Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
23. led 2008

Tak dobré ráno holky. Snad si tu dneska nebudu psát sama. 😀

To ten týden zase utíká.Konečně je středa.

Objevila jsem nový přípravek na spermie.Jmenuje se to Energyman.Prý je to dobré a nestojí to moc peněz.Tak to zkusíme vyměnit za jiné vitamínky.

grej
autor
23. led 2008

Dobré ráno🙂

Tak MS dorazila. Už naostro. Takže už aby bylo brzy po ní a šup zase do dalšího snažení 😉 Příští úterý jdeme do GESTu, odevzdat jim souhlas s umělým oplodněním, tak už aby to bylo 😉

Ty vajíčka asi darovat nebudu. Sepíšu si na doktora dotazy, který bych ohledně toho chtěla zodpovědět, ale myslím, že mě stejně asi nepřesvědčí.

Včera jsem se stavila u Majmun. Vypadá moc dobře a pupík má moc moc krásnej🙂 Jo a šáhla jsem si, jak macek kope😉 Je to sranda. Zatlačíš na něj a on uhybá nožičkou 😀 Už jsem taky Majmunku upozornila, že má smůlu, že bydlí tak blízko, protože k ní budu jezdit na návštěvu se učit, abych pak byla na toho svojeho drobka připravená 😉

Mufy - tak nový přípravek? To určitě zkuste. Stejně se říká, že je dobrý to střídat, aby si tělo nezvyklo na ten jeden...

mufy
23. led 2008

Jo Grej já to vyzkouším,dneska to půjdu koupit.I když zrovna včera jsem koupila jiné léky za 350,-.Ale ty může brát zase jindy.Musíme zkoušet všechno.

Tak už ti naostro dorazila MS. ☹ Ale to neva, já jsem si řekla,že to prostě neva a že těch 15 dní uteče zase jako voda.A snažit se můžete znovu.

Majmunka musí mít krásný a velký pupík.To je vždycky krásné šáhnout si na bříško,když je tam mailnké miminko a kope.Jé, jak ráda bych si zase šáhla,ale nejraději bych si šáhla na své bříško. 😵

sroubek
23. led 2008

ahojky kočky

tak mi včera brali 5 ampulek krve 😝 a dali mi průkazku...skládací s obalem (reklamou) na mamavit
tak jsem se na nitěšila a přišla mi...no nic moc... 😀

výsledky budou...většina...snad...příští týden...kdy bude ultrazvuk přes bříško...31.1....moc moc se těším až člobrdíka zase uvidím a znáte to...snad bude vše ok.... 😉 bude...bude..bude...je to bojovník 🙂

bojovníček 😵

jo a tlak 100/65..dneska ráno se mi zase šíleně motala hlava....hustý 😎

grej...jak si psala o tom uhnízdění...ono se může i uhnízdit...ale ze spousty důvodů se trubka neudrží...ale jednou to vyjde...musí 😵

já se tak těším na čutance jako má majmuuu 🙂

už jsem snědla jednu housku s paštikou a teď jdu na druhou a mám k ní půl litru zákysu 😀

grej
autor
23. led 2008

Mufy - kdybys viděla, jakou lékárnu máme doma my 😉 Taky samej vitamín😀 A pak ještě Chlorelu a Zelený jíl pro mě, ale ještě jsem se nějak nedokopala k tomu to brát...

Ahoj Sřoubku🙂´Tak je vidět, že jsi injekci přežila 😉 Moc jsme tu na tebe myslely!
UTZ bude za týden, to ti uteče🙂

Gratuluji k těhu průkazce 😉

Já mám pocit, že jsem snad těhu každý měsíce. A že se to neudrží pokaždý 😠

mufy
23. led 2008

Co to s tím Koníkem zase je.Nemohla jsem se sem zase dostat.Bylo to jako by bez kolonek. Ach jo.Měli by to nějak ošetřit,aby se to už nestávalo.To je každou chvilku.

Grej já mám taky pořád pocit,že jsem pořád těhu,ale to je prostě jen naše mylná představa.Neboj jednou to přece vyjít musí,ne?

Co dím tak střídmě,tak se i zatím držím, i když pořád bych tak jíst nemohla.Mám prostě ráda k masenku příloju a ne jen zeleninu jako nějakej králík. 🙂 No musím to vydržet, dala jsem se na boj tak to chci zvládnout. Dolů chci dát nejmíň 10 kilo.

Sroubku taky gratulace veliká k průkazce. 🙂 No vidíš, jak ti to pěkně utíká, za chvíli už budeš rodit. 😀

No nic já se stačila tak akorát rozloučit, možná budu na netu k večeru. V televizi je zase kulový...

Tak se mějte kočenky 🙂

grej
autor
23. led 2008

Blbne to pěkně. Ale musíme být rády, že koník funguje aspoň někdy 😉

Taky musím vynechat přílohy. Mě naštěstí zelenina jako příloha nevadí. Bohužel nejsem schopná se vzdát pečiva. Já se prostě jinak pořádně nenasnídám...

Dnes to vidím večer na zelňačku. Sice to není moc dietní, ale zas to není tak hrozná kalorická bomba. Skoro jsem to nezahušťovala 😅

michina
23. led 2008

Gratuluju k průkazce, Šroubku!!

Mufy, chtěla jsem se zeptat, ty chodíš do CAR v Olmíku? DO Fertimedu na Boleslavově ulici? S holčinou, se k¨terou jse ležela ny gyndě, jsme se bavili o CARu v Ostravě a říkala, že tam byla nespokojená a tak jezdí do Olmíku právě tam, že je to obrovský rozdíl. Proč chceš změnit místo doktora?

mufy
23. led 2008

Michi já chodím zatím do nemocnice v Olmiku, do Fertimedu nechodím.Ale chci přejít do Reprofitu, prý tam jsou velice příjemní a ochotní.V nemocnici je to hrůza, na všechno se hrozně dlouho čeká, teď mě naštvalo jako poslední,že neměli roztok na embryjka, takže se KET zase nekonal, a to jsem už brala léky a byla uprostřed cyklu a pak jiné věci. To si každý musí zažít sám. No a natrefila jsem na holku, která taky chodila do nemocnice, taky jí to všechno vadilo a přešla do toho Reprofitu. Teď je moc spokojená a chváli si to.Takže už jsem rozhodnutá, jakmile proběhne KET a nepovede se to, jdu jinam.

Toť vše.

Jdu se dívat na Merlose Place. Jo a na véču jsem měla květákový mozeček. Mňam.Ale ještě bych něco slupla. 😀

mufy
24. led 2008

Tak vás zase zdravím po ránu. Doufám,že koník dneska bude dobře fungovat. 🙂

grej
autor
24. led 2008

Ahoj všem🙂
Tak já nakonec včera měla jen obloženej talíř, protože se mi povedlo koupit ještě teplý houstičky. Mńamky🙂 Ale taky už jsem potom v posteli myslela na to, co bych si ještě dala...
Poslední dobou ujíždím na Pomelu. Musím si ho dnes zas koupit🙂 Moc mi to chutná a ještě mám pocit, že do sebe dostanu nějaký vitamíny a není to kalorický 😉

sroubek
24. led 2008

ahojky kočky..tak my měli doma malou tichou válku..jsem dělala pirohy s bryndzou a brambory a polité zakysanou smetanou a vypraženou slaninkou a držkovala jsem, abych podala ten termín přesně 😀

bo jsem chtěla aby bylo umytý nadobí a to nebylo a já si neuvědomuju, že má zkouškový a spoustu práce a že mám upozornit, že chci dělat tak velký vaření...že on to musí uklidit a tak 😀

a pak hádka..no znáte to...ale já byla ten víc v pohodě..výjimečně 😀

sroubek
24. led 2008

dneska udělám jen zapékané toasty s čenekem a sýrem 😎 a basta 🙂
a zítra je víkend...hurá hurááááááááá huraaaaaaaaaaaaaa 🙂

sroubek
24. led 2008

a za týden další ultrazvuk a já opět uvidím broučka 😵 a dozvím se výsledky a trošku se bojíma zároveň se hrozně moc moc a moc těším... 😅

grej
autor
24. led 2008

Teda Šroubku, my tady s Mufy vymýšlíme, co jíst, abychom zhubly, a tady přijdeš s pirohama se zakysanou smetanou a slaninou 😀 Úplně se mi sbíhaj sliny, když si to představím 😉

Jsi na přítele přísná 😉 Ale přísnost musí být, jinam by nám ti chlapi zvlčeli 😀

Já to dnes vidím doma na zeleninový salát...

mufy
24. led 2008

Tak já už mám jedno kilčo dole, to jídlo je fakt dobrý, jím skoro pořád, hlad skoro nemám.Jen né nějaký pirohy, toasty atd.... 😀 Jo jako jednou za čas určitě zhřeším, to vím jistě, ale ne teď.
Ale i když dala bych si, jenže jsem se zařekla a musím fakt vydržet,abych ty kila dala dolů. Do léta musím být kočena. Pak se i budu lépe cítit, když si můžu vyzkoušet velikost třeba o 2 čísla menší než teď. Teď na mě nemají skoro nic. 😒

Sroubku klidně buď na toho svého chlapáka přísná, jen ať někdy pěkně maká. Já to říkám manželovi pořá, že až budu jednou těhotná a budu unavená, že bude všechno dělat on. To víš, zvykl si na pohodlnej život, všechno doma dělám já. I když mě to někdy baví,protože se doma nudím, manža je teď pořád v práci. ☹

sroubek
24. led 2008

nejsem přísná..se mnou mlátí hormony 😀 a držkovat se může..on taky držkuje..mamiii 😀

no a jemu ty pirohy přišly jednotvárný. listové těsto , brynza, smetana...prý najedno brdo...já je miluju..nevděčník jeden 😀

mufy: to je mi líto... ☹ to znám a j potřeba porti tomu bojovat 😠 život není jen o práci 😠

ale hlavně o lásce 😵

sroubek
24. led 2008

jo a já mám 3 kila nahoře z 54 na 57...cci to bvytáhnout na 60 kilčo 🙂

grej
autor
24. led 2008

54 kilo?? To jsem měla naposledy na základní škole 😀
Já mám teď 69 a chci zhubnout na 63. To jsem měla, když jsme se s manžou seznámili a cítila jsem se tak nejlíp...

To je teda fkat nevděčník!! Taková dobrota a jemu to přijde na jedno brdo... Napiš mi receptík Sroubku, zní to moc dobře 🙂

mufy
24. led 2008

Teda holky vy máte tak málo kg?To já se asi budu stydět.Já mám 79. 😕 A chtěla bych to shodit alespoň na 70 kg, i když tak málo jsem měla asi na střední škole před 12 lety.Zřejmě mám těžké kosti.... 😀 😀

sroubek
24. led 2008

a pak chci mít na konci hezkých 70 kilo 🙂

sroubek
24. led 2008

kostma je to hodně..já jsem takovej ten sibtilní drobek..a sádlo je vždycky vidět až v pavkách...nebo když neobléknu svou velokost 38...

tu už neobléknu 😀

grej
autor
24. led 2008

Mufy - nedělej si z toho hlavu. Zase jsi vysoká. Na tu výšku někde ty kila být přeci musí! Taky myslím, že mám těžký kosti. A taky několik kilo přikládám prsám😀 😀

Tak to jsi mě zas potěšila Šroubku. Než jsem teĎ od podzimu přibrala ty 3 kg, tak jsem taky oblíkla 38 🙂 A mám teoreticky o 15 kg víc 😉

mufy
24. led 2008

Jo to záleží hlavně na výrobci oblečení,u někoho si oblíknu 42 u někoho 44.Je to různé.

A kosti mám asi těžké, já prsa nemám,takže to musím svádět na kosti....haha 😀

michina
24. led 2008

Holky, já se teď nějak těma kilama netrápím... S9ice mám pneumatičku na břiše, trošku celulitidu na zadku a stehnech, ale říkám si, že při 170cm a v rozmezí 67 - 69kg to jde. Tady není třeba hubnout, ale cvičit... a to já se nějak nemůžu přinutit.. A nejíst?? Zříct se dobrot??? Přece žiju jen jednou.. asi bych nějakou tu dietu zvládla držet, ale to by chtělo změnit celý životní styl a mě ten můj vyhovuje.. 😀 Tak se netrapte!!!

I když, Grej, 63 kg je mých vysněných... taky jsem se cítila bezvadně... Tak si říkám, že nejdřív otěhotním (hubeným to jde prý hůř 😉 😅 ) a pak budu shazovat, prý to jde při kojení a to shonu samo! 😎 Všechny moje kamarádky jsou pár měsíců po porodu hezčí než byly dřív! To je motivace! 😀

michina
24. led 2008

Já mám taky težší kosti... a záleží u koho nakupujete. H&M mají menší velikosti a C&A taky... teď zmenšil podle mě Baťa číslování, protože boty mám 41 už mnoho let... Teď jsem si koupila 39!!! Kozačky, chápete to? Prý je ta bota delší, tak asi mají jiné napínáky... a CCC kozačky 40, to jsem mohla maximálně sandálky, ale lezl mi z toho palec nebo pata... Ale někde jsem četla, že se změnily proporce celé populace, tak celý módní svět musel přečíslovat. Teď mi přišel email, že mArylin Monroe nosila ve své době 42, což odpovídá dnešní 46... což se mi zas eale nechce věřit..

michina
24. led 2008

...a nejobjektivnější jsou vaše věci doma, ty jsou furt stejné a buď se do nich vejdete, anebo plandají... 😎 No nemám pravdu??!! 😝

grej
autor
24. led 2008

Ahoj Michi🙂
Tak s tím tvým názorem se naprosto ztotožňuju. Nejdřív otěhotnět (pěstuju si pneumatiku, aby se mi pak líp píchaly ty injekce 😉) a pak hubnout. By mě taky naštvalo, kdybych zhubla a pak bych to hned nabrala v těhotenství 😀

V tom případě ale taky musím do léta otěhotnět, protože kdybych se teď měla vyvalit někde na pláži, tak bych se asi musela hanbou propadnout 😀

S těma věcma máš taky recht. Budu si muset koupit novou sukni. Bohužel, ani do jedné "černé pracovní" se už nevejdu. Fakt krize.

mufy
24. led 2008

Ale no tak holky, žijeme jen jednou ne?POkud nechcete držet dietku, tak omezte aspoň trošku jídlo. I tak se to dá a někdy zhřešit můžete.

To je děs, já jedla ve 12. a už mám zase hlad.No nemohla bych být vegetarián..... 😖

Už se těším na léto, na grilovačky a pivečko.... A kdybych u stolu seděla už s bříškem bylo by to super... 😀

michina
24. led 2008

Však my to, holky, zvládneme!!! Do léta z nás budou těhulky!! Už musím dodělat tu naši tabulku a bude to hned zřejmé, že už jsme na řadě jenom a jenom my!!!