bylo po těho "trápeních"? A kde budeš rodit?

O klíšťatech mi nemluvte, já si kdysi užila, po klíštěti jsem měla velké problémy, měla jsem mozkovou infekci. radši nevzpomínat. Ale mají se snad vyndavat tak, že se zakápnou dezinfekcí (nesmí se olejem) a pak jsou lehce vyndat, ne?

janaboris
21. dub 2008

Grej tuto zelňačku dělává moje máma a já mám recept od ní🙂
No s fotečkama to je problém,měli jsme 3 kopie od každé,ale tu jednu sérii jsme rozdali známím-kdo si jakou vybral,druhou mají mí rodiče a třetí máme my nalepenou v našem albumu.Takže je nemám jak dostat do pc☹
Děkuji za gratulace🙂
My svatbu nějak moc neřešili,měli jsme jen 14 lidí,obřad na radnici a pak hostinu v restauraci,bylo mi pořád špatně protože jsem byla na začátku těhu...ve fotoateliéru jsme byli jen sami 2 s Borisem a pak máme nějaké fotky z radnice,no dohromadi asi 30 fotek...Měla jsem půjčené bílé šaty na ramínka,česala mě holička,měla jsem vyčesané vlasy do drdůlku a malovala jsem se sama.Měla jsem takovou malou kytičku.Boris měl oblek svůj.No byla jsem ráda že už to máme za sebou...
Umělé se nám naštěstí podařilo napoprvé!!!
No a fotečky bříška,já sem na MK nechci vkládat fotečky☹A Boris to taky nechce...nezlobte se prosím ☹
Mufy,moc moc držím pěstičky aby se vám to podařilo a grej samozdřejmě taky!!!!Moc na vás holky myslím!!!!

janaboris
21. dub 2008

Jéé mikulka to je supeeer!!!!V nastavení to asi mít nechceš napsané že?Myslím v tvém profilu...
To mám radost! 🙂

janaboris
21. dub 2008

Holčinky moje tak já se s váma zase na nějakou dobu loučím,za chvílu přijde manžel z práce a pojedem nakoupit.Jak budeme mít po porodu tak vám sem určitě zase napíšu.Na všechny z vás moc myslím a všem vám moc moc držím pěstičky!!!!!papa

grej
autor
21. dub 2008

Díky Jani. Měj se krásně, pozdravuj manžela a ať jde u vás vše jak po drátkách!! 🙂Svatba musela být krásná, takhle jen v rodinném kruhu 😉

mufy
21. dub 2008

Jani já také gratuluji k " paní". 😀 U nás se taky nic nezměnilo, i když jsme manželé už skoro 3 roky.Vše při starém.Mám doma zlatíčko.

Já už chci taky malého bobánka 😵 😵 😵 😵 😵

Grej ta zelňačka taky vypadá moc dobře.Teda ty si dáváš.To se mimoušci mají. 😀

michina
21. dub 2008

Já už chci takyyyyyy, připojuju se k Mufy!! Manža vždycky prohláší, neboj, taky budeme mít... On snad ani nemá strach!! Anebo to nedává najevo, tka jako dneska ráno, když mi vytahoval toho klíšťáka, byl tak statečný, to já vyváděla, ale tím, jak byl tka klidný, tka uklidňovla i mě. Už mě zná, zlatíčko moje.. 🙂

mufy
22. dub 2008

Já se včera ani nestačila rozloučit.Byl tu blázinec. 😀

Tak jak je naší skorotěhulce Grej? Odpočíváš? 😉

Michi neboj dočkáme se. 😵

grej
autor
22. dub 2008

Ahoj holky,
Mufy, dnes už jsem na chvíli v práci. Udělám tu to nejnutnější a zas pomažu domů. tak snad to tady zvládnu rychle 😉

sroubek
22. dub 2008

nepřepínej se, kočko 😉

mufy
22. dub 2008

Já tu mám dneska taky fofr.

A moc to Grej nepřeháněj. 😕 Zase lepší než sedět doma a přemýšlet nad blbostma,že?

grej
autor
22. dub 2008

Nebojte holky, jen sedím na zadku a probírám se papírama. Kolem poledne to chci zabalit a odpoledne zase odpočívat 😉

zanetik
22. dub 2008

Ahojky berusky moje jdu vas jen pozdravit z poza kanalu ze Skotska 🙂 mam se super, zatim se mi tu moc libi snad bych i zustala pracovat,ale buhuzel plany do zivota a vek mi to uz nejak neumoznuji.
Vcera jsme byly na nakupech, takze jsem utratila skoro vsechny penize, dnes jedem na vylet k mori, v sobotu jeste nekam a mezi tim si vyjedem s kamoskou sami...co se tyce vereru je ted klid taky se zije od ctvrtka do nedele, tak nas to zas ceka....asi bych potrebovala jeste pristi tyden dovcu na odpocinek 😀
Mejte se moc a moc krasne, treba jeste napisu, jinak v praci toho budu mit asi dost, tak nevim kdy na tohle budu mit cas....papa

mufy
22. dub 2008

Grej pokud se hrabeš jen v papírech tak je to dobré. Já si říkám,že bych ležela taky jen 3 dny a pak bych šla normálně do práce.Prý je lepší,když se spíš chodí než leží.

Zanetík,tak to je fajn,že se tam máš skvěle.Ani se ti nebude chtít zpátky.Pořádně si to tam užij a budeme se tu na tebe těšit.

grej
autor
22. dub 2008

zan - užívej si to!! Já viděla dneska fotky kolegy, co byl v Dubaji - nádhera!!

Jedu domů holčinky, zase odpočívat. Pááá

mufy
22. dub 2008

Papa Grej, ty se máš,taky bych hnedka jela. 😨
No ještě musím vydržet ze 2 hoďky.Ach jo. Já už chci jít domůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😢

Jé taky bych hnedka jela do Dubaje... 😵

mufy
23. dub 2008

Dobré ráno kočenky, tak jak je? Včera vás tu moc nebylo.

Tak co Grej,jak se cítíš? 🙂

grej
autor
23. dub 2008

AHoj holky!!

No, dnes je mi dobře. Jen včera večer mě začalo píchat v břiše. V levým vaječníku a pak se to přesunulo doprostřed. Ale přestalo to. Manža mi říkal, že jestli mě to bolí jako na zánět, tak je to dobře, že to má načtený😀 Tak mě pobavil😀 A překvapil, ž ejsem se zapomněla zeptat, kde si to načetl 😉

Holky - krize. Běhme stimulace jsem přibrala 4 kg!! To znamená za 3 týdny!! Hrůza☹ Jestli nebudu těhu, tak mě čeká radikální hubnutí 😠

mufy
23. dub 2008

Grej to píchání je snad na dobré cestě.Prý se to tak říká,jenže já bych to nepoznala,neboť mě v břichu píchá celkem často. 😀
A manža je připravenej a naštudovanej.Ještě o tom bude vědět víc,než my. 😀

Jo a to přibírání je normální,já nabrala za posledních 7 měsíců 8 kilo. 😠 Takže to dělají ty injekce,prostě to jde nahoru samo, i když jsem omezila jídlo, moc nejím pečivo,jen sem tam,snažím se nejíst tučná a mastná jídla a sladkosti a stejně váha dolů nejde.Už nevím,comám dělat.A teď se hrozím dalšího přibírání,když si ty injekce budu píchat znovu. ☹

grej
autor
23. dub 2008

NO, já právě jídlo nijak neomezila. Ale díky za uklidnění, že to je z těch hormonů. Musím to jídlo trošku omezit. ne teda aby to mělo vliv na případného mimíska, ale abych prostě tak nežrala 😀
Jestli to nevyjde, tak začínám cvičit. Už jsem rozhodnutá!!

mufy
23. dub 2008

Já to jídlo před tím taky neomezila,prostě jsem normálně jedla,ale pak jsem se nad váhou zhrozila.Nevěděla jsem,že tomá takovej účinek. To jsem omezila až teď,když jsem si zkoušela letní kalhoty a vůbec se donich nevešla.Jenže mě to dolů prostě nejde a nevím už jak dál.Asi si budu muset koupit nové oblečení.Sbohem štíhlé tělíčko. 😒

mufy
23. dub 2008

Jo a začala jsem chodit po schodech,ještě že bydlíme aspoň v tom nejvyšším poschodí. 😀 Po těch hormonech se prý hodně přibírá.

grej
autor
23. dub 2008

Tak to já mám schodů doma dost. Do bytu asi 15 a po bytě jich máme 7. Takže když jdu z obýváku do kuchyně a pak do ložnice, tak to je sedm schodů jako když vyšije 😉
Ale to mi asi moc nepomůže. Chystám se pak na trampolíny nebo na spinnig. Uvidíme.
Jdu si dát tvarohovou bábovku 😀 😀 Mám dnes pořád nějaký hlad.

mufy
23. dub 2008

Teda my tu mluvíme o tloušťce a ty si jdeš dát buchtu? 😕 Ale jen si dej,kdybych ji měla tady taky,tak by si ji s chutí dala.Stejně jdu dneska s miláčkem na nějaký pohár a zákusek,takže sbohem dieto. Ale že bych ten břuch měla shodit.Mám pěknou pneumatiku. ☹

grej
autor
23. dub 2008

To právě byla ta sranda Mufy, víš? Ale buchtu si dám. Má se pravidelně jíst, ne? A tvaroh je zdravý, jsou v něm bílkoviny 😀
Vždycky si musíme najít nějaký důvod 😀

mufy
23. dub 2008

No hlavně,když jsi nabitá optimismem a máš dobrou náladu a neužíráš se. Já si taky vždycky najdu nějakou výmluvu,protomi to shazování kil asimoc nejde. 😀 Jsi v práci nebo doma?

grej
autor
23. dub 2008

TeĎ jsem v práci. Snad to tady brzy zvládnu a zas nějak po obědě vypadnu a budu odpočívat. Včera jsem po práci ještě jela z mamkou, dala mi obídek. Ale když jsem se vrátila, tak jsem toho měla plný kecky. Pak už jsem jen vařila tu zelňačku.
Opět se mi mooc povedla 😉 Akorát nevim, kdo to bude jíst, protože jsem toho zas udělala kotel a manža si to dá tak dvakrát a pak už nechce...

michina
23. dub 2008

Holky, to jste mě docela vyděsily... Já přibrala od vánoc 4 kg a to si nepíchám žádné hormony, nechci se vidět, pokud k tomu dojde... už mám teď 72kg při 170cm, což už překračuju rádoby ideál.. 😠 ☹ 😒 TFuj!!! Už se taky do ničeho nevejdu a do práce chodím pouze v džínách (ještěže můžu), protože nic jinýho nemám a nějak se mi nic nelíbí..