Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
4. čer 2011

@zihu Ahoj, já mám známého, který hledá byt. Ale malý, tak nevím, jaký byt máte vy a v jaké části Prahy? pošli prosím info na moje IP. Díky

zihu
5. čer 2011

@mikulka mas v IP🙂

mikulka
15. čer 2011

@zihu Zihu, tak známý zájem nemá, že je to daleko.
Kdybys nikoho nesehnala, tak my bychom měli zájem v době stavby té půdy - od konce září na cca 2-3.měs.

Jak se máte, holky?

Mufy, jak ti je, kdy máš termín? A jak se těšíš? 😉

Co dovča, holky, kam se chystáte?

mufy
15. čer 2011

Mikulko, termín mi dali na 12.12. Tak snad to stihnu na vánoce.Nebo možná i v před termínu jako u Simči.
Jinak rosteme jak z vody, ta 14 dní budeme mít 10 měsíců, 4 zoubky,už umí pápá, indiánka,atd...no prostě je to velká šikulka a máme z ní jen velkou radost.Ale roste mi před očima, za chvíli z ní bude velká slečna.

A co vy holky? My se na dovču nikam nechystáme,min. 2 roky to stejně nemá s prckem cenu a příští rok se už vůbec nikam nedostaneme.

zihu
16. čer 2011

@mikulka ok, uvidime, jak to dopadne, dala bych vedet...
jinak ja uz zitra letim z Kahiry, docela to uteklo, tech 32tt... vcera jsem byla na kontrole a vse vypada ok,. takze v letadle bych rodit nemela:D maly ma 1650g a ma se k svetu, cipek zavreny, tak to je fajn..
dovca bude ted v CR ty 4 mesice, pokud se to tak da nazvat 😅

grej
autor
28. čer 2011

Ahoj holky, já se omlouvám, ale nějak nestíhám. je to hrůza. nějak mi ty dvě děti dávají zabrat 😀 Navíc toho ani jeden moc nenaspí, takže k počítači si sedám až tak v jedenáct večer a to musím dělat něco do práce. i teď mi to tu béká, ale musí holt chvíi vydržet.

u nás nic extra nového. kačka má neustále hysterický záchvaty. nejvíc doma. převčírem jsem blbec s oběma dětma šla nakupovat do letňan do nákupáku a fakt už to nikdy neudělám. místo dvaceti minut to zabralo dvě a půl hodiny.
potřebovala jsem koupit boty dětem na svatbu, co jdeme v pátek.
vždycky si řeknu, že přece nemůže být problém vzít kačku za ruku, dojít s ní do obchodu, tam rychle vybrat a zaplatit boty, a pak s ní zase za ruku odejít zpět do auta. jako to dělají ostatní děti, které vždycky na nákupu vídám. navíc nevím, jestli bude mít někdo v týdnu čas, aby se mnou na nákup zajel, tak jsem to chtěla zkusit sama.
no to jsem si zas dala. od auta šla kačka pěkně u kočárku až do chvíle, kdy v nákupáku objevila takový ty autíčka a blbiny na žetony. a bylo po srandě. vzhledem k tomu, že se ani moc nerozčilovala, jen prosila a svítily jí oči, jak by to chtěla zkusit, tak jsem jí dvě jízdy povolila. a od té doby konec. když jsem jí chtěla sundat, hysterák. rozjela se tak, že jsem jí musela popadnout do ruky a ona řvala jauvajs a kopala kolem sebe. v tu ránu byl u mě sekuriťák s vysílačkou, tak jsem si říkala, že na mě jde zavolat policajty, že tu unáším dítě ale byl asi zvyklej na hysteráky dětí které matky tahají od hraček, tak kačce jen vyhrožoval, že jestli nebude potichu, tak si zavolá posilu a pana doktora, který jí píchne injekce. a kačka ztichla. ale jen asi na deset kroků, protože v tu ránu se objevil elektrický vláček, který jezdí po půlce nákupáku a vozí děti asi bezva zábava, ale ne když máte vysvětlovat dítěti, že na vláček nemůže.

no a bych to zkrátila, místo dvaceti minut, které by mi asi jinak celý nákup i s cestou tam a zpět zabral, jsem tam strávila přes dvě hodiny. kačka měla čtyři velké hysteráky s válením se po zemi, pouštěním soplů všude možně a řvaní jauvajs jauvajs na celej krám. pokaždé na mě všichni koukali jako na idiota, který není schopný zvládnout své dítě. pak bylo asi pět menších záchvatů, které se zvládly utnout dřív než se úplně rozjela. museli jsme absolvovat dvě jízdy na autíčku a dvě jízdy v oné mašině. jednou jsem jela s ní i s matýskem /kločár nám hlídali u pokladny) a podruhé jela sama a já aspoń ušetřila další nervy po cesté zpátky. ale když měla z mašiny vylézt - děs běs. pak ještě nákup chleba a nošení po celým tescu v ruce, protože už jsem fakt neměla nervy jí neustále sbírat válející se hystericky na zemi.
bezva byly prodavačky, které když jí viděly zrovna ve fázi uklidňování se ze záchvatu, byly u vytržení, jak je kačenka krásná, úplný andílek, že když je tak pěkná, tak si i trošku zazlobit může. bych jim jí půjčila na den. to by koukaly, holky 😀 😀

přiuela jsem domů vyřízená. jo a ještě jsme po cestě třikrát stavěli, protože si kačka vzpomněla že chce čůrat. vyčůrala se dvakrát.

jo s nočníkem dělá najednou hrozný pokroky. z ničeho nic si začala říkat a chodí fakt slušně. občas ucvrnkne do kalhot, ale většinu dne už vydrží bez plíny. super !!!

matýsek se jen otáčí na břicho, vzpírá se na natažených rukou a otáčením se kolem své osy se tak nějak zvláštně přesunuje. vypadá, jako by už chtěl lézt,m slušně nakračuje, ale jak má chudá velkej pupek, tak mu to vůbec nejde.

@zihu s tím druhým dítětem to vždycky utíká rychleji, co? přeju ti pohodový zbytek těhu!! i když ve vedrech to asi bude očistec.

@mufy tak snad bude druhý mimi taky takový hodný jako simonka🙂

@mikulka takže se pouštíte do půdy? to je suprr!!

holky já bych tak potřebovala spát jednou třeba do desíti... mám slušnej deficit. kačka usíná v deset a musím tam s ní být, jinak z postele zdrhá. a vstává 6 - 6.30. děti mi téměř nikdy nespí společně, max se to o deset minut kryje. takže síla.

ma jedem v sobotu do chorvatska, tak jsem zvědavá na tu cestu. nějak ani nevím kdy zabalím, protože s dětma se to nedá a dušan je pořád v práci.
ale jedem s našima, tak snad si trošku odpočinu.

grej
autor
28. čer 2011
mufy
8. črc 2011

Grej no jestli bude to druhý hodný jak Simonka, tak aspoň do 8 měsíců, teď už je to horší je to pěkná vzteklinka. Už se mnou pěkně bojuje a dneska si poprvé sama sedla a je konečně na čtxyřech.Trvalo jí to teda dlouho,ale na to že je to takovej relaxátor od malička tak se ani nedivím.Spíš bude ukecaná, to jí jde nejlíp. A miluje pejsky.

Zihu to teda utíká, za chvíli bude na světě druhý bejbátko.

zihu
26. črc 2011

ahoj holky, jak se vam vsem dari? u nas to vypada, ze po prvnim cisari bych mohla rodit i normalne, takze se pomalu chystam, jeste teda nemam nachystane ani porizene vubec nic, ale MYSLIM NA TO a chystam se do lekarny🙂
jinak Baju odvykam dudliku, uz tyden pred spanim rve jak tur, ale na dudana si prekvapive nevzpomene, jen rika, ze chce vstavat, tak nechapu... 😖 je sikovna a rozumna a spoustu veci ji clovek vysvetli tak snadno, az se divim, ale tohle je des! sice nehleda jmenovite dudana, ale casove to odpovida, tak myslim, ze to s nim souvisi... chjo, snad to brzo prekoname, nebo z tohoto se zvencnu:/

divabara
27. črc 2011

Hodně štěstíčka Zihu a ť vše proběhne v pořádku !!!
My malého odvykali z dudlíku cca před 2 měsíci hned po návštěvě u zubaře 🙂 a šlo to úplně v pohodě, až jsem se divila, ale měli jsme to dvoufázově, prvně jsme chtěli ve 2 letech,.ale to se nezdařilo, moc plakal...Tak jsme mu ho nakonec dali,ale asi čím dřív, tím líp, já na to neměla nervy...

grej
autor
31. črc 2011

Ahoj holky,
Zihu, se ti to krátí... Držím palce ať to jde jak po másle!!!
O dudlíku mi ani nemluv. Kačka je totální dudlavec, o usnutí bez něj si můžu jen zdát, ale navíc ho chce i přes den. Než se narodil Matýsek, tak jsme jí konečně naučili že přes den dudlík ne, ale jak ho vidí u něj, tak ho vyžaduje. A to on ho moc nemá. Spíš když ho přinesu z kočárku nebo z postele, tak ten jeho dudlík někam položím, a je zle. Dokoncse mu ho i krade, vždy jen ohlásí, že si půjčí ten jeho 😉
Asi budu muset od dulíka odnaučit oba, protože jiank se ho asi Kačka nezbaví.

To je počasí, co? by se člověk picnul. My byly skamaáarkou u nás na chatě. My dvě dospělé a pak moje dvě děti a její klučina rok a dva měsíce starý. No, dovolená to nebyla, co vám budu povídat. Vojtík té kiamarádky spí ještě míň než moje děti, což už je co říct, a navíc mu to fakt nedělá dobře, takže je třičtvrtě dne protivnej jak šváb a pořád pobrekává, plazí se po mámě, chce nosti a tak. Navíc jak lilo, tak jsme nemohli chodit ven. TAkže očistec. Jeli jsme domů o den dřív, protože to se fakt nedalo.

Kačka tam ješt ke všemu nastydla, má rýmu jak trám 😒 ASi jí zase lezou ty poslední pětky, páč si sama říká o kousátko a opět rozkousává jeden dudlík za druhým.
Jinak je hrozně šikovná a ukecaná. Už fakt říká téměř všechno. S plínkama taky dorbrý. Přes den je úplně bez nich, jen na noc dávám. I odpolední spaní zlvádá bez plíny.

Matýsek taky dobrý. Už sedí sám a dobře, péruje na kolínkách a říká NENE, MŃAM MŃAM a DĚDĚ 😉

jen to spaní je bída. Matýsek vstává denně tak 5 - 5,20, Kakč chvilku po něm, protože jakmile zmerčí, že je v posteli sama, tak vstává. A večer usínají nejdřív v devět. DNeska až po půl desáté. a uspávat musím oba. takže peklo. lítám z jednoho pokjoe do druhýho a uspávám napřeskáčku
a přes den toho spaní taky nic moc. kačka teda spí 1,5 - 2 hodiny, ale musím mít kliku a musí usnout. a matýsek spí tak 2x půl hodiny. fakt síla.

jsem úplně kantáre. v kuchyni bordel jak v tanku. chtěla jsem se vám jen ohlásit, že žiju. udělám něco málo do práce a mastim chrnět.

doufám, že se máte všechny fajn!!

co mikulka a jejich přestavba??

zihu
1. srp 2011

@grej teda to su zvedava, jak budu zvladat ty dve deti, to bude narez, uffff🙂
tak po vsech tech desnych bojich Baja nakonec uz 4 noci usina SAMA v postylce, reknu ji, ze jdu delat buchtu, uklizet anebo neco a ze hned, jak budu moct, tak pujdu taky spinkat a ona ze DOBRE a poprejeme si dobrou noc a odchazim a UZ ME NEVOLA!!! to je sen:D jinak pres den nekdy dost nevrla a protivna a ufnukana, ale kazdopadne LEPSI🙂
na kontrolu jdu ve stredu, tak uvidim, ted mam pocit, ze se nic moc nechysta, aspon zadne zmeny nepocituju a citim se ok, takze uvidime, kdy se rozhodne ven.. zitra KONECNE prilita manza, po 6 tydnech!!!!!! tak se fakt tesim, taky na shledani Baji s tatinkem... bude koukat🙂
zatim pa holky, dam vedet!

grej
autor
1. srp 2011

no zihu, sranda to není, nebudu ti nic nalhávat 😀
myslela jsem,ž e nejhorší bude když bude matýsek mimi, ale zjistila jsem, že každý období je těžký v něčem jiným.
závidím samousínání. u nás to tak fungovalo pěkně asi dva měsíce, pak nějak zlom a už půl roku musím uspávat 😠
uijte si návrat manžela!!

Tak holky, první várka fotek hotová.
Červen 2011: https://picasaweb.google.com/gregorova.jirina/C...

zihu
1. srp 2011

@grej 🙂 vsak ja manzu hned zapojim, pekne si deti rozdelime, on si vezme tu divosku Baju a ja mimise🙂))))
s tim uspavanim, nebudu rikat, ze to slo hladce, slo to primo STRASNE, normalne jsem ju nechvala kricet, ona totiz neplakala, ale jen kricela, zadne slzy... chodila za mnou do obyvaku a porad se ptala, kde su..tak sem ju vzdycky chnapla a zavedla zpatky, vysvetlila ji, ze uz je velka holka a ze musi spinkat sama, ze mam jeste praci, prvni dny to trvalo treba hodinu, pak treba pul a po cca 8-10 dnech uplne v pohode... asi bylo i trochu komplikujici to, ze jsem to spojila s odbouranim dudana, ale tak uz to mame nastesti za sebou..
drzim palce, chce to ale nervy, ja snad 1000x myslela, ze to nevydrzim, ale fakt po tech prvnich desnych dnech uz by me mrzelo to vzdat... vim, ze to zni drsne, ale ona jen kricela, byla pekne napapana a cista a v teple, tak ji nic zasadniho nechybelo a proste me jen zkousela.. dnes me poslala po pohadce pryc, ze pry mam praci🙂)))))))) tomu rikam pokrok:D

zihu
1. srp 2011

@grej jo a k tem fotkam, teda musim rict,, fotky zachvatu v Tescu me dostaly, jsi drsnacka, dite na zemi a maminka ho foti, to mohl byt dobry pohled:D kazdopadne taky mivame...

zihu
2. srp 2011

@grej super, teda uz si hezky hrajou spolu, co? no to si jeste pockame🙂

zihu
2. srp 2011

tak ja taky vlozim, aspon aktualni podobu, tady je to hotovy andel, co? jooo, jak to klame, ty fotky 😀

mikulka
3. srp 2011

Ahoj holky, jsem od zač. prázdnin ve srubu s Kájou (Juliánem) a manžel za námi jezdí vždy večer po práci.
Zatím bylo špatné počasí, tak bylo dost práce - dříví, topení a navíc patlání s kanystrama, protože tam nemáme vodu.
Vaření mi trvá místo hodiny a půl i s nádobím tři hodiny, protozže musím ohřát vodu, několikrát vyměnit vodu ve škopíčku a tak... Prostě bez vody je to špatné. Navíc, venku byla fakt zima, tak jsem se myla jen ve škopíčku a to jsem neměla dobrý pocit.
Jednou týdně ale jezdím do Phy, vyperu, umyju si hlavu a dám se trochu do kupy. 😉 To i dnes. A zítra brzo ráno zase zpět.
V ne už ale asi přijedeme.

@zihu Nevěřím, jak rychle to uteklo. Kde budeš rodit?
@grej Máš tak krásné děti!!! Jsi dobrá, jak to vše zvládáš. Ještě chvíli a bude to lehčí, děti si spolu budou víc hrát a tobě se uleví.

@mufy Jak se cítíš? Přibrala jsi? Jak vypadá bříško? A čekáte chlapečka?

@divabara Jak to máš, Batunko, s prací? Nastupuješ někam, nebo plánujete druhé? Co malý, půjde do školky?

zihu
11. srp 2011

holky, tak veci se zacnou dit o vikendu, zitra jdu na prijem do porodnice, kvuli predchozimu cisari nechcou, abych prenasela, takze me zitra pozlobi a pry se uvidi... tak se mejte a priste uz se ohlasim v sestave ne 2v1+1 ale 1+2🙂 drzte palec!

mikulka
11. srp 2011

@zihu Držím pěsti!!!!

mikulka
11. srp 2011

Ahoj holky... Ráda bych vám něco řekla.
Možná tušíte...?

Jsem těhotná!!!!!! 😀 😉 🙂

Dnes jsem byla na screeningu ve 3. měsíci a vše je v pořádku. Moc se mi oddychlo, protože zpočátku byly komplikace. proto jsem to tajila a neřekla nic ani rodičům. Stejně se trochu bojím (mám ty dva myomy, jeden dost blízko děťátka) a pořád nemohu věřit, že se to povedlo, ale snad je to pravda a snad vše zdárně dopadne a miminko donosím a porodím zdravé.

michina
12. srp 2011

@mikulka Gratulace, jak jinak!!! 🙂

@zihu Držím palec, at vse je tak jak má.

@grej Drž se, musí to byt docela mazec.

U mě nic nového, ale až bude, dám vědět. 🙂 Opatrujete se všechny.

grej
autor
16. srp 2011

ahoj holky, matýsek dneska vstal o chvilku dřív, už v pět, tak mám chvíli volno 😠

matýskovi konečně vylezly i horní jedničky, ale užil si s tím teda. my oba, vlasntě. poslední týden pořád pobrekával, v noci se budil, pořád kadil... děs běs. už pořád péruje na kolenou, o oporu se i zvedá do kleku, pořád dělá kliky, ale ne a ne se rozlézt nebo rozplazit. pořád jen couvá 😀

taky jsem si hodila tři dny v nemocnici. brala jsem biseptol na močák a zřejmě jsem na něj měla reakci, tak jsem se minulé pondělí musela nechat odvézt do nemocnice, protože jsem byla celá oteklá a rudá. kromě lýtek jsem měla nateklé úplně všchno. a navíc to bolelo jak čert. tam si mě nechali tři dny a rvaly do mě kortikoidy a kalciovky a tak. závěr je ale takový, že to asi ylo po nějakém jídle, jen teda vůec nevím po čem. nejedla jsem nic neobvyklého a navíc jsme slavili moje narozky, takže jsem toho splácala hodně, takže těžko budu určovat, co mi neudělalo dobře.
podle mě to byla spíš kombinace únavy, biseptolu a nějakýho toho jídla.

teď taky máme doma tichou domácnost. to bylo keců, když jsem yla v nemocnici, abych odpočívala a tak, ale když jsem chtěla nechat kačku u našich ze soboty na neděli spát, tak měl dušan zase blbý kecy. pohádali jmse se a on mi řekl, že když mě péče o děti tak obtěžuje, že klidně půjde na mateřskou on a "od rána do večera se nezastaví" (jak si stěžuju já). tak mě nasral a od soboty se spolu nebavíme.

no holky, se dvěma dětma je to fakt fičák, ale pořád mě drží nad vodou představa, že tak za rok to bude pohodička. možná i tehdy až začne matýsek chodit. už ho zajímají hračky, kačka mu očas něco přinese a ukazuje, tak si snad vyhrajou...

tak fjsem zvědavá co zihu, jestli už je prcek na světě 😉 těším se na zprávy!!

@mikulka gratuluju!!! ty jo a přirozeně? no to jsou věci, co? to je jak mufy 😉 zázrak 🙂 asi zabraly ty hormony, co manžel bral, ne? 😉
jsem moc ráda, že se to u vás tak spravilo. doufám,ž e už manžílek funguje jak má 😉

mikulka
18. srp 2011

@grej Ty si teda užíváš, to je děs. A manžel ať si vyzkouší být doma s dvěma tak malýma dětma. Já myslím, že hodně záleží na tom, zda dítě spí, nebo ne. Ty máš obě děti nespavce a od toho se odvíjí vše, to je pak dvojnásobně náročné. Mně zase všichni kolem říkají, že jedno dítě je jako nic. Jo, jenže pokud nespí, tak je toho taky dost. My máme pořád problémy s nespáním, protože Kája stále často zvrací, tak je to na pytel. Pak je mi ho líto, protože je, chudinka, unavený. Už by se to ale mělo, jak mu budou 3, zlepšit a jícen by měl být uzařený.
Nedovedu si představit, že dítě nezvrací, že se po něm nemusí uklízet, mýt ho a převlékat každou chvíli. Že se musí furt dávat pozor na to, co mu dát jíst a tak.
Kakání se mu už naštěstí spravilo skoro k normálu, někdy s tím ještě potíže má, ale je to nesrovnatelné. Už žádné klystýry a tak. Dpufám, že druhé dítě tyhle problémy mít nebude. 😕

Grej, neuvažovala jsi o tom, že bys Kačku dávala třeba 1x týdně na dopo do soukr. školky? Ony jsou sice drahé, ale to jedno dopo by asi šlo, co myslíš? Ona by se vařádila s dětma a ty bys měla aspoň trochu úlevu.
Co vaši, hlídají?
Obdivuju, jak to zvládáš, ještě se starat o barák!!!!!

Nám se mimi povedlo s pomocí CARu, ale se spermiemi manžela. Je to zárak. Bere ty prášky a moc se zlepšil, jak zdravotně (měl hodně zdravotních problémů a ty by se zhoršovaly), tak psychicky. Funguje nornálně jako dříve a náš vztah je zase pěkný. Moc se mi ulevilo a myslím, že kdyby mu nepřišli na to, co má brát, rozvedli bychom se. Doktor se také divil, že ho tehdy z CARu poslali domů bez léků, že to bylo strašné riziko, hkavně ze zdravotnického pohledu!!!!

Jinak se v tomto těho dost bojím, aby bylo vše v pořádku, přece jen jsem na rizikovém kvůli myomům a věku... Také tomu stále nějak nemohu uvěřit, že se povedlo.

Uvažujiu, zda dát Káju do školky. Dostal se od října do státní školy, což je taky zázrak. Musela jsem přinést potvrzení, že pracuji už teď (na dohodu u dvou firem) a že budu pracovat od října. Teď jsem ale na rizikovém a do práce asi nebude moci jít... Mám ho dávat na dopo na 4 hod. do školky, nebude furt nemocný a nenakazí i mne v těho a pak zase mimi? Jenže mu chybí děti a se mnou se už nudí. Prospělo by mu mít kolem sebe kamarády.
Taky se bojím, když nenastoupíme, aby ho pak za rok vzali.... Co myslíte?

zihu
19. srp 2011

ahoj holky, jen v rychlosti.. Kuba je na svete od 13.8.,, mel 2590g a 49cm a vybehnul za 2 a 3/4hod, takze to byl desny fofr.. vse bylo ok, bohuzel se mi zrejme potrhaly nejake srusty po predchozim cisari, takze po uternim navratu z porodnice jsem sla ve stredu na chirdu a hned vecer na laparo, v brise pohmozdenina a hematom jak roztazena dlan, no hlavne ze se vyloucil slepak..
zatim se bercham, mejte se, dam o sobe brzo zase vedet, pa!

mikulka
21. srp 2011

@zihu Moc gratuluju, Kubík je nádherný!!!

mufy
26. srp 2011

Zihu taky moc gratuluji k miminku.Je nádherný,však jsem ti už psala i na fcb.

Mikulko a tobě taky moc gratuluji!!!!To je nádherná zprávička.Neboj všechno bude dobré,ber to jako já a hlavně se moc nestrachuj,ono to ani s tím jedním dítětem nejde nic nedělat,ale dávej na sebe pozor.Já jsem už asi 24 tt a snad to bude dobré i do konce.Simonka je moje zlatíčko, zítra slavíme 1.rok.

Michi snad nám taky brzy oznámíš dobrou zprávičku.

Grej to si teda užíváš se dvouma prckama.Ale jsi dobrá,že to tak zvládáš.

mufy
28. srp 2011

Tak my včera oslavili 1 rok.

grej
autor
11. zář 2011

ahoj holky, tak jsem zas tady. u nás nového asi tolik, že matýsek začal lézt a už se i dvakrát postavil v postýlce.
kačka nějak všechno při starým, pěkně mluví, přes den je bez plíny a i na odpolední spaní. na noc jí dávám a někdy je úplně suchá a někdy úplně durch (když večer pije). zvládá to dobře, jen si často čůrne a pak teprve hlásí, že se jí chce čůrat. když jí chci dát sama od sebe čůrat, tak ve většině případů odmítá, takže je to jen na ní ikdy si řekne.

kačku chci dát do školky, tak na dvě dopoledne. do soukromý, samozřejmě. se mnou se doma určitě nudí a miluje děti. vždycky když jdem kolem školky, tak lomcuje dveřma, že tam chce jít. navíc bude podzim, takže už nebudem moct chodit tak často ven, takže to bude jen dobrý.

přemýšlím i o nějakým kroužku, cvíčo nebo tak něco. ale zase asi je malá na to, aby někam chodila sama a s matýskem to zase taky nejde. tak nevím.

@zihu krásnej kubík 😵 jak to zvládáte? kdy se budeš vratcet do egypta?

@mufy ty o té simonce neřekneš nidky křivého slova - zlobí vůbec někdy? 😀
jak se cítíš?

děkuji za vaše soucitná slova. je to fakt fičák,a le lepší se to.
matýsek je z kačky vyřízenej, kouká na ní jak na svatej obrázek. začal jí hrozně napodobovat.
trošku se bojím, že si moc neodpočinu, když dám kačkud o školky, protože jak jsem s matýsiem doma sama, tak prudí a prudí. asi se nudí a nemá společnost zvířete kačky a je asi na něj doma moc klid 😀