Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
20. lis 2008

Ahojky holky, hlásí se vaše ztracená dcera... 😀 😀 😀

Já včera neměla vůbec čas napsat, protože jsem z nemocnice přišla pozdě a pak jsem tu měla práci a pak jsem zase jela ke druhé doktorce.No včera to bylo takové uspěchané.
Jinak dopadla jsem dobře, cysty jsou pryč. 😵 Hurá.... Jinak mi doktorka doporučila,abych počkala tak 2 cykly, abych věděla, jestli se mi srovná cyklus a pak mám po novém roce přijít a začnu hned stimulovat.Takže opravdu budu mít 2 měsíce pokoj od doktorů.Sice je to na palici, zase tak dlouho čekat,ale co se dá dělat.

Grej tak já už včera udělala bavorské vdolečky ( koblihy ), a musím říct,že se mi povedly, dneska je ještě dozdobím a snad si na nich zítra kluci pochutnají.

Artep jak jsi na tom? Kolikátý jsi vůbec den po KET????Cítíš něco?

Grej tak byl zase sexík? Ty si tedy užíváš. 😉

Snad to tu dneska bude klidnější a budu mít čas na psaní.

artep26
20. lis 2008

Mufy ahojda,
tak to jsou dobré zprávičky, kočko 😉
Je dobře že si trošku odfrkneš, načerpáš novou chuť a síly do boje.
Já pokud to nevyjde tak začnu stimulovat taky až po Vánocích, nemám sepsanou žádost na další IVF, takže to už letos nestihneme.
No jestli něco cítím?? Já nevím, bolí mě břicho, popichuje ale nic zvláštního, asi jako před MS nebo tak něco. Dneska jsem 6. den p KETu, den KETu nepočítám a 22 DC. No v pondělí chci testnout doma a ve čtvrtek za týden jdu na krev.
Jestli to fakt nedopadne, tak budu muset do práce, snad mě nestihnou vyhodit, protože už tam za mě mají náhradu. ☹ ☹ Kdybych dostala padáka, tak by se další IVF zase posunulo, možná až o rok ☹ ☹ ☹

artep26
20. lis 2008

Mufy nevíš co Smil?? Jak jsou na tom ti její bobánci a ona?? Jsou ještě vcelku??
A nevíš jestli teda nakonec budou mít 1 klučíka nebo opravdu 3 holčičky??

mufy
20. lis 2008

Artep se Smil nevím co, někdy nám do IVF napíše,ale myslím,že zatím jsou ještě v celku a myslím taky,že psala, že budou mít 1 kluka a 2 holky.Chtěla jsem se za ní zastavit včera v nemocnici,ale bohužel jsem tam byla dlouho a už jsem nestíhala.Tak nevím.

Tak snad ti to vyjde a na IVF už nebudeš muset jít.Pak hned napiš,jak testneš.Moc ti držím pěstičky.

Já načerpám trošku síly a pak se vrhnu do dalšího boje.Podle kartářky by ta stimulace už mohla být konečná.Tak snad se trefí. 😉

grej
autor
20. lis 2008

Ahoj holky,
Artep - tak to je fajn, že vás to neodfouklo. Snad to vydrží ☹ To bys vážně chtěla asi moc, aby přijeli 3x po sobě 😀

Mufy - výborné zprávy!!! Vidíš - cysty jsou pryč, teď si tělo dáchne od hormonů a pak to půjde jak po másle 😉

Ty jo venku je tááák hnusně!!! Začalo tu lejt. Navíc je nějaký divný tlak, od rána je mi pěkně blbě. Asi to bude tím počasím. Vítr, 8 stupňů a za dva dny má být zase mínus...

zanetik
20. lis 2008

Ahojda...tak ještě Grej k těm otázkám, rozhodně na hambu, kdyby nezlobily, tak tam nemusej a dnešní matky si myslej, že svý rozmazelný dětičky jim ve školce vychovaj...viz. moje švagrová...a čerty jo, ale jen tak aby z toho neměly šok, tak pomalu na ně, zjistit jak který reaguje ne na ně vylítnout a dítě skoro modrá...
Mufy tak super jsme ti to říkaly, doufám že i naše cysty na hlavičce tam za týden nebudou...a tobě to těď přes vánoce uteče, uklízení, pečení atd. bude to shon to by ani nebylo dobrý a pak v klidu začnete...i v práci bývá pohoda a tak celkově...
No tak příší čtvrtek bude fakt zajímavej...
A kdepak je naše ztracená dcera Michi?
Artep musí to vyjít!!!!
Grej taky jsem měla takhle problémy s tlakem, cítila jsem každý výkyv, ale min. 14 dní mám už klid 😉

divabara
20. lis 2008

Ahoj tehulky a skorotehulky!

Mufy, jsem moc rada, ze ty cysta zmizely,fakt to bylo asi tim, ze telo potrebovalo oddych a tak si na tebe vymyslelo cysty...ale ted se das do kupy a hura do stimulace!!

Grej, no ja taky jeste odpovidam k tem otazkam. Ja nevim,mne se zda, ze kdyz je ditko na hanbe,nekde samo, muze to byt pro neho ponizujici, zalezi na povaze daneho ditka...nektere dite si stejne z toho nic delat nebude a jineho se to treba dotkne az moc. Asi bych to resila nejak jinak...treba rozhovorem? ale ono dnes pri tom poctu deti to asi vse resit rozhovorem nelze... 😒
No a certy...ja myslim, ze ano, pokud tim dite nesokujeme a nebude mit z toho celozivotni trauma,ale zase zalezi na ditku...Nektere deti maji obrovskou fantazii a existenci certa treba i uvitaji, jine zase kvuli fantazii by treba kvuli certovi nespaly,ale to snad kazda mama vi, co si muze dovolit....Rozhodla bych se asi dle toho, jake budu mit dite, jak bude reagovat...

JInak predevcirem jsme meli krusnou noc, dneska zase naopak super noc 🙂)

Tak papa, ja jdu papat...

zanetik
20. lis 2008

Tak já valím s mamkou na nákup, pak ke kámošce, pak se moje nejlepší staví, dnes ji umřela babička ☹ a pak jdeme o půl 7 na hokej, tak se pro dnešek loučím papá

sroubek
20. lis 2008

ahojky baby..všechny zdravím a krátký raport : máme čer. krvinky ok. i barvivo a železo a hraniční nějaké bílé prý neutrofily...prý mpžná virooooza prodělaná...tak ho budou sosat ještě 6.1. 😒 ..trochu mě to vydeptlo...ale zvykám si..že asi občas semo tamo může něco být ☹

ale jinak máme 5830g....takže puckovatíme do krásy 🙂

všechny těhu i ostatní moc zdravím...zanet..držím palečky aby ty cysty zmizly...určitě zmiznou 😉

divabara: to my teď tak po třech hodkách..je to hladovec...a nová uspávací taktika..plínka přes kukuč 🙂 funguje to 🙂

mufy
20. lis 2008

No já taky doufám,že to půjde příští rok dobře a konečně se zadaří.Aspoň si můžu dát punčík a na Silvestra pít. 😀

Sroubku, teda malej roste jak z vody.A je moc krásnej. 😵

Zan ať na tom hokeji nezmrzneš. 🙂

mufy
20. lis 2008

Právě jsem si přečetla zprávy od Len.To je tak nespravedlivé. ☹ Nemám slov. ☹

grej
autor
20. lis 2008

Ahoj holky,
mě to tady dneska tak moc moc moc moc moc nebaví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už bych fakt šla domů. Lépeřečeno k Majmu. Domluvily jsem se na pokecu. Ale ještě neví, jak to bude zvládat v práci. Má tu na hlídání tchýni, tak bychom mohly dát i kafíčko 😉

Díky hokly za vaše názory na tu hanbu a čerta. Ono se mi to asi teď kecá. Když nemám dítě. To se dobře radí ostatním 😉

Ahoj Šroubas🙂 Hoď nám nějakou aktuální fotku!! Šup šup🙂
rostete krásně, jen co je pravda 😉

Mufy - jojo, je to nespra ☹

artep26
20. lis 2008

Jo jo taky je mi Len líto ☹
Právě jsem dorazila z toho hnusnýho počasí. Máme doma normálně tmu jak je zamračeno.
Byla jsem pro Áňu v družině a trošku něco pokoupit.Je fakt že jsem jela autem to přecházení mi stačilo, je tam fakt hnusně 😖 😖 😖

zanetik
20. lis 2008

Ahojky..Sroubas Kubík je fakt krásnej 😵 se docela začínám bát co se narodí mě 😅
Co se stalo Len? Nějak to nesleduju, přišla o mimčo?

artep26
20. lis 2008

Zan jo přišla, je to nespravedlivý, konečně se jí zadařilo a teď tohle, v 8 tt 😔 😔 😔

mufy
21. lis 2008

Dobré ráno holky, konečně je pátek.

Tak jsem udělala do práce bavorské vdolečky, povedly se mi,ale mohlo by to být lepší.Nejsou takové nadýchané.Ale jinak jsou dobré.No tak snad to oslavím o víkendu v klidu.

artep26
21. lis 2008

Ahoj Mufy
jééé to bych si dala, vdolečky. Ty jsem neměla ani nepamatuju
ale nechce se mi s nima dělat, vlastně jsem je ještě nedělala nikdy
dáváš na ně povidla a tvaroh??

grej
autor
21. lis 2008

Dobré ráno holky!!
Tak konečně pátek🙂
Jsem zvědavá na to dnešní počasí. Hlásí vítr, pršení a odpoledne sněžení a mráz. To zas bude v Praze kalamita, jestli to přijde 😅

zihu
21. lis 2008

ahoj holky.. jen maly prulet...
sroubecku, teda kubicek se vam taaaaaak poved!!!!! 😉 uzasne se smeje, musi to byt vazne radost!
len zacala spinit a v 8tt nemaji srdicko, takze asi missed, je to smutne, ale aspon ze to prislo takhle "brzo", myslim..
vdolecky, hmm, zni dobre
grej, no taky to vidim na kalamitu, tak uvidime 😕

mufy
21. lis 2008

Na ty vdolečky jsem dala šlehačku a marmeládu. No jsou dobré, zrovna jsem jeden měla. 😀 Na tom nic není, jen se musí čekat,až se těsto vykyne a taky pak to smažení je horší.Musí se u toho stát, protože je to rychlovka.

U nás je celkem fajn,ale včera jsem pěkně zmokla, snad mi nic z toho nebude.

zihu
21. lis 2008

teda mufy, ty nam davas! slehacku a marmeladu, uplne slinim, vrrrroouuuuuu mnaaaam

grej
autor
21. lis 2008

Jé - Šroubku, tak teď je na fotkách vidět, že Kubík není jen po Pavlíkovi, ale i po tobě 😉 Krása🙂

Len jde dneska na revizi☹

Teda, vdolky bych si taky dala🙂 Ale já nerada dělám kynutý věci. Takže raději jen lívance, protože ty umím i bez kynutí 😉

U nás včera taky pěkně lilo. Zmokla jsem akorát když jsme šla ze srazu s Majmu. Mimochodem - ta se má dobře. Má tu tchýni, tak hlídala a mohly jsme skočit aspoń na kafe. Ale jinak neví, jak to bude dělat, protože sice má paní do práce na výpomoc, ale stejně si musí ty složitější věci dělat.

Holky já budu o víkendu poprvé dělat kachnu. Miláček si jí poručil. To jsem teda zvědavá, jak se mi povede 😀
Neděláte někdo doma zelí ne z flašky, ale normálně ze syrovýho, který se krouhá a pak dělá?

zihu
21. lis 2008

grej, dnes te predbehnu 😀 😝 😀
CO BUDETE VARIT O VIKENDU???? 😉

zihu
21. lis 2008

je, tak nepredbehla 😅

zihu
21. lis 2008

grej, ja delam ze syroveho.. normalne nakrajim a na cibulce s kminem dusim, pak podliju s octem a cukrem a osolim a pak je treba dochucovat a dochucovat, aby to melo tu spravnou "kyselost"... coz je asi nejtezsi...
kachnicka, taky mnam🙂

zihu
21. lis 2008

budu ale o vikendu sama, potrebuju neco varit jen pro sebe, takze nejake lazoplazo, malo prace, hodne chuti?!? sem s tim!!!

grej
autor
21. lis 2008

😀 😀 😀 😀 To se povedlo Zihu 😀

Já jsem si teĎ našla na netu pár receptů. Ale oznámila jsem manžovi, že se mu s tím dělat nebudu. KDyž to nechce s flašky, tak ať se s tím krouhá a ochucuje sám 😉 Tak uvidíme... Ale díky, na ten kmín bych možná zapomněla 😉

Ty jo Zihu, já pro sebe moc nevařím. Leda tak kulajdu. Tu miluju. A udělám si jí kotel a pak jí žeru (to se jinak říct nedá) celý víkend 😀 😀
Nebo si dělám jen obyč těstoviny se sýrovou omáčkou (šunku na kostičky nebo jakýkoli salám, trošku zaliju mlíkem a rozpustím v tom tak 2-3 kostky taveňáku a pak v tom vymáchám ty těstoviny 😉).

zihu
21. lis 2008

aha, to by slo, grej... syrova majda a testoviny, to bude easy a pritom "spousta chuti" 🙂 taky zvazuju rizoto, to taky zvladnu i pro sebe, no uz mam hlad, jen na to pomyslim...
a zkouset predbehnout v patek grej s myslenkama na vikendove vareni, to sem si fakt mohla odpustit 😀

grej
autor
21. lis 2008

Jé - rizoto budu dělat zítra🙂
To mi manža sní i s trochou zeleninky. Na to se taky těším 😉 Hlavně s tím není žádná práce a je to hned...

Zihu - no jasně, s jídlem u mě nemáš šanci. Já bych žrala pořád a všechno 😀

Já si ještě ráda dělám těstoviny s cuketou. Zní to sice blbě, ale je to lahoda. UVaříš těstoviny. Pak si vezmeš cuketu, nakrájíš na kostky. Když je tvrdá kůrka, tak radši oloupat. Na cibulce podusit, sůl, podravku a tak... Pak česnek. KDyž je to měkký, tak dát na špagety a zasypat haldou balkánu. Neuvěřitelná mňamka 😵

zihu
21. lis 2008

ok, pisu si🙂
tipu neni nikdy dost, ja nejak nemam uplne fantazii porad neco vymyslet....