Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
18. pro 2009

Ahojda taky po dlouhé době zase zdravíme...
Já už mám konečně opravený a uklizený celý byt po tom vytopení...sem tam nějaká vánoční výzdoba, upečeno asi 7druhů a 2 ještě udělám, kdo to pak má slepovat a zdobit to mě neba...holky dám vždycky do jídelních židliček, dostanou vařečku a mističku a klidně hodinu tam se mnou vařej 😅 za to teď se rozčilujou nevím proč 😅
Jinak nám ke spodním jedničkám u Nely roste vrchní dvojka a Verunce spodní dvojky, tak dole bude zubatá a nahoře jak babka co čeká na protézu 😅
Jinak Verunka se dost staví a dokonce si vyleze i na schod který máme mezi kuchyní a chodbou vůbec nevím jak se dneska na něj dostala, sednout si sama neumí po čtyřech neleze, ale má hroznou sílu v rukách bude asi vzpěračka 😅
A Nelu zas nějaký nohy neberou, ale od pondělí si umí sama sednou, ale ten styl vám musím poslat odkaz na video, ona si roztáhne nohy a jde do sedu a zpátky zase lehne na zem na bříško, nohy stáhne a leze dál 😅
No je to sněma sranda, občas je pořád někde naháním, hlavně když jsme malovaly a uklízely, tak pořád lezly kam neměly 😀
Hodím vám zatím odkaz na dvě video, jedno náhodný když se holky smály než jsem chtěla nátačet jak choděj v lehátkách, jenže se už Verča 2x a Nela 1x převratily, tak je dávám na ležení jen v tom...

https://www.youtube.com/watch?v=XrDPAxcbKxE


https://www.youtube.com/watch?v=tkKzCQoI4g4

další video a fotky snad stáhnu večer nebo zítra, tak se zatím mějte krásné do vánoc se ještě určo ukážu zatím papá hlavně buďte zdraví, my máme každou chvilku rýmu a na mě dneska asi fakt leze chřipka fuj fuj

grej
autor
18. pro 2009

Ahoj holky,
Zihu, tak s fusakem ti neporadím. Já mám origoš teutoňácký, ale jen flleecový. Ani nevím, jak pasuje na popruhy, protože většinou cesuju autem, takže pořád tahám jen podvozek a autosedačku. Už sejně z kočáru budu muset udělat sporťák, když někam půjdem, protože už se tam téměř nevejde... Musím to vyzkoušet...

Mám doma ještě dva další fusaky, jeden po mě a jeden od švagrový, ale oba dávám jen korby když jde Kačka spát ven na terasu, takže fakt neporadím...

Jsem ráda, že se máte dobře a máte tam i super doktorku. To je moc bezva.. Zjímalo by mě, kolik tam teĎ máte stupňů. TeĎ mi to tu ukazuje -12, a to jsme v prvním patře...

Zanet - to je sranda s holkama 🙂 My s mamkou upekly ořechy a o víkendu je budem slepovat. Dnes jsme ještě uplácaly švestky v čokoládě a zítra doděláme nějaký nepečený kuličky. A hotovo. Máma nemůže moc dlouho sedět na židli, jak je po té oepraci, takže vždycky jen chvilku. A Kačka nám moc dejchnout nedá, pořád prostě vyžaduje pozornost. Nejlepší je dopoledne, ale to to zas zabiju přemisťováním nás k mámě, takže máme smolíka 😀
Dneska byl takový mráz i přes den (-8), že jsem nevěděla, jestli mám Kačku dát spát ven. Jenže ona mi doma neusne, tak jsem jí nabalila a utemovala v kočárku a hodila jí přes korbu plínu, aby si to tam zadejchala. Když mi začla chůva řvát, že má v kočáře -2, tak jsem jí zavezla aspoň do kůlny, co maj naši přlepenou na baráku. tam byla nula, tak se do dalo zvládnout 😀 A spala jak miminko 🙂

Večer jsme se byly podívat na vánočním bowlingu naší firmy. Všichni tam Kačku obdivovali a ona byla fakt úžasná. Táta (teda jako můj táta) si jí tam pořád nosil, chlubil se s ní, ona se na všechny zubila. Pak si jí kluci předávali z ruky do ruky a ona byla jak princezna😀 Tvářila se jako nějaká nobl dáma, co se kolem ní všichni točej 😀

zanetik
22. pro 2009

Ahojky 🙂
Zihu my máme Emitex a prostříhla jsem si jen ty otvory co potřebuju 😉
Jinak Verunka se včera sama postavila v postýlce a už si vleze i pod konferenční stolek máme ho jako dvoupatrovej...jsme to náhraly, tak pak dodám video, ona se u všeho staví, když klečím tak se staví i o tu stojící moji bačkoru, o Nelu, u vysavače, cokoliv je 10cm vyšší než podlaha 😀
Grej to si dokážu představit, taky když přijdu s holkama se ukázat do práce, tak jsou hodinu mimo mé ruce 😅 a všichni poprděný 🙂
Tak já mám letos už i nakoupený a zabalený dárky, hotové cukroví, dnes jsem začala utírat prach, tak zítra dopoledne doklidím, odpoledne jedeme k Davidovýmu dědovi, večer uděláme salát a začneme si užívat svátků, jídla a návštěv 🙂 takže kdybych se ukázala až po svátcích, tak přeju VŠEM krásné, pohodové vánoce, plné lásky, zdraví, dárečků a vše co si budete přát 😉 pááááááááááááááá

mufy
27. pro 2009

Ahojky holky,

nestačla jsem vám popřát krásné vánoce tak to napravuji a samozřejmě i šťastný nový rok 2010.

Já byla minuký týden na inseminaci po 9 měsících,tak jsem zvědavá.Samozřejmě jsem z toho byla hotová,že jsem přišla do nemocnice a jdu rovnou na inseminaci,protože mi ještě nepřišla vůbec menstruace.Na to doktor říkal,že se to stává,že tělo nastartuje samo a přišla jsem zrovna v pravou chvíli.Takže jsem měla pěknou sliznici a i folík.Takže bez menstruace a rovnou na inseminaci.No ale jelikož mě bolí břicho jako vždycky tak si myslím,že to nevyjde,ale už jsem domluvená na březen na umělý.

Zanetík, moc krásné video s holkama máš.Fakt se smějí žasně....

Užijte si všechny ještě zbytek starého roku-........

🙂 papa

michina
2. led 2010

Teda, Mufy, to jsou dobré zprávy!! Třeba bude tělo ted tak zmatene, že to vsechno výjde 😉 Držím palec a dej vědět.

Jinak přeji všem všechno nejlepší do nového roku s 10 na konci 😵

zihu
4. led 2010

ahoj holky,
vsem krasny a uspesny Novy rok pokud mozno na vsechn frontach!
zanet.. koukala sem na videa, holky teda radi! 🙂
u nas je kolem 22°C, takze pohoda.. slunicko, nekdy teda dost smog a smrad,a le odpo je to vestinou fajn a chodim s Bajou na prochazku, Vanoce jsme ale stravili mimo Kahiru, jeli jsme do pouste-oazy cca 350km, kristalovy vzduch a 30°C pres den a 12°C v noci, takze Vanoce dost netypicke.. ale fajn🙂
mufy, tomu rikam start do Noveho roku!
jo a mame prvni zub, asi 5dni!!! a klube se asi hned druhy.. a B. se zacala zvedat a posouvat, dycky podstrci kolinka a zvedne zadek, prikrci ruce a vykopne nohy, takze takove priskoky😀 ale celkem funguji, takze se asi co nevyidet rozjede.....
za cca 10 dni jedeme do Cech, uz se tesiiiiiim!

grej
autor
4. led 2010

Holky moje taky vám všem přeju vše nej do nového roku. Mufy, Michi - vy víte co 😉

Posílám PF!!
http://picasaweb.google.cz/gregorova.jirina/Van...

Mufy - tak to pomalu víš výsledek, co? Myslím na tebe!!

Kačka by se sice moc ráda pohybovala, ale jak má velkej pupek, tak ho má jak základnu a otáčí se spíš kolem své osy. Když se chce někam dostat, tak buď válí sudy, nebo už zjistila, že když nedosáhne na něco před sebou, tak je dobrý se otočit na záda a pak znovu na břicho a je cca o deset čísel vepředu 😉

TeĎ mi dítě moje milovaný spí už hodinu a třičtvrtě. To spala snad jen třikrát v životě!!
V noci je to teda děs, budí se tak 5x. Ale snad brzo najdu odvahu a zkusím na ní jt podle té knížky, aby se to odnaučila...

MOc na vás myslím holky!!

mufy
5. led 2010

Ahojky holky, jo jo,už pomalu vím výsledek.
Co by jste asi tak řekly?
No samozřejmě že nic........ale to neva, půjdu za 14 dní na další inseminaci a pak ještě na jednu a pak už bude umělé.......Tak snad to vyjde..... 🙂

Jak je na Nový rok?

mufy
6. led 2010

Holky nebudete mi věřit,ale kukněte do alba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dneska ráno jsem objevila na testu i krásnou druhou čárku, jsem z toho paf ještě teď................. 😀

zanetik
6. led 2010

MUFY!!!! Mám strašnou radost!!!!!!!! Moc gratuluju a přeju hlavně ať všechno dobře dopadne, ať to dotáhneš až k porodu a máš super bezproblémové těhu, moc si to zasloužíš, aby sis to v klidu užila,průběžně informuj jak je, kdy jdeš na kontrolu?

grej
autor
6. led 2010

Mufy! Krásná čárka 🙂 Moc moc ti to přeju! Tak tfuj tfuj tfuj a napiš kdy máš tu kontrolu!!

Michi - jsi na řadě 😉

mufy
7. led 2010

Ahojky holky, na kontrolu bych měla jít 10 dní po zjištění,že mi nepřišla MS, takže to vychází na 15.1. to bude první UTZ.Tak jsem zvědavá.Snad to bude všechno dobré.

Moc všem děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........................... 🙂

michina
7. led 2010

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeežiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiišiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, já něco zaspala!!! 😎 Mufy, to je nejúžasnější zpráva, jakou jsem po dlouhatananananansaské době slyšela!!!! Tfuj, tfuj, tfuj. Ani nevís, jak moc ti to ze srdce přeju!!! A držím tiše pěstičky, však víme, že... 😉

m.c.
7. led 2010

mufy, super! to je krásná druhá čárka, tak držím pěsti ať je všechno OK!!!!!

mufy
8. led 2010

Michi a m.c. moc děkuji.

Michi teď je řada na tobě.Jakmile si budeš píchat injekce,tak to nahlaš,ať na tebe můžeme všechny myslet a držet všechno co máme. 🙂

sroubek
8. led 2010

no teeeeeeeeeeeeeeeda...ježíši...to je nádhera a super a skvělý a mufy..já mám takovou radost....držím palečky a všechno co mám 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ještě michi a jsme komplet.....huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

no a zprávy od nás...tak jsme zase prťavý..u kubíka to byl šok...měl mít skoro 4kg a pak přestal růst..tady je to pozvolné
31tt 1190g...tak to jsem se fakt lekla...a 34tt 1680...huraaa..no je to prnďa...ale to už jde 🙂

prognoooza: mimčo by mohlo mít přes 2 kg...tak doufám doufám...držte mi taky palečky 20.1. jdu na další kontrolu do podolí..jinak je mi dobře..jen ta uuuuunava malej raubíř je prostě zvíře...má skoro 12kg..běhá jako blázen a chce aby bylo všechno po jeho 😵

mufy : tfuj tfuj tfuj
michi: tak tfuj tfuj tfuj
😀

zanetik
8. led 2010

Tak jsem na tu fotečku 15.1 Mufy zvědavá...
Michi napiš kdy ti máme držet pěstičky 😉
Sroubku to jste teda prďoly to jsem měla s touhle váhou jednu 😀
m.c a co ty? jak je? už víte pohlaví? já vám to těhu závidím 😅
Ale zlatě mi jedno mimčo, já jsem z nich teď večer fakt hotová...od neděle co měla Nela 39,4 od zoubků je ufňukaná, citlivá, obě si přes svátky zvykly na nošení se od Davida a po mě teď doma pořád lezou a ten den je hrozně dlouhý s něma doma sama...teď nám ještě nejede výtah a venku nachumelilo, takže jsem byla jen chvilku před barákem, jenže než sjedu po schodech s kočárkem, pak je po jedný nesu dolů, tak druhá mezi dveřma huláká, pak dole hulákaj obě než já se dooblíknu...
No a jsme zase sami, tatínek jel na hokej, jsme se vzdálila a Nela už řve, Verunka ji vzala hračku...ach jo...cíťa..

zihu
10. led 2010

MUFY PANEBOZE!!!!!!!! NO HURA HURA HURAAAAAAAAA mam strasnou radost, ze ani nevim, co napsat......... 😀 tak drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
michi, sledujes? tak tec ty, jasny? 😉
teda to je krasna zprava 🙂 🙂

mufy
11. led 2010

Holky fakt jseště jednou moc díky.
Každý den jsem si dělala testíka a čárka je už krásně vidět.Mám všechny testíky v albu.Tak kukněte. 😀
Na pátek jsem taky moc zvědavá....tak držte všechno co máte....... 🙂

sroubek
11. led 2010

držíme 😵

grej
autor
11. led 2010

Nádherný čárky Mufy 🙂)))))))))

mikulka
14. led 2010

Mufy, mně úplně vyhrkly slzy!!!!
Kočko, tak to je krása, jsem moc šťastná!

Konečněěěě, mimi je u tebe!

A držím pěsti na pátek. Hurááááááááááááááááááá.

michina
17. led 2010

Mufy, jak dopadl pátek, dobré zprávy??? Doufám, že ano, i kdyz ses tu zatím neukázala.... 😕
Pořád držím palečky!!! 😵

grej
autor
17. led 2010

Ahoj holky, teda to je sněhu, co??? Už mi to teda leze krkem... Pomalu za těma závějema nebudeme vidět🙂 Ani se nedá chodit ven s kočárem - vopruz...

Mufy? Jak je?

Nevím, jestli to můžu bonznout.. Mufy psala, že začala špinit, takže má týden klidu na lůžku a příští týden že jde na kontrolu srdíčka mimča...

m.c.
17. led 2010

Taky od pátku nakukuju co Mufy, no hlavně ať je holka v klidu a držím pěsti ať je to do příští kontroly dobrý!!

jinak my pohlaví druhýho bejby víme, ale nepovíme🙂. Bude to překvápko pro rodinu a známý, ale pokud chcete, vám to klidně prásknu do IP🙂.

Sroubku, no tobě se to krátí! A Peťula má taky skoro 12 kg🙂.

grej
autor
17. led 2010

Ty jo, holky, začínám mít depku. Kačka má už teĎ přes 10 kg 🙂 V úterý jdeme na osmiměsíční kontrolu, tak Vám pak dám vědět, kolik má přesně.

MC, dej vědět! A i jméno 🙂 Pokud to teda bude něco jinýho než holčička Lucka 🙂

michina
18. led 2010

Jj, MC, dej vedet, co to bude! 😉

Mufy, ymslím na tebe a držím palec, pekne si uzivej hajani a odpocinku a nech se obskakovat! 😉

zanetik
19. led 2010

Tak konečně nakukuju, pořád na Mufy myslím, tak snad to bude v pořádku MUSÍ!!!
m.c já to chci taky bonznout 😉
My byly na víkend na vojenské chatě u Mladkova a super jsme si to užily, holky tam po chodbách mazaly po čtyřech, byly tam všude čistý koberce a bylo tam dost lidí, tak byly spokojený, za to teď zas po mě lezou 😅
Jezdily tam jen na sáňkách, ale většinou to na nich celý prospaly i když maminka brousila sjezdovku 😅
Včera jsme byly na desetiměsíční a Nela má 7640g a 69cm a Verunka 7960g a 71cm, pořád o 2cm je větší, ale už o 300g těžší i když jedí naprosto stejně...jinak jsme úplně zdravý a v roce jdeme na Pneumokoka, kterýho si bohužel platíme sami a dáme asi ten Synflorix je o 500Kč jedna vakcína teď levnější...jo a prej už přijdem po svých říkala dr 😀 a taky se divila, že jsme celou zimu zdravý 🙂
Grej hlavně že je zdravá, ale asi se i dost vytáhla ne? Nedávno jsem koukala do alba a už není tak kulatá, jak když jsme byly v těch Pardubkách...
Michi a kdy máme myslet na tebe??
No holky tady řáděj na balíku plín, tak se rozmýšlím jestli vzít sáňky a vyrazit, včera jsme byly jen autem, ale silnice jsou už rozsolený jak je teplo a pak se s něma tahat přes silnici je o život...

grej
autor
19. led 2010

Ahoj holky,
tak jsme byly na kontrole. V osmi měsících 10340 gramů a 72 cm... A já mám starost, že jí málo... Ona totiž baští tak třetinový porce než stejný starý děti na diskuzi co máme v IVF. Asi mám extra výživný mlíko nebo co.

Zanet - taky jsem pneumokoka dávala. Ale měli jsme Preverar, protože jsem jí to dávala hlavně kvůli zánětům středního ucha a na to je prý Prevenar lepší. Gratuluju k mírám a váhám 🙂 Ovšem když to tak čtu, začínám mít deprese 🙂 Přitom mi nepřijde Kačka tak tlustá...

http://picasaweb.google.cz/gregorova.jirina/8Me...

Mufy, tak jak? Kdy jdeš na tu kontrolu?

michina
20. led 2010

Holky, ja jdu ted v pátek do CAR, doufám, že už si odnesu leky na stimulaci, která prijde hned s MS. Snad bude vse v porakdu, i kdyz zatím asi jeste pusobi injekce, posledni byla 23.12., tkaze ted by se moje telo mohlo pomalu vzpamatovavat a dostavat z hormonalniho vlivu..