Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
14. únor 2008

Díky moc Mufy. TO mám kousek od domova, takže si to určitě objednám!! Díky🙂

mufy
14. únor 2008

Ty se máš, kéž bych to mohla sehnat i u nás,ale bohužel to nikde asi mít nebudou.
Mateří kašičkou nic nezkazíme,že? 🙂

grej
autor
14. únor 2008

To určitě ne🙂
Já jsem kdysi narazila na tablety, které mi docela pomáhají proti těm mykozam (teda možná ne, možná je to jen psychický, ale i tak je to dobrý). Tak jsem si je chtěla objednat a oni už je v tom krámě nemají. Sehnala jsem je jinde, ale o 40 Kč dráž. No co se dá dělat. Objednáno 😉

mufy
14. únor 2008

No vidíš, tak to budeme baštit společně. Já se raději už rozloučím,protože toho mám hodně a asi to už nestihnu. Tak zase zítra. Je to super,že už je pátek. Hurá

grej
autor
14. únor 2008

Papa, já tu budu zítra jen dopoledne. Odpoledne si beru volno, jdu ke kadeřnici. Konečně zase na barvičku. Už jsem nebyla od října ;)

Páá a užij si žehlení🙂 Budu ti závidět ty tvoje dva koše!! 😀

michina
14. únor 2008

Teda to jsou dobré zprávy!!! Mikulko, gratuluju a držíme i nadále palëc, aby vše bylo jak má.

Já v práci dobrý, nebe a dudy ve srovnání s minulou prací, doslova leháro. Pravidelný teplý oběd, pružná pracovní doba, kolektiv super, samí mladí, práce taky ujde, zatím je to spíše flákárna, šéfka byla tento týden na dovolené, takže pohoda. Ani ještě pořádně nevím, co vlastně bude na mých bedrech. Takže ideální stav pro mimi, žádný stres. Navíc můžu klidně ne net kam chci, dokonce mám ICQ (Sice na tajňačku, ale to má víc lidí), ale na chatovací místnosti to máme zablokované, asi ví proč! 😀

Já jsem dneska miláčkovi na valentýna strčila do diáře přáníčko, vím, že si ho každý den ráno otevře v práci a jede podle něj. Byl strašně překvapený, mile a psal mi, že jsem lištička podšitá, že jsem mu to tam tak tajně ráno šoupla. 😉 Tak jsem zvědavá, s čím příjde manžílek domů. 😅

grej
autor
14. únor 2008

Ahoj!
Tak u nás se Valentýn nekonal. Mě to teda neva, páč mi ho stejně neslavíme. Manža si šel do hospody (divný, bylo jich tam 6 a všichni maj doma manželky...) a já si vyžehlila konečně těch 5 praček prádla🙂 Podívala jsem se v klidu na Ordinaci a dala si u toho čajík s rumem a bylo mi fajn🙂 Teď čekám, až se mi vrátí domů a vidíte - zase absťák a čučím na koníka 😀

Michi - to jsem ráda, že se ti to zatím v práci líbí🙂 Jen tak dál🙂

Holky krásný večer a zítra dopoledne páááá

grej
autor
14. únor 2008

Mufy - našla jsem na stránkách GESTu průběh darování vajíček. Mrkni na :
http://www.gest.cz/ivf/dar-ooc.php?pg=4
Je to ve spodní části.
Takže přesně jak říkala Majmun🙂

Mimochodem - koukala jsem jim na úspěšnost IVF a dvojčat a ačkoli mi tvrdili, že při zavedení dvou embryí je úspěšnost uchycení obou 35 %, tak dle té jejich tabulky v části "výsledky" to prostě vychází na 44% 😒

mufy
15. únor 2008

Ahojky holky, tak je konečně pátek.Já včera měla taky ruce plné práce.Musela jsem jít nakoupit,pak jsem vařila, k tomu jsem vyprala 2 pračky z toho ložní prádlo a převlíkla jsem peřiny, vysála jsem a všude uklidila, abych měla o víkendu aspoň trochu klidu.
Jinak miláčka jsem měla v práci,ale nachystal mi překvapení ve formě čokolády Milky ( tu já zbožňuji ) a takové ty malé nugetky.Tak jsem je skoro všechny včera zbouchala. 😀

Grej na ten Gest se podívám,ono to tak asi fakt bude, jak jinak by to dělali,že?No jo Majmunka je chytrý človíček a vyzná se v tom líp než my.

mufy
15. únor 2008

Grej ještě jsem ti zapomněla popřát všechno nejlepší k dnešnímu svátku. 😀

grej
autor
15. únor 2008

Dobré ráno holky🙂
Dnes mám dobrou náladu. Za prvé mi od rána pořád někdo přeje, což je mooc příjemné🙂 Mufy - taky moc díky!!
A za druhé mám vidinu toho, že to tu dnes v poledne zabalím a pojedu ke kadeřnici🙂 Krása...

Mě taky pořád kupuje někdo něco sladkýho... Včera jsem od tchána dostala pralinky a od kolegů v práci bonbonieru s kytičkou🙂
A snídám tu ten medovník. Takhle fakt nezhubnu😀

mufy
15. únor 2008

Grej no to teda fakt nezhubneš a já mám co říkat,když sním na posezení celou Milku a nugetky. 😀
Měly bychom se trošku držet nebo za chvíli se neuneseme. 🙂

Ty se máš,že tu budeš už jen chvíli,co já bych za to dala.Dneska se moc necítím a jsem nějaká unavená.Nejraději bych šla domů,ale když si vzpomenu,že přijdu až tak kolem sedmé večer, tak bléééééééé ☹

grej
autor
15. únor 2008

Až takhle večír? Co máš na plánu? Já musím ještě dnes shánět dáreček pro mamku. Je taky Jiřinka... Vůbec nevím co...

mufy
15. únor 2008

No ještě jedu s mamkou do obchoďáku,sice už nebudu sedět v práci,ale i tak už jsem teď vyčerpaná.Vždycky jdeme nakoupit a něco zdlábnout.Pak než přijedu domů je plno hodin.No ale jen mě hřeje to,že je pátek a vidina dvou dnů s miláčkem j emoc krásná. 🙂

majmuna
15. únor 2008

Ahoj prdelky 🙂

Tak teto Jiro jeste teda po tom vcerejsku gratuluju takhle ofiko 😀

Mufy uplne ty tvoje radky kdy pises o milackovi hltam....musi to bejt mazlik... 🙂

To ten muj byl vcera taky....uklidil celej bytecek vcetne lesteni takovejch blbinek jako jsou pro nej treba baterie.... 😀 Ja uplne cumela...mel to do pulnoci zmaknuty a dokonce vedel jakou chemii a na co pouzivam.....jeste ze jsem ho prokoukla a uz verim ze se z porodnice nevratim do humusu ale do klicky 😀

mikulka
15. únor 2008

Ahoj Grej, přejo hezký svátek a ať se ti brzy objeví někdo v bříšku 😉

majmuna
15. únor 2008

Mikul ty bobisku tak se podarilo.....tak tfuj tfuj a drzte se 🙂 😉

grej
autor
15. únor 2008

Děkuju za přání holky!!! Snad už to letos konečně vyjde...

Majmu - no ty máš taky zlatíčko, když ti takhle uklidí 😉

majmuna
15. únor 2008

No a nebo ma spis strach ze uz by malej mohl vykouknout o neco driv a chce se jeste vyspat 😀 Ten by me nejradsi asi tam dole zastupoval aby to tak rychle nepovolilo 😀

grej
autor
15. únor 2008

Chacha 😀 Myslím, že těch pár týdnů už ho nevytrhne. Až macek vyleze, tak mu nedá dejchnout 😀 😀

majmuna
15. únor 2008

Jeste ze chudak nema ani paru co ho ceka 😀 Sladka nevedomost 😀 Uz mi i naplanoval koho mi posle do porodnice na navstevu abych tam nebyla sama....byla jsi na seznamu 😉 😀

grej
autor
15. únor 2008

Neke - no super!! Hlavně mu dej na mě číslo, aby mě nezapomněl informovat!!!!!
No, dnes jsem tady s kámošem rozebírala to, jak můj manža chce hrozně ty dvojčata. Má doma mimi, tak si trochu dovede představit, co je to za hukot. Prý mu to nevysvětlím, protože si to prostě nedovede představit. Prý mi zbývá jen doufat, že se prostě chytne jen jedno 😀 😀

majmuna
15. únor 2008

Nic mu nevysvetluj....kdyz nebude stihat tak ho postrasis ze si najdes nejakyho mladyho hezkyho chuvaka a uvidis jak bude s jeho zarlivosti kmitat 😀

To M mi i vcera uz vysvetloval jak budu moct bejt tejden u nasich a tejden v Praze aby si nasi mimco uzili.....myslim ale ze uz predem planuje jak nas vykopnout aby byl klid...to mi da i na naftu chytrolin 😀

grej
autor
15. únor 2008

To jsi mě zas pobavila... Ty ho znáš - dovedeš si představit, jak ho postraším že si najdu mladšího??? No, raději nepřemýšlet 😉
To se mi líbí - si jako M. myslí, že když tě bude šoupat po příbuznejch, že bude mít klid? Naivka... 😀

majmuna
15. únor 2008

No nevim co si mysli ale posledni dobou spekuluje nad takovejma vecma ze me tim vzdycky pobavi....uz nasel i stacionar pro maly deti kam si drobka muzu odlozit kdyz bude potreba 😀 Jeste ze ma par znamejch s detma...kam ja bych na tyhle veci chodila 😀 Ai zacal resit svoji vytizenost 😀 s

mufy
15. únor 2008

Majmunko já si myslím,že každá máme doma toho svýho mazlíka.Jsou to prostě naši miláčci, jinak bychom s nima nebyly,že?Tý jo ty už budeš za chvíli fakt rodit.... 🙂

Grej dvojčátka jsou super,ale on se o ně pořád starat nebude. Mu by jen stačilo, když přijde domů z práce a pomazlí se s nima.Ale to nestačí, jinak ty s nima budeš celý den a to je pak dílo.
Když by přišly dvojčátka, tak budu ráda i za ně, když už na to mimčo čekám tak dlouho. 🙂

zanetik
15. únor 2008

Ahojky zlatíčka moje milovaný, po dlouhé době vás zdravím a už slibuju, že to bude častěji, jsem se teď z toho vyhrabala, člověk jde na 2 dny na školení a týden to dohání...ještě nemám všechno, ale to nejdůležitější jo...

Moc se mě po vás stýskalo, nevím co je u koho nového, když se občas chci přihlásit, tak zrovna koník nejde...

Hlavně bych dnes chtěla moc popřát Grej k svátečku ať se ti splní všechna tajná přání 😉

zanetik
15. únor 2008

Tak jo přeju všem pěkný víkend a příští týden se těším papá

sroubek
15. únor 2008

grej...........cvšechno nej nej 🙂 😵 aty ..víš co :o)

mufy
18. únor 2008

Dobré ráno děvčata, dneska tu asi budu sama,když je Grej na horách,že? Nebo za mnou přijde nějaká ta těhulka a nebo Zanetík? No snažilek tu už moc nezůstalo,že? Víc je tu už těhulek.