Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
29. dub 2008

Neboj, neklepne tě, maximálně radostí budeš skákat do stropu.. 😀

Nene, šefová je tady, ale má toho moc a furt telefonuje, tak to kryju tělem. Je blbé, my máme openspace, takže tady skoro každý vidí, co děláš.. Takže musím opatrně.. Oni soce každý občas někde serfuje po netu, ale chatovat.. no nevím, nevím.. 😀

grej
autor
29. dub 2008

Fůůj - openspace! To je ble. To bych zakázala 😀

Holky mažu domů. Jsem úplně grogy. Zítra na mě myslete, budu vás hned informovat!!! Páááá

artep26
29. dub 2008

Tak Grej čus čus a tfuj tfuj ať tam jsou 🙂
Já se taky loučím, za chvíli jdeme s holka z práce oslavit čarodky pizzou, tak se nadlábneme.
Já stále nic, tak jsem zbantošila manžu ať zajede přeci jen pro TT, ať vím na čem jsem. Dnes jsem 14 dní po IUI a nic (až no včerejší špinění) a už bych to asi dýl nevydržela a on asi taky ne 😅
Michi zlaté zdivo sedět čelem ke dveřím 😵 🙂
Mějte se holky bááááááájo pa zítra.

mufy
29. dub 2008

Teda vy jste se ale rozepsaly.

Grej neboj,určitě tam piškotci jsou.Budeme na tebe moc myslet při testování.

Artep no a na tebe budeme myslet samozřejmě taky tak tfuj tfuj,ať je testování pozitivní.

Jinak holky se mějte,já jdu za chvíli taky.Papapa

grej
autor
29. dub 2008

Tak už jsem doma v pelechu. To počasí je hrozný 😒

Artep - takže držím palce a taky doufám, že nám dáš hned vědět jak jsi dopadla!!

michina
29. dub 2008

Moje první pracoviště s openspacem, zatím si nestěžuju, vždycky jsem seděla sama v kanclu a bylo mi tam smutno, tak ted je to rpavy opak 😀 Naštestí umím vypnout a většinou ani neslyším, když se mluví na mě, tak se mi pak řežou.
papa, taky už jedu, manža sna dbude dneska v pet doma, to by byl zázrak!!

mufy
30. dub 2008

Dobré ráno kočenky.

Grej tak jak je?Kdy teda budeš testovat? Vydržíš až do pátku?

grej
autor
30. dub 2008

Ahoj holky, zkusila jsem to dnes. I když se mi do toho vůbec nechtělo, protože samozřejmě klasika - po rozhodnutí, že budu testovat, jsem začala večer špinit. Ráno jsem do toho šla, když už jsem si to slíbila. No, stín se tam objevil, ale hrozně slabej a navíc po limitu.
Takže z toho ani nemám radost, páč si pamatuju na únor, kdy mi taky vyšel slabej stín a za 3 dny bylo po všem 😒

zanetik
30. dub 2008

Ahojky berušky, tak jsem se v pondělí ani nestihla rozločit a ani nestíhám dočítat jste teď nějaký ukecaný 😀
Včera jsme měly dovču nešla elektrika, tak jsem prala a prala a uklízela a gruntovala koupelnu, taky jsem se byla projet chvilku na kole než zalezlo sluníčko a pak jsme byly odvést auto do servisu a popřát tchýni k narozkám.
No dnes jsem zase v práci a přehrabuju se v kupě papírů, ale večer jsou čarodky tak si to užijem, přijede mi ta kámoška co jsme byly spolu ve Skotsku, tak bude sranda a zítra si zas trošku pospím, ještě se z toho nějak nemůžu vzpamatovat, ale řeknu vám být mladší, tak skočím na anglinu a na podzim letím zpátky!!!
No a v pátek jsem si chtěla vzít dovču, ale nemá být asi moc hezky, tak půjdu do práce, mám toho dost a málo dovolený...
Tak Grej kdy bude testík? v pátek?
Zdravím Artep jestli se ukáže nějak se míjíme...jinak u mě nic nového, jsem 31DC,ale plodné dny jsem zřejmě byla pryč...jedině by se mi narodil malý skot 😅
.

zanetik
30. dub 2008

Grej neztrácej naději, však víš jak dokud se nerozjede není nic ztraceno 😉

mufy
30. dub 2008

Grej ještě teda vyčkej do pátku a to by už mohlo být rozhodující.jakmile nepřijde MS,tak je pořád šance.A měla jsi tam stíneček,takže by to vyjít mohlo.Někdo ho tam nemá vůbec. 😉 Určo to vyjde.

Jinak já v pátek budu v práci.Nechci si zbytečně vybírat dovolenou,stejně co bych dělala doma. 😨

Zanetík a bylo něco ve Skotsku,že by se měl narodit malej skotík? 😕 Když ti to taky nepřišlo,tak by to mohlo být napínavé,jenže ty máš delší cykly,že?

grej
autor
30. dub 2008

Ahoj Zan, zatím nepanikařím, uvidíme zítra nebo v pátek 😉 Já ještě nevím, jestli půjdu do práce nebo ne. Manža má volno, tak bych možná zůstala doma a do práce bych šla až příští pátek, to bude manža v práci.
Tak malej Skotík, jo? Ty jedna! ŽE by pletky se skotským zajíčkem? 😉

Dnes nám přijdou dodělat skříně do haly, tak mám zítra o práci postaráno. BUdu je čistit a stěhovat tam boty a bundy a tak.

Artep slibovala, že bude dnes testovat, tak jsem na ní zvědavá 😉

mikulka
30. dub 2008

Ahoj holky,

Grej, tak zatím tedy moc nevíme viď? Záleží, jestli se to rozjede špinění v MS, nebo ne...
Na Artep jsem zvědavá!

zanetik
30. dub 2008

Nee ve Skotsku nic nebylo, Davida jsem nikdy nepodvedla, i když jsem mohla ale ne se skotským zajíčkem ale slovenským a nikdo by se to nedověděl,ale nevím co by to moje svědomí, tak jsem to neriskla 😅

Tak Artep bude testovat dneska jéé to jsem teda zvědavá, moc přeju aby tam byly už taky taky dlouho čeká, držím pěstičky....

No právě, já na pátek taky nic nemám, tak naco bych s ní plítvala abych doma uklízela? to zvládnu i v sobotu a od neděle má být krásně, tak už se těším na grilovačku, na kytičky na zahrádce a tak

grej
autor
30. dub 2008

Ahoj Mikul - jojo, zatím to může dopadnou tak i tak...

michina
30. dub 2008

AHoj, taky si myslím, že dokud mrcha nejede, není nic ztraceno.
Jo a taky budu v praci, tak muzem vesele chatovat, sefka tu nebude.. 😀

mufy
30. dub 2008

Kdepak máme tu Artep? My jsme holky zvědavé.

Mě tak dneska bolí břicho,jako by měla přijít MS.. 😢 Ale hodně,skoro bolestí nemůžu sedět.
Posledně mi nic nebylo.To dělá ta změna injekce 😔

Grej na pátek teda budu úplně napnutá.

Příští pátek si vezmu asi volno,to bude manžílek zřejmě doma.Tak budeme lenošit.

grej
autor
30. dub 2008

zan - tak to tě šlechtí 😉 Svědomí je sviňa, to máš pravdu.

Má být od neděle krásně? No tak snad jo, tady je furt hnusně 😒 Navíc nám přestali topit v práci, tak tu zas po dlouhé době klepu kosu.

Ahoj Michi!

michina
30. dub 2008

AHoj..

Holky, já měla dneska tak krádný sen.. zdálo se mi, že jsem těhu, měla jsem takové malé bříško, ještě jsem ho v práci tajila, ale už jsem si uvědomovala omezení, že nesmím nic nosit, jíst hermelín a tak... Už z toho asi cvoknu.. 😀

grej
autor
30. dub 2008

Tak to máš krásný sny🙂 Mě se zdaj hrozný kraviny 😠
TeĎ jsem četla diskuzi, co by se v těhu nemělo jíst a psaly tam, že hermelín se může, pokud ho nebudeš jíst pořád. Že v tom tolik toho áčka není. Spíš že by se němela dušená mrkev, že se nějak blbě z těla odbourává betakaroten či co.

michina
30. dub 2008

Já myslím, že to nebylo kvůli éčkům, ale kvůli tomu, že je plesnivý, tak jako niva a tavrůžky, že to prostě kvasí, tak nevím.. A kde jsi to četla? Hoď sem odkázek..

Mě se hned potom zdálo, že jsem nepřišla do práce a měla jsem pocit, že mě vyhodili. Tak jsem se vrátila do té předchozí a úplně jsem se tam cítila jako outsider, pěkně si mě dobírali, tak jsem volala zpátky do své nynější práce a tam se divili, kde jsem a jestli příjdu. Tak se mi ulevilo, že furt pracuju, tam kde chci. No masakr.
Minule se mi zdálo, že jsem něco provedla a musela jsem jít do vězení, ty pocity byly hrozný... 😝

michina
30. dub 2008

Grej a jak se cítíš, bolí tě něco, máš ještě to špinění nebo tak?
Já když jsem měla to mimoděložní, tak mě nic nebolelo, ani jsem nešpinila, prostě vůbec nic, akorát MS nepřišla. Tak si pak vyber.. 😠

grej
autor
30. dub 2008

tady je ten odkaz:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Mě se tuhle zdálo, že jsem byla znovu na IVF a dělali mi to profesoři z vysoký v budově školy, kam jsem chodila na střední. Fakt úchylnost. Míchali lektvary (modrý) a měli pláště a brýle a tvářili se hrozně vědecky 😉
Pak se mi taky jednou zdálo, že se o mě hrozně starala naše psice. Jako by byla moje matka.
A někdy před dvěma dny se mi zdálo, že z čehokoli na co jsem se podívala, tak něco lezlo. Chlap zvracel hady (?? 😉), dítěti lezlo z pusy zdrclý mlíko, prostě divný...

Břicho pořád bolí, ale dnes je to mnohem lepší než včera. Ráno jen trochu, teď asi před půl hoĎkou chvíli křeče, ale zas už nic. Jestli špinim nevim, jdu se podívat. Stejně musím čůrat.

artep26
30. dub 2008

Ahoj holky,
Grej neztrácej hlavu, jak jsi dlouho po transferu?? Třeba je ještě čas ...
Já ráno testovala, a pešek jako blázen.
Špatný test, ani / ani // čárky. Takže smolík a nevím zase nic. Jsem 16. den po IUI, opět ráno malé špinění a teď zase nic. Jsem z toho srna, jak říká moje kolegyňka 😀 😀

grej
autor
30. dub 2008

Artep - no tak to je k vzteku. Ale třeba je to znamení a zítra to vyjde 😉
Dnes jsem 12. den po transferu a 15. den po OPU / OVU/.
Jdu na ten záchod, už mě zas bolí břicho 😠

artep26
30. dub 2008

Grej teda to ti povim ty tvoje sny 😖
Michi taky dobrý, mně se zdálo (jak jsem věděla že budu testovat), že jsem netestovala, protože jsem to do rána dostala. Tak se mi ani nechtělo vstávat, protože jsem se bála co se bude dít 😵 😉

artep26
30. dub 2008

Grej tak to je ještě možná brzy, ne?? Zkus počkat pár dní a uvidíš. To mi neříkej, že to neklaplo 😉
Jás se rozhodla jasně, v pátek TT znovu, pokud nebudou // ani MS tak volám do Sanusu, jestli se na mě může někdo juknout a popř. MS vyvolat abych mohla na další IUI. 😕

grej
autor
30. dub 2008

Tak to vypadá, že už nešpiním. Ale uvidíme co bude zas večer...
Artep - tak to jsem měla podobný. Mě se zas zdálo, že jsem se pořád pokoušela testovat, ale nešlo to. Nejdřív jsem rozbila skleničku s močí, pak nějak nebyl test či co, pak už jsem zas neměla co vyčůrat, pak jsem šla k nějaký doktorce, ale byla jsem tam asi 3 hodiny a pořád na mě nebyla řada. A přitom čekání jsem se starala o nějaký cizí mimi, který tam matka pohodila a nechtěla ho 😒 Fakt psycho 😀

artep26
30. dub 2008

Asi už blbneme 😲 😀

grej
autor
30. dub 2008

To teda blbneme 😀
Jasan, počkám. Sama pro sebe si to zkusím zítra a když to bude viditelnější, tak to ukážu manžovi. A když ne, tak ještě počkám.

Určitě si do Sanusu zavolej. Ale já myslím, že to v pátek klapne 😉