Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
5. led 2009

Ahoj Zihu, já už cítila pohyby tak před týdnem, ale nevěděla jsem, že to je ono 😉 Tak to máš za pár 😉
Jinak na kontrole všechno OK, mimís byl vidět úplně super. A doktor koukal koukal a prý to zatím vypadá na holčičku, tak uvidíme...

Zihu mrknu ti doma. Mám půjčený jedny kalhoty od kámošky. Je dost vysoká, takže jsou mi hrozně dlouhý. Mrknu na značku...

zihu
5. led 2009

ok, diky moc🙂
tak holcicka??? my bysme to radi vydrzeli a nechali se prekvapit, tak uvidime....

mufy
5. led 2009

Grej holčička? Tu jsem si vždycky přála,ale teď je mi to jedno, hlavně,že to bude. 🙂

Zihu neboj,taky se dočkáš, vždyť už to máš za pár..... 🙂

grej
autor
5. led 2009

HOlky mě už je to taky úplně jedno co to bude. Možná jsem ráda kvůli tátovi, který vnučku moc chtěl. JInak je mi to opravdu buřt 😉

Ty jo, tady pořád sněží a sněží... To je na PRahu neobvyklý 😉 Manža si večer mákne. Máme rohový pozemek, takže hrozně dlouhej chodník a navíc velký místo na zahradě kde je zámkovka. Takže si mákne než to všechno chudák shrabe...

zanetik
5. led 2009

Ahojky tak jsme zpět z HK s dobrýma zprávičkama, cystičky jsou úplně pryč, plodové vody máme dost a holky mají 880 a 982g.
Grej, tak že by jsme tady měly pro ty kluky holčičky...
No nic dnes nedočítám, jdu ležet, mám hroznou rýmu, kašel a asi zvýšenou teplotu, všechno mě bolí, tak zítra papá

grej
autor
6. led 2009

Ahoj všem, to je ale mrazík, co? U nás bylo ráno -12... Aspoň že už nesněží. Manžel včera odhazoval sníh z chodníku a zahrady přes hodinu. Chudáček. V noci ještě něco napadlo, ale už žádná hrůza...

Zan - super zprávy!! Ty jo, ty holky rostou... Jsem zvědavá, kolik bude mít naše mimčo. Ani mi teď na kontrole neřekli jak je asi velký. Jen že hlavička má 4 cm.
Doufám, že doktorka na tom screeningu bude mít tentorkát víc času. Ne jako minule 😠

Dneska se budu objednávat na předporodní kurzy. To jsem na to teda zvědavá...

artep26
6. led 2009

Ahoj holky,
Zan to je super že se holky mají tak čile k světu a cystičky jsou fuč.
Hezky se kurýruj, já mám taky chřipajznu, tak ležím a odpočívám.
Grej tak super že už mimíse začínáš cítit, počkej až vyroste jak tě bude okopávat 😀 😀 😀
Já se na předporodní kurzy nechystám, už to snad nebudu potřebovat, když jsem čekala Aničku tak jsem na jednom byla. Navíc ségra je porodní asistentka, tak mi řekne co a jak masírovat, protahovat ... 😵

grej
autor
6. led 2009

No holky byla to sranda se tam objednat. Za prvé se dovolat - už to byl nadlidský výkon.
Na internetu píšou, že se má objednávat ve 20tt a že nejvhodnější termín pro začátek kursů je 26 - 28tt. Tak jsem si spočítala, že to je přelom února a března. No a paní mi navrhla termín 14.4. Tak jsem koukala, že to je nějak pozdě... Ona mi vysvětlila, že to maj asi na netu blbě napsaný a že to nemůže být moc brzy, protože to musí nějak být načasovaný nebo co... Nevim. Tak jsem jí ukecala aspoň na 7.4. - začátek. S tím, že to prý bude končit na začátku května. To je prý akorát, když mám termín porodu 2.6. Prý maj kurzy končit cca měsíc před porodem.

Jenže jsem si to blbě spočítala. Má to trvat 6 týdnů, takže bych končila s kurzem 14 dní před porodem a kdo ví, jestli to nepůjde dřív, že jo...

Naštěstí tam volala Annie tady z koníka (domluvily jsme se, že budem chodit spolu), dovolala se taky až po hodině a přehodila mě na 17.3. To začne chodit ona. I když taky musela prosit, protože jí nejdřív nabídla ty dubnový termíny. Ona má termín 24.5. tak jí vysvětlila, že by kurs končil když ona má rodit a že to asi nebude to pravý ořechový. No jsme tam zapsaný, ale tý práce...

mufy
6. led 2009

Ahojky holky, nějak nestíhám.Příbíráme novou spolupracovnici,tak jsem ji musela vše ukázat a doobjednat věci.
Jinak jsem se rozhodla,že zkusím zdravěji jíst a taky že zhubnu nějaké to kilečko.Já totiž přibrala přes svátky 3 kila.No hrůza.Jsem už jak prasátko.Takže dneska je jen zeleninka a rybička.Vy se máte, vy váhu řešit nemusíte, vy musíte akorát přibírat.Po 3 týdnech jsem se objednala na rehabku a musím se přiznat,že jsem to cvičení přes svátky lajdačila.Ale zase na to hupsnu. 🙂

Já už chci řešit taky takové problémy jako vy..... 😅 Snad se mi to konečně zadaří. A co Michi, kdypak ta na to jde znovu?

zanetik
6. led 2009

Ahojky, tak jsem vám napsala dopoledne takový krásný román a při odesílání mi to klidně napsalo "údržba serveru" 😠 , takže si už stejně nepamatuji co jsem všechno napsala...

U nás je teď krásně, šla jsem procházkou k našim, je asi -7, ale krásně svítí slunce, tak jsem si dýchala jen do šály, stavila se v lékárně pro kapky na rýmu co jsem vyčetla, že by neměly vadit, ale oni se pijou a mají v sobě dost alkoholu, tak nevím 😒

Grej ve 20tt jsme měly v HK 370g,tak to budete mít určo taky... teď ale holky vyrostly přesně za 14dní o třetinu své váhy z 600g na 900g se snažej 😅

Na ten kurz nějakej si taky musím zavolat, jen mě štve že nikdo v mým okolí zrovna těhotnej není, všichni na podzim porodily...ale zkusím jednu dubnovku, bude rodit ve stejný nemocnici...jinak si připadám ta neaktivní těhule, co nikam nechodí, nic nedělá, nebýt netu tak nic neví 😀

Mufy třeba ti to prospěje a pak můžeš taky vesele nabírat 😉 , já zatím asi nabírám jen váhu holek, navíc kvůli té viroze jsem teď dva dny skoro nic nejedla, tak snad už to bude lepší, ale ztratila jsem teď veškerou chuť a nosem už vůbec nic necítím...

mufy
7. led 2009

Ahojky holky, u nás bylo ráno -10, ani jsem nemohla otevřít skoro auto. a teď začlo sněžit.To počasí je fakt hrozné.

Zan máš pravdu, hubnu i s tím,že by mi to mohlo prospět.A když se dá pár kileček dolů, tak mi to neublíží. Pak až budu taky těhule můžu s klidem přibírat.
Na dnešní oběd jsem si udělala dietní ale dobrou čínu.Tu já zbožňuji.Kuřecí maso jsem oprančila na pánvičce bez oleje , to samo pustilo ještě nějaký tuk a pak jsem to dělala na páře.Přidala žampiony,papriku, mrkev a podusila,pak zakápla sójovkou a worcestrovkou, osolila a přidala pórek a je to výborná čína.Tak dobrá se mi snad nepodařila. 🙂 😀

Tak jak je dneska holky? Miláček má volno,tak si ho snad po práci chvíli užiju. 😉

grej
autor
7. led 2009

Ahoj holky, tak jsem na tom včera byla stejně jako Zan. Napsala jsem asi 3 sáhodlouhý příspěvky, který pak zmizely. Tak jsem to vzdala 🙄

Ty jo, 370g - to už je macek 😉 Včera v půl devátý večer dělal(a) v břiše psí kusy. Jenže jsme bylli na návštěvě, tak sjem ani nemohla dát zkusit manžovi, jeslti to taky ucítí...

U nás se oteplilo. Večer bylo -10, ale ráno už jen -9 😀 Naštěstí už nesněží...

Já mám taky dnes dietní čínu. SPíš teda hodně rýže a minimum číny, protože z víkendu jí zbylo jen trošku 😉

sroubek
7. led 2009

ahojky grej..holčička...gratuluju moc..a taky zanet..holky rostou jako z vody

my máme 7300g...pře vánoce přibral kubík kilo..a to jen kojíme 😵 ...a taky zlenivěl...nechce se otáčet na bříško...hooorko těžko a taky na něm dlouho nezůstane...jenom sedět a sedět

máme atopický ekzémek...takže bohužel já jsem bez mlíka aspol. mléčná dieta na 3 týdny na zkoušku...a taky citrusy...pomoooc ...no ale co by pro ně člověk neudělal

zihu
7. led 2009

ahoj holky.. cina koukam frci, tu sem mela vcera a dnes bude jeji modifikovany zbytek jeste na obed😀
tady je teda naprostooo zimne... tolik snehu v praze, to vubec nepamatuju!!!

mufy
7. led 2009

Jak vidím, tak máme dneska na oběd čínu všechny. 😀 Budeme si psát,co bude která dělat na oběd,abychom se mohly opičit? Já mám n azítřek naplánovaný kuřecí steak s broskví a bramborem.Kuřecí maso je dietní až na tu broskvi,ale ta tomu zase dodá chuť. No a na pátek jsem si koupila makrelu.Potřebuji jod kvůli štítné žláze.
No a o víkendu ještě uvidím.

Holky vy se tak máte,že si tady píšete kolik váží vaši prckové.Já se chci už přidat k vám. ☹ Podle horoskopu by mi to vyjít mohlo a říkala mi to i kartářka, tak uvidíme.

michina
7. led 2009

AHoj holky, taky vás zdravím v novém roce.
Já si taky řekla, Mufy, že trošku zhubnu, ale moc mi to zatím nejde, tak aspon chodím oěšky do 4.patra a nevozím se výtahem (pokud tedy nevleču lyže, byli jsme v sobotu lyžovat, paráda, po 2 letech! 😅 ), snažím se nejíst moc večer (ale včera večer padly dva čtverečky Orion Intense, mnam 😔 ) a taky jsem začala chodit ke kámošce na kraniosakrální terapii, aby se mi dalo těličko dohromady. Moc se jí nelíbí jedna má jizva po laparce a pánev je trošku ztažená, tak za 14 dní jdu znova. Efekt by to mělo mít jako Mojžíšová, ale nemusím na uvolnování kostče přes konečník.. 😝
Jinak už se asi zase dostávám do normálního života, pohřeb za námi, vánoce a novej rok tady, je třeba začít znova....

zihu
7. led 2009

mufy, tfuj tfuj!
michi.. tak hodne sil a mnohem vic stesti!!!! v tom novem roce 😉
zitra bych chtela udelat masicko na paprice s testovinama, vim, neni to teda moc dietni, ale to ja nemusim, zatim sem skoro nepribrala, takze se snazim cpat😀

zihu
7. led 2009

akorat ten manza mi z toho tloustne a ja ho pak peskuju😅
my tu o jidle a ja uplne skucim, jdu ohrat tu cinu, zatim...

mufy
7. led 2009

Zihu já už si ji dávám a je moc dobrá....

Michi neboj, dáme se dohromady a podaří se nám to.Hlavně,že jsi už na tom líp. 😉
Kdy ty vůbec začínáš?

michina
7. led 2009

Já o víkendu nemám plán, jedeme do Velkých Karlovic na chatu na lyže¨s bandou známých. Manža říká, že v pátek bude vařit guláš. Jinak se bude akorát tak pít a jíst, občas lyžovat. A taky tam bude jedna těhule, co rodí v březnu. Ted byla ještě na Pradědu, tak jsem na ni zvědavá, od té doby, co je těhu, jsem ji enviděla.. A ani ji nemám moc v lásce (jednak jí závidiím 😝 pupek a zadruhé ji nemáme s manžou moc rádi, protože komplet předělala manžova nej kamaráda, že ani na pivo a pánskou pařbu skoro nemůže), tak se uvidí...

grej
autor
7. led 2009

Ahoj Michi!
Tak tak - hodně štěstí a ať je ten nový rok lepší než ten minulý...

Já zítra ani nevím co budu mít. MOžná čočkovou polívku... Uvidím. Nebo si na oběd skočím...

U nás tlousteneme oba. Manža říká, že se mnou drží basu 😉
Už jsem taky po číně. NIc moc. byla to samá rýže, protože toho masa se zeleninou bylo fakt minimum...

zihu
7. led 2009

to ja si dala do nosu, mnam
holky, jak uz asi citim pohyby!!!!!!!! takove malinke stouchance, ale je to citit aj na ruce, kdyz si ji tam polozim!!

zihu
7. led 2009

mela sem pocit uz vcera, ale rikala sem si, ze se mi to asi zda... ale ted v klidu to citim docela dost, tyjo, su uplne v soku.. na to, ze nemam zadne bricho😀

grej
autor
7. led 2009

Zihu - super, co? Je to jak kdyby to tam vypouštělo nějaký bubliny 😉

Mufy, MIchi - máte se na co těšit 😉

zihu
7. led 2009

jj, presne, jako bublinky.... jako kdyz mas ve strevech plyny (pardooon) a ony se posouvaji, zatlaci a zmizi, tak akorat v mensim rozsahu a mnohem rychlejsi😀

grej
autor
7. led 2009

Jo, tak to je přesně ono 😉 Já si pořád myslela, že to jsou prdy a pak mi tady Kay napsala, že to je ono 😉 Ale cítím to vždycky jen chvíli a pak je skoro celý den klid...

zihu
7. led 2009

😀

zanetik
7. led 2009

Ahojda berušky...
Tak Michi a Mufy tfuj tfuj, teď se to musím povést, ať víte na co se máte těšit 😉
Jo Grej a Zihu, ty začátky jsou fajn,ale počkejte až vám ten malinkej vetřelec pojede něčím pod kůží, kolikrát si říkám, jestli to je noha nebo ruka, že bych je nejradši za ně chytla 😅 a už i od pondělí naše líná Verča se dost snaží...vždycky jsem to nejlíp cítila v klidu v sedě, ale teď už i v leže v posteli...naše holky s oblibou začnou kolem půl 10 a končím i v 11h, ale mě to neva já usnu i tak 😀
Jinak k obědu máme dnes karbanátky od našich, tak udělám jen kaši až David přijde a zítra dělám bramb.guláš, v pátek ještě nevím asi vaří mamka, jelikož jdu v 10h na poslední rehabku...
Michi a kdy ty teda začínáš?

michina
7. led 2009

No, já ted mám MS, která by měla už končit, a pak s tou další začnu brát antikoncepci a asi kolem 15. dne mám jít na kontrolu před stimulací. Pokud by to šlo jako minule (akorát MS se mi protáhla na 35denní cyklus, fakt dlouho), začátkem ledna antikoncepce, koncem února začínám stimulovat a 16.3. na manželovy narozky transfer 😀

zanetik
7. led 2009

No tak to ti budu držet pěsti i s malýma pěstičkami asi už...já mám narozky 17.3, tak nezapomenu 😅