Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
6. únor 2011

krásný mimi, zihu 🙂 Ty jo, první trimestr a už je to hotový mimi... letí to 😉
tak slavá, že už je v káhiře líp. ale nepojedete tam hned, ne? neplánujete spíš, že by se manžel vrátíl?

zihu
7. únor 2011

@grej no uplne jsem zapomnela, jak je to fajn pocit mimise videt.... a fakt je to hotove mimco, proste zazrak..
rada bych tam jela brzo, pokud se situace zase nejak nevyhroti, uvidime, kazdopadne pevne doufam, ze ted o vikendu by manza mohl doletet apson na dovcu, sice jsme ju planovali posetrit na leto, az se narodi mimi, ale uz je to odlouceni proste moc dlouhe☹

grej
autor
7. únor 2011
mikulka
11. únor 2011

Ahoj holky, dočtu vás jindy.
Máme stále starosti s těma sousedama, i přesto, že jsme se dohodli, že si sepíšeme smlouvu o smlouvě budoucí a koupíme tu půdu, nad který jsme přetáhli ten úložný prostor nad naším bytem, udali nás. Byl tu stavební úřad, ale byli bezva. Prý je to maličkost. Poradili nám, že máme zažádat, že ten přesah, metrovou nudli, koupíme. Tak čekáme, co sousedi na to.
Ale popravdě, už se mi nechce žít pohromadě s takovými lidmi. Dělaj nám tu dusno, nezdraví, nebo se posmívají. Nechci, aby Kája vyrůstal v závisti a nenávisti - ti lidé mají podobně staré děti, Kája s nima možná bude chodit do školy, nebo je přinejmenším potkávat...
Poohlížíme se proto po nějakém baráčku, řadovce apod., která by byla v ceně našeho bytu. Byt bychom prodali a šli z Prahy.
Našli jsme si místečko, do kterého jsem se já osobně zamilovala. Je obklopeno lesy, je to malabná vesnička, ale je tam pošta, škola, školka, rybnáček, kaplička... spousta koček a taky srnky a zajíci - pro Pražáka pohádka 🙂
Je to asi 10 km od hranice Phy. Autem pohoda, ale busem trochu horší. Půl hoďky na Zličín metro, pak do centra je to 12 stanic, takže další půl hodina minimálně. Ale říkám si, než bude Kája větší, a bude jezdit třeba na střední, může se doprava zlepšit... To je jediné, proč ještě rozmýšlím, že to je trochu dál a bus třeba o vík jede jen jeden za tři hoďky...

JInak dělám z domova brigády a manžel taky, snažíme se splácet dluhy. Taky už se poohlížím po práci, až mi skončí v říjnu mateřská. Já nevím, zda jít do dalšího dítěte. Jeden čas jsem chtěla moc, byla jsem z toho až nemocná, jak moc jsem chtěla... Teď mně to nějak pustilo, ale to může být těmi starostmi tady. Nemáme jasno, zda tady budeme dál bydlet, nebo půjdeme pryč. Když bych šla do KETu, chtěla bych mít ustálenou situaci, aby to nebyly nervy, to by pak taky mohl být vyplýtvaný pokus.

Kája je říjnový, tak se modlím, aby ho vzali do školky, jinak nevím, co bych dělala, kdybychom druhé dítě zatím neměli a já šla pracovat. Taky se bojím, abych vůbec našla práci!

A co vy, co Michi a tak?

mikulka
11. únor 2011

Co si myslíte o tom místě za Prahou, je to blbý tak daleko do centra?
Jinak k domu našich rodičů je to ani ne půl hodina autem...

m.c.
11. únor 2011

@mikulka jako, já jsem z dědiny, teď bydlím ve městě a doufám že se na vesnici zas někdy vrátím, takže já bych vůbec neváhala🙂. Záleží jak máte životní styl 😉 .

mikulka
12. únor 2011

@m.c. My máme moc rádi přírodu a jak se oteplí, jezdíme na výlety za lesem, rybníkama a za zvířatama z farmy a tak. Město jako zábavu moc nevyužíváme, sem tam kino. Ale aby to jednou nevadilo Kajulkovi...
Ono taky bude záležet, jak se bude prodávat náš byt, cenu jsme od realitky dostali, ale nevíme, zda bude zájem. A hlavně před prodejem musíme vyřešit ten přesah, buď ho koupit, nebo zbourat. 😒
Kdybychom ten byt prodali dobře, hurá za baráčkem na to naše vyhlídnuté místečko. 🙂

mikulka
12. únor 2011

@zihu Toto letí teda, to je bezva, že se vám zadařilo a už se těším, co to bude. Co bys radši, zase holku, nebo klučíka? 😉
@grej To jsou krásné děti a jsou si trochu podobné, ne?

grej
autor
13. únor 2011

@mikulka takt o je děs ☹ moc na tebe myslím, jak to asi zvládáte...
pro domeček mimo prahu jsem všema deseti. za prvé se zbavíte šmejdů z baráku. a navíc kája bude mít čerstvý vzdoušek. co na tom, že to není v praze. když to vezmeš na kilometry, tak třeba já sice bydlím i pracuju v praze, ale stejně to mám do práce 25 km tam a 25 zpátky.
když se naši stěhovali mimo prahu, tak jsme si říkali, jak to bude blbý, že tam není kulturní vyžití a tak. ale ruku na srdce, kolikrát někam takhle chodíš? a pokud tam jezdí autobus, tak není co řešit. a jeden za tři hodiny je luxus. k našim jezdí tři busy denně 😉 a to jsou asi tak 20 minut od černýho mostu.
pro ket by bylo určitě lepší, abys byla v psychický pohodě. a co s manželem - už se to zlepšilo?

a máš pravdu, děti jsou si fkat hodně podobný 😉 teda čím je matýsek starší, tím to je méně viditelný, ale nezpřou se.

mikulka
14. únor 2011

@grej Tak to jsi mě potěšila, teď ještě abychom na ten baráček měli. Je to dvojdům a ty druhý lidi už si tu půlku zarezervovali a mají dvouletou holčičku, tak by mohl mít Kája kamarádku. 🙂
My moc město a zábavu nevyužíváme. Ale co hodně využívám je večerka, nákupy přímo u domu a tak. To mi chybět bude, že tam je obchod 2 km. Jednota. Ale koukala jsem, že je otevřená i v sobotu dopo, tak to je dobrý.

Holky, my máme s manželem krizi. Už se to táhne delší dobu a zatím nic moc. Od léta jsme spolu nespali a skoro se nebavíme. ☹ Dokonce jsem už přemýšlela i o rozvodu. Ale to by nebylo dobré, nemám zatím práci a tak. Kája tátu miluje.
Ale máme vztah na nic. I proto váhám s druhým dítětem. Sice bych se snažila vlastně sama 😕 😎 , protože bych šla do KETu, ale děcko pak bude naše společné a aby přišel do vztahové krize, to by nešlo.
My se, holky, tolik milovali. Láskou jsme brečeli! A teď. 😔 Nemluvíme spolu ani už normálně, já jen nakazuju a přikazuju, manžel je naštvaný, že prý z něj dělám debila. Jenže si nemůžu pomoct, připadá mi bohužel dost neschopný.
Například včera... Kája trpí na záněty pindíka. A včera po kakání ho šel manžel utřít a umýt a vtom koukám, že mu utřel zadek a pak tím stejným ubrouskem pindíka!!!!! Sice to nebyl ten první, úplně špinavý ubrousek, ale stejně, ty bakterie tam jsou a z konečníku se snadno přenesou dobředu!
A takových věcí, při čem manžela přistihnu, je spousta.

Navíc už týden nedělá žádné brigády!!! A ani neshání. Když se ho zeptám, co už sehnal, jen řve! Tak mám strach, že v něm nemám jistotu. Máme dluhy a ty prostě letos musíme splatit. Musíme teda makat, já se taky snažím a to jsem na mateřské. On se prostě vždycky najednou na vše vykašle a čeká, kdy se na to přijde. A to je pro mě špatný pocit, že nemám chlapa, o kterého se můžu opřít, který nás zajistí, ať se bude dít cokoli. I proto se bojím jít do druhého děcka. Nemám v manželovi chlapa, nemám v něm jistotu a důvěra se taky vytratila. ☹
Ale myslím, že na tyhle pocity mám právo, udělal moc chyb. On to ale nechápe a je naštvaný na mě, že ho sleduju, kontroluju a tak. Ale jak to dopadlo, když jsem ho nekontrolovala! Nadělal dluhy a čekal snad, že se na to nepřijde a že se to nějak splatí samo?

Samozřejmě, když si tohle uvědomím, taky váhám s tím domkem. Budu dál od rodičů, který mi teď velice pomáhají a dost hlídají, když pracuju a tak. A něco málo si budeme muset půjčit, na nábytek a tak, a co když manžel nebude schopný splácet? Co když se zase na vše vykašle?
Otázka tedy zní: jít s takovým člověkem do nového bydlení? (jenže co teď? za chvíli bude chtít mít Kája svůj pokoj a být v 2+kk?, nebyl by domek vzdušnější, a možná by nebyla taková ponorka doma jako teď?)
jít s takovým člověkem do dítěte?
a vůbec.... být s takovým člověkem?

zihu
14. únor 2011

@mikulka no, popravde je mi to ted uz jedno, "mrzelo" by me, kdybych mela treba 3 kluky a zadnou holku, ale holcicku uz mam, takze "beru cokoli" :D

zihu
14. únor 2011

@mikulka k manzovi.. teda situace je to blba, pokud na nej neni spoleh, ja bych s edalsiho financniho zavazku v podobe domecku asi bala, samozrejme nemuzu posuzovat, ani jednoho z vas vlastne neznam, ale mohlo by to byt dost riskantni:-/ moc ti drzim palce!!!!! at vsechno zvladnete, treba si jeste cestu k sobe najdete, co myslis? nebo to povazujes za nepravdepodobne?????? v tom pripade.... s domeckem bych pockala ☹ chjo.......

m.c.
14. únor 2011

@mikulka no, když čtu co píšeš o vašem vztahu,tak já bych teda za takové situace do novýho bydlení nešla... Nejdřív si musíte vyřešit jestli spolu chcete opravdu být nebo ne. Možná bych zkusila i nějakou manelskou poradnu, pokud se nedokážete ani normálně bavit 😔

Jinak u nás je to teď taky docela naprd, MM přišel o práci 😝. Od e dneška je nezaměstnanej... Ale on má naštěstí dost brigád bokem, navíc si vydělá hraním, dostane odstupný... Pokud si do pár měsíců najde práci bude to v pohodě, takže se z toho zatím nehroutím🙂. Navíc já mám teď taky docela dost zakázek, tak mi bodne pokud bude víc hlídat, nějak to prostě překlepem 😉

mikulka
14. únor 2011

@zihu Já samozřejmě doufám, že to s náma dopadne dobře. Máme se, myslím, pořád dost rádi. Jen se nějak zpřetrhalo pouto komunikace... Občas si napíšeme, že se milujeme, do sms. 😅
Dnes mi přinesl kytku a našel si brigádu. Jen mne mrzí, že to nedělá vše sám od sebe, že ho do všeho musím dokopat a pak z toho vznikaj hádky. Zbytečně, řekla bych. Zkazili jsme si pár dní,já nadávala, hádali jsme se, ale naštěstí to k něčemu vedlo, našel. Ale za takových podmínek nátlaku.
@m.c. Chceme spolu být, určitě kvůli malýmu. Kdyby mne ale ještě zklamal, třeba neplatil dluhy apod., bylo by to špatné. Čas ukáže. O poradně jsem taky přemýšlela. Když byl manžel 4 dny pryč, na služebce, chyběli jsme si moc.
Já mám pocit, že se máme rádi, ale nedokážeme si to říct, dokázat a prostě prolomit bariéru.
S tím by snad M. poradna pomohla...
Nemáte někdo zkušenost, jak to tam chodí?

mikulka
14. únor 2011

@m.c. Ještě jsem chtěla říct, že vlastně už rok hledám bydlení, nejdřív jen málo, teď jsem hledala víc. A za tu dobu mne oslovilo jen to jedno místo. Táhne mne to tam a cítím se tam "doma". To se mi ještě nestalo. Tak mám pocit, že bychom o to neměli přijít. Kéž by se to vše nějak vyřešilo. Furt nějaké zádrhele.

m.c.: a co dělá tvůj MM?

mikulka
14. únor 2011

Ještě vám chci, holky, říct, že já už se v tomto bytě (a to jsem ho tak milovala) už necítím dobře. Ani tady v domě. Těch problémů už je tu moc. Je pravda, že si teď s MM nerozumíme, ale zůstávat tu? Co se tím vyřeší? Dost sporů vzniká i z těch problémů tady.
I když je pravda, že do toho domku, co se mi tak líbí, bychom se možná prodejem bytu nevešli a museli bychom investovat při nejmenším do kuchyně a komínu, který není ve standardu.
Pak je ještě možnost jednoho domku. Je to řadovka, je to takový menší byt, nedá se o něm mluvit jako o baráčku, protože je malinkatý (ale útulný a větší, než náš 60 m byt), taky nemá zahradu jako ten domek, jen takovou jako terásku... Ale je levnější samozřejmě a tady bychom se nezadlužili ani korunou navíc.
Ale to místo je u Kladna a nemá žádnou zeleň. Jen jeden parku, který tam teprve postaví. Jinak nic.
Trochu si říkám, tam, kde teď bydlíme, máme víc zeleně, než tam. Je to taky dost blízko dálnice, tak nevím, no.
Byt je to pěkný, moc a moc, ale místo nic moc. Ač lepší spojení do Phy, než v tom prvním domě.
Takže oboje má svoje výhody i nevýhody...
Ale popravdě, tady bych už asi nezůstávala.

Co si o tom myslíte?

zihu
17. únor 2011

@mikulka pokud jste rozhodnuti pro zmenu, ja bych (teda zalezi na tom zadluzeni a jak moc si to muzete dovolit) sla do neceho, co nebude kompromis, predpokladam, ze uz tam budete chtit definitivne zakorenit a kompromis by vas jednou treba mrzel.. (tak to citim ja).. ale nevim, urcite je dulezite poradne to rozmyslet, ale zahradka a zelen a vubec, to je myslim dulezite.... drzim palce ve vyberu!!!!!!!!!!!

sroubek
18. únor 2011

@mikulka my taky přemýšlíme o stěhování..a nakonec padla volba na zeleň a větší dojezd..my u mníšku pod brdy....ale budeme stavět...
no...ale za mě bych fakty neřešila nejdřív bydlení..ale vztah..budete toho mít moc...a ještě by vám to mohlo uškodit
vím o páru s dvěma dětma..co se teď rozvádí a přemýšlí co s domem, jak ho prodat, aby splatili hypotéku..není to sranda..papa a držte se

máte někdo zprávičky o michi..tak bych jí přála mimi 🙂

sroubek
18. únor 2011

přidávám pozdní, ale upřímný pozdrávek od nás 🙂

michina
18. únor 2011

Ahojte, jen hlásím novinky, ať víte co a jak 😉
Už mě rozebrali na atomy v tom novém centru, jak říkali, a vyšetřili snad úplně všechno, co se vyšetřit dá na mě a na manželovi a nic zásadního nenašli, což je dobrá zpráva. Dokonce mé vysoké FSH z 10,3 kleslo na 6,9 což prý není fyziologicky vůbec možné, celkem mně brali hormonální profil 3x a za poslední tři měsíce bylo 9,3 a ted necelých 7. Každopádně hormony mám zřejmě v normě 😀. Už jsme mohli před dvěma dny začít s dalším IVF, ale mám šílenou rýmu a jsem nachlazená, takže jsme to raději odsunuli o měsíc. Změní mi stimulační protokol, zřejmě začnu 3dny s Dekapeptylem, 5 dní Gonal a pak se uvidí, každopadně přidají Anopyrin, kortikoidy a ten heparin preventivně a já doufám, prostě není boha, aby už to nevyšlo... 😀 Takže v půlce března by to tak mohlo vyjít, tak na mě myslete. 🙂
Jinak finanční rozpočet, jen tak pro představu, jeslti pujdeme i do prenatální diagnostiky, tak cca 100 000 Kč... 😝

sroubek
18. únor 2011

@michina tak se holka drž..moc na tebe myslíme a posíláme štěstí sílu....dopadne to výborně..věřím 😵

divabara
19. únor 2011

Michi, budu držet všechny možné palce a pěstičky !!!! 😉

mufy
19. únor 2011

Michi to už musí vyjít!!!!! Moc na tebe se Simčou myslíme.Je to poslední pokus tak si to pořádně užij,protože teď se to podaří. 😉

mikulka
22. únor 2011

Jééé, Michi, tak konečně. Vyjde to. 😉
@sroubek To jsou krásné děti.

Holky, zatím hledáme bydlení a vždycky se vrátíme zase k tomu místu s lesem. Akorát že tam je riziko, že když do roka (do doby, než to postaví) neprodáme byt, nebudeme mít na ten dům peníze a už tam bude složena rezervační záloha, o kterou bychom přišli.
Kamarádi mi říkají, že je risk zamluvit si dům a doufat, že do roka prodám byt a ještě dobře, tak, abych měla na ten dům (nebo z většiny). Já si zase furt říká, za rok přece byt prodám, ne?
To bych musela ten dům nechat plavat, začít prodávat byt, prodat ho, jít někam do podnájmu a pak teprve hledat. Ale zase 2x se stěhovat? Brrrr. Tak nevím.

grej
autor
27. únor 2011

ahoj holky,
tak se musím pochlubit.
Musím moc pochválit Matýska. poslední týden je úplně úžasnej Konečně chápu, že si někdo mateřství ty první měsíce užívá nebo se dokonce nudí 😀 Kdybych měla jen jeho, tak se asi fakt nudím.
Je naprosto skvělej, budí se s úsměvem na rtech, pak ráno vydrží klidně i čtvrt hodiny v postýlce než udělám Kačce mlíko a než jí oblíknu a tak. Moc ho to baví i na dece pod hrazdou, to má rekord 40 minut!!! Chápete to? Že dítě vydrží ležet tak dlouho pod hrazdou a hrát si??? Já jsem z toho vždycky vedle jak ta jedle, ale zase ho nechci u hraní rušit, když je tak hodnej, tak ho nechávám. S KAčkou mám i tak dost práce, takže jsem ráda.

Fakt jsem nidky nevěřila, že takovýhle děti existujou. Kačka nevydržela ležet ani pět minut, už jí to nudlilo. S ní se muselo pořád něco podnikat, nejlépe s ní chodit v ruce, aby dobře viděla. Jak jsem si sedla, tak řvala, protože to jí nebavilo. Matýsek je fakt zlatíčko. Ty první dva měsíce byly teda na palici, ale teď mi to vrací. Snad mu to vydrží co nejdýl 😉

@michina tak vám moc držím palce! i když to dělám pořád, takže teď je budu držet ještě mnohokrát víc 😉 to by v tom byl čert, že jo... Jsi skvělá, jak to zvládáš. Fatk borec. Když čtu teda tvoje stsatusy na fcb, tak ti občas závidím, jak si užíváte, ale vím, jak je to zas vykoupený. holt nikdo nemá všechno co by chtěl, že jo 😉

grej
autor
27. únor 2011

@mikulka a manžel byl vždycky takový nebo se teď hodně změnil? Ono když chlap přijde o práci, tak ho to hodně vezme... Oni jsou pak špatní z toho, že by nemuseli zabezpečit rodinu a místo aby se víc snažili, tak se zabíraj do sebe a je to jen horší a horší ☹ Chovaj se pak jak blbci.
Možná by fakt poradna pomohla, že by aspoň zjistili, co má manžel za problém...

Když jste spolu prošli tím čím jste prošli (myslím tím komplikované snahy o dítě), tak určitě zvládnete i další problémy. Do dalšího dítěte bych tedy zatím určitě nešla, to nikdy nic nevyřeší a jen by to vše zkomplikovalo.
Naopak zajišťování novýho bydlení by mu zas mohlo nalít krev do žil a vám to celé oživit...

Nebála bych se, že byt do roka neprodáte. Max pokud byste s tím měli problémy, tak trošku slevíte a bude to... Blbý je,že to bude chtít další investice. Ale zase kuchyň třeba chvilu počká, než byset zas něco našetřili, ne?

Určitě bych šla do baráku, který vám (tobě) přirostl k srdci. Nemá smysl jít někam ,kde se vám to nelíbí, jen proto, že to je levnější. Nikdy bys tam pak nebyla šťastná..

mikulka
1. bře 2011

Ahoj holky, od tohoto roku zatím nebyl ani jeden jediný den, který by byl v klidu. Jen řešíme, řešíme, řešíme. V pá jsem sebou sekla a od té doby je mi zle, bolí mně hlava, chvilkama vůbec nevidím, mám sevřený žaludek a chce se mi furt zvracet. Myslím, že jsem se nějak složila, nebo co.
Začala jsem pracovat - jednu brigádu, makám večer, nebo v noci, a celé víkendy, ale nemyslím, že je to z toho, Je to ze stresu a z neustálhé řešení, jsem bohuže na vše sama, s manželem se nelze poradit, ten nemá názor na nic, a neřeší nic. Já celé noci nespím, nebo třeba jen dřímnu na pár hodin, manžel je v klídku, spí celou noc, brigády teď nedělá.
Je v nové práci, ale ještě stále nepřinesl domů smlouvu. Je tam od ledna a smlouvu ještě nedostali.

V pá přišel dopis od lidí v domě, že jestli chceme koupit půdu, že by se nám to pokusili umožnit. Brala jsem to jako pokyn, že bychom přece jen tu půdu koupili, když se o to snažíme tolik let.

A začalo zařizování - jestli bychom dostali na koupi půdy hypo, co vše k tomu, kdo nám napíše smlouvu o výstavbě, která k tomu musí být. Co s tím, že je na pozemek, na kterém činžák stojí, zástavní právo...a tak. Je to složité.

Navíc, manžel chce 100% do koupi půdy jít. Já tak úplně přesvědčená nejsem, zas tím vidím dluhy, že si na to budeme muset půjčit a asi i na postavení, jinak to bude kvůli dani příští rok dražší. ☹ No, holky, je milion věcí, který zjišťuju, zařizuju...
Manžel je stavař, což je spíš směšný, protože on nedokáže třeba odhadnout ani plus mínus, na kolik by nás stavba vyšla, nemá známé, od koho by měl levnější materiál, nic. Tak je vše na mě.

Nejvíc mně mrzí, že samým zařizováním se málo věnuju Kájovi, dopo furt někam volám a něco řeším. Už si s ním nehraju tak jako dřív. ☹ Jsem přece na mateřské kvůli němu, kvůli mému zlatíčku, vždyť za půl roku nám začnou povinnosti, jemu školka, mně práce. A místo toho, abychom si ten poslední půlrok užívali, je to naopak. Myslím, že to taky vnímá, protože poprvé v životě je dost často nemocný, má furt rýmu (nebo je to od zubů? Má stále jen 11 zubů...)
Manžel nechce už zase jít do koupě toho domku, teď si prostě usmyslel půdu, ale já nevím. ☹ On nevidí, že budeme mít další dluhy, že budeme zase jen makat a makat a ze života nebudeme mít nic. Vždyť já jsem všechny víkendy zalezlá doma a pracuju, a večery taky. On říká, že koupí půdy zvedneme hodnotu bytu na 5 melounů a pak přece můžeme jít rpyč a do lepšího domku. Já myslím, že spíš z Prahy už nechce a nepůjde.

Tak nějak se mi nevede, a už je toho na mně moc. 😔

mikulka
1. bře 2011

@grej To je skvělé, že si malý takhle hraje. To je neuvěřitelný! Kája byl také velice jlidný, ale takhle teda neeee. 🙂

A ano, manžel byl vždycky takový. Jenže jsem to tak nevnímala. Když jsme byli sami, nebylo moc co řešit. Všimla jsem si, že neumí poradit a o věcech se pobavit, ale nebrala jsem to jako zásadní. Říkala jsem si, že je mladý, že se to naučí.

A taky jsem neřešila, že neměl moc chuť na sex, a to bylo za svobodna. Teď v manželství je to hrůza, nespíme spolu vůbec. On má vrozenou vadu hormonů a chybí mu testosteron (proto nemůže mít děti), takže sex nepotřebuje. Když ho nedonutím, sex není. A mně už to přestalo bavit někoho nutit. Takže jsme spolu nespali od léta!!! Já už normálně i uvažovala o milenci. Jako prostě mít někoho na sex. Ale zatím jsem srab, tak to neřeším. Ale to víte, holky, v těch všech starostech, bych ventil ve formě sexu moc potřebovala. 😔 😢

mikulka
13. bře 2011

Holky, zítra jdi na pohovor do jedné soukr. školky, držte mi palce. 😅

Kája má už 5. den průjem (2-6 x za den, úplná voda!!!), bolí ho zuby, rostou mu špičáky... Ale už se mi to nezdá, je to dlouho. Máte s tím zkušenost? Byl na výtěru ze zadku a zítra budou výsledky, ale i tak. Já už nevím co vařit: rizoto, dušené krůtí s rýží, dušená mrkev... co je ještě dietní na průjem? Ach jo, mám o něj strach, aby nebyl dehydrovaný. ☹

divabara
13. bře 2011

Ahoj Mikulko,

někdy se to zažívání takto samo rozhodí, a nemusí k tomu být důvod, někdy to mlže být i psychický...Malej to taky takto jednou měl a výtěry byly OK. Doporučili nám vynechat mléčné výrobky a lepek na týden, vydrželi jsme to a zažívání se malému úplně spravilo...

Měj se hezky a drž se holka!!!