Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
12. kvě 2008

Já manžovi koupila k 35. narozeninám taky tandem. ALe vidím to tak,ž e se asi podělám strachy víc než on😀 Až ho uvidím jak letí dolů... brr. to jsem zas něco vymyslela 😀

Potápění mě vůbec neláká. Mám z té hromady vody nad sebou docela hrůzu, to bych raději taky skočila padákem než tohle.

V Thajsku byli naši teď kolem Silvestra a hrozně si to pochvalovali. Prý to bylo naprosto dokonalý, jejich nejlepší dovolená! Mě by lákalo Bali, Seychelly - prostě exotika, bílý písek, zelené moře a koktejly na pláži 😵 Ale kdybych se jela podívat zase do Řecka na moje oblíbený msíto, tak bych se taky nezlobila 😉

michina
12. kvě 2008

To mi připomíná, že jsem toho taky dneska moc nevypila.. ☹

michina
12. kvě 2008

Já bych taky zkusila nějaký adrenalin, ale musela bych to od někoho taky dostat jako dárek, sama bych do toho nešla. To já akorát přejela přehradu v krkonoších na laně. jako slaŇování. A pak bych zkusila aspoň lanové centrum, ale nikdo se mnou nechce jít, manža na to není, zvláště v lanovém centru už byl z práce jako teambuilding a to mu bohatě jako adrenalin stačilo.. 😀

mufy
12. kvě 2008

Jé já bych taky tak ráda někam jela.Taky někam za exotikou, písek,pláže,azurové moře,drinky jak píše Grej. 😵 Tak tento rok si budu muset nechat zajít zřejmě chuť a když se zadaří tak příští taky.Ale raději to miminko než dovolená. 😝

Jinak já potápění miluji, v Egyptě jsem se potápěla sice jen se šnorchlem,ale bylo to super dívat se na ty rybičky pod sebou a fotit je pod vodou.Já bych tam zase jela. 😵

michina
12. kvě 2008

Haloo, jste tady ještě, holky? Anebo všechny pracujete na zahrádce u notebooku jako Sroubek?

sroubek
12. kvě 2008

já jsem zbaštila buřtgulášek..a už tu dneska nebudu..tak se mějte fajně 🙂

ve středu jdu ke kadeřnici na vlásky...to bude srandy kopec 🙂

grej
autor
12. kvě 2008

Jsem tu Michi, ale usínám tu. Vůbec mě to tu nebaví 🙄 Šla bych raději za miláčkem domů pracovat. Pustil se zas do předělávání koupelny, tak si večer užiju s úklidem 😉

Taky musím nutně ke kadeřnici. Až pojedu z práce, tak se zkusím objednat...

mufy
12. kvě 2008

Já tu jsem taky,ale už jedu domů,tak se tu mějte pěkně,zítra doufám,že budeme na svém místě.Tak papa 🙂

grej
autor
12. kvě 2008

Papa Mufy, snad jo, snad nás adminka vyslyší 😉

divabara
12. kvě 2008

Ahoj holky,tak ja jsem vas taky nemohla najit, az ores vyhledavac. Dneska to byly nervy, protoze jsem na to vysetreni musela u dr.cekat hodinu, meli akutni prijem,ale stalo to za to. Miminko je v poradku, srdicko taky,pan doktor rikal, ze to, co vidi, je OK a ze vse nasvedcuje tomu, ze je vsechno dobry. Dneska bych dle MS mela byt 19+3, dle Uzv ve 12.tydnu 20+0, ale dle dnesniho UZV jsem 20+5, a pak se v tom ma clovek vyznat, tudiz se mi asi zase o neco posune termin porodu, ale ono se stejne to mimco narodi, kdy bude chtit. JInak je to proste macicek, pohyby uz citim opravdu dobre, tak jsem klidnejsi. Jinak se nas na konec pan doktor zeptal jestli mame nejake dotazy, tak jsem rekla, ze ne, a on znovu, jestli jsem si jista tak jsem opet rekla ze nemame...proste nechteli jsme znat pohlavi, hlavni je, ze je mimisek v poradku !!!!Takze prekvapko bude az v zari 😉

Michi, tva MS je opravdu divna,urcite si nech udelat krev na HCG. Ja si pamatuju, ze jsem do laboratore tehdy sla i sama, protoze doktori se mnou nechteli nic delat, jen chteli cekat, a hned behem dne jsem vedela, jak an tom sjem. Sice jsem musela zaplatit 300,- Kč,ale apson jsem mela nejakou jistotu, ze se v mem pripade tehdy jednalo o tehu,i kdyz to nedopadlo dobre...Ale jestli to dobre chapu, tak stale neni nic ztraceno, ne?

michina
12. kvě 2008

AHojky Báro, jsem ráda, že mimís je v pořádku. U mě už naděje tenhle měsíc není, mám MS, aspoň si to myslím a to pěkně bolestivou, břicho bolí úplně šíleně v takových návalech. V práci jsem trpěla, nikdo neměl Brufen a pak doma mě to samozřejmě přešlo. Už jsem smířená s tím,ž e se prostě neudrželo, sice jsem si říkala, že někomu se může stát, že má MS i těhu, ale po těch bolestech a docela silnému krvácení už to vylučuju.

Zrovna dneska je v Oně Dnes článek o neplodnosti, tak jsem to předčítala manžílkovi, jsou tam body, co dělat, aby se to podařilo, jakože nespat na břiše, nepospíchat a milovat se když máš chuť a ne na povel, tak to manža přitakal a pak tam byla odrážka (cituji doslova):opakovat, tzn. milovat se i víckrát za hodinu¨(tu se manža probral z pod novin a vyděšeně povídá, to si děláš srandu, že? a já na to ne vážně a četla sjem dál), protože počet spermií sice s počtem ejakulací ubývá, ale u můžu s menším počtem spermií může druhá ejakulace obsahovat více spermií než první. Tak to se chudák zase uklidnil, protože JEHO případ to rozhodně být nemůže. Hahaha, to jsme se pobavili, holky, kdybyste viděly ten jeho zděšený výraz. Chechtala jsem se jak mimino. : 😀 -D 😀

zanetik
13. kvě 2008

Dobré ranko děvčátka vůbec naše téma nemůžu najít...v pátek jsem měla dovču, včera tady byly daňový poradci a za chvilku letím k zubařce, ale už jsem to po dovče dohnala, tak snad se budu moc zapojit do rozhovorů zatím pa

mufy
13. kvě 2008

Dobré ránko holky, tak vidím,že na nás admin pěkně kašle a jsme pořád v termínu.

Baruško to je super,že je miminko a ty v pořádku.Jen tak dál do září.Já bych rozhodně chtěla vědět,co to je.Asi bych to nevydržela,ale hlavně,že to bude v pořádku,že?

Michi raději si zajdi na tu krev,maximálně za to dáš 200,- a budeš mít jístotu. 🙂

Dneska už mám v sobě skoro pl litra mlíka a vajíčko.Včera mě celkem pobolívaly vaječníky,tak jsem to musela pojistit.

grej
autor
13. kvě 2008

Dobré ráno berušky🙂

Baruš - to je super, že je mimísek v pořádku🙂 Já bych taky chtěla vědět pohlaví. Jsem hrozně zvědavá a nedalo by mi to 😉

Michi - teda u vás je to napínavý... Být tebou taky jdu na krev. Nebo zkoušela jsi ještě testovat?

Sakryš - to jsem si měla taky koupit, Ona dnes... Ale mohli by to mít doma naši, odebíraj MF, tak si to asi půjčím 😉 A už se těším na vyděšený výraz mého muže 😀

AHoj Zan - tak ať tě to u zubaře nebolí!! Mě to čeká za měsíc 😒

mufy
13. kvě 2008

Teda jak nejsme v našich snažilkách tak to tu vázne.Co s tím dělat?

Dneska tu máme blázinec,musím všechno dodělat,když zítra přijdu až kolem oběda.

grej
autor
13. kvě 2008

Tak aŤ ti to jde od ruky Mufy! Ty už máš zítra ten UTZ, co? Budu ti moc držet palce 😉

michina
13. kvě 2008

Ahojky, dneska jsem se nějak sem nestačila dostat, to víte, práce.. 😀 😀

Už netestuju, nemá to smysl, teče to ze mě jako z krávy.. (pardón) 😨 , břicho bolí jako čert, většinou je to tak první den, ale včera bolelo, dneska bolí.. Prostě to odešlo. Ale beru to pozitivně, protože z toho vyplývá, že mám levý vejcovod průchodný, nějak se tam dostat zase muselo. Zítra jdu k tomu doktorovi, i když mě neprohlídne, tak se chci poradit co a jak dál. Chtěla bych, aby mi už dal doporučení do CARu a pojedeme do Olmíka, Ostrava má děsnou pověst, kamrádka z nemocnice chodí do Femi..(něco, Femigard?? Mufy??) a hned napoprvé se IVF podařilo. Hlavně chci, aby nás oba pořádně vyšetřili a zkusili bysmeinseminaci, vybrali by nejlepší spermijku a uvidělo by se. Zatím se snažím to nějak neprožívat, rpotože práve v tom článku v Oně Dnes psali, že psychika je nejhorší.. ☹ ale nejhorší je, že ji člověk moc neovlivní.. 😒 Ale manžílek je naštětsí úžasný, když vidí, že mě něco bolí, tak by mi snesl modré z nebe. 😅 Teď mě moc podporuje, takže snad všechno dobře dopadne a mimi jendou bude.

Takže zítra odpoledne dám vědět, i když si myslím, že to nebude nic, co bychom už nevěděly, jsme totiž už někdy chytřejší než dokrotři 😅 😀 😉 🙂

grej
autor
13. kvě 2008

Ahoj Michi, to je škoda☹ No ale jak píšeš - je vidět, že ti to funguje, což je supr zpráva 😉
Zítra budu držet všechny palce, ať se nějak rozumně domluvíte. A moc na doktora nemachruj, ať se tě nelekne 😀

zanetik
13. kvě 2008

Aha teď jsem teprve zahlédla že nás zařadily někam jinam...
Nemám moc času pročítat, tak teď už vím, že zakopanej pes není u mě..
Tak jsem zubařku málem nestihla, protože mi nechtělo nastartovat auto, stejně měla sklus, tak říkala že má na mě "jen 3min." tak jsem se smála a říkala že to neva že aspoň nic nenajde..a ona že by si mě stejně na vrtání objednala, ale naštěstí fakt nic nenašla...ale Davidovi jo mezi 7-8 asi zánět, tak ho bude 4.6 řezat, den po jeho narozkách a 6.6 chcem jít na bowling s rodičema, tak snad ho to už nebude bolet

michina
13. kvě 2008

JJ, budu se snažit, já stejně od tamtud vždycky odcházím jako blbec, nebo aspoň mám ten pocit, jakože tam otravuju zbytečně, když mě stejně nemůže vyšetřit. Už jsem to chtěla zrušit a manža jen ať tam pěkně jdu, že se aspoň poradím a popovídám. Tak jsem zvědavá. Jen kdyby mě to břicho tak nebolelo, nechci do sebe rvát prášky, já na to moc nejsem, vyhybam se jim dokud můžu, tak raději trpím, než bych si lupla 400 brufen, ale to ho mám s sebou! Každopádně je na mě dost silný, stačilo by mi 200. ALe papamtuji se, že když jsem si ho vzala kdysi, tak najdenou šílená bolest jako když vypne, prostě přestala z ničeho nic a bylo mi dobře, taKOVÁ EUFORIE, až jsem si říkala, že to nemůže bát zdravý.. 😀

grej
autor
13. kvě 2008

Ahoj Zan, chudák David. To si teda užije.Já jdu k zubaři za měsíc a doufám, že tam nic nebude. Taky doufám, že se mě zubařka nebude na nci ptát, páč jsem udělala blbost - když jsem tam byla u ní naposledy, tak to bylo akorát v otm únoru, co mi vyšel pozitivní test. Tak jsem jí to hned vyslepičila a ptala jsem se, kolikrát mám jít jako těhu na kontrolu. No, snad na to zapomněla. NErada bych jí tam teĎ vysvětovala, že to nevyšlo...

To jsi dobrá MIchi, že tak odoláváš. Já při MS bolestech sahám po ibalginu okamžitě. Když mě bolí cokoliv jinýho, tak mě to ani nenapadne, ale taky nosím růžový pilulky stále s sebou a v prvních dnech MS beru tak 3 denně, jinak bych nepřežila. Mě to teda zabere až tak po 20 minutách a vydrží to asi tak 4 hodiny. Mám to spočtený, že beru ráno (nejlépe tak půl hodiny předtím než vstávám), pak kolem poledne a pak když přijedu z práce domů.

michina
13. kvě 2008

A navíc nikdy nevíte, jestli v bříšku něco není, takže nechci zbytečně do sebe cpát léky..

grej
autor
13. kvě 2008

To je fakt Michi- jistotu nemáš... Já jsem to teĎ taky po IVF vydržela bez léku. ALe jinak na to prdím. Dvanáckrát do roka to moje tělíčko vydrží i kdyby to mělo fakt nějaký špatný vliv na játra nebo co se to o těch lécích říká...

michina
13. kvě 2008

Fakt jich bereš při MS tolik? Tak to jsi mě uklidnila, já tak max. 1 ten první den a ještě se mi nechce.. Furt si říkám, že to vydržím. Takhle třeba odmítám už přes 10 antibiotika a zatím dobrý. Vždycky mi rozhodili vnitřní mikroflóru a pak jsem měla kvasinky, výtoky a tak. Léčila jsem se jak strhaná a nic. Takže vždycky, když mi někdo chce dát antibiotika (jen ty na kvasinky jsem jedla 😅 ), tak říkám, že to zkusím týden vydržet bez nich a pokud se neuzdravím, tak si je pak vezmu. Nikdy k tomu ještě nedošlo, pravda je, že já jsembyla opravdu nemocná na lehnutí tak max. 2 za celou dobu, co si pamatuju. Teda, co o tomhle můžu rozhodovat, tak kdybych byla opravdu, asi bych volila jinak. Ale já a léky, prostě nějak je nemusím, přitom proti nim nic nemám.

grej
autor
13. kvě 2008

No jo, při MS si dopřávám. Protože ty první dva dny jsou vždycky kritický. To když si ho nevezmu, tak kolikrát přemýšlím, jestli nemám po cestě někde zastavit, páč je mi až od bolesti blbě, studený pot a tak...

Já ATB naposeldy brala jen kvůli močáku. Jinak nemocná jako myslím anginově jsem byla naposledy asi před 4 lety (nepočítám nachlazení, popř. chřipky, který ze sebe dostanu Coldrexem a čajem s rumem).

Ty jo šla bych domů. Venku tak krásně a já musím hnípat v kanclu 😠

michina
13. kvě 2008

Nápodobně, grej. Aspoň se půjdu projít na vedlekší naší budovu, mám tam něco vyřidit, tak se projdu po venku. Dneska mám dokonc epoprvé tílko a sandálky.

Grej, úplně mě uklidnujes, já myslela, že taklhe umírám jen já. Uplne mi mluvis z duse, to je takova hnusná bolest v podbřišku, že bys lozila po zdi a nejlépe v předklonu a na boku, že? Taky mi je někdy až na zvracení, nemyslí mi to, a studený pot... kolikrát mám pocit, že omdlím na záchodě, jak se to někdy při velké spustí... To si chlapi ani nedokážou představit...

..si mě přemluvila, tak jsem si jeden růžový lupla, uvidíme, kdy začne působit... Ale už ted je pozdě.. Raději si tady píšu, protože se nedokážu soutředit na práci.. už se těším na tu euforii.. 😀 😀

grej
autor
13. kvě 2008

Je to hnus, ta bolest. Nejhorší to teda mám po ránu a na záchodě. To je krize. Nějak mám spojený střeva asi s dělohou nebo nevim, páč než se sebe vytlačím jeden mini bobek, tak fakt myslím, že tam zhebnu. Když pak vyleze, tak se mi hrozně uleví... Nevím čím to je, možná tou endometriozou debilní, jestli jí mám někde u střev...
Mě právě bývá až jako na omdlení, zhluboka dýchám a tak a připadám si jak blbec 😉
Koukám, že se ti to taky projevuje u velký. Divný, co?

Taky myslím, že by to chlapi nevydrželi. POdle mě by si okamžitě nechali vzít celý vnitřek aby už to nemuseli nikdy zažít 😀

Udělal si dobře, já myslím, že ani ta bolest není pro tělo nic dobrýho. Lepší to na chvíli umlčet lékem než takhle trpět. A když to nebereme pořád, tak to není nic hroznýho.

Holky mě večer čeká asi větší úklid. Manža rozkopal téměř celou koupelnu, tak to bude doma určitě plný prachu 😖

ikke
13. kvě 2008

uz ste spat v snazilkach... 😉

michina
13. kvě 2008

Grej, úplně mi mluvíš z duše, taky mám propojené střeva s dělohou a MS. Už jsem to tu psala. 😝
Taky si myslím poslední dobou, že to bude tou endometriozou, já ji mám někde na pobřišnici, což by i tak odpovídalo..

Už je to půl hoďky a ten Ibobrufen 400 ještě nezabral. Fakt tady občas umírám v předklonu, divím se, že si toho ještě nikdo nevšiml, jak tady cvičím.. 😀 Ale fakt lepší než trpět, snad už brzy zabere, zkusím ještě bobek, třeba se mi uleví... 😀

Grej, nechceš přijít uklidit i ke mě, koupelna by taky potřebovala a to jsem ji totálně gruntovala před 3 týdny, HG na plísně a tak... to je hrůza, jak rychle se všechno zase zaser... 😠

grej
autor
13. kvě 2008

Díky moc ještě jednou Ikke🙂

Mě to zabírá tak do půl hoďky, snad ti to taky zabere teda co nejdřív...

No tak to teda nechci, víš co já mám doma uklízení? Pořád doma něco kutíme a pořád a pořád se tam dělá bordel 😀 Včera manža natahoval elektriku, vrtal do Itongu a zapomněl zavřít okna. Takže mám všude povlak z bílého prášku 😖 Naštěstí to ale všechno skončilo jen na parapetu, takže pohoda... 😀