Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
20. čer 2008

Ty jo... se nedivim, že jsi naštvaná. Tohle čekání je prostě k vzteku 😠 Já už si to přesně nepamatuju, ale nevíš, kdy přesně byla ovu, vi´D?

zanetik
20. čer 2008

To já to po dobrání dostávalatak po týdnu určitě...
Leni víš kdy byla ta ovu? Já ani nevím jestli nějakou mám, tak u mě je to těžký...jen nevím co bude když MS nedorazí? Ale po dvojitý dávce, snad jo... a v pondělí po obědě mám volat na tu krev... 😅

grej
autor
20. čer 2008

Zan a nechceš zase začít měřit? To ti ovu označí spolehlivě...

zanetik
20. čer 2008

NO nevím, teď to nemá cenu, uvidím příští cyklus, jen já si myslím, že mi stejně nedozrávaj,ale měsíc bych to mohla skusit do dovči, nebo aspoň do ovu...

michina
20. čer 2008

Já z vás holky asi začnu stresovat, snad ta moje první MS po laparce přijde normálně, když ta první byla do týdne po zákroku, to bylo fakt divný. Ale doktorka říkala, že tělo neví, co se děje, tak zmatkuje.
Já už se tam těším na ten pohovor i na Sobka, na ten jeho humor. Jsme připraveni 😀 Kolik dní před spermio má být ten klid? I když u nás to asi nebude problém, ted máme tulčo tak 1x týdně.. 😖 Já už bych brala víc... předtím jsem neměla ani pomyšlení a manža chtěl a těšil se, až bude moct a ted, kdyz uz muze, tak nic moc. Ale ríkal, že neví proč, ale že po draku má vždycky na sex šílenou chut.. 😀 No a my jdem dneska na zahradní party, tak ho musím trošku opít... no jo, ale spíme u tchýně.. na jedné posteli, protože mě se nechce nahoru na poschodovku, tak se mačkáme oba dole. Celých 13 let, co tam spolu u ní spíme.. !!! 😀 😀

sroubek
20. čer 2008

no a já zdravím a zítra měním jméno..jinak grej díky moc za fotečky...jednu jsem si hned dala do albíka 😉

michina
20. čer 2008

Zan a jak to vypadá doma, už je klidněji a jasněji? 😉

grej
autor
20. čer 2008

Michi - pokud máte dobrý spermio, tak stačí tak max dva dny. Jinak se doporučuje 3 - 5 dní abstinence. No u nás jsou taky návaly. Někdy chce ob den (to je fakt výjimka), jinak to z něj musím páčit 😖

Co je to "po draku"?

Šroubku - tak si to zítra moc užij! Určitě to bude krásná svatba!! Už se nemůžem dočkat fotek!!!

zanetik
20. čer 2008

Šroubku, tak všechno nejlepší, ať vše klapne jak má a těšíme se na zážitky a fotečky 😉

Michi je to lepší, i když jiný než dřív, David je jinej,ale on se začal měnit už loni na podzim, myslím si že díky práci...

zanetik
20. čer 2008

Tak já se loučím, přeju všem krásný víkend, hlavně krásný počasí a nejvíce Sroubek ať si ho užije 😉
Leni držím pěsti ať nedorazí a jestli má tak hned 😀 pááááááááááááááááááááááá

michina
20. čer 2008

pO DRAKU, znamená po opici, jako když den před tím kalí (pije), tak potom druhý den má šílenou chuť. Minule byla legrace, protože přijel a byl ještě ráno fakt piclý, vypadal hrozně, skoro nemohl mluvit, jak po opici, ale na sex chut mel, to by clovek nerekl. A hned mu bylo lip!! 😀

Kránsý víkend a Šroubku, užij si poslední den, kdy jsi slečna a své jméno!!!! Ale manželství ti můžu z vlastní zkušensoti jen doporučit!!! 🙂

Mějte se, papappap!! Ja taky dnes mizím už ted!! HURAAA!!! VÍKEND!!!

kontrola.gramatiky
20. čer 2008

Zanetik - skusit a podobné výrazy se píší se "z" na začátku slova. Tvá chyba se v databázi opakovaně objevuje a proto Tě na ní musíme upozornit.

Děkujeme za pochopení.

grej
autor
20. čer 2008

Papa Zanetik, Michi - holky vy jste mi utekly! Tak já se teda loučím opožděně. Jedem na tu dovču, takže se za vámi přijdu podívat zase až asi 1.7.!!! Tak pááááááááááááááááá

michi - to se divim, ten můj na alkohol bohužel reaguje spíš naopak. Jako jo, když má trošku hladinku - 2 panáčky nebo tak 4 pivka, tak dobrý, to je akorát, ale jak je to víc, tak už se mu do ničeho nechce 🙄

Kontrola gramatiky??? Co to je za blbost? Mimochodem - jestli to myslíte vážně, tak tady na celý diskuzi teda budete mít hóóóódně práce!!!

mufy
20. čer 2008

Holky jdu vás jen pozdravit, Grej popřát krásnou dovolenou a Sroubkovi zase nádhernou svatbu. Moc si to holky užijte. Já se dneska flákám ,mám volnoa užívám si ho s miláčkem.

Jé to si budu dávat teď pozor na gramatiku..... 😀 😀 😀

Mějte se.

grej
autor
20. čer 2008

Ahoj Mufy. Díky!!! Užij si víkend!! A pak IUI!! At je konečně úspěšné 😉

Vyprdni se na gramatiku, tady je důležitý obsah sdělení 😉

mikulka
20. čer 2008

Grej, hezkou dovolenou a šrobku, tobě krásnou svatbu!!! 🙂 😉

mikulka
20. čer 2008

šroubku, hezké bříško, a není zas tak velikánské, jak jsi popisovala. 😉

divabara
20. čer 2008

Ahoj holky,

šroubku, tak tfuj tfuj tfuj !!!!!!!!! 😀

NO ja dnes byla na te cukrovce a docela se to dalo. Rano na lačno mi vzali krev, pak jsme musely do 10ti minut vypít hodně sladký nápoj, a pak za dvě hodiny další odběr, přičemž jsme nesměly nic jíst ani pít během těch dvou hodin. Když jsem přišla domů, tak jsem se pak začala hodně klepat a sotva jsem stála na nohách,ale jak jsem se najedla, vše bylo v pořádku, takže velkou svačinu s sebou Mikulko, já měla asi malou...a fakt je dobrý si s sebou vzít knížku...

Krásný víkend,
Bára

zanetik
23. čer 2008

Dobré ranko berušky, tak Grej už se nám válí u moře a u nás leje..

No jo copak mám v práci čas přemýšlet nad gramatikou? píšu rychle aby mě neviděla šéfka 😀

Tak jsem zvědavá na Sroubka snad všechno proběhlo v poho a má krásný zážitky...

sroubek
23. čer 2008

ahojky holky..mám nožičky oteklé jako blázen...mazec

ale moje holčičí problémy..ťuk ťuk ťuk
a svatba nádhera:

http://sroubek.myphotoalbum.com/view_album.php

mžilo nám, ale na večerní grilování bylo krásně, tak se pokochejte..fakt to bylo moc moc hezké

příjemné a já vydržela u ohně až do dvou do rána...spala jsem tak dvě hoďky..protože Pavlovi nebylo nejlíp...musel pít za dva..ale držel se

měli jsem focení a svatbu na kamenech , luxusní obídek v hájence...polévku tradičně s knedlíčky...opečený brambor vepřové na bylinkovém másle a zmrzku...horkou lásku...ale vše vyšperkované a úplně super..i talíř se zametal

a na večer grilování..úúplně úžasné masíčko..zeleninka..šopák..domácí klobásky...3 druhy a 12 kilo luxusních koláčků...no bylo takm nakonec z 50 asi 36 lidí ale po koláčcích se zprášilo koláčků...pečených ten den v pekárně u našich v městečku...

jinak moc díky grej za panenku 😉

dneska večer máme promoci..takže bude jkeště legrace 🙂

zanetik
23. čer 2008

PANI Sroubek krásný fotečky 😀 , tak hlavně že se všechno podařilo jak mělo 😉 a večer si tu legraci užij 😅

zanetik
23. čer 2008

No koukám, že dnes tu je narváno 😀 tak já jdu volat jak dopadly krevní testy, i když počítám, že negativní,ale dnes jsem 54DC a MS nikdy po dvojitý dávce vyvolávačky ☹

sroubek
23. čer 2008

tak držím palečky 😉

zanetik
23. čer 2008

Takže podle předpokladu negativní, tak nevím proč tak dlouhý zpoždění 😠

michina
23. čer 2008

Ahoj holčiny, dobrý den PANÍ ŠROUBKOVÁ !!!! 😀 Už jdu mrknout na fotečky ze svatby..

michina
23. čer 2008

Shlídla jsem pár prvních foteček a Šroubku, děsně ti to slušelo!! Hlavně že vám vyšlo všechno tak, jak sis představovala a byli jste oba spokojeni a stastni!!! 😉 😎

zanetik
23. čer 2008

Takže já se loučím jsme si dneska pokecaly 😅 a já jdu sekat zahradu, tak snad zítra papá

sroubek
23. čer 2008

díky , bylo to super 😵

michina
23. čer 2008

A kde že jste to měli? A co svatební oznámení, jak vypadalo? Nechceš nám ho někam hodit? 😉

michina
23. čer 2008

Hmmm.. tak co tu není Grej, tak je tu klid. Ale počkejte, až zase začneme chodit na IVF, píchat hormony a tak, v září tu určitě bude veselo!!! 😀 😀