Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
10. říj 2008

Já musím ještě teed v 11 na meeting, fuj, misto sefove, s sefem divize, bude cely v anglictine, tak doufam, ze tam nebudu muset nic prezentovat. To mi taky drzte palce!!

grej
autor
10. říj 2008

Ty jo Michi - tak to jsi dobrá! Tam bych nešla. Bych umřela strach! 😀

Zan - to je dobře, že už se to lepší... Já se teda taky těším,až se Utrouše zbavím. Už mě to neba...

divabara
10. říj 2008

Ahoj holky,

Zan, ja spinila do 14.tydne a pak jako kdyz utne...

tak holky,vcera vecer opet krize...malej plakal a bylo videt, ze ho boli brisko..., dala jsem mu ty kapky a nakojila ho...no a pak v 21h zabral a spal az do pul druhe, nakojil se a spal az do rana...Ty brdo, to jsem se vyspala 😉 Kazdy den ja fakt jiny...

Grej, ja trpela predevsim v tehu taky na zacpu, pak to bylo lepsi, ale byla jsem furt nafoukla...tak mozna i proto ted ma malej prdiky...ja je v podstate mela taky...U me nic nezabiralo, proste az si telo trochu zvyko, bylo to lepsi, a pak se to zase opakovalo...

zanetik
10. říj 2008

Tak jedu na obídek, pak si vedle do města pro novej monitor, aby mě nebolely očička, pak 2x na kafíčko a večer vám písnu výsledky pěkný zbytek dne a krásný víkend páááá

mufy
10. říj 2008

Zan to nevadí s tím receptem, já jsem si něco našla na netu.

Holky stejně se máte,že už chodíte na kontrolu. Já chciííííííí takyýýýýýý. 😀

Středa a čtvrtek utečou tak rychle,že ani nebudete vědět jak.Tak ať vám ty kontroly dopadnou dobře.

Já tu v pondělí nebudu,jdu na tu průchodnost,tak mi držte pěstičky,ať jsem v pořádku.Pak jedu do Přerova dát opravit foťák a domů odpočívat.Tak se ozvu v úterý. Myslíte, že po tom rentgenu vejcovodů půjdu hned na IUI?Dělá se to?

grej
autor
10. říj 2008

Já už taky baštím 😉
Zan - taky si užij a dej vědět!!

Baruš - je to hnus, ta zácpa. Snad se to zlepší. Doufám teda, že to po mě mimi nezdědí... Mohlo by mít zažívání po manžovi. Ten se nají a za hodinu jde na záchod 😉

michina
10. říj 2008

Já hlasím, že jsem byla na obede a hned po nem uz to slo! 😒 Zase jidli vytlacilo to ranni 😀 😀
Meeting usel, nastetsi mel sef divize jen monolog, byl to prvni meeting na nove tema, tak jen rikal, co po managerech bude chtít (ja byla jen na naslechu 😎 ). Kolega zhodnotil, že tomu na vojne rikali FPČ (Festival Projeb... Času 😀 😀 ) Za necelou pulhodku vyrážím, babky, teda tady je hnuuuuuuuuuussssssssněěěěěěěěěě! 😝

mufy
10. říj 2008

Tak já se taky nabaštila a jsem plná.

Jinak já mám zácpu jen někdy,ale pak to stojí za to.Normálně chodívám každý den,ale někdy je to hustý.... 😨

Holky ještě chvíli a za chvíli jdeme domů.....

Leni ty nám nezapomeň napsat ty výsledky.

grej
autor
10. říj 2008

Tak to já se nabaštila taky, vůbec mi to výjimečně nechutnalo... ALe těším se na večer, to jdeme na rodinnou večeři na oslavu máminých narozeniny. Jdem do číny, tak to si zas dám do trumpety 😵

Sakra, začaly mě děsně bolet záda. Za krkem. doufám, že na tom nebudu jako Zan☹

michi - FPČ je pěkný 😀 Vidíš jak to uteklo 😉 Za chvilku už jdeš🙂

artep26
10. říj 2008

Holky ahojda,
držím palečky ať vám to dobře dopadne. A Grej neboj, opravdu to uteče.
Ve středu jdu na KET tak si na tebe určo vzopomenu. Jen jsi o něco dál než já, mně ty bojovníčky teprve do bříška dají a tobě už se tam jeden má čile k světu. 🙂

grej
autor
10. říj 2008

Jů - takže jdeš na KET? No super!!! Tak to asi sliznice vyrostla, co? 😉

artep26
10. říj 2008

Ahojda Grej 😀
vyrostla na 7,7 mm a to prý doktorovi ke štěstí stačí. Doktorka mi říkala sice o 8 mm ale snad je to OK.
Budu pořád lohnit do KETu kontryhel abych jí ještě trošku pomohla a uvidíme. teď jen aby se zygotky měly hezky k světu a neumřely mi v mističce ☹
Grej tobě už to taky uteče, neboj 🙂 Teď bude víkend, ten se vždycky překulí a pak už jen chviličku a uvidíš bobíška 😵 😵 😵

grej
autor
10. říj 2008

Neboj, neumřou 😉 A kdyby, tak ti rozmrazej další a bude 😉
Teda mě začalo bolet za tím krkem, to je děs... Zan psala, že jí na to ani nic nepomohlo, co?

artep26
10. říj 2008

Myslím že psala že ne.
je dobrý se asi zeptat doktora, ten ti poradí jak na to. A jestli jsou dobré třeba masáže nebo tak něco.
Já s tím problémy neměla, ale myslím že tentokrát mě spíš budou bolet záda. Bolí mě jak při MS tak při OVU a to jsem nikdy nemívala.
Jo a ještě k tomu dnešku u doktora ... mě překvapil, protože mám ovulaci bez jakýchkoliv podpůrných léků a to je co říct. Já sama neovulovala asi 3 roky 😀 😀 😀 no asi jsem ještě nadopovaná ze stimulky a vaječníky ještě šílí 😵

lenickan
10. říj 2008

ahoj holky tak mám výsledky...
resp mu řekli že je vše dobré.. ale papíry v ruce nemám....
nevím kolik jich má v ml ale má zaškrtané skupiny A a B.
výsledek podle WHO - teratospermie...
Holky co znamená teratospermie???

artep26
10. říj 2008

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Leni tohle jsem našla tak snad ti to pomůže
😉

grej
autor
10. říj 2008

Tak já zatím našla, že teratospermie jsou patologický změněné spermie. Dej si to do vyhledavače, určitě něco najdeš...
Pokud mu řekli, že je vše dobré, tak je to dobré... 🙂

Artep - to máš určitě po stimualci. Já taky ještě když jsem byla na kontrole a hledal gestační váček, tak jsem tam měla ještě několik folikulů 😉

artep26
10. říj 2008

Taky si myslím ale je to příjemná změna, protože normálka ze sebe nevypudím ani pidi folikulík 😀 😀 😀
Leni našla jsem to co grej, v tom linku co jsem ti sem hodila je přímo diskuze na MK na tohle téma.
Jsou to změněné spermie, ale poku má alespoň nějaké % zdravých spermií, tak se pomocí IVF otěhotnět dá.
Přečti si tu diskuzi jak se dá to procento změněných spermií snížit a co doktoři doporučují na zlepšení užívat 😉

lenickan
10. říj 2008

no ale my na IVF teda rozhodně ještě nechcem🙂
Budeme stimulovat a snažit se normálně

Má 20% v kategorii A
a 30% v kategorii B ale fakt nevím nemám ty papíry u sebe, říkal mi to jen do telefonu...

lenickan
10. říj 2008

Moc děkuji holky, řekli mu že je to v pořádku tak snad to bude OK, v pondělí to vezmu k té mé doktorce a uvidíme co řekně...

artep26
10. říj 2008

Leni jasný, jen jsem si v rychlosti přečetla i jinde na netu názory doktorů.
Vím že IVF zatím nechcete a zkoušíte to stimulkou a případně IUI.
jen jsem tě chtěla trošku uklidnit, že se to dá řešit a miminko není vyloučené 😉 😉
Těm hodnotám nerozumím, ale až budete mít papíry v ruce, tak vám to určitě vysvětli doktor nebo laborant 😉

lenickan
10. říj 2008

artep jojo děkuji moc... já z toho nejsem špatná když má hodnoty v kategorii A a B tak to je super, mám kámošku a ty měli C a museli pak na umělý...:( a taky se to povedlo jdu číst ty odkazy

artep26
10. říj 2008

Tak držím palec ať vám řeknou hoooooooodně příznivé zprávičky.
Jdu tu tročku poklidit a roznosit prádlo co jsem včera vyžehlila.
Přeji vám hezký víkend kdybych se tu už neukázala 😀 😀 😀

lenickan
10. říj 2008

máme počet 42mil/ml

lenickan
10. říj 2008

moc děkuji grej, myslím že to máme všechno OK🙂 otázka je jestli to bude natolik OK aby nám dr. povolila to co zamýšlím🙂 ale snad jo...

grej
autor
10. říj 2008

Tak psala Michi - mají prý strašně moc folíků, ani neví přesný počet 😉 Dnes večer Pregnyl a večer OPU🙂
Takže dobré zprávy 🙂

Holky loučím se. Jedu na poštu, nakoupit a pak večer s našima na večeři. Páá a krásný víkend!!

lenickan
10. říj 2008

taky jdeme na večeři🙂 krásný víkend papapa

michina
10. říj 2008

Už jsem tady..

Takže, doktor Holub je velmi malomluvny a ackoliv jsem na to byla pripravena, celý UZ nerekl ani slovo. Ale jako zkusena jsem pocitala kliky, jak meril foliky a bylo jich aspon 7. Pak když mi psal do karty, tak rozhovor probihal asi takto:
"Jak to vypada, pane doktore?"
"Dobre"
(Já z nej prece musim neco vydolovat, to neni mozne!!)
"A kolik je tam folikulu, pane doktore?"
"Moc."
Tímto skončil náš rozhovor, řekl mi, že v neděli bude punkce, dnes vecer Pregnyl a nashle. Jesteže sestřičky jsou super. Embryoložka mi všechno popsala, dala mi ceník (k nahlídnutí, nesmí to davat pacientkam), řekla, že je tam asi 8 folikulu, ale ze to je orientacni, velikost od 16 - 18mm.
Takže ted jedu do hranic s manžou ke tchyni, ta mi pichne do svalu Pregnyl (do zadku 😝 ), pak už se nesmím moc hybat, je to na dozrani. Do 10h máme být v sobotu v Olmíku, mame rezervovane ubytko, v 7,30h v nedeli ráno nástup na punkci v anestezii. Pak nam reknou jak to vypada a v utery by byl transfer, popříade dle vysdledku, jak se budou embrya vyvijet. Takze to vypada, Artep, že budem čekat na dvě čárky spolu!!

Holky, já mám takovou radost!! manža chodil v práci jako lev v kleci od 14,00h a čekal, až zavolam. Vzdycky se chudak boji, jak bude znit moje prvni slovo v telefonu, protoze podle toho pozná, jak na tom jsme. Ted uz fici z prace a vyrazime za tchyni. Pregnyl se musí píchnout přesne v 19,45h.

michina
10. říj 2008

Krásný víkend!! Snad bude velmi úspěšný 😵 dám vám potom určitě zase hned vědět! Ahojky 😎