Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
14. bře 2008

Aha Mikul, takže do zadku. No to si piš, že to vydržím... My ženský přeci vydržíme všechno...
Jen nevím, na kolik to bude bolet pak, protože se chystáme jet koupit skříň. Tak jestli jet pro skříň před tím nebo až po injekci. Asi uvidíme podle toho jak vstanu, nebudu z toho dělat trágu...

Mám totiž pocit, že si snad Mufy přece po tý první injekci stěžovala, že jí to dost bolelo...

zanetik
14. bře 2008

Mikul doma je teď docela klídek, tak snad to vydrží, ty nervy mi stačily...

Grej to zvládneš i když pro tu skříň bych radši jela před ní 😉

mikulka
14. bře 2008

Grej, mně ta injekce taky bolela ještě pak asi dva dny, ale to nebolí tak, že by tě to nějak omezovalo, jen při sezení, nebo při ležení, ale ne nijak tragicky. Já hned po injkeci jela na Slapy, druhý den, a tam jsem dělala na zahrádce a nic mi nebylo, tak neboj. Radši si vše vyřiď teď, při stimulaci toho už moc nestihneš 😕

Zane, tak konečně se to uklidnilo, hurááá.

grej
autor
14. bře 2008

Tak to je pohoda. Bála jsem se, že to bude nějak hodně citlivý. Musíme toho co nejvíc stihnout o víkendu. BUde to te´D takový hektický. Zítra na injekci a pro skříň. Vyklidit dětský pokoj od bordelu, abychom tam mohli vymalovat a položit koberec a přemístit tam ložnici. Pak se bude stěhovat stará ložnice pryč, aby se tam udělala elektrika. V neděli přijde pokladač dlažby do haly.
Holt si manža uvědomil až dost pozdě, že až budu těhu, tak už to musí být hotový 😀

Zan - to je fajn. ťuk ťuk ťuk - ťukám aby to vydrželo!!!

zanetik
14. bře 2008

No nic radši se loučím, přeju všem krásný dlouhý víkend asi odpočinkový, protože má být hnusně, já dnes nevím co budem dělat, měly jsme jít na policejní ples,ale to se mi nechce a zítra odpoledne mám rodinnou oslavu. Tak papááá

sroubek
14. bře 2008

mikulko...vntřní mi dělali v 10tt a venkovní ve 13tt 😉
tak uvidíš 😉

mikulka
14. bře 2008

Aha, tak to asi bude ten vnitřní, a ten je taky na vrozené vady? Tohle má být nějaký ten velký, ale divný je, že dr. říkala, ať mě objednají na 13 tt a to budu teprve 11+4, takže probíhající 12., tak nevím, jestli mě špatně neobjednali?

grej
autor
14. bře 2008

Já se taky loučím holky. Není mi furt moc fajn, tak jen sjedu na nákup a večer se budem s manžílkem doma léčit. Zkusím Vám o víkendu napsat pocity z první injekce a co mi řekli.

papa Zan - užij si rodinnou oslavičku🙂

Mějte se holky fááájn.

mikulka
14. bře 2008

Teda, kdy ti dělali ten velký UZ?

papa, Grej a zítra hodně štěstí!

divabara
14. bře 2008

Ahoj Mikulko,
neni to nahodou tzv.NT biochemicky screening? Myslim si, ze od 12t se dela UZv normaln pres brisni stenu,tzn.zvnejsku.Predpokladam, ze ti nejdriv vemou krev a pak pujdes na ten velky UZV zvnejsku, kde se sleduje, jak rikal sroubek, nosanek a projasneni sije. Ten screening se dela mezi 11.-13t, nekde jsem cetla ze snad i ve 14t, takze i kdyz tva Dr.rikala, ze at te objednaji na 13 tyden, tak 12 tyden je taky OK - rekla bych ze dokonce idelani...Tak drzim pesti, at to dopadne na jednicku!!!
JInak jsme se zatim rozhodli, ze to budeme jeste zkouset prirozene...tak pak podam zpravy 😉

mikulka
14. bře 2008

Báro, ano jedná se o biochemický screening. Já budu 11+4, tak snad to je tak ok. Díky! A tobě přeji hodně štestíčka.

grej
autor
16. bře 2008

Holky, Majmu jede do porodnice!!!!! Takže na ní všechny myslete!!!!

mufy
17. bře 2008

Ahojky holky, tak vás tu vítám a sebe vítám v práci. Vůbec se mi nechtělo vstávat, i když ani přes tu dovolenou jsem tomu spánku moc nedala. Uteklo to strašně rychle. Bléééééééééé 😨 Já chci ještě. Bude to těžké dostat se zase zpátky do pracovního nasazení.

Na Majmunku myslím,ať se chlapeček konečně narodí.Už se těšíme na fotečky.

A co jinak?Co je nového?

Já jsem jaksi dřív dostala MS.Asi o 3 dny.Tak mi to překazilo plány s IUI na příští cyklus. Ale co se dá dělat.

grej
autor
17. bře 2008

Ahoj! Tak od Majmu zatím nemám žádné zprávy. Už od nedělního rána je jí prý ouvej a děsila jí představa, že by mohlo být ještě hůř.
Tak jsem si říkala, že když už heká i Majmu, tak to to teda fakt musí bejt síla!!!
Pak psala nějak kolem půl jedenácté, že jsou z porodnice zpátky, že to ještě na porod není... Tak je mi jí chudinky líto a doufám, že už to má za sebou a dají nám s M. brzy vědět...

Jinak my makali celý víkend, stihli jsme skoro udělat naší novou ložnici, koupili jsme si koberec a novou šatní skří'n a novou skřín do obýváku. Až budu mít chvilku, hodím vám do alba fotky. Taky nám skoro položili dlažbu v hale. Tak jsem moc ráda, že to takhle postupuje🙂

Akorát je mi pořád nic moc. Pobolívá mě v krku a večer mám vždycky zvýšenou teplotu. Ale rozhodla jsem se, že kašlu na možné těhotenství a rozjedu Coldrexovou kůru, abych to měla brzy za sebou.

Jo - v sobotu jsem byla na té injekci. Nebylo to tak hrozný, píchali mi to do špeku na břiše, ale žádnej zázrak to teda taky nebyl. Doufám, že ty další injekce tak bolet nebudou. Přesně za 14 dní (takže 29.3.) začnu stipmulovat a když všechno půjde jak má, tak by mi 9.4. mohli odebrat embrijka. Doufám, že to klapne, protože ten den má svátek manža 😉

Zrovna napsala Majmu. Že sedí na ambulaci a zatím čeká na monitor a co bude dál. Prý má furt bolesti☹ Chudinka...

grej
autor
17. bře 2008

A Zanet - všechno nejlepší k dnešním narozeninám!!! Vypadá to, že to opravdu Majmu stihne a porodí na tvoje narozky 😉

mufy
17. bře 2008

Grej ahojky, tak to je dobře,že tě ta injekce moc nebolela.Když to tak půjde dál,tak za chvíli budeš mamina. 🙂

Zanet má dneska narozeniny? Jestli ano,tak všechno nejlepšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😉

Majmunko ty chudinko naše,jsi statečná holka,za chvíli už bude snad po všem. 😵

Nevím,jak to dneska budu stíhat.

grej
autor
17. bře 2008

No, ona docela bolela Mufy, ale dalo se to vydržet. Snad ty ostatní tak nebolej...

Ach jo, musím na tu Majmu pořád myslet...

mufy
17. bře 2008

Grej ty ostatní injekce už nebolí.Však to sama poznáš. I když čím injekcí jsem si píchala,tím to bylo horší,ale asi prvních 7 nebolelo. 😉

Třeba už teď Majmunka rodí.Budeme na ni myslet společně a jak ti napíše,tak dej hnedka vědět.

zanetik
17. bře 2008

Ahojda děvčata, tak konečně jsem se dostala si přečíst jak je na tom Majmu, tak doufám že dneska porodí 😀 , ne hlavně ať už to má holka za sebou a netrpí...
Jinak díky za přání 😉
V pátek mě David pozval na véču, což se stalo asi tak podruhé co jsme spolu 😀 , v sobotu malá rodinná oslava a s kamarádama to bude tento víkend...

mikulka
17. bře 2008

Ahoj holky, na Manjmunku jsem hodně myslela o víkendu, tak teď hlavně, ať to jde rychle! Tfuj tfuj tfuj, majmunko!
Grej, tak 1. injekci máš za sebou, hurá. Nevíš, co ti píchali, jestli taky tu Diphereline, co jsem měla já a mufy?
Zatím jsi ok, necítíš nic, ale to je ještě brzo.
Zane, tak to vypadá u vás dobře, když byla i večeře 😉
Mně bylo v pá a v so výborně, zato včera bylo ble ble.
Mufy, vítej po dovče 🙂

grej
autor
17. bře 2008

Ahoj Mikul, Zan,
Mikul - píchali mi nějaký Zoledix, jestli to dobře čtu. Pak mi budou píchat Puregon 150 jednotek.
Zatím necítím nic a doktor říkal, že ani nic cítit nebudu, tak uvidíme...

zan - to je supr🙂 Jsem ráda, že se to u vás obrací k lepšímu!!!

mikulka
17. bře 2008

Grej, také myslím, že ti nic nebude, jak jsem vypozorovala, ty potíže přechodu jsou právě po Diphereline.

grej
autor
17. bře 2008

Jsem si to našla na netu. Je to Zoladex. Píšou tam že se tím léčí nádory prsu ( 😖 ) a taky endometrioza. Tak proto mi to možná píchli. Trochu mě to vystrašilo - prý se to nesmí píchat když je člověk těhu. ALe snad doktoři vědí co dělaj.
Taky by mě zajímalo, jestli tahle injekce ovlivňuje BT. Jsem už na tom měření ulítlá a chci měřít ještě do poslední MS, ale nevím, jestli to má smysl...

Dík Mikul - no snad mi fakt nic nebude.

grej
autor
17. bře 2008

HOlky - Majmu jde na to!!! Konečně!!!

TAK MAJMU! MOC NA TEBE MYSLÍME AŤ TO S PRCKEM ZVLÁDNETE!!! JSI SILNÁ ŽENA, URČITĚ TO BUDE UŽ NA TO ŠUP!!!

zanetik
17. bře 2008

No SUPEEEER Majmu krásný datum 17.3 😀 já se narodila v 8:30, tak šup šup ať je slůně venku. Držíme pěstičky ať je to rychlý a bezbolestný 😉

Grej prosím pošly mi sms až budeš vědět něco víc, já jdu za půl hoďky domů a nevím jestli budu mít čas dneska kouknout na net 😉

grej
autor
17. bře 2008

Jasan, pošlu🙂

zanetik
17. bře 2008

Dík jsi zlato, bych byla jak na trní do zítra 😉
Tak se pro dnešek loučím, venku je docela hezky chvilku, tak se projdu s pejskem a pak ji musím učesat, tak zítra papá

grej
autor
17. bře 2008

Papa Zan. Napíšu.
Já už to mám taky za pár a musím s babičkou do banky a pak mažu domů, protože přijde truhlář na skříně do haly (trochu konkurence 😉) a musím něco uvařít. Jen nevím co 😒

mufy
17. bře 2008

Holky dneska je teda šrumec,vůbec nestíhám. Tak Majmunka už šla na to? No to jsem teda zvědavá,jak to bude dlouho trvat,hlavně aby moc netrpěla chudinka.

Grej já měla takjy Diphereline a když si budeš píchat Puregon doplácela jsi za to něco?

Zan to je skvělé,že jste šli spolu na večeři,tak to už u vás vypadá líp?

grej
autor
17. bře 2008

Mufy - no budu si doplácet mám pocit něco kolem 3,500 tisíce. Na AH je to asi 3000,-, na prodlouženou kultivaci 3200,- a ICSI 8000,-...