Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
24. zář 2008

Ahoj Mufy a ostatní 🙂
Grej tak na tebe myslím, vypadá to že jsi na tu krev šla když ses tu neukázala. Nebo se mýlím?? 😉
Mufy u nás je taky ošklivo, mrholí a je tak celkově pošmourno. A to dneska Andulka vyrazila v sukni a kozajdách. Tak snad to neomarodí. Jak je v práci?? 🙂

mufy
24. zář 2008

Ahoj Artep to chtěla být Andulka za kočku?
Je tam fakt hodně škaredě. V práci mě to nebaví.To víš,pořád myslím na to,jestli se to povedlo nebo ne. 😅 Už mi z toho začíná hrabat.Je to už moc dlouho.

Grej chodí vždy do práce později,tak se necháme překvapit,jestli tam šla.

artep26
24. zář 2008

Mufy no chtěla no 😀 😀 😀 je to ženská, 8 pryč tak se chce líbit. Ona není zima, jen je ošklivé počásko.
Je jasný že na to pořád myslíš, já taky vždycky byla myšlenka u jediné věci. Teď zase telepaticky přivolávám mrchu 😀 😀 ať je tu 😀 Jsme z toho už fakt asi poblázněný 😕 😅
Aha tak to jo, no tak si holt musíme počkat, až dorazí 😉
Mikul a Baruška už to mají za pár, brzy už se budou těšit z mimísků. Přeji vám kočky ať má vše hladký průběh 🙂 🙂

grej
autor
24. zář 2008

Ahoj holky,
já chodím do práce na osmou, ale mám tu vždycky ráno fofr, tak mi trvá, než se k vám dostanu...

Na krev jsem nešla. Nakonec jsem se rozhodla, že to je zbytečný... Testila jsem a možná už i já v tom vidím, že ty čárky tloustnou 😉

U nás je taky hnusně. Zataženo a poprchává:(

Zítra se mi žení strejda, tak jdeme na svatbu. Prý, jestli nebude pršet, tak bude obřad venku☹ No to asi zmrznu... Navíc nevím, co si vzít na sebe, protože jsem hnusná, tlustá, s pupkem a tak. Ble.

artep26
24. zář 2008

Jééééé ahojda Grej, tak to je supeeeeeer vypadá to že se povedlo, viď?? Mám děsnou radost kočko 😀 😀
Jupíííííí jupííííííííí 😀 😵 😀 😵 😀 😵 😀 😵

grej
autor
24. zář 2008

Já taky 😵 😵 😵 Ale pořád takovou opatrnou 😉

Manžovi jsem to pořád neřekla. Včera vyzvídali tchánovci. tak jsem oznámila, že zatím nic nevím, že jdu k lékaři teprve v pondělí. A oni, že když jsem to ještě nedostala, tak je to dobrý, ne? Tak říkám, že beru hormony, ty to oddalujou... Teda - takhle jsem to vysvětlovala tchýni. Vypadalo to, že to fakt pochopila. A večer mluvím s tchánem a on : tak to vypadá, že se vám to podařilo, co??? Myslela jsem, že ho zabiju. Opět jsem mu to celé odvyprávěla. Že jdu teprve v pondělí a že beru léky, které MS zpož'dují. Jsou jak natvrdlí!!

Lituju, že jsme jim to říkali...

artep26
24. zář 2008

A to se ti ani nechtělo smát?? Mně by cukaly koutky 😀 😀 😀 Neumím lhát 😀 Na mně by poznali, že něco vím 😵 Jsem v tomhle hrozná 😎

grej
autor
24. zář 2008

Já taky neumím lhát, ale víš co, já už jsem tak obrněná z těch dvou neúspěchů, že bych jim to nejraději (a s klidným srdcem) tajila až to konce prvního trimestru. Protože jakmile jim řekneme, že se zadařilo, tak mi zakážou chodit do schodů, obouvat se a apod. To jsem si zažila u manželovy sestřenky. Oni jsou pak hrozně opatrní až je to protivný 😀

elly
24. zář 2008

Grej....tak to super......posilame s Mikem pusinku a pohlad za nas brisko!!! 😵 😵 Mam obrovskou radost.....

lenickan
24. zář 2008

Krásné ráno holky.
Grej mooooc gratuluji a držím palečky aby čárky tloustly a tloustly - všechno bude dobrý tak nějak to vnitřně cítím🙂
včera mi psala kamarádka 14 dní přenášela a včera jí museli vyvovat porod - nakonec sla stejně na císaře, ale oba jsou v pořádku - takže slyzy do očí pochopitelně, závidím jí to moc ale to je taková ta přejícná závist🙂
tak budu mít aspon koho pochovat🙂

Dneska sem se holky trochu víc rozkrvácela měla jsem dva dny jen takové lehké špiněníčko a ted už to snad i na mrchu vypadá🙂 tak jsem ráda....

artep26
24. zář 2008

Grej tak to chápu, já to tchánovcům ani neříkala, těm to říká Luboš. Mě se nikdo neptá, mám s tchýní takový divný vztah tak to rozebírají s manžou. Jen až budu po KETu a budu čekat // a kdyby to nááááááhodou vyšlo, tak bych nebyla ráda, kdyby to hned všichni věděli. Budu chtít mlžit, alespoň pár týdnů. Pak všem vysvětlovat že to byl planný poplach ... to je radši budu udržovat v nevědomosti 😀

mufy
24. zář 2008

Ahojda Grej, tak vidím,že na krev jsi nešla,ale pokud čárky sílí je to jen dobře a do pondělí to už vydržíš.
Máme tu další těhulku. 😵

Artep já jsem při tom druhém pokusu taky raději nikomu nic neříkala, držela jsem to v tajnosti,ale stejně jsem to pak psychicky nevydržela a řekla jim,že to nevyšlo.
Však to taky můžeš udělat tak,že každému kdo se bude ptát řekneš,že na to jdeš třeba až v listopadu a nikdo se tě nebude ptát,jestli se zadařilo nebo ne a když se to podaří,tak aspoň budeš mít aspoň měsíc čas na výsledky 😉

zanetik
24. zář 2008

Ahojky zlatíčka moje, se mi včera po vás už stýskalo ale v noci jsem vás ještě dočetla 😉
Grej čárka krásně sílí...jen ty testíky podle mě taky blednou, mám jeden schovanej a taky má už barvu jako ten tvůj...tak ještě 2x testneš a v pondělí ti to dr. potvrdí na UZ
Taky jsem to chtěla dlouho tajit, jen se to pomalu dostávalo na povrch, tak našich a tchánovům jsme to řekly hned a pak taky drbě švagrový,nechtěla jsem, aby se to dověděly od někoho jiného, jinak samo na potkání to nevykládám, vědí to moje nejbližší kamarádky a sem tam někdo, když jsem mě někdo zeptá nepopírám, ale když někoho potkám a zeptá se mě jak se mám, tak jen řeknu, že dobře 😅

mufy
24. zář 2008

Něco pro zasmání:

Jak se dělá orgasmus
Starší Žid se oženil s mladou dámou a měli se hodně rádi. Avšak nezávisle na tom, jak se starý pan snažil, jeho manželka Nikdy nedosáhla orgasmu. Ale židovská manželka má nárok na sexuální uspokojení, a právě proto se obrátili o radu k rabínovi. Rabín si vyslechl jejich přání, pohladil bradku a navrhl: 'Najměte pěkného mladíka a když se budete milovat, ať ten mladík nad vámi mává ručníkem. To povzbudí Vaši manželce fantazii a určitě bude mít orgasmus. Tak se vrátili domu, že si vyzkouší rabínovu radu. Najali pěkného mladíka a řekli mu, ať mává nad nimi ručníkem, když se budou milovat. Ale vůbec to nepomohlo a manželka nebyla uspokojena. Zničení se vrátili k rabínovi. 'Dobře', povídá manželovi, 'tak to vyzkoušejte opačně. Ať se mladík miluje s Vaší ženou a vy nad nimi mávejte ručníkem.' Zase se vrátili domů a následovali rabínovu radu. Mladík si lehl do postele s manželkou a starý pán začal mávat ručníkem. Mladík se s vervou pustil do práce a za chvíli manželka měla obrovský orgasmus. Manžel se usmál, vítězně se podíval na mladíka a říká: 'Vidíš, ty nemehlo, takhle se mává ručníkem!'

zanetik
24. zář 2008

Jinak jdu dnes k našim na oběd a jedeme s mamkou ke kadeřnici už se nemůžu dočkat, už jsem chtěla tam být před měsícem,ale neměla čas, tak až dnes, mám to dorostlý a vůbec mi to nedrží, melíry odrostlý no hrůza, ještě že teď nikam moc nechodím 😅

zanetik
24. zář 2008

Tak jsi mě Mufy po ránu pobavila 😀 😀

mufy
24. zář 2008

Zan taky si říkám,že až budu těhu a nebudu chodit do práce, tak si vyběhám úplně všechno.Takhle je mi už trapné chodit k dalšímu doktorovi, když do nemocnice jdu 2 do měsíce.

grej
autor
24. zář 2008

Zanetik - 2x testnu??? Jsi blázen? Ještě mě čekají minimálně 3 testování 😀
Dumám, jestli netestnout zítra ráno a rovnou to říct přitom manžovi... Jdeme zítra na svatbu (takže tu nebudu), tak budem mít dopoledne čas...

divabara
24. zář 2008

Ahoj holky,

ja dnes spala do 9ti h. V noci jsem zas chodila po baraku a nemohla 2 hodiny usnout. Spi se mi fakt blbe,ale da se to prezit 😉 Spise me hrozne boli mezi nohama, teda spise na jedne noze, kdyz chodim, tak je to v pohode,ale kdyz lezim a mam se treba otocit a nebo vstanout, tak je to celkem sila,ale uz je to za par 🙂

jinak jsem se rozhodla, ze tomu taky necham zatim volny prubeh, tak, jak se rozhodla ted Grej, proste jak rikate, mimco vi,co dela. Budu brat nejaky homeopatika na to, aby se jeste pretocilo, tak treba to zabere.

Mikulko, no oni mi delali UZV, byla tam nejak medicka, tak ji to ten Dr. ukazoval. No docela sranda, nemohl najit stehenni kost, a pak rika, tak snad je to uz ono 😀 , tak jsm si rikala, jak to muzou zmerit, kdyz ani si nejsou jisti, co meri 😅 Ne, ale dr. byl v pohode, fakt...

Grej, carka sili, to je super...!!!!!!!!!!!!!!

Jinak my to tajili,ale tak nejak , ze kdyz se nekdo zeptal, tak jsme rekli, ze jo, ale vzhledem k tem mym krvacivym projevum jsme to moc dlouho neutajili a nakonec to dopadlo tak, ze se to treba nedovedel nekdo od nas,ale od nekoho jinyho, tak to me pak nastvalo...V podtstae to ode me vedela pouze mamka...No a navic, jak mne bylo blbe, tak to pry bylo na mei poznat..no nevim...

mikulka
24. zář 2008

Ahoj holky,

my druhý pokus tajili před tchánovci, řekli jsme jim to až po 3. měsíci. 😉
Báro, tak na UZ to vypočítají podle obvodu bříška, hlavy a délky stehenní kosti, vyjde jim z toho váha. Ale prý to není až tak přesné.
Moc nechápu, jak že je tam mimčo natočené? Hlavičkou je dolu, ne?

Grej, stále se raduju ještě tak se zatajeným dechem. Radši. Až to bude pěkně potvrzené podle UZ. Ten ti budou dělat v po, nebo brát krev, nebo obojí? A jak se cítíš?

Zan a co ty, jak ti je?

grej
autor
24. zář 2008

To je ten problém, že já nedokážu lhát. Takže když ještě nebylo jasno, tak jsem všem říkala, že půjdem někdy na podzim. To byla pohoda. Ale když už jsme stimulovali, tak jsem prostě nemohla říct, že PŮJDEM, když už jsme na tom valstně pracovali... Debilní vlastnost, ta nemožnost lhát 😀 😀

V pondělí mi budou dělat test z moči (takže to samý jako doma), Mikul, a asi i UTZ. Jestli budou dělat krev, to nevím...

Jak se cítím? No, rozhodně ne těhotně😀 Jsem jen děsně unavená. To je tak jediný.. A večer a v noci mě bolí prsa, přes den to není tak hrozný. OBčas mě k večer táhne břicho, ale bylo to horší, teď už to moc necítím. Jinak nic...

divabara
24. zář 2008

No ja vim, ze ty UZv nebyvaji prilis presne,ale dle toho, kolik mico zhruba vazilo - v podstate mi od 30.tydne delala doktorka UZv pokazde, tak to fakt vypada na neco vetsiho..Ale ten doktor v porodnici rikal,ze ani nezalezi na tom, kolik mimi vazi,ale spis, jak probiha porod, tak at se nedesim 🙂
No mimous je natoceny tak,ze je sice hlavou dolu, ale zada ma pry pritiskla k me pateri a diva se tudiz jakoby ven. melo by to pry byt naopak...

Grej, mne to lhani taky moc nejde...Ale puvodne jsem to chtela vydrzet tak do toho 12.tydne ,az preckame to nejhorsi, nakonec to vsichni vedeli, kdyz jsem byla v 9.tydnu, protoze to jsem zacala hodne krvacet a musela lezet...Grej, ja myslim, ze ti tu krev vezmou,az dle vysledku z moce, ktere uvidi na vlastni oci 😉

mufy
24. zář 2008

Mě kdyby se to podařilo nějak do vánoc, tak bych to chtěla tajit až přímo pod stromeček. To by bylo žůžo a věřím,že by všichni měli radost z takového krásného dárku.No ale jestli se mi to splní, čert ví...... 😀 Nebo Mikuláš????? 😀 😀

Vánoce jsou už za 3 měsíce,to se vydržet dá. 😉

Grej já si myslím,že pokud ti budou dělat v pondělí i UTZ,tak krev ti už brát ani nebudou,pokud tam něco bude.
Ale i tak na tebe budeme myslet.

Já mám dneska náladu zalézt pod peřinu a nevylézt.Musela jsem se i vymluvit kamarádce,že dneska nepřijdu.Pustím si filmy a budu jen žrát a žrát.... 😀 😀

Možná za chvíli pojedu pryč a už tu nebudu,tak se s vámi pro jistotu rozloučím, kdybych nejela,tak jsem tu zase coby dup. 😉

michina
24. zář 2008

Ahoj holky, konečně jsem tu.

Grej, tam je čára jak Brno!!! To už přece musí vyjít ne? Jak to bylo minule, pamatujes si to? Ja mam pocit, že ti pak carka mizela, misto aby silela. Takze ja myslim, že je vyhráno!!

Bari, ja taky nerozumim, jak se miminko vytocilo. Je hlavou dolu a ma se koukat "do zadku" 😀 a kouká se dopředu, jako přes bříško na cestu? Tzn. že musí mít i zadicka jinak.. to jsem nikdy neslysela.. 😕

michina
24. zář 2008

Já se budu taky snažit to vydržet co nejdéle, aslespon než přejde to nejkritičtější období... Ale uvidíme, jaká bude skutečnost.. Ono ani ted to moc lidi nevi, snad nejblizsi rodina (tchyne, svagrova, mi rodice, segra, asi 3 kamaradky a VY! 😀 ) Tak to vidim na podobnou sklabdu. Ale mamka to nejak neproziva (si ymslim), vzdycky se pta, jak dopadla kontrola a kdyz jsem ji rekla o cyste, tak jen, jj, nasaddili ti leky a uvidi se. Ale to, ze zas musime cekat si asi ani neuvedomuje. Ani to s ni necchi moc rozebirat, to radsi s vama a manzou.. 😀

michina
24. zář 2008

Jo a jeste vam musim napsat cim me pobavil vcera manza:

Jak bezi reklama na Nove na SOukrome pasti a ted na dnesni pribeh te zeny, co prijde po nekolika letech manzelstvi na to, ze je lesbicka a chce se rozvest. Tak sjem se patal manzy, jak by reagoval, kdybych mur ekla, ze sjem lesba. A on na to: : Ja vim, ze ty lesba nejsi, protoze jsi vzdycky tak naddrz..." 😀 😀 😀 No chechtali jsme se asi půl hodiny a jeste ted,kdyz si na to vzpomenu..

divabara
24. zář 2008

No mimco by se melo koukat asi do zadku 😅 Kdo by se vsak chtel koukat do zadku? No porad se neco deje...Holky ja si dneska dala i burcak, teda trosku, to je tak dobry... 😉

Tak ja se loucim, dneska odpoledne prijde segra se trema detma na navstevu, coz bude opet mazec 😉 , tak jeste musim neco nakoupit dobreho,at si to pekne uzijem...

Tak pa a mejte se hezky, i kdyz je venku zamraceno...

artep26
24. zář 2008

Michi 😀 😀 😀 jsi mě pobavila, Mufy tenhle vtip znám a je dobrej 😉 😀
Baruš vydrž, už se ti krátí.
Tak děvčata ... 😀 Michi a Mufy .... je to teď na nás 😀 jsme v tom bez Grej, tak se musíme pořádně začít snažit, abychom dostály slova a do konce roku 2008 byly jak se patří obtěžkány 😀 😀 😀

grej
autor
24. zář 2008

MIchi - tak to je mi jasný, že by ten můj reagoval úplně stejně 😀
Představte si, holky, že už to teĎ budu měsíc, co jsme spolu nespali. Ale jako vůbec nic! Ani žádný jiný náhradní praktiky! A jemu to vůbec nevadí... 😕 Spíš bych řekla, že je naprosto spokojenej...

artep26
24. zář 2008

Grej 😀 😀 😀
Tak to jsme na tom úplně stejně a myslím že mu to taky nevadí 😀 a taky bez praktik 😀
Teda společných, co kde dělá on to nevím 😕
Včera už jsem měla choutky, ale ty větry a bolení v podbříšku mě od toho zase odradily 😀 😀