Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zihu
27. únor 2009

ahoj, papani 😀
kure na paprice taky miluju,a le meli jsme ho celkem nedavno...
artep! brzo se vylez!!!
zan.. ze by? 😨

mufy
27. únor 2009

Já mám naštěstí taky něco v mrazáku, takže zítra nemusím vařit, jelikož jdeme dneska stěhovat a potom valíme na ples. Takže zítra budu jen polehávat, za celý týden toho mám dost.
Mě naštěstí chřipka už schvátila, tak doufám,že se mi to nevrátí.

Já bych si tak dala něco dobrýho. 😵

No a začíná mě bolet břicho jako na MS, což mě vždycky začlo 3-4 den bolet,takže je to jasný, zase nic. Co je na tom nehjorší,že já už se tak znám,že to hnedka poznám,že se to nepovedlo. To by prostě ten měsíc musel být opravdu jiný, abych poznala že jsem těhu. 😅 No tak doufám,že ta laparka pomůže.I když mě se tam vůbec nehce. ☹

grej
autor
27. únor 2009

Se ti divim, Mufy. Já po tolika neúspěších bych se tam fakt těšila 😉 Neboj, nic to není. Pročistěj tě a pak se to umělý povede raz dva 😉

Já např. vůbec žádný příznaky neměla, všechno bylo jako vždycky a těhu jsem byla, takže na těhotenský příznaky já vůbec nedám...

Nazdar Zihu, tak co, už máš těhupupek? Já mám občas pocit, že taky budu rodit každým dnem. Roste to úplně hrozně moc!!

zihu
27. únor 2009

grej🙂 tehupupek bych to teda jeste nenazvala, ale "neco tam uz je" 🙂 a beru ho uz taky vsude sebou, ne jako driv, kdyz se porad vsichni ptali, kde ho mam 😀 ale je to bobek maly nenapadny.. v nedeli vyfotim, to budu konec 25tt
ja teda taky zadne tehu priznaky nemela, mufy, dokonce este dlouho po // jsem se citila uplne netehotne, prsa nebolela a tak.... tak vydrz 😉

michina
27. únor 2009

Ahoj holky, tak to ja na MS cekam.. v utery posledni pilula antikoncepce, plna lednicka Puregonu, pero v supliku a 1.den MS nikde, abych mohla zacit zase pichat, už se s manžou nemužem dockat... 😠

zihu
27. únor 2009

ahoj michi.... si mrcha dava na cas, asi tusi, ze bude mozna posledni 😉

michina
27. únor 2009

To teda tusi správne, ja ji to nedaruju!!! Prsote to ted vyjde a basta fidli! 😀

grej
autor
27. únor 2009

To je jak naschvál... Aby to u vás nebylo jako u Zanet 😉 Když pořád čekala kdy ta mrcha dorazí a ono nic 😉 Ony dorazily dvě holky v pupíku 🙂
Ale u vás už to přirozeně nejde, co? ☹

zanetik
27. únor 2009

Ahoj Michi ráda tě vidím, no jo mrcha se bojí, že je to ta poslední,tak si to chce užít 😅
Holky neblázněte snad ještě ne...
Artep a jiný příznaky? mě jako netvrdne, já ho mám jak kámen pořád, jen když si lehnu změkne...

mufy
27. únor 2009

grej no na jednu stranu se tam těším a na druhou zase ne. Já totiž nesnáším nemocnice. Ale taky si už říkám,že by to chtělo pročistit a pak se to IVF snad podaří.

Michi ta mrcha si dává na čas, ale to je jak naschvál. Taky jsem to tak měla, když jsem ji potřebovala, tak nešla a když jsem ji potřebovala, tak přišla schválně ještě dřív. 😀

Já než půjdu na laparku, tak Michi bude mít po stimulce.

Právě jsem se objednala do poradny, co pak po té laparce budu dělat, no už tam neměli ani volný termín, ale nacpala jsem se tam. 😀

grej
autor
27. únor 2009

Holky musím se vám pochlubit. Objednala jsem si kojící podprdy a právě mi přišly. Já je teda budu nosit už teď, protože mi jiný nejsou.

To je taková POHODA!!!! NIc mě po dlouhý době netlačí a jsou mi akorát!! Krása 😵 😵 😵 Jak málo stačí člověku ke štěstí...

Ale je to velikost 90E 😅 😅

http://www.emanuela.cz/materske-kojici-podprsen...
http://www.emanuela.cz/materske-kojici-podprsen...

Mufy - šikula - to už je praxe, co? Nacpat se i tam kde není místo🙂 Tak to má být!!

mufy
27. únor 2009

No jo Grej to se musí umět. 😀

Já bych si taky tak ráda už objednávala těhuvěci 😵

No nic holky loučím se, musím jít stěhovat, tak pěknej víkend. 😉

michina
27. únor 2009

Nene, u nas uz to prirozene nejde a navic jsem brala cely mesic antikoncepci. Ale asi je to zas erozhozením cyklu, antikoncepce telo zmatla, tak sit ed budu muset chvilku pockat nez zase mrcha dojde..

Hezký víkend i vám.. zítra jdu tady v ostrave na sraz s holkama z konika z naseho polaneckeho Fertimedu, ma nas byt skoro 10, tak jsem zvedava 😉

Mejte se hezky, pry ma byt teplo a tady uz sviti oskárek... 😎

grej
autor
27. únor 2009

Mějte se holky.

Michi - ty si moc užij sraz!!

Mufy - ty si "užij" stěhování!!

Taky už se těším na víkendový počasí. Snad bude takový jako slibovali 😉

artep26
27. únor 2009

Jsem se odmlčela, uklízela jsem, vařila oběd atd.
Taky jsem pokoukala na štafetu 4x10 km, no moc jsme toho nepředvedli, ale neva, ne vždy se podaří a když jsem viděla ten sníh a ty sjezdy tak kluky upřímně obdivuji, že si tam nikdo nesedl na zadek 😉
Mufy neboj, jak píše Grej, okouknou tě, profouknou 😵 a půjde to uvidíš 🙂 🙂 🙂
Zan opravdu mi nic jiného nebylo, tvrdlo mi břicho asi tak každých 5 min, mamka mě doma nechtěla a tak mě poslala do porodnice (byl to den před TP 😉 ). No a tam si mě nechali, pak asi za 2 hoďky mi začala odtékat PV a pak se to rozjelo. Ale ty ještě chvilku vydržíš, věřím že jo 😉
Michi to je vždycky, ale jak psaly holky, mrcha si to šetří, ví že už se dlouho neukáže. Tak ať je brzy u vás doma a začne poslední píchačka 😀 😀 😀
Grej jdu mrknout na ty tvoje kojící podprdy, já mám teď 80D 😲 , takže se fakt bojím, jakou velikost si budu pak kupovat 😅 😵 😵 😵

artep26
27. únor 2009

Grej hezké porprsenky 😉 já si prádlo nikdy přes net nekupovala, tak bych se bála. Ale jestli to máš osvědčené, tak asi o nic nejde.
Taky vám kočky přeji hezký víkend, já se ještě budu léčit, budu hezky v teple a v pondělí na nás myslete, jdeme na tu konzultaci na genetiku. Ale určo to bude dobrý, věřím tomu 😝 🙂 🙂 🙂

grej
autor
27. únor 2009

OSvědčené ani moc ne. Fakt jsem se poctivě změřila a objednala to podle jejich tabulky. A je to super. Já totiž nemám chuť někde lítat a zkoušet si jednu podprdu za druhou, protože mi nikdy žádná nebyla a pořádně neseděla. Tu černou odzkoušenou mám. Majmu mi půjčila bílou, tak jsem jen objednala tu samou v černým. Ta bílá s výšivkou se mi děsně líbila, tak jsem holt doufala, že mi bude. A je!!

Ať je ti brzy dobře Artep a v pondělí dej vědět! To je jasný, že to bude OK. Proč by nemělo být, ne? 😉

artep26
27. únor 2009

Grej tak to potom jo 😉
Jasný že to bude OK, jak píšeš ... proč by nebylo, že jo?? 🙂 🙂 🙂
Tak hezký víkend a v po se ozvu jak to probíhalo 🙂
Pa 😵 😵 😵

zanetik
27. únor 2009

Tak vám všem přeju krásný víkend ať už ho budete prožívat jakkoliv, já nejspíš odpočívat..to je co? 😵
Grej ty podprdy jsou fakt dobrý, ta bílá je opravdu moc hezká...já koupila jednu a teď mi holka poslala 2 stejný meruňkový od které jsem brala dvojčatový věci, že kojila jen 3týdny a padnou mi taky dobře...já pořád nosím s kosticí, ale začíná mě to pod prsama tlačit, tak ji asi taky vyměním...
Artep jasně, že bude všechno OK jen strašej, jako nás a nakonec to nic nebylo...
Já jdu v pondělí v poledne do poradny, tak jsem zvědavá jak čípek, jak jsou holky velký, kdy půjdu na monitor a vůbec co bude dál, budu 35+3tt, ale dopolko se ještě asi ukážu, tak zatím pa

artep26
2. bře 2009

Ahoj holky,
tak vám přeji hezký týden 🙂 🙂 🙂
Snad jste všechny v pořádku holky 😉
Já jsem pořád ještě nachcípaná, v krku pobolívá, hlava taky nic moc a ještě mě začala pálit žáha 🙄
No jako kdyby těch neduhů nebylo dost, co?? 😒

michina
2. bře 2009

Ahoj holky, hlasim dnesni prvni stimulacni vpich! 😉

artep26
2. bře 2009

Jé ahojda Michi,
tak už pícháte?? To je super!!!
Co si pícháš??

michina
2. bře 2009

Puregon 225 jendotek 1x denne.. To byl zase stres, uplne jsem to od rijna zapomnela, jake to je, takže se mi menza chechtal, že je treba u toho taky dýchat. Ja totoiz celou dobu zadrzovala dech. Ale reknu ti, 225 to uz je dlouhe stisknuti pera palcem, trvalo to, nez jsem to tam vsechno vmackla.. 😅

artep26
2. bře 2009

Michi to se ti ani nedivím, že jsi nedýchala 😀
Já z toho byla taky vystreslá, jsem ráda že jsem to musela podstupovat jen 1x 😒 Podruhé by se mi do toho nechtělo, copak Puregon, ale Orgalutran se mi vůbec nelíbil, pak ty odběry a vůbec všechno.
Ale co by člověk neudělal, viď?? Ještě ráda bych do toho šla jednou, kdyby se nezadařilo.
Kdy jdeš na 1. KO??

mufy
2. bře 2009

Ahojky holky,

Michi tak jsi už začala? No vidíš, za chvíli už budeš čekat na těhu test. 😉 A já budu teprva po laparce.
No ale už se mi to taky blíží. Ještě 14 dní a jde se na to.

Artep je ti už líp?

artep26
2. bře 2009

Ahojda Mufy,
neboj taky to uteče ... já si vždycky říkám "ježiši zase další čekání" a ejhle, ono to uteče.
Teď snad bude i hezky (no hlásí už JEN déšť), tak snad se počásko umoudří a dočkáme se i sluníčka.
No je mi tak pořád chřipkově, ale funguji normálně, jen ta hlava a krk a pořád smrkám a kýchám ... no ale to má skoro celé těhu, tak jsem si i trošku zvykla 😉

michina
2. bře 2009

Na první kontrolu jdu už v pátek (ale nejak se do fetasu nemuzu dovolat), na UZ. MYslím si, že odbery budou az tak 15. den..

michina
2. bře 2009

Hura, už jsem se dovolala, tak v 13,00h. 😉 Jsem teda fakt zvedava....

michina
2. bře 2009

Taky to dobře dopadne, Mufy, uvidis. Pekne se ti to tam uvolni, prokrvi a bude to natotata.. Musime to s cekatelkama v nasem babinci dotahnout k nule, abysme byly vsechny tehulky! To zvladneme, neboj se. Jen bdueme o neco dele cekat, ale kdo si pocka, ten se docka, to potom budou krasne deticky!! 😵

mufy
2. bře 2009

Michi no abych nečekala ještě toho půl roka, kdybych si měla píchat ty injekce kvůli endošce.Já jen doufám,že nebudu muset. Tak dlouho se mi čekat nechce,ale zase na druhou stranu bych chtěla jet na dovolenou,tak uvidíme,jak to dopadne. 😉