Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
28. dub 2008

peritoneum je pobřišnice, to vím..
už se moc pozoruju, včera a dneska mě občas píchne, ale tak hodně uvnitř, ne v pochvě, ale hloubějc.. tak sna dto není nějaký hluboký zánět, utěšuju se tím, že roste sliznice...

Mufy, snažit se už snažíme, teď za týden čekám druhou MS od té doby, co se snažíme. Poprvé nic a ted se uvidi, podle me je moznost, ze bysme se i strefili do OVu, pokud tedy pracuje zrovna levy vajecnik aby vajíčko vůbec mělo čím přijít do dělohy.. 😉

michina
28. dub 2008

Papa, Mufy, hezký zbytek dne..

artep26
28. dub 2008

Holky taky valím, venku je krásně, tak jdu pracovat zase domů 😀
Pa pa pa

grej
autor
28. dub 2008

Michi, bůh ví, co se ti v děloze děje 😉 Třeba tě tam píchá mimís🙂 No uvidíš za týden... A objednej se na tu prohlídku, a't jsi klidnější 😉

Já taky pomažu holčiny. Venku je fakt božsky!!

Nám už dnes konečně začali montovat první skříň do haly a snad do středy stihnou i ty další. A možná ve středu budem mít i novou vanu 😉 KOnečně se zbavím věšáku na bundy v pracovně!!! Hurá!!!!

Mějte se a zítra zase pa. Možná se sem mrknu i večír. Pá

michina
28. dub 2008

Tak držím palec, Grej, ať to máte co nejdřív hotové.
JJ, kéž by to byl mimouš..

Tak zítra, snad tu nebude moc rachot a budu moci nahlídnout. A hlavně šéfová, ta má od svého stolu výhled přímo na můj monitor, tak proto tu nejsem tak často, musím počkat, až odejde...třeba na meeting 😀

artep26
29. dub 2008

Dobré ráno kočky, tak ta moje kolegyňka, jak jsem vám o ní psala je fakt těhu 🙂 moc jí to přeju, je z toho vyjukaná ale kdo by nebyl. I já jsem a to se mě to netýká 😉
U mě je to nějaký furt jo a ne MS, od včera zase ani ťuk, ale záda bolí jako děs, tak to čekám každou chvíli. Jen nevím od kdy bych měla začít brát Clostík, ale asi už mám počítat i včerejšek. No nevim, uvidim jak dnes.
U nás v HK zatím svítí oskárek ale mráčky se honí, tak asi trošku sprchne.
Šéf je dneska mimo, tak bude těžká flákačka (si myslím) 😀

grej
autor
29. dub 2008

Ahoj holky!
Michi, díky🙂 Tak jedna skříň už je a vypadá to dobře🙂 Až to bude úplně hotové, tak Vám sem hodím foto.
Jo - taky jsem dřív měla monitor takhle blbě postavenej, ale te´D už mám kancl sama pro sebe a sedím čelem ke dveřím, takže je to pohoda 😉

Artep - tak to kolegyňce taky gratuluju. Lepší když nepozná, jaký je s tím trápení, když člověk chce a nejde to 😒

No já teĎ ráno taky trpím hrozně jak na MS a pořád nic...

artep26
29. dub 2008

Grej tak držím všechny 4 palce co mám, ať se neděje nic co nemá a vydrží ti to.
Já mám taky monitor šikovně tak, aby nebylo vidět co člověk dělá, je to pohodlnější 🙂 a nemusíš se stresovat, kdo přijde a uvidí že jsem úplně někde jinde než máš
😀 😀

mufy
29. dub 2008

Dobré ráno kočenky.

Já mám monitor taky tak,že na něj nikdo nevidí,navíc mám kancelář sama pro sebe,tak je to pohodička.

Grej, určitě to MS nebude.Bereš Utrogestan? Asi jo,že? Ten mi MS vždycky zdržoval.Já už poznám jestli přijde MS,za ty cykly,co to zkoušíme,tak kdo by to nepoznal,že?
Já pořád špiním a ze začátku mě bolelo břicho jako by měla přijít MS, prý je to normální,ale tak jsem si říkala,že je to super,že alespoň 2 týdny nebudu cítit vaječníky a prsa a už je to tady.Ach jo,ať je to za mnou.Už chci čekat na výsledek jako Grej.

artep26
29. dub 2008

Mufy neboj, taky se dočkáš, my všechny se jednou dočkáme 😀 🙂
Přeci to musí vyjít, to by na světě nebyla žádná spravedlnost 😵
Já jsem sice v kanclu s kolegyńkou ale je v poho, padly jsme si do noty, tak se tu furt řehníme a probíráme to její těhulkování. Máme toho plné hlavičky makovičky 😵 😀 😀

grej
autor
29. dub 2008

Díky Artep🙂

Mufy, jasan Utrouš beru. Toho se právě bojím, že mi to MS zpožďuje a přitom těhu nejsem... Jenže příznaky na mrchu mám už od čtvrtka a pořád nic... Jen ta bolest břicha se stupňuje. tak snad...

Neboj, dočkáš se Mufy. Ale musím ti říct, že tohle čekání je zatím to nejhorší 😉

artep26
29. dub 2008

Jééééžiš holky to jsou nervy 😲 😲 😲 blázinec hadr 😀 😀 😀

grej
autor
29. dub 2008

To teda jo🙂
Jak se říká, kdyby tohle měli absolvovat chlapi, tak už lidstvo dávno vymřelo 😀

artep26
29. dub 2008

Grej můj chlap to teď začal docela prožívat 😀
Teď je do toho vtáhnutý i on, tak všechno hlídá, kontroluje, na aerobic nesmím, nesmím nic těžkého nosit, je to docela prča 😀 😀
Vidí konečně, že to není taková sranda jak to vypadá 😒

grej
autor
29. dub 2008

Tak tomu mýmu to vydrželo jen chvilku. Víkend po ET kolem mě lítal jak hadr na holi, nesměla jsem pomalu ani na záchod, nesměla jsem kýchat, kašlat, abych je náhodou nevypudila 😀
TeĎ už to tak nebere. Jak jsem začala chodit do práce, tak si myslí, že je asi vše OK. Ale já jsem raději, Můj manža to totiž neumí říct hezky. Že bych měla odpočívat. Spíš to říká protivně, jako že mi nadává, že neležím, jakobych ti míma nechtěla nebo tak něco, víš?
Tak jsem ráda, že to spíš neřeší 😉

Ale jsem ráda, že s mi ho povedlo zapojit do IVF, páč jsem ho donutila, aby mi píchal injekce. Myslela jsem, že se z toho bude chtít vykroutit, ale byl dobrej a zvládl to 😉

artep26
29. dub 2008

Tak to je pašák, že ti píchal injekce. My jestli k tomu dospějeme, tak nevím jak to budu řešit.
Mně je z injekce zle jen se o ní mluví, když chodím na odběry, tak musím ležet (i po odběru asi tak 20 min) jinak omdlívám. A manža taky nevypadá že by byl hurá do to, si do mě píchnout. Ale asi by mu nic jiného nezbylo.

To co fakt hlídá je to, abych nekouřila. Já s tím po IUI sekla a chtěla bych to vydržet. Tak jsem ráda že to šlo takhle bez problémů. 🙂 😉

grej
autor
29. dub 2008

Však on ti to zvládne píchat, neboj! Určitě v tom bude i troška ješitnosti, aby dokázal, že není žádný bábovka a že to zvládne 😉
Tomu mýmu se poprvé taky hrozně klepaly ruce. Učila ho to píchat sestřička, takže to prostě píchnout musel, aby nevypadal jako srab. A jde jen o to poprvé. Pak už je to rutina.
Já si manžu vždycky vzbudila, on mi to v polospánku píchnul a šel zas spát😀

artep26
29. dub 2008

A to se píchá jak často?? Že jsi ho budila, nebo to bylo ráno a on vstává dýl než ty ? 🙂

grej
autor
29. dub 2008

Píchá se to jednou denně. Nebo aspoň já si to tak píchala. Jenže můj manža dělá dvanáctky týden a pak má týden volno. Takže jsem ho budila v tom týdnu, co měl volno 😉

artep26
29. dub 2008

Tak tomu se říká pešek, ale co by pro tebe neudělal (a vlastně i pro sebe).
A jak domeček?? Jak jste na tom?? Psala jsi že montujete skříně, tak to vypadá že už je dovybavujete.
My si letos budeme brát hypošku na novou střechu a vestavbu. Tak se těším že konečně bude časem obytný i vršek. 🙂

mufy
29. dub 2008

Artep já s kouřením sekla v neděli.Stejně bych po OPU přestala.

Já si ten Gonal budu taky píchat jen jednou denně.

Grej ono se říká,že i když cítíš bolest jako před MS,že to může znamenat těhu. Jak jsi se cítila poprvé,když jsi měla pozitivní testík? Bolelo tě něco?

artep26
29. dub 2008

Mufy máš recht, já jsem ráda že jsem toho nechala, stejně to jen stojí spoustu peněz a poslední dobou mě celkem z kouření i bolela hlava. Takhle je to lepší. Ale chuť když si zapálí manža mám, to jo 😀

grej
autor
29. dub 2008

Artep - včera nám postavili první vestavěnou skříň do haly. Zítra snad dodělají zbytek. Pak vám sem určo hodím fotky😉 Jinak už máme téměř hotovo. Manža se před IVF pustíl zase do budování, takže máme novou ložnici, novou pracovnu, novou podlahu ve 3 pokojích, už mám i podlahu v šatně včetně regálů 🙂 A konečně po asi 9 letech mám obložené všechny 3 schody do kuchyně 😀

Tak jsem moc ráda. Můžeš mrknout na http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

To jsou fotky z naší starý stavby. Až budu mít chvilku, tak tam dodám změny, co jsme dělali letos.

Mufy - no právě že když mi vyšel první test, tak mě nebolelo vůbec nic. Neměla jsem vůbec žádný příznaky na těhu. Ani bolest břicha, ani krev ve stolici, prostě nic. Proto tomu moc nevěřím. I když vím, že každý těhu je jiný...

artep26
29. dub 2008

Grej máte to tam moc hezký, taky jste si mákli, viď??
My už toho máme hodně za sebou ale taky hodně před sebou 😠 ani se mi do toho nechce, ale žene mě pocit dopředu, že to bude ještě hezčí než to je. 😵

sroubek
29. dub 2008

tak grejiku...držím palečky...moc a moc 😉

ostatní taky zdravím... 🙂

a jen tak pro info: už jsem doma: Pavel už má jen rýmu..no já ji mám mimochodem taky 😀 no a jsem tu jako uklízecí četa..
😝

holky ti chlapi ale nadělají bordelu ..to je hustý 😀 😝 a já to musím uklidit..já vím dilomka...zkoušky...seminárky a po mě pototpa 😀

zítra jedem na čarodějnice k mojí mamce..takže úleva..nádech výdech...a 1.5. líbačka pod stromečkem...s tou rýmou spíš jen pusinka..ale třeba už bude fuč 😀

jinak hlásím dole zlepšní... 😉 tak psst..aŤ to nezkařikneme 🙂

holky a bacha na čarodějnice...víme jak to je, že 😉 tak aby si nás nespletli s nějakým tím polínkem 😀

grej
autor
29. dub 2008

Artep - a už máš hotovou kuchyň? 😉
Mákli jsme si, však to znáš, ale už jen fasáda, terasa a schody a je to 😉

Sroubku ahoj!! Včera se na tebe ptala Majmu, tak jsem jí říkala, že jsi OK! byla moc ráda🙂

Je fajn, že už je Pavlíkovi líp, hlavně ať to doléčí, aby se mu to nevrátilo!

artep26
29. dub 2008

Grej, no nemám no. Mám jí kompletně zařízenou (spotřebiče atd.) ale ta dvířka ještě nejsou. Manža ale teď bude dělat stejná dvířka na kuchyň do Prahy tak budou i naše. Nejhorší je, že kdybycho chtěli normální dvířka, tak už jsou dávno. Ale my musíme mít zase extrabuřta - vanilka s patinou, samozřejmě ne hladká, s řezbama mezi dvířkama, no prostě truhlář, no. Ale já si radši počkám, aby to bylo podle našich představ.
Ale je to o 1000 % lepší než to bylo, už bydlíme jako lidi. 😀

grej
autor
29. dub 2008

No tak hlavně že už se ten termín dvířek blíží🙂 Ono se s tím dá žít. Já zas nemám dvířka na skříňce v koupelně. Je to vopruz, páč každej vidí, jak tam mám čistící prostředky, vložky a podobně, ale co nadělám. Zítra nám možná přivezou novou vanu, tak stejně budem předělávat ještě koupelnu, tak snad už to bude i s dvířkama 😉

michina
29. dub 2008

Tak jsem měla včera asi nějakou depku, bouřily se mi hormony, doma jsem fňukala kvuli blbostem, i jak si manža dělal ze mě srandu a to se jindy z legrace pošťuchujem a teď jsem ronila slzy. Ale byl skvelěj, objal me a dlouho držel a pusinkoval a říkalm že to všechno spolu zvládneme a že si to moc beru.. 😉
Dneska ráno je to mnohem lepší, ráno mě svedl na tuleníčko (on sám a hned po ránu, to už tu dlouho nebylo!) 😅 V práci taky docela pohoda, venku sluníčko, co víc si prát? Snad jen to mimi... 😵

grej, drřím vše co mám, at se MS nespustí a piškotky se projeví // !! 🙂

grej
autor
29. dub 2008

Ahoj Michi, tak šéfová je v trapu, jo? 😉
Je supr, že máme tak chápavý manžílky, co? Ještě že je máme, má nás kdo utěšit 😉

Mimi přijde, podívej na nás tady, všem se podaří, tomu věřím!!!

Díky moc! Ráno vám dám vědět, jestli to se mnou neklepne nebo nedostanu hysterák 😉