Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

divabara
15. říj 2008

Mikul, ja prave ty kapky davam pred nocnim kojenim, nekdy zaberou, nekdy ne...Taky zkousime vse mozne,je mi maleho lito, kdyz se krouti a tema svyma ruckama a nozkama pekne mlati...Nekdy pomuze az dalsi kojeni...Pry to ti kluci tam maji nekjaky jiny...

Grej, tak ve 14h drzime vsechno, co mame !!! Jsem napjata, a verim, ze jsi nervozni...ja bych byla taky...

grej
autor
15. říj 2008

Baruš - nervozní jak prase, jinak se to nedá říct 😀

Jsem zvědavá na Michi a Artep, maj dnes obě transfer...

A co Mufy, taky nás napíná, co?

grej
autor
15. říj 2008

Tak jedu holky,
jestli po cestě tam neumřu 😉

Zkusím vám pak dát vědět co nejdřív budu moct 😉 Kdyžtak napíšu Zanetikovi zprávu, aby to sem hodila. Pááá a myslete na nás!!

mikulka
15. říj 2008

Báro, a ty teda v noci malého nebudíš?

Grej, dej vědět.

zanetik
15. říj 2008

Ahojky tak poslušně hlásím a s radostí oznamuju, že Grej má jedno mimčo 7+1tt, měří 10,56mm a srdíčko buší, takže první výborná zprávička, tak doufám, že další budou pokračovat papá

m.c.
15. říj 2008

Takže teď už oficiálně můžu Grej gratulovat 🙂 🙂 🙂 !!!!!! Supr zpráva!!!!!!

klarysek1
15. říj 2008

GREJ, strašně moc gratuluju a přeju ti at je tvé těhu to nejpohodovější...zasloužíš si to...
Je to fakt SUPER zpráva...už se těším, až si to změníš v pase🙂

elly
15. říj 2008

Jeee Grej..taky se pridava k oficialnimu gratulantovi 😵 ..holka nase..tak konecne vid? 😉 Moc ti to s Mikem prejeme....a posilame pusinu a pohlad za nas brisko. Velke gratulace jake manzovi! 😵 🙂

grej
autor
16. říj 2008

Ahooooojjj🙂 🙂 🙂 🙂

Tak jsem tu🙂

Tak mám foto v albu🙂 Pan doktor se rozplýval, že na tý první fotce to vypadá, jako by už mimi mělo hlavu a končetiny 😉 Ale myslím, že je to ještě brzy...

Bylo to super, doktor mě vzal na velký UTZ, který se promítá na zdi, tak bylo všechno mnohem líp vidět. Na další kontrolu jdu za 3 týdny (6.11.), to mi vezmou krev a moč a z toho už prý udělají nějaký první vyšetření genetických vad. A pak jdeme 27.11. na screening. To půjdu s manžou, aby se pokochal miminkem 😉

Ukazovala jsem fotky mamce a zaleskla se jí slza 🙂 Je to škoda, že oni takovýhle možnosti neměli🙂

mufy
16. říj 2008

Ahojky holky, včera jsem se sem vůbec nedostala,protože jsem šla ráno na UTZ a jelikož tam byl jeden velký folík, tak jsem šla hnedka na inseminaci. Takže už mám taky mršky v sobě.Tak teď jen čekat. Mohlo by se to povést.No aspoň nebudu sama, kdo bude čekat na výsledek.
Co Artep a Michi?

Grej tobě gratuluji k takovému velkému mimču. Je to už krásně vidět.Musela to být nádhera a musím říct,že mě by slza taky ukápla.Je to moc velký štěstí.

Michi my měli strašně špatný spermiogram, malý počet, špatná morfologie atd., proto musíme mít dárce.

grej
autor
16. říj 2008

Musím teď odjet holky, až se vártím hned napíšu!!

zihu
16. říj 2008

greeej, super!!! ... moooc gratuluju
drzim palce michi a artep....
a mufy...
a vsem.......
aaaachjo, krasne se to tady obraci k lepsimu, hned mam lepsi den 😀

zanetik
16. říj 2008

Dobré ranko, tak Mufy držíme pěstičky ať se pěkně zavrtaj kam maj 😉

Grej máš krásnou fotečku, je to tam už krásně vidět a ne že ne...na té první krvi zjišťujou hlavně žloutenku, HIV, myslím zarděnky, krevní skupinu a takový věci...a moč beru i dnes, vlastně prej už pokaždé to zjišťujou cukrovku...

Tak já jdu dneska v 11:30, tak doufám že budu mít UZ a fotečku...myslíte, že by mohl už vidět pohlaví?

mufy
16. říj 2008

Zan já myslím,že je to ještě brzy,ale zkus se zeptat, jestli to jde. 🙂

zihu
16. říj 2008

zane, myslim, ze je brzy.. nenechas se prekvapit? 🙂

grej
autor
16. říj 2008

Tak jsem tu. Kolega nám včera naboural firemní auto, tak jsme museli jet pro náhradní a vyřídit opravu. Je to kousek za Prahou a po ránu je to tady krizovka, takže jsme přijeli až teď.

Díky holky, vidět to bylo supr🙂

Mufy - tak už teď to musí vyjít! Vyjde to i Michi i Artep a bude to🙂

Zan - držím pěsti!! Myslím, že na pohlaví je ještě brzy. To snad jde až nejdřív v 18tt...

zanetik
16. říj 2008

Zihu fakt ne, jsem hrozně nedočkavá,ale tak půjdu zase za měsíc si myslím, tak to už by mohlo...tak já jedu k mamce na polévku a k dr. tak zatím papá přihlásím se až k večeru, jedu pak do práce, dát lístek, na nákup, ke kámošce kouknout na věci co mi chce půjčit,takže tady budu tam kolem 18h tak zatím papá

divabara
16. říj 2008

Ahoj holky!

Grej, krasna zprava...moc ti to preju a hlavne ti preju, at si v pohode a uzivas si krasne tehu !!!!!

Mikulko, v noci se maly budi sam, takze ho budit nemusim...Ted se v noci budi tak po trech az ctyrech hodinach...Pres den kojim tak po 3 az 2 hodinach...kdyz kojim po dvou, tak nekdy je zle...Kdyz se v prubehu kojeni vykaka, tak je to v pohode,ale jak to nejde, zacne se kroutit...

mufy
16. říj 2008

Grej už sis dala do nastavení i týdny.Toto utíká.Ani bych neřekla, že jsi už 8 tt. 😉
Tak si to těhu užívej a prskej na nás co nejvíc bacilů,ať se nakazíme. 😀

grej
autor
16. říj 2008

Letí to, co, Mufy? Než ti něco vůbec potvrdí, tak už ti uběhnou dva měsíce. No aspoň tak... Teď zas budu mít perný tři neděle do další kontroly. Stejně jako ty těch 14 dní, co?

Michi mi včera psala, že já zavedly dvě osmibuněčný embrya. Musela chudák ležet do pěti v posteli, pak teprv mohla vstát a manža prý pro ní jede až dnes, takže tam strávila noc...

Ráda bych prskala Mufy, ale spíš si myslím, že to působí opačně. Tak já raději prskat nebudu, jo?

mufy
16. říj 2008

No ani mi nemluv, to zas bude 14 dní krizovka, jestli se to podařilo.Ale já už to poznám po týdnu, podle příznaků na mrchu.Tož uvidíme.

Tak Michi už má v sobě taky embryjka? No super.Aspoň nás bude víc na čekání.

zihu
16. říj 2008

michi zavedli dve osmicky? to je super, osmicky uz vypadaji hodne nadejne... je videt, ze se hezky vyvijely... tfuj tfuj!

dripik
16. říj 2008

Grej, gratuluji k těhotenství...sleduju tvůj příběh už dlouho a jsem ráda, že se to konečně povedlo,tak hlavně ať je vše tak jak má...opatruj se...

zanetik
16. říj 2008

Ahojda, Grej kdy máš skutečně termín? Já se nemůžu schodnout s koníkem, buď mám dobře týdny nebo datum porodu...jsem 14+4 datum porodu na apríla...
Tak snad to Michi klapne, taky by se mohla ozvat Artep a Mufy držíme všechno dco máme...
Zihu a vy jste na tom jak, nějak si to nemůžu vybavit ☹

mikulka
16. říj 2008

Grej, obrovsky GRATULUJU k srdíčku, hurááááááááááááá. A máš krásný termín porodu. 😉

zanetik
16. říj 2008

Tak jsem přihodila novou fotečku do alba z UZ, mělo by být všechno v pořádku, zkoušely jsme hledat pohlaví, ale jde to prý ještě těžko, ale tak na 10% by dole mohla být holčička a nahoře kluk 😉 , ale hodně s rezervou... na kontrolu za 3týdny, tak zas Grej půjdeme den po sobě že? 😅 , tak přeju dobrou noc...

mufy
17. říj 2008

Dobré ráno holky,

Grej opravdu máš krásné datum,taky jsem si přála mít termín v létě.V zimě je to takové jiné.

U mě asi fakt včera proběhla ovulace, bříško celkem bolelo a dneska mám jakoby křeče a hrozný hlad.No a boky prs mě bolí tak,že se tam nemůžu ani dotknout. Au.
Včera byl miláček suprový, vzal mě na smažák na véču a pak jsme se ruku v ruce dívali na ordinaci. 😵 Akorát byl ohleduplný, já chtěla sexík,ale on že ne,že jsem byla přeci na tom IUI.Tak musím pár dní počkat. 😀

artep26
17. říj 2008

Ahoj berušky
Píšu jen v rychlosti, nešel nám v pondělí večer a v úterý net.
jsem po KETu mám jen 1 mimíska, ze 3 zamražených zbyl jen 1. Tak nechtěli rozmražovat další várku. s tím jsme souhlasili. Takže ležím, všichni mě hlídají tak se na net nedostanu 😀 😀 😀
Vajíčko se prý krásně dělilo ale pomaleji, to prý ale po kryo dělají.
Tak vás všechny moc zdravím, ani nemám čas číst novinky.
Pa pa pa a opatrujte se 🙂 🙂 🙂

grej
autor
17. říj 2008

Ahoj holky🙂
Zan - jsem ráda, že je všechno v pořádku🙂
No, já mám podle doktora termín 2.6., podle internetu (co jsem našla někde na stránkách) tak 30.5. Takže se koník vlezl mezi 😉 Akorát jsme asi mladší než se uvádí, protože jsme měli OPU 12DC, obyčejně se počítá s tím, že OVU byla 14DC...

Včera jsme měli třídní sraz po deseti letech se střední. Bylo nás tam docela dost a koukala sjem, jak jsme všichni zůstali stejní 🙂 Až na některý kluky, teda, ti většinou co jim přibylo na kilech, to jim ubylo na vlasech😀
Jak jsme se překřikovali, tak mě z toho slušně bolí v krku 😉

Mufy - pamatuju si, že třeab Len říkali, že by to měli po IUI ještě doma pojistit. Nám to říkali taky. takže jste si ten sexík klidně mohli užít 😉

Artep - tak sláva, aspoň jeden embrouš🙂 No ještě jich máte zmraženo dost, kdyby náhodou... Ale ono to vyjde!!

mufy
17. říj 2008

Grej no u nás prý v CAR říkali,že se sexíkem raději počkat,ať tam zase neruší ty nové mršky staré mršky.No my si to raději užijeme někdy jindy.

Ještě že je dneska pátek, jsem nějaká vyřízená.Už se těším,až si doma poklidím a natáhnu se.
Zítra u nás bude před barákem zabíjačka, budou jitrničky a jelítka, tak se už těším.Mňam.

Artep to je bezva zúrávička.Tak teď nás bude víc,co budeme čekat na výsledek, i když u mě to bude až za 14 dní, když to budu počítat 1.den po ovulce.