Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
12. únor 2009

Ahojky holky,

tak jsem se vrátila z UTZ a musím říct,že jsem pěkně nasr....... 😠

Tak za prvé tam nebyl můj lékař a doktorka vůbec nevěděla co se mnou a už mě posílala pryč, když já na to,že nemám ještě ty injekce.A ona,že je nemám jako už předepsané??A kolik jsem jich tedy měla minulý cyklus a že pojišťovna hradí jen 20 injekcí a já měla 17. Takže 3 mi napsala a zbytek si musím uhradit sama.Takže nevím,kde vezmu další 4-5 tisíc. 😠 To se mi samozřejmě doktor zapomněl zmínit,takže jsem odcházela nasraná z nemonice a jelikož mě ještě poslali na předoperační vyšetření,tak jsem musela ke své obvodní a ta zase měla blbý kecy, že mi to nenapíše, že to mají napsat v nemocnici, že za to musí platit a že má problémy s pojišťovnou a kdesi cosi... Ale mě to přece nezajímá, ne? Je to doktorka, tak to napsat musí,ne? Nebo to se mám snad vyšetřit sama? Takže jsem strávila 3 hodiny chozením po lékařích, ještě budu doplácet a přijela jsem pozdě do práce, navíc mám z toho pěkně blbou náladu.Takže jsem se rozhodla, že toto bude můj poslední pokus před laparkou, protože nemám už nervy na tento kolotoč před další stimulací a že pak po laparce půjdu až na IVF. Fakt na to nemám nervy. 😠

artep26
12. únor 2009

Mufy tak to tě lituju 😲
Prostě někteří doktoři by potřebovali pár lekcí slušného chování 😒
Divím se, že se ti doktor nezmínil o tom doplatku, to by měl uvádět naprosto vždy, vždyť 4 nebo 5 tisíc není zas tak málo.
Tak budu držet palčáky a hlavně ať ti ta laparka vyjde dřív než za ty 3 měsíce 😉

mufy
12. únor 2009

Artep jsi hodná, v to já taky doufám,že si to nějak domluvím conejdřív.Už jsem z toho fakt unavená a nebaví mě to. 😒

grej
autor
12. únor 2009

Mufy, to je k vzteku, to je fakt docela nezbytný info, o tý ceně... Asi jo, dej si teď poslední pokus, pak oraz před laparkou a pak to zas půjde, uvidíš... A ty musíš stimulovat? Nestačí zkoušet to IUI jen tak? Bez hormonů? Ono je logický, že máš hrazenou jen část. Neplácáš si na to ten jakoby čtvrtý pokus co se hradí jen léky a ne transfer?

zihu
12. únor 2009

mufy ☹ 😠 😠 ☹ mrzi me to

mufy
12. únor 2009

Grej nene, nevyplácám si to, na to jsou zase jiné léky.Stimulovat bez hormonů jde,ale doktor chce,aby byla větší šance a bylo víc folíků. Ale i tak mi dnes diagnostikovala doktorka četný nález endošky, takže se to nedaří zřejmě kvůli ní.

zanetik
12. únor 2009

Ahojda berušky, tak jsem se sem dneska dostala až teď...jsme v pořádku, jen mi začaly trochu natíkat kotníky a dnes u švagra kde mají kamna a bylo teplo mi natekly pěkně i nárty ☹

V pondělí jdu do poradny, tak už se moc těším kolik holky vážej a Grej čípek jsem měla taky 38mm 😉

Nemám moc sílu dočítat, ale vypadá to že těhulky jsou v pořádku a snažilky bojujou, tak jim moc držím palce!!!

mufy
13. únor 2009

Dobré ráno holky,

tak už mám první injekci za sebou. Píchl mi ji kolega v práci. Šlo to celkem dobře. Zítra a v neděli musím ale zase do nemocnice, protože bych si ji sama nepíchla, prý mi ji tam totiž vrazil celou. No to bych u toho pěkně řvala. Sice se mi nebude chtít vstávat,protože každý den přijdeme až pozdě v noci, ale musím to nějak přežít.

Zan ještě vydrž, už to máš za pár. Bez oteklých nohou se snad neobejde žádná těhulka. Já bych si to klidně vyměnila. Včera mi i doktorka na UTZ řekla, že tam mám velké ložisko endometriozy, takže laparka mě nemine.Už ať to mám za sebou.

grej
autor
13. únor 2009

Ach jo, to jsem nešika. Napsala jsem příspěvděk a místo "odeslat" jsem zmačkla "zpět". Jsem to ale blbec...

Mufy - drž se. To ti to velký ložisko zjsitili až teĎ? A jen na UTZ? To už museli vidět dávno, ne? Stejně si myslím, že tě na vyšetření měli poslat už dávno...

Mě začínaj natýkat ruce. Nic moc, teda...

mufy
13. únor 2009

No o tom mi doktor říkal už minulý měsíc, proto mě poslal objednat se na tu laparku.Takže je to v háji,asi tam toho budu mít hodně, když to jde vidět i na UTZ.Mě fakt z toho jebne.Proč já nemůžu mít něco normálně. ☹

grej
autor
13. únor 2009

No víš co, mě přijde divný, že pokud toho máš tolik, že si toho nevšimli dřív...

zanetik
13. únor 2009

Ahojda jdu vás pozdravit, můj drahý mě sem milostivě nachvíli pustil a zachvíli jedeme k našim na oběd, musím si vyzvednou vypraný župan a už mám do porodnice zabaleno kdyby něco.

Mufy mě to přijde taky divný, že se ti nějak málo věnujou na to jak je to dlouho a čím vším jsi už prošla.

Grej já ruce zatím v poho i mám volný prstýnky, ale ty nohy od včera hrůza docela to bolí na nártu u prstu a i moje nejširší boty mám tak tak

grej
autor
13. únor 2009

Zan, viĎ?
přijde mi, že jakmile zjistili špatně spermie u manžela, tak už Mufy nikdo neřešil... To mi přijde divný. Navíc kolika IUI prošla, kdyby měla neprůchodný vejcovody nebo něco v děloze, tak to bylo všechno zbytečný...

ty jo, Zan, stejně jsi držák 🙂

zanetik
13. únor 2009

No právě, tu laparku právě měly udělat hned nebo ten průfuk, jinak ji dopujou zbytečně...

Dík, snad ještě 3týdny vydržím, u nás porodnice bere až od 36tt jinak bych musela do Hradce a to bych přišla skoro o všechny návštěvy a kdo ví jak dlouho budeme v porodnici, taky záleží kolik budou mít porodní váhu..
Musím někde vysondovat o kolik se to liší od toho co ti vypočítá dr. podle UZ, no jsem zvědavá na pondělí, ale jdeme až o půl 1, tak vám napíšu k večeru 😉

Tak přeju všem krásný a odpočinkový víkend papá

grej
autor
13. únor 2009

Tak držím palce na pondělí, užijte si krásný víkend a pááááá.

Naši maj v neděli 30. výročí svatby, tak budem mít velkou oslavu. Se těšim 😵

zanetik
16. únor 2009

Ahoj ahoj, tady to teda koukám vázne, holky makáte?
Tak já jdu o půl 1 do poradny, tak jsem natěšená a doufám, že je všechno v pořádku.
Grej jaká byla oslava tak krásného výročí?
A jak jste slavily Valentýna? My ho po tolika letech teda neslavíme a ze začátku to bylo spíš jen přáníčko a kytka, ale teď když je David doma, tak nic ☹ , ale už za týden mu sundají sádru a pak asi nějaká rehabka, tak snad holky vydrží 😅
Tak večer se ukážu, tak snad se tu objevíte a napíšete co je nového 😉

mufy
16. únor 2009

Ahojky holky,

já byla dopoledne v nemocnici. Měla jsem hrozný lítání po doktorech. Vyřídit předoperační vyšetření, kdybych šla na ET a pak si jít zařídit laparku a pak taky na kontrolu UTZ a už toho mám plný kecky. Jinak na laparku jsem se domluvila na 19. března. Je to super, že je to už za měsíc, aspoň pak nemusím dlouho čekat. No a když se potvrdí endoška, tak půlroční léčba injekcemi. Takže já fakt mezi vámi budu poslední a vy už budete mít baby a já budu teprve jako na začátku. Ach jo..... 😔 Je to už fakt zdlouhavé a už mě to nebaví.....

My Valentýna taky neoslavili. Jen jsme byli na plese. Víkend byl jakejsi únavnej.

grej
autor
16. únor 2009

Ahoj holky, mám tu fofry.

My Valentýna slavíme i neslavíme. Mám totiž den po Valentýnu svátek, takže to má manža jednoduchý a smázne to vždycky jedním vrzem (stejně jako moje narozky a výročí svatby 😉). Tak už v pátek přivezl kytku a šli jsme na večeři. Měla jsem vepřovou panenku se švestkama, mozzarelou a špenátovými bramborami a bylo to výtečný!!

V sobotu si manžel stavěl hever do dílny, tak nějak nebyl na nic čas a večer přišli na jednohubky tchánovci. A v neděli slavili naši to výročí. Bylo to moc super, sešla se nás velká rodina a mamka byla děsně dojatá, páč dostala od táty takovou nádhernou zlatou sadu šperků a 30 gerber v jedný obrovský kytici🙂

Mufy - to je super, že jdeš už za měsíc!!! Ty jo, myslíš, že je ta půlroční léčba nutná? Ono asi bude záležet na tom, jak rozšířená ta endometrioza bude, co? Mě doktor řekl, že ta léčba hormonama je spekulativní, tedy lépe řečeno její úspěšnost. Že pokud ta ložiska nejsou moc velká, tak to spíš nedoporučuje, páč není nikde stanoveno, že ta léčba pomůže a ještě si zase rozhodíš tělo hormonama. Vlastně ti píchaj ty injekce co dostáváš při dlouhém prokolu před IVF na zastavení vaječníků...

Zanet - užij si poradnu a pak napiš!!

mufy
16. únor 2009

Grej no já jsem ráda, že už na ni jdu za měsíc. Trošku se to posune. A jen doufám,že tam té endošky není hodně,ale málo. A ty injekce jsou na zastavení činnosti vaječníků. No ale musí se píchat půl roku. Kéž by to bylo dobrý a částečně mě té endošky zbavili. Kamarádka měla to samé ale v tom nejhorším stádiu, pak šla na IVF a čeká dvojčátka.

grej
autor
16. únor 2009

Mufy - no právě si myslím, že kdybys to neměla ve velkém, tak by byly ty injekce zbytečné. Už sis toho užila dost... Nám právě doktor říkal, že endometrioza je indikací k IVF. Že buď můžem podstoupit léčbu hormony, kde není vůbec jisté, jestli to zabere, nebo máme jít na IVF rovnou. Nebo tu léčbu jen třeba tři měsíce a pak rovnou bez čekání navázat na stimulaci...

Jedu na masáž pro těhotné. Má to trvat hodinu a třičtvrtě, tak jsem na to zvědavá. Zítra vám budu referovat!!

zanetik
16. únor 2009

Ahojda tak v poradně vše v naprostém pořádku, holky pořád hlavičkami dolů, vody mají dost, čípek se mi vůbec nezkracuje, váhy 1860 a 1820g, takže říkal, že bych mohla ještě měsíc vydržet a bylo by to super. Na kontrolu zase za 14dní, pak do nemocnice na nějaký natáčení a pak už kontroly po týdnu, tak prej bych mohla měsíc vydržet a bylo by to super.

zanetik
16. únor 2009

Jé já ti chtěla včera napsat smsku k svátku Grej a pak jsem na to v zápalu fandění na hokeji zapoměla, takže dodatečně vše nej, hlavně ať jste s Kačkou zdravoučký 😉

Mufy to je fajn, že to bude už za měsíc, to já v tý době budu mít kulatiny a pravděpodobně holky už na světě.

grej
autor
17. únor 2009

Ahoj holky, to je zas sněhu... Teda, na Prahu je to dost - asi tak 10 čísel 😀 Přes noc vždycky napadne, přes den roztaje a pak zas znova...

Zan - kdy se ti holky začaly otáčet? Já si teĎ moc neužívám. Kačka je otočená pořád těma zádama nahoru, takže mě kope dovnitř a to fakt nic moc...
To je super, že máš takovou výdrž 😉

Díky za přání, Zan🙂

Masáž včera super! Byla jsem na stole dvě hodiny, paní mě mazala vońavým olejíčkem a fakt vynechala jen jediný místo na těle 😉 Jinak vzala všechno - záda, celý nohy, celý ruce, břicho, krk, dekolt, obličej, hlavu ve vlasech a i přes prsa trochu přejela. Určitě jsem jí tam trošku i chrápla, protože to bylo moc příjemný 😵 Určitě do porodu půjdu ještě jednou...

mufy
17. únor 2009

Ahojky holky,

Grej ta masáž musela být super, taky bych hnedka šla.

A s tím sněhem ani nemluv.U nás je hotová kalamita.Tolik sněhu snad nenapadlo za celý měsíc. 😀

Zan no máš pravdu, já až půjdu na laparku, ty už budeš mít holky venku. 😉 Já už chci takýýýýýýýýýýý miminko.

Co Michi? Kdypak začíná?

artep26
17. únor 2009

Ahojda holky,
tady je sněhu to je krása (no manžovi se to moc nezamlouvá, má toho dost na odhrnování 😀 )
Zan tak to by bylo super, kdyby jsi ještě měsíc vydržela, ale ty jsi držák tak pevně věřím tomu, že to klapne 😉
A jak se čípek nezkracuje, tak to je super 🙂
Grej taky dodatečně gratuluji, hlavně to zdravíčko a štěstíčko jak přála Zan.
Mufy už máš termín?? Pošoupli tě trošku nebo opravdu nemají dřív čas?? Ale i tak to uteče kočko 😉

grej
autor
17. únor 2009

My už neodhrnujem. Naštěstí toho tady tolik neni, tak se to dá. Manžel chodí pozdě z práce, aby ještě v půl devátý večer odhrnoval, to by nás mohli milovat. Takže my odhrnujem jen když není zbytí. Taky pak naštve, když ty odhrneš sníh z chodníku a přijede fréza a ta ti to nahrne ze silnice zase zpátky 😠

Díky za přání!

mufy
17. únor 2009

Grej já na tebe úplně zapomněla, taky gratuluji dodatečně. 😉

Artep no pošoupli mě dopředu, jenže musím vyčkat až po tomto pokusu,protože už stimuluji, jinak bych šla hned. 🙂

grej
autor
17. únor 2009

Díky Mufy🙂 Víš co, já už ti popřeju raději dopředu, protože je mi jasný, že já na to taky zapomenu, když je to o víkendu 😉 Tak všechno nejlepší!!!

michina
17. únor 2009

Ahoj holky, tak už jsme z lyží zpátky. Dodatečně a raději dopředu po vašem vzoru přeju Grej a Mufy k svátku 😉

My se měli fajn, odpočali si a těšíms e v pátek na kontrolu..

Zan, ted jsem ti koukala do labíčka, krásné fotečky! Pěkná mamina!! 😎

Mufy, mě taky říkali, že nemá smysl léčit endometriozu, uspech neni zarucen ani po tech injekcich, oni ti akorat utlumi vajecniky, aby nerostla ani endometriozni sliznice, ale jak zacnou zas pracovat a rust sliznice na MS, tak poroste opet ta endometritická sliznice, takže časem to bdue zas jak na začátku. Jediná lečba je otěhotnění, kdy není MS dlouhodobě, a tak doporučuji IVF a zase IVF a zase těhotenství. NNAvic zalezi, kde ji mas, pokud ¨v pánvi, tak jako ja, tak se to proste neresi. Jaký stupen ti urcili?? Oni muzou nejake casti pri laparce odstranit, to je ale tak vser. To bys ale musela mít aspon stupen III - IV, coz urcite nemas. Endosku má podle me skoro každá druhá.-

grej
autor
17. únor 2009

Michi - přesně můj názor. Ale ten rozsah asi určí Mufy až na laparce. Ovšem taky nemyslím,že by měla tak rozsáhlou, to by se už dávno řešilo...

Super že sis užila lyže!! V pátek jdeš na kontrolu před začátkem stimulace?