Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
13. lis 2008

Artep neboj to bude dobrý.Třeba se ještě zmátoří.A to vám nemůžou rozmrazit ještě jednu dávku,aby jich bylo víc?

Já když měla volat po druhém OPU, jestli se vůbec něco oplodnilo a jestli něco zbylo na ET, tak jsem se normálně po tom telefonátu rozbulela štěstím, že ET vůbec bude.A to jsem se třepala jako ratlík,když jsem do té laboratoře volala.Měla jsem hrozný strach,že mi zase řeknou, že z toho nic nebude.

Grej no a tobě z těch 3 vajíček už plave miminko v bříšku,tak musíme doufat,že se to Artep taky povede.

Artep myslíme na tebe,aby se to zítra podařilo.

No nic jdu domů za miláčkem, dneska jsem nějaká zmožená.Mějte se pěkně.

zanetik
13. lis 2008

Ahojda tak jsem se v pořádku vrátila, jen trochu vymrzlá, tak jsem hned proběhla teplou sprchou a jsem teď zabalená tady abych koukla co novýho...
Dneska mě fakt potěšilo co jsem si přečetla, doufám že i Hradec potvrdí, že je to v poho...
Artep píšu hlavně kvůli tobě, zítra v 9h mám budíka a budu na tebe myslet a držet pěstičky všechny co máme 😉 , tak dobrou noc i když všichni už asi spíte 😅

mufy
14. lis 2008

Ahoj holky, jak vidím, včera odpoledne tu už nikdo nebyl kromě Zan.

Zan teda já být tak dlouho vzhůru,tak ráno nevstanu.Už teď mi to dělá problémy.Ale ty si můžeš schrupnout přes den.

Artep tak na tebe myslíme,aby zůstalo aspoň jedno embryjko k přenosu. 😉 pak nám hned napiš.

grej
autor
14. lis 2008

AHoj holky,
Zan, my jsme taky rády, že sis přečetla tak dobrý zprávy 😉 To víš, že to Hradec potvrdí 😉

Artep - myslím na tebe!! Už se ti to blíží, co?? Dej pak vědět!!

Já musela včera odejít dřív. Babičce dělají na baráku nástavbu a bylo potřeba zdokumentovat škody, který tam při stavbě vznikly... tak jsem to vyfotila a musím to ještě sepsat.

Dnes pak máme od dvou školení, tak nevím, jestli tu pak ještě budu.

Holky obligátně při pátku - co budete vařit o víkendu? Manža mi zas nic neporadil, hlavně že navařeno mít chce 😉 Asi to vidím na halušky a pak játra na cibulce, ale do těch jater se mi fakt nechce ☹

artep26
14. lis 2008

Ahoj holky
jsem jako na trní, už jsem byla 3x na záchodě jak jsem nervní 😅
Pro jistotu jsem vysprchovaná, zkulturněná, vlasy umyté ... tak teď jen aby mi řekli dobrou zprávu.
Navíc Anička je nemocná, od včera má 39 takže nic moc 😔

grej
autor
14. lis 2008

Artep - tfuj tfuj tfuj!!!

artep26
14. lis 2008

Ahoj holky
jen v rychlosti máme 2 krásná embryjka takže v 10:30 už je budu mít v bříšku 😵 😵 😵
pa pa pa

divabara
14. lis 2008

Ahoj holky,

jeee artep...prave ctu zpravy a myslela jsem na tebe, jak to asi dopadlo, takze to je moc fajn...Za chvili budou u tebe v brisku !!!!

Papa, taky v rychlosti...ceka me zehlici den 😠

grej
autor
14. lis 2008

Huráááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Já to říkala Artep🙂 Určitě to budou bojovníci jako ti naši. Pamatuješ? Taky hrozili jejich pomalým vývojem a??? Už máme skoro 5 cm 😉

To bude dobrý, uvidíš 😉

zanetik
14. lis 2008

Ahojky, tak to super dopadlo Artep 🙂 , teď už se určo aspoň jedno udrží...
Mufy můžu chodit spát dlouho, protože ráno do 9h spím a za celý těhu jsem ani jednou nespala přes den...dneska to ale byla děsná noc, usnula jsem až někdy v 1h a budila se pořád vyspalá, v 6h jsem šla na wc a myslela, že půjdu uklízet...no prej je snad úplněk nevíte někdo? Jestli jo, tak na mě to fakt působí poslední roky...
Grej kdy že jdeš do poradny? Teď mi to nějak uteklo...

grej
autor
14. lis 2008

Ahoj Zan, úplněk byl včera, tipla jsi to přesně 😉 Já v noci docela dobře spala. Výjimečně... Ale zdály se mi zas hrozný kraviny 😀

Já jdu na ten první velký UTZ až za 14 dní. Ve čtvrtek 27.11. Už aby to bylo 😉

michina
14. lis 2008

aRTEP, GRATULUJU,to je super!! Držím palečky!! DObře to dopadne, už zůstanem jen my dvě s Mufy a my to pokoříme hned v začátku roku a pak už přejmenujem diskuzi! Už se na to těším!

Jinak my usnuli s manžou taky kolem jedné, uplněk nejak fungoval, i když u nás nebylo nic vidět přes dést a mraky. Ale manža se ke mě večer sám tulil, že jsem skoro spadla z postele nemít vedle u postele peřiňák, vedle nás by se vlezli ještě další 4 lidi, kolik bylo v posteli najednou místa. Tak jsem se tulili a tulili.. 😀 až jsme z toho usnuli. Vzbudila jsem se ve dve a sla se osprchovat a manža byl furt na mě doslova nalepený, že jsem se do toho kousíčku na mé straně manželské postele skoro ani nevlezla... fakt příjemná změna! 😎

zanetik
14. lis 2008

Grej nám jsou ty kontroly snad souzený...já jedu toho 27.11 do Hradce na ten velký UZ, mám tam být ve 12h, hodina je cesta, tak pojedem tak v 10h si myslím, v kolik jdeš ty?
Jinak kraviny se mi zdály taky, tím jak jsem se pořád budila, tak jich bylo hafo...
Michi, tak to berem, ale už s konečnou platností 😉

grej
autor
14. lis 2008

Michi - asi na chlapi ten úplněk působí taky, ten můj by se poslední dobou taky jen tulil🙂 A přesně jak u vás - tlačí mě z postele ven. Jenže mi tam peříňák nemáme 😀

Zan - tak to je sranda 😉 Já jdu ale na kontrolu až v pět odpoledne. Ona prý ten velký UTZ dělá nějaká paní co dojíždí, tak je to jen jeden den v týdnu a odpoledne...

Mě se zdálo, že jsem šla nějaký závod - cross. Chodila jsem lesem, kde jsem pořád vymetala pavučiny, pak vysokou trávou a tak. Cíl byl v Praze kousek od mé bývalé základní školy. V baráku, kde bydlela moje kámoška. Tak jsem tam došla. Zavolala jsem si výtah a chtěla vyjet do sedmého patra. Výtah byl divnej, zvenku na fasádě a jezdil chvíli vertikálně a chvíli horizontálně. Prostě divný. To bude ta pracovní deformace. Už se mi výtahy cpou i do snů 😀 Pak jsem zjistila, že cíl závodu byl v pátým patře, tak jsem to prošvihla. A závod byl vyhlášen firmou, co nám dodává jedny součástky na výtahy. Fakt jsem magor😀
No a pak jsem měla asi ještě nějakej sen, páč jsem si zase v noci sama užila 😅 😅 Myslela jsem, že večer ukecám manžu,a le byl unavenej ☹ Asi to tělo fakt potřebuje 😉

michina
14. lis 2008

to ja bych taky bral, Zan..

JAk vam rostou bříška, hoolky? Máte nějaké aktualní fotečky, popřípadě pocity, či kila navíc? 😀

grej
autor
14. lis 2008

Michi - já ti ani nevím, jestli to roste. Určitě mám na břiše špek, to jo. To už jsem fotila do alba. Více méně je to pořád stejný. Ráno je to splasklejší, večer nafouklejší...

Jinak je mi pořád dobře... Už ani necítím takovou tu slabost a tak. Fakt jako bych vůbec těhotná nebyla...
Minule jak jsem byla na prohlídce, tak jsem přibrala kilo. Vážila jsem se pak znovu ve středu večer a to to vyskočilo o dvě kila, takže to se mi vůbec nelíbilo. Budu se muset zvážit o víkendu ráno 😀

zanetik
14. lis 2008

Michi jo jo roste, dnes mě teda docela i bolí...mám v albu fotku z neděle z 18tt a v pondělí jsem možná už něco cítila a od tý doby každej den, tak jednou za den, jak když mám tiky vedle pupíku, když jsem tam šťouchla, tak se to 1-2x opakovalo 😵
Jinak já podle domácí váhy mám 50kg, takže asi o 3kg max. u dr. jsem měla ve čtvrtek 47,7kg tak nevím...
No nic běžím k našim na oběd...zaplatit sipo a nakoupit do lékárny vitamíny pro těhotné a léky, všechno přes pojišťovnu, pak na jedno kafíčko a pak asi doma se pustím do úklidu konečně té velké skříně, než mi přijede David po týdnu z Prahy, tak se pro dnešek radši loučím a přeju krásný pohodový víkend 😉

mufy
14. lis 2008

Je Artep to je super zprávička.Vidíš, my ti to říkaly.Tak to bude už poslední pokus, protože se ti to povede. 😉

Michi máš pravdu, nám dvoum se to povede příští rok a budeme snad už všechny těhulky. 😵

grej
autor
14. lis 2008

Jé Zan - super pupík🙂 tobě to pěkně roste... Já zatím jen špek, nic jinýho. ALe je fakt, že večer je ten špek dost tvrdej. Otázka je, jestli je to mimi nebo plný střeva 😉

50 kg... TO já vám raději ani nebudu psát, kolik mám já 😅 😅 😅

Jinak kdo sledujete Jmis - byla dnes na kontrole a má tam dva bobany 😉

mufy
14. lis 2008

Grej fakt? Jmis má dvojčátka? No to je opravdu moc krásná zpráva.Já si pořád říkám,že kdo si vytrpí to čekání na miminko, pak se mu to vrátí dvojnásobným štěstím.No snad budu i já mít takové štěstí.Dvojčátka bych brala klidně hned z fleku. 😀

grej
autor
14. lis 2008

To si piš Mufy 🙂 Všem se nám to vrátí 🙂

za chvíli budu mít školení holky. Nevím, jestli se ještě přihlásím. Kdyby ne, tak se mějte krásně o víkendu i o svátku!!
Já budu konečně gruntovat, pak taky vařit a možná i něco upeču...

michina
14. lis 2008

Zan, ty už máš fakt nádherný pupíček, takový akorát ti sekne! Fakt ti to moc sluší! 😉

michina
14. lis 2008

Hezký víkend i vám všem, já jsem dneska večer sama a zítra taky, manža jede s kamošem lovit kešky a přijede až večer. Mohla jsem sice s něma, ale nebudu dělat křena a raaději se vyspím, vyráží zítra už v 8,00 ráno! 😝
Já si aspon uklidim, nebo se na to teda chystam, uvidim, jak to dopadne... 😎

grej
autor
14. lis 2008

Michi - co jsou to "kešky"??

zanetik
14. lis 2008

Ahojky, Michi moc díky 😵
Tak jsem si šla dneska koupit sukni s úpletem, abych měla i k lékaři a nakonec jsem si koupila kalhoty kostkovaný černo-hnědo-bílý, něco takovýho jsem dlouho scháněla...dají se vzít jako slušný k botám na podpatku i k botaskách asi jako sportovní třeba k vestičce a kupodivu jsem je krásně oblíkla, protože jsou hodně nízký bokový, tak jsem hrozně ráda, tak příští neděli se vám v nich vyfotím s pupíkem 😉
Taky by mě zajímalo co jsou kešky 😕

mufy
14. lis 2008

Mě by taky zajímalo co jsou to kešky.nemyslela jsi ježky???Ale zase co by s nima dělali??? 😀

Michi raději zůstaň doma a uklízej, já to mám taky nejraději, když jsem sama doma a mám na to aspoň klid.

Zan tak to se nám musíš ukázat, jaká jsi kočena.

Artep, tak co embryjka? Teď si pěkně hlaď bříško a vysílej k nim pozitivní energii.

Tak pěkný prodloužený víkend.V úterý zase na koníkovi... 😉

michina
15. lis 2008

Holky, kešky to je anglicky cache a je to taková celosvětová hra, kdy se hledají takové poklady za pomocí GPS. Základ je na internetu, tam si najdeš třeba nějaké ve svém okolí, zadáš si do GPS souřadnice a jdeš hledat. Čeká tě tam krabička (od megaobrovské po milimetrovou), většinou je to nějak zajímavé místo, at už výhledem, historií, čímkoliv. Keší je velká řada, bud jednoduché, nebo mysterky (to musíš třeba předtím něco vyluštit, vyhledat, projít..), earthcache jsou jen "přírodní místa" bez "krabičky s pokladem" a tak. Lovíme už asi dva roky a je to super, dáš svým výletům nějaký cíl. Nevím, jestli se tu můžou dávat www, ale zkuste si dát do googlu geocaching pro více info..

Jinak nakonec jsem teda odvčerejška doma sama, manža je teda někde venku "na lovu", uklízím, peru a tak. Užívám si samotná doma. asi si namíchám nějaký drink, třeba campari s pomerančovým dřusem, mnam..

Artep, jak se cítíš, co embryjka, líbí se jim tam? 😉

zanetik
16. lis 2008

Ahojky, tak japak si užíváte víkend?
Já se včera pustila do praní těch čtyř velkých tašek oblečení od kámošky, protože to bylo skoro dva roky na půdě...tak to bylo takový vlhký, 2várky včera a dnes pokračuju, jen to je maso to sušit...nějak není místo 😅
Na oběd jdem k našim, odpoledne ke kámošce na kafe, pak kouknout na Davida jak hraje hokej, pak hraje ta naše vesnice a bude večer...včera jsem byly s našima na jabkancové pouti a svítilo i sluníčko, tak zatím pa

artep26
17. lis 2008

Ahoj holky,
tak už je mám u sebe.
Bohužel ta 2 embryjka zbyla ze všech 9 co jsme měli zamrazená, takže mrazáčci nejsou.
No ale snad to budou ti praví 😉
Ani jsem vás nedočítala, jdu zase ležet ať se mimísové pořádně zakousnou.
Holky mějte se a pa 🙂 🙂 🙂

mikulka
17. lis 2008

Ahoj holky, zdravím.
Artep, hodně štěstí!
Koukala jsem, že len se to taky povedlo, jestli sledujete její příběh. Tak jsem ráda.