Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
5. pro 2007

Mikulko to je ale zlá ženská.
Nejlepší by bylo,kdyby jsi šla rovnou na neschopenku z dovolené,ať si to tam všechno vyřizuje sama.A taky bych jí řekla,že odcházím kvůli ní,ať se nad sebou zamyslí.

Zan tak to by se mohlo brzy povést,když jsi tam v pohodě.No jo zajíček je zajíček.

Grej já jdu taky zítra s kamarádem na kafíčko,ale na palačinku ne,tu tam nemají.Tu ti závidím. 🙂

Kéž by se nám to taky všem povedlo hnedka z kraje příštího roku.To by bylo skvělé. 🙂

sroubek
5. pro 2007

🙂 prsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssk

prsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssk

holky..určitě nám to všem vyjde...

snad jsem prolomila vlny 😀 a holky...potom, co mi bylo tak zle, že jsem si myslela....no...radši neříkat...to by byly ty nejkrásnější vánoce...

tchýně mi to předpověděla...že to bude určitě kolem prosince...ale kdy přesně, tak to prý neví... 😎 já vím 😎
tyyy jooo 🙂

teď ještě se musí pupík udržet 😎
ale já věřím, že je šikulka, on to zvládne 🙂

já si ten test musela udělat...abych se nenervovala..měřit každý den a říkat si..jooo...neee..a 10.12. je bowling...takže ten asi neee...co myslíte?
a o víkendu mamka slaví narozky...se musím držet..bo jsem to řekla jen kolegynce v práci a nejlepší kamarádce a dneska Pavlíkovi...a na ostatní počkám až na potvrzení od doktora 🙂 a možná až do 9tt...ale to je ještě daleko...tyyy jooo :o) 🙂

já su happy a Vám moc a moc za podporu..snášeli jste se mnou dobré i zlé 🙂 ...tak Vám zůstanu věrná 🙂

mikulka
5. pro 2007

šroubku, na bowlink bych radši nešla... Teda, to je krásný vánoční dárek 😉

sroubek
5. pro 2007

holky....když jsem byla takhle nemocná...a ještě mám 2 dělohy a Pavlík pomalejší spermie...tak to musí vyjít i Vám, sluníčka moje 🙂

mám vás moc ráda 😵

sroubek
5. pro 2007

mikýsku, nepůjdu 🙂

a ta ženská u tebe v práci je moc zlá...ta musí mít v sobě něco ošklivého 😒

no snad se někdy změní...ale je dobře že ty na to nečekáš...zkus se hodit marod po dovolené, mufiiiiiiiiiiiiik měla pravdu 🙂

mikulka
5. pro 2007

šroubku, ty už jsi to řekla Pavlovi? A co on?

sroubek
5. pro 2007

pořád tomu ještě nemůžu uvěřit...proužek sice už trošku vybbledl a je tenounký, ale je tam, a je vidět i z dálky 🙂

je to takový zvláštní pocit, kočky 🙂

sroubek
5. pro 2007

ne, neřekla 😉 ..jenom ví, že mi mešká MS...čárku...úplně tenoučkou, ale viditelnou, dostane do punčošky..dneska 🙂

zatím jen tak kolem mě chodí a usmívá se a hldí mě...ale o čárce neví 🙂 😵 se těším až to najde 😵

mikulka
5. pro 2007

To teda jo, teda, tiše závidím 😉

mufy
5. pro 2007

Sroubku taky bych raději na ten bowling nešla.A u mamky na narozkách bych si dala jen malý přípitek , aby nic nepoznali a víc bych nepila.Když to chcete držet v tajnosti aspoň do potvrzení od lékařů.To budou opravdu krásné vánoce.Takové jsem si vždycky přála,ale nějak to bohužel nejde.

Pavlík bude mít ale velkou radost,musí to být super pocit.... 🙂

grej
autor
5. pro 2007

Šroubek - no závidim ti to🙂 😉
Otěhotnět kolem Vánoc je moc fajn🙂 Hezký termín porodu🙂

mikulka
5. pro 2007

Jo, je to hezký datum! 🙂 Teď se ale musíš šetřit. 😉

grej
autor
5. pro 2007

Holky loučím se. Jedu si na tu gynekologii, k té praktické a už se nebudu vracet. Snad budu dnes úspěšnější a koupím těch dárků víc... Páááá

mikulka
5. pro 2007

papa, Grej, a hodně štěstí.

dibdonka
5. pro 2007

Ahoj Holky, šroubku moc moc moc gratuluji a tfuj tfuj tfuj at je vše dobrý a vpohodě!!!! 🙂 Mam veliiiikááánskou radost!!! 😉

dibdonka
5. pro 2007

Začíná to moc pěkně to nové téma!!!

Holčiny, snažim si uložit do alba fotku z ultrazvuku, ale opravdu mi to nejde, dáte mi někdo radu, nebo vám jí pošlu a vložíte jí tam? 😒

dibdonka
5. pro 2007

Šroubku krásně se čtou ty tvoje vzkazíky.... fakt super, plná energie a pozitiva.... je to nádhera!!! 😉

sroubek
5. pro 2007

mufii..s tím přípitkem to určo tak udělám..ale budou stejně blbě koukat...svedu to na to, že jsem se pila přes týden 😀

nechám si nalít skleničku a vypiju jen trošku z ní 😉

holky já bych vám to taky tak moc přála...vím co to je...to přání uvnitř 😉

miki..s tím šetřením máš pravdu...dneska jsem zrovna thala těžké knihy ze skladu- ehm ehm...nší kanceláře 😖 už to dělat nebudu 😉

grej hodně štěstí 🙂

dib 🙂 moc díky..taky doufám, že to bude ok. 🙂

mikulka
5. pro 2007

dib, myslím, že Grej umí vkládat. Tak počkej, až tu bude zítra.
šroubku, žádné tahání, fakt opatrně!

Já právě nakoupila mikuláše pro manžela a synovce 🙂

dibdonka
5. pro 2007

Mikulko, tak jsem vás dočetla a musim říct co ty prožíváš v práci to je děs a hrůza. Nebylo by fakt lepší aby jsi šla marodit, ale tedkon před dovolenou asi ne, protože by ti mohla přijít kontrola a mohl by být prušvih, ale po dovolený se nevracet. Fakt ta ženská by si zasloužila aby s ní někdo pořádně zatočil!!!! 😠

dibdonka
5. pro 2007

Greja ty jsi hezky všechno nakup a obstarej na vánoce, aby jsi potom mohla jenom odpočívat, budeš to potřebovat!!! Určitě budem na tebe moc myslet a všechno určitě dobře dopadne.... tak další jsi na řadě ty se zan a mikul s mufy, ty to maji v lendu!!!! 😉 😉 No a budem to mít všechny za sebou!!! 😉 😉

dibdonka
5. pro 2007

Jinak vám povim že včera jsem se večer pěkně pob...... 😀 😀 Teda to jsem už dlouho nezažila, ale nakonec se mi ulevilo!!!!Tak mam tehu se všim všudy... 😀

mufy
5. pro 2007

Dib a jak ti to tam nejde vložit?Píše ti to,že je to moc velký soubor?jestli ano,tak tu fotku musíš zmenšit v jiném programu.Např.Zoner, já bych ti ji klidně vložila,ale ono by to bylo v mém albu a ne v tém.Takže to musíš ty sama.Obrázek máš oskenovaný?

dibdonka
5. pro 2007

Mam ho oskenovaný a zmenšila jsem ho a uložila v PDF. ma to jenom 119 kB, zkusim to ještě jednou, ale včera jsem neměla šanci a dneska jsem to zkoušela jenom jednou.... tak jdu na to... 🙂

dibdonka
5. pro 2007

Tak už vim v PDF to nemůžu ukládat, tak jdu na to jina.... 😀

mufy
5. pro 2007

No jasně,zkoušej to jak to jen jde..... 😀 My ho chceme vidět..... 😀

No nic já se taky loučím,jdu na punčík a užívat si odpoledního volna.
Mějte se moc pěkně a Sroubku ty zítra napiš,jak se Pavlík tvářil. 🙂

dibdonka
5. pro 2007

Holčiny loučim se pa a zítra!!!!! 😉 😉

mikulka
5. pro 2007

papa, holčiny.

sroubek
5. pro 2007

papa holčinky...já musím být dlouho v práci, ale přijdu domů a dám a dostanu mikuláše :o))) 🙂
miki..máš pravdu..já si to pořád říkám, ale pak se chovám jakop blbá 😅

budu se šetřit 🙂

papapa 🙂

dib to řekla hezky...přidáte se jedna po druhé anebo třebas i dohromady 🙂

dibdonka
6. pro 2007

Dobré ránko holčiny,

tak dneska jsem ranní ptáče já!!!! 😀

Holky mě ta fotka nejde. Zmenšit jí nemůžu a má skoro 3 MG.Tak jestli mi někdo pomůže, že bych vám jí poslala, vy by jste mi jí zmenšily a zase malou zpět!!! 😀 😀 Budete mít některá čas? 😀 😀