Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
28. lis 2008

Artep - ti vaši dělníci... Hlavně aby to stihli do Vánoc, co? Pohrozila bych jim, že pokud to neudělaj do uričtýho termínu, tak jim budete za každý den strhávat prachy... Otázka je, jestli by zabralo i tohle...

Ohledně UTZ nevím, zatím jsem to nezjišŤovala, ale zaslechla jsem něco okolo 1200,-...

Taky jsem teĎ zjistila, že moje zdravotní pojišťovna hradí předporodní péči - třeba předporodní kurzy. A dávaj tisícovku. Tkaže toho využiju, protože u nás ty předporodní kurzy právě tisícovku stojej 😉

Michi - tak tak. Počkej týden a uvidíš. Asi bych zavolala do CAR. Třeba ti řeknou, že máš jít ke svému Gyn...

zihu
28. lis 2008

grej a kde ses vlastne zaregistrovala k porodu????

zanetik
28. lis 2008

Ahojky, tak já myslím že s těma klukama je to individuální, asi záleží na povaze atd. tak uvidíme, ale po nás s Davidem budou hodný, my byly tak jako děti hodný...
Já budu platit za dvd 1000Kč plus na flešku mi daj nějaký fotky...ale dám to připadá mi to jako neuvěřitelná věc na kterou budeme jednou rádi koukat a říkat si před 20lety to není možný 😀

Michi tak ať kouká dorazit mrcha jedna...co se trajdá...a teď už se to musí tobě a Mufy povést ať fakt přjmenujem téma a letní srazík je jen z mamin a těhulí

Grej gratuluju k výsledkům a krásná fotečka, mám jednu podobnou myslím plod A ležel stejně a mával 😅 😉

michina
28. lis 2008

Ale ještě počkám minimálně do příští týden, aspon do středy. 32. den není ještě nic hrozného..
jen mě trošku straší, jak mě pobolívá ten podbřišek, ale zas je to většinou po ránu, když mám plný měchýř, tak tam třeba něco tlačí. Ale jak je zima, tak mě bolí i ta jizva... Ale snad je vše normální... Ach jo, už se zase děsím, ale nechi na to myslet.. 😉

grej
autor
28. lis 2008

Ahoj Zihu, zaregistrovaná jsem na Bulovku. Mám to nejblíž, tak jsem nešpekulovala nad ničím jiným...

Jinak k těm jménum - u nás to zatím vypadá na Kačenku a na Matěje. Ale uvidíme 😉

zihu
28. lis 2008

michi, drz se, snad to bude vsechno v poradku, drzim vsechny palce a pesti!! (si predstav, jak ted v praci u toho pc vypadam!!! 😀 )

zanetik
28. lis 2008

No já si nechala proplatit jen vitamíny za 500Kč protože u nás nic takovýho není a dojíždět samotný se mi nikam nechce, ale stejně pak budu muset na nějakej...
Zihu já taky bude to u nás boj, včera jsme vybraly 12 jmen a z těch vybereme 2, tak uvidíme Kačenka tam je taky, já jsem křtěná Kateřina mamka mě tak chtěla....

zihu
28. lis 2008

katerina je super jmeno, da se ruzne modifikovat a zdrobnit a tak... tak drzim palce, boj to bude, to se priprav😀

michina
28. lis 2008

Zihu 😀 😀
Mě se taky líbí jméno kateřina 😉

grej
autor
28. lis 2008

tak to máš štěstí Michi 🙂 Já ho takový nemám, mě se teda moje jméno moc nelíbí 😉

sroubek
28. lis 2008

ahojky ženský 🙂
dobrý zprávy 🙂

majmu :to už je velkej človíček....jsem myslela že příští víkend pojedu přes prosek a srazíme se a ono ne...tak jindy, já se ozvu

grej: tak to je fajne 14tt..2.trimestr to to letí a krásně

artep: moc a moc velká gratulace, je to nádhera

zanet: 2 holčičky super, se to tu musí trošku vyrovnat, divabara, mikulka, majmu i sroubek: samy kluci

michi: se těším až to vyjde tobě a mufy a zihu...to bude radosti 🙂

sroubek
28. lis 2008

jo a holky v pondělí shazuju vlasy...ne uuplně nakrátko, ale chtěla bych něco ulítlího do punku...uvidíme

tak močák je ok....rozbor a vše...takže všechny ty problémky asi jsou od páteře...no bolí mě záda furt..no já to nikdy neřešila...teď necvičím a kubík už není pápěří a já su žížala..tak se není čemu divit..cvičit cvičit...to mě i baví...tkaže pro mě bezva zpráva 🙂

mufy
28. lis 2008

Teda tady se už rozebírají jména? Hm taky bych chtěla. 😵
Michi snad už brzy taky budeme přemýšlet nad jménama.
K té doktorce si raději zajdi, ať máš zase cyklus v pořádku a můžeme třeba stimulovat společně.

Sroubku močák je sviňa, tak je dobrý,že jsi v pořádku.A počkej až bude Kubík větší,to ho snad neuneseš vůbec.

Já jsem tentokrát zapomněla vybrat si vitamínky u pojišťovny, a to jsem to měla za 300,-.No jo zapomnětlivec.

michina
28. lis 2008

My už máme ve jménehc docela jaso, Mufy. Bude to Alička, Terezka nebo Rozárka. Akorát klučičí nám moc nejdou - Otakárek a Toník.. Snad jich víc nebude, tech dětí myslím 😀

Šroubku, doufám, že nám tu pak hodíš fotečku! Budeš akční mamina!

divabara
29. lis 2008

Ahoj holky,

zitraodjizdime na dovcu, tak doufam, ze to tu vsechno bude v poradku 🙂 . Mejte se moc hezky a krasny vikend...

Bara

artep26
29. lis 2008

Baruš tak si užij dovču 😀 😀 😀

artep26
30. lis 2008

Ahojda, teď jsem dočetla co jste tu vlastně probraly 😉
A vy tu probíráte jména pro mimča 😀
no u mě je to ještě předčasné, ale mám taky pár oblíbených 🙂
dřív jsem vždycky taky chtěla Kačku, ale protože to byla manžova bejvalka a fakt jí nemusím 😀 tak Kačenka to teda rozhodně nebude 🙂
ale jinak se nám líbí Amálka, Nella, Betynka, Týna (nevíte jestli je možné dát tohle jméno? ), s klučičími jmény to bude horší ... nejdřív jsme chtěli Matěje, teď se nějak asi neshodneme ... mně se líbí Oliver, Robin, Šimon, Mikuláš ... manža je taková konzerva, takže to bude boj 😀 😀 😀
no ale jak jsem psala, ještě je to daleko 🙂 🙂 🙂

michina
30. lis 2008

Artep, není Týna nějaká zdrobnělina, jako od KrisTÝNA, LeonTÝNA a tak?To by pak šlo. samotná Týna nevím. každopádně by se pak rozšířila možnost zdrobnělin..
A už se cítíš nějak těhotně?? 😉

artep26
30. lis 2008

Michi no začínají mě bolet trošku prsa, hlavně když se předehnu 😀 😀 😀
ale jinak břicho už bolí míň, je to lepší
No to vím že to jsou zdrobněliny, ale co taková Týna Pletánková?? Fakt nevím ...
A jak se máš ty?? Co přípravy na Vánoce a tak?? 🙂

mufy
1. pro 2008

Dobré ráno holky,
tak je zase po víkendu.Uběhl fakt rychle.No už jsem pekla, mám napečené 3 druhy cukroví, za 14 dní budu pokračovat,ale to už mi zbývají jen 2 druhy cukroví.Tento rok to nebudeme přehánět,protože minulý rok jsme to vyhazovali.Stejně to skoro nikdo nejí.

Mě se zatím líbíz holčičích jmen Simonka a Lucinka,ale o klukách jsem ještě nepřemýšlela.U mě je to zatím na nic,až to bude aktuální. 😉

grej
autor
1. pro 2008

Ahoj hollky,
no Artep - Týna Pletánková taky právě není Týna. Vím, že se kdysi řešilo, jak se doopravdy jmenuje, ale ona to nechtěla prozradit 😉
Ale myslím, že dnes už jde dát jakýkoli jméno. Moje známá má Koletu a Aniku... A taky jí to prošlo.

Baruš - užij si dovču!!

Jinak mě se líbila právě Bára, jenže to je zas mýho manži bejvalka, takže to taky nepřichází v úvahu 😀 😀

Mufy - ty jsi akční!! Já se taky chystám poprvé nějaký cukroví upéct, ale nějak jsem se k tomu moc nedostala.
Měli jsme pracovní víkend. Tchánovci malovali a pak se rozhodli, že se ještě udělá podlaha. Takže manža makal jak vzteklej. Dával tam USB desky a pak pokládal plovoucí podlahu.
Já v sobotu byla uklízet u babičky. vrátila se skoro po dvou měících od příbuzných. V baráku jim dělaj nástavbu, tak tam bylo spousta prachu a bordelu. No a v neděli jsem vařila pro všechny oběd a pak luxovala, vytírala, myla dveře a umyla si skleničky. Tak aspoň něco mám za sebou...

Objednala jsem si chlapy na umytí oken, tak jsem ráda, že to nemusím dělat sama 😉

artep26
1. pro 2008

Ahoj holky,
koukám tady jsou přípravy na Vánoce v plném běhu 🙂
já ještě ani nemákla, nějak se mi do toho ani nechce 😒
ale tento týden chci uklidit špajzku a taky si umýt příborník s "hodobóžo" skleničkami a starým porcelánem po manžovic babičce - ale to jen nahážu do myčky - to zase takový práce nebude 😀 😀 😀
musím taky popřemýšlet nad cukrovím, letos chci dělat taky max. 5 druhů, loni jsem jich měla asi 12 ale letos na to fakt dlabu, když dojde cukroví, tak upeče nějakou buchétku 😉
Byla u nás moje mamka od pátku do neděle, tak mi navařila snad na týden dopředu a ještě do mrazáku.
Taky mi pomohla uklidit a mě tu dneska čeká hromada žehlení. Tak se do toho musím dát. Budu to žehlit po částech, jinak bych u toho stála 2 dny dnem i nocí 😀 😀 😀
Grej to je dobře že ti to někdo umyje, já si myslím že ani snad ta naše střecha nebude, tak ani nevím jak to s těma oknama udělám. Jo a pohádala jsem se s tím známým manži, co nám dělá střechá 😀 😀 😀 už jsem to prostě nevydržela 😀 😀 😀

grej
autor
1. pro 2008

Artep - já taky využívala myčku. Jinak bych se s těma skleničkama asi nemyla 😉 I takhle mě štvalo, že jsem to musela "jen" vyleštit 😉
Já budu dělat asi jen nějaký nepečený. U nás se to moc nejí - i když s těma mýma chutěma na sladký teď teda nevim nevim 😀 Vždycky něco dostaneme od babiček a maminek, takže toho máme habakuk.

O žehlení mi ani nemluv. Já během víkendu vyprala asi tak 4 pračky. Čeká mě to asi dneska 😖

Artep - a měla ta hádka myslíš nějaký účinek?? Přála bych aby jo...

artep26
1. pro 2008

Grej tak já nežehlila od KETu, cože je víc jak 14 dní tak si to umíš představit. Co šlo tak jsem hned posložila, ale mám tady toho stejně hromadu 🙄
Já se budu snažit dělat taky jednoduché, taky nepečené, ale min. linecké a perníčky upéct musím 😀 😀 😀 to by mi doma neodpustili 🙂
No ... nevím jestli měla hádka efekt, ale alespoň ví co si myslím o té jejich práci a rychlosti. Po naší hádce za 1,5 hodiny odjeli, včera tu byli asi 3 hodiny a dnes nedorazili 😀 😀 😀 prý jim nejde nastartovat auto 😀 😀 😀
Tak co myslíš??? Měla účinek?? Já bych řekla že ne 😀 😀 😀

michina
1. pro 2008

Holky, včera začlo špinění a dneska vypadá, že mrcha pojede, hurá. Asi se vyplašila a rychle přišla 😀 😀

Mufy, ty jsi šílená, ja letos nepeču vůbec, navíc jdu všechny dny do práce, takže to akšlu!

artep26
1. pro 2008

Michi tak to je dobrá zprávička, konečně si dala říct, viď?? Ale ty drahoty a přemlouvání, viď?? 😀 😀 😀

zanetik
1. pro 2008

Ahojky berušky 🙂
Tak Michi už taky měla na čase, nevím co to teď natahuje 😀

Holky s tím žehlením fakt opatrně, teda aspoň Artep ty teď v záčátcích není to moc dobré stejně jako mytí oken, namáhá se hodně bříško...chce to na to netlačit a fakt po kouskách...

Tak já loni taky dělala nějak 12druhů, letos nevím kolik jich nakonec bude, možná tak 10, ale z polovičních dávek, dávala jsem pak do mrazáku a o velikonocích jsem to vyhodila 😀

grej
autor
1. pro 2008

Já ještě nic nikdy sama nepekla... Budu si muset vzít nějaký recepty od mámy. My zas milujeme ořechy. To je náš rodinný recept 😉

Mno, tak to asi fakt účinek neměla 😀 Ach jo, nezávidím ti ty nervy. Já jsem ráda, že to máme zas ebou....

artep26
1. pro 2008

Zan neboj, já se nepředřu 😀 😀 😀
Hezky pomaloučku polehoučku
Holky u nás zase strašbně fičí 😲 je to děs,jen aby nám to tu střechu nestřechu neodneslo
Tak jdu na to žehlení, Utroš už se snad vstřebal, tak už fakt musím začít.
Mně letos těsta bude zadělávat manža 😉 abych nemusel břich tak namáhat 😉
A grej na cukroví nic není, jen ta piplačka 😉

michina
1. pro 2008

Jo ta piplačka, ale jak to potom vypadá, když to člověk neumí... Každe linecké jiné, nejlíp mi šly kokosové kuličky alá Rafaelo. Ty jsou výborné a není to vůbec lsožité, jen upiplané od Salca... 😀 Ale vzhledem k tomu, že na stedrý den sjme u tchýně, 25.12. u našich a 26.12. jedme ke kámošce na víkend a pak jdu do práce, tak si myslím,ž e to nemá cenu řešit. Tchyně už taky nepeče, nechá si to někde upect a mamka bude dělat klasiku, linecké, košičky, rumove kuličky a fikovy salam. Ani to nemusím... Spíš bych upekla vanocku.