Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
2. bře 2009

Ahojda děvčata, tak hlásím, že je zatím vše v pořádku, čípek se sice zkracuje CS3, ale pořád je v pohodě, takže týden bych prý ještě měla do další poradny vydržet 😅, byla jsem i na monitoru srdíček, tak tloukly o 106, holky váží 2190g a 2180g a já mám nahoře skoro 13kg, ale hodně bude voda, na nohy chvílemi nemůžu došlápnout, tak jsem dostala léky na odvodňování a zítra jdu na UZ žil radši. Pak už budu jezdit do poradny a na monitor do porodnice,ale kdo ví jestli to stihnu a kolikrát, zatím prej vypadám, že je donosím do termínu 😅

No ale leze na mě asi nějaká chřipka nebo nachlazení, tak budu tento týden odpočívat a léčit se ☹

artep26
2. bře 2009

Michi tak ať hezky raguješ a vajuch je dostatek 😉 😉 😉
Zan holky už jsou pořádný kusance, hezky odpočívej ať se holky hezky dopečou 😉 A hlavně se zbav té chřipajzny, u porodu by ti překážela 😉
Já dnes podepsala souhlas s amnio, je tam riziko downa a jiných takových ošklivých chorob, ale genetička mě uklidňovala že to bude určo OK. Takže za týden v pondělí v 11 mám nástup a pumpnou mě. Výsledky pak budou za 2 týdny, mezi tím jdu ještě na gen UTZ,to je prý u dvojčat po IVF+ICSI běžné a hezky je prohlídnou skrz na skrz 😉 😉 😉

mufy
3. bře 2009

Ahojky holky,

Artep já bych asi na amnio nešla, prý po tom hodně holek potratilo a prý to bolí.Ale tebe se to nebude týkat. Já bych měla strach.

Zan teda holky rostou jak z vody.Určitě vydržíš až do konce.
😉

Michi na kontrolu držímě všechno co máme,ať je dostatek vajuch.

Grej kdepak jsi?

zihu
3. bře 2009

ahoj holky, ja na amnio byla, taky mi vyslo zvysene riiziko... byla jsem z toho docela nesva, ale asi je treba mit jasno, jak by clovek postupoval v pripade spatneho vysledku.. my jasno meli, v rodine uz jeden takovy smutny pripad mame, takze nemocne mimi bysme nechteli 😔 rozhodne bych nerekla, ze to boli, ten vpich ani neni citit a pak je to spis tlak, je to neprijemne psychicky, ale bolest to neni.. mi to za to uklidneni stalo, od te doby si tehu vylozene uzivam 😉

mufy
3. bře 2009

Zihu to víš, já to mám zase z internetu.No většina si na to stěžovala.Já nevím,jak bych se zachovala, kdyby mě na to posílali. 😖

zihu
3. bře 2009

mufy jasne.. taky jsem dlouho premyslela, ale nakonec pro nas oba byla predstava nemocneho miminka tak desiva, ze jsme do toho radeji sli.. dnes su rada.. asi bych jinak byla nervozni cely zbytek tehu 🙄

zihu
3. bře 2009

kdepak dnes mame grej???

michina
3. bře 2009

Ahoj holky, zihu, my bychoms e zachovlai s manžou stejne, už jsme o tom mluvili.
A myslím, že riziko u amniocentézy je asi stejne ajko u redukce dvojcat.. A mas pravdu, za ten klid to stojí. A navíc budete , Artep, presne vedet, co to bude 😉

zihu
3. bře 2009

pokud to teda bude artep chtit vedet? 😀

michina
3. bře 2009

To je fakt, ví se to se 100% jistotou, ale když maminka nechce,t ak ji to neřeknou 😀

grej
autor
3. bře 2009

Ahoj holky, já se omlouvám. Od včera mi sem chodí paní na zaučení (jako do práce), takže celé dopoledne tu pracujeme spolu a pak teprve odpoledne mám čas. Včera jsem měla ale děsnej fofr. Dnes už to snad bude lepší.

Začala jsem se děsně potit, mám asi návaly. V práci je mi věčně vedro, ačkoli mi všichni tvrdí, že tu mám zimu 😅 A to je co říct, u mě, zimomřivky. Pamatujete, jak jsem tu sedávala v tlustejch ponožkách a svetru? 😀

Ahoj Zan, teda ty jsi frajerka🙂 Donosit dvojčata v termínu 😉 A 13kg??? To já mám skoro nahoře už teĎ!! Převčírem jsem se vážila a málem mě kleplo. Během 14 dnů jsem přibrala 4 kg!!

Zihu - já bych na to taky šla. Nemocné mimi fakt nee, kdybych to mohla ovlivnit. Neboj Artep - bude to OK. Moje příbuzná byla i u prvního mimi a a byla i teĎ, když čeká druhý. Pokaždé jí vyšly blbě testy a vždycky to bylo v pořádku. Prostě je tam děsná odchylka. Já bych to snad ani nedělala...Když vyjde OK první screening a krev, tak bych to neřešila.

zanetik
3. bře 2009

Ahojda holky...
Grej sama se divím, že tak dlouho držím 😅 , taky jsem teď přibrala za 14dní 3,5kg, ale řekla, bych že je to hodně voda, protože jinde ty kila nacítím...
Já bych na to určitě taky šla, upřímně budu radši podstupovat riziko potratu nebo postižené mimi, co z toho když by si to člověk pak neužíval a to mimi by taky trpělo, v horším případě, by ani o sobě skoro nevědělo...to není život

mufy
3. bře 2009

Já bych na to taky šla, když už by nebylo zbytí. Postižené miminko bych taky nezvládla. Ale prostě jsem jen psala to,co jsem si přečetla na internetu.Vím,že raději podstoupím toto, než být pak nervózní,že něco nevyšlo.

Grej neboj, to všechno pak shodíš. Moje kamarádka taky nabrala hodně kil a pak zhubla tak, jak se jí ještě ani nepodařilo. 😉

mufy
4. bře 2009

Nazdaárek holky,

teda vy se nějak flákáte. No kde jste? 😉

artep26
4. bře 2009

Ahojda holky,
jo jo, za tu jistotu že budeme mít zdravé děti to stojí. Já bych byla celé těhotenství nesvá, že se nám narodí postižené miminko. Máme také jasno a postižené děťátko nechceme.
Paní doktorka říkala že si myslí že to bude v pořádku, ale že by pro jistotu tu amnio udělala.
Já se nebojím ničeho, už jsem se tolikrát stresovala a teď jsem si řekla, že nebudu. Budou to sice nejdelší 2 týdny v mém životě, než budeme vědět výsledky, ale stojí to za to.
JInak já jsem pořád nakřáplá, chřipka pokračuje.
Přeji hezký den, dělám svíčkovou a trošku uklízím, odpoledne mi přijde kamarádka. 😵 😵 😵

artep26
4. bře 2009

Mufy a ještě k tomu riziku ...
riziko potratu či jiných komplikací při amnio je asi 0,5-1% ze všech provedených odběrů pl. vody, takže doufáme, že se nám tyto komplikace vyhnou 😉 😉 😉

mufy
4. bře 2009

Artep no to doufám,že se ti to všechno vyhne a budeš mít krásná dvojčátka.

Já už chcííííííííííííííííííííííííí takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý. A do nemocnice se mi vůbec nechce. To víte, mám takový představy ( blbý ), že mi třeba řeknou, že to v tom břichu mám takový hrozný,že to ani nepůjde nebo něco jinýho nebo že mi tam něco najdou.Prostě jsem z toho taková nesvá. Ale budu ráda, až to budu mít za sebou. 😉

artep26
4. bře 2009

Mufy kočko nestresuj se zbytečně dopředu.
Musíš přemýšlet pozitivně, že tě hezky profouknou a půjde to samo 😉
Neboj taky se s MIchi dočkáte, ta jde vlastně v pátek poprvé na UTZ. Tak budu držet palec.
Mufy a tobě taky, aby se už konečně taky zadařilo. 😵 😵 😵

majmuna
4. bře 2009

ahoj holky 🙂

mufy niceho se neboj predem kocko 😉 pamatujes jak jsem byla na profuku a hned sem zabrezla ne? 😀

zanet ty si neuveritelnej drzak...to se jen tak nevidi a zrovna u takovyho drobka jako si ty bych to nikdy necekala 🙂

grej kasly nakilecka moc ti to slusi 😉 vedro mi bylo taky porad vecne sem mela pod bundou jen kratkej rukav a potila se jak cune 😀

holky tedakovi se blizi prvni rok...silene to leti ...tak tehule az tu budou mimca tak si uzivejte kazdyho dne 😉

artep drzim palce na amnio....bude to v poradku 😉 proste musi

majmuna
4. bře 2009

michi at kontrola dopadne dobre a vajucha at jsou k svetu 😉

grej
autor
4. bře 2009

Ahoj, tak pracovnice už je pryč, tak zas budu mít chvilku času.

Mufy - jasně, neboj se nic. Aspoň budeš konečně vědět, že jsi v pořádku i uvnitř!!

Artep - správný přístup 😉

Nazdar Majmu!! Díky za kompliment 😉 Mimochodem tvoje kalhoty už můžu nosit jen když nečekám, že budu někde sedět. Protože jinak děsně tlačej na pupek. Ttakže v nich jedu do práce /tu chvíli v autě to vydržím/ a pak se tu převlíkám to takových jakoby tepláků. Vypadá to sice příšerně, ale zatím mi to prochází. Jsem fakt ráda, že v nemusím v práci řešit nějaký super oblečky.

majmuna
4. bře 2009

grej kamoska porodila tak az ji navstivim tak ti dotahnu ty cerny ty sou pruznejsi 😉 kacka bude peknej kousek a to je teprve brezen 😀

grej
autor
4. bře 2009

Vypadám děsně, co? Dala jsem do alba novou fotku, fakt velryba...
Díky moc za pružnější kalhoty. Já mám půjčený od kámošky jedny větší, jenže nejsou nic moc a navíc jsou mi hodně dlouhý, tak je mám dvakrát založený... Cerný budou určitě lepší, budu v nich vypadat hubenějc 😉

No já fakt nevím, jak budu vypadat před porodem. To už se budu jen koulet a neuvidim si na špičky bot...

zanetik
4. bře 2009

Ahojda berušky...
Grej co povídáš jak velryba, máš krásný těhu pupík, už ti je vidět taky čára viď?
Taky se dneska chci fotit, udělat pár nějakých foteček, než budu bez něj 😅
Za chvilku jedu na UZ s těma žílama, tak snad to bude v pořádku.
Majmu zdravím...jj tošku držák jsem i dr. se sestřičkou se divily, že to nečekaly..tak jsem fakt zvědavá kdy to na mě příjde a jak...
Artep to BUDE všechno v pohodě, švagrový švagrová na tom byla a prej to není nic hroznýho a to procento je opravdu malý...ani jsem nikde nečetla o konkrétním případu, že by se něco stalo...

grej
autor
4. bře 2009

Ahoj Zan, jojo, čárku už mám. Ale naštěstí jsou to jen malý chloupky, nic hroznýho. Jsem ráda, že mám ten pupík takovej kulatej🙂

Držím palce na UTZ!!

Přemýšlím, že bych se nechala vyfotit v ateliéru, abych měla vzpomínku, jenže jsem si uvědomila, že nemám vůbec nic na sebe, co bych si na to focení mohla vzít...

michina
4. bře 2009

Vsak tam, Grej, nemusís mit nic, jen krátký tricko a gaťky 😀
Kazdopadne to leti, už ses 28tt, vzdyt nedavno jsme to s tebou slavily.. Fakt to fici ten cas..

michina
4. bře 2009

A pupík máte? Grej a ZAn, nádherný, ja už chci takyyyyyyyyyyy. Ale už se na tom pracuje.... 😀
Zatím 4 vpichy a 2 modřiny 😀 😀 😀 A hlavne už u pichani nestresuju, už se mi to zase cele vybavilo... 😵

sroubek
4. bře 2009

ahojky holky zdraviiim 🙂
ve zkratce:
pavel byl měsíc v číně, dobrovolně cestoval po honkongu a jihu činy s pěti kamarády a to od 4.2 do 2.3....takže už je tu a koupil mi krásné čínské šatičky ale velikost 36, tak jsem si zoufala a teda ženský mě to je...mám zpět 54 kilo a to jsem chtěla těch 56..no kubík dá zabrat má podle k 8,5 kilčům je hrozně moc živej, otáčí se na místě i v sedě...plazí se pozadu a vzteká se, tahá mě za vlasy a vydává papouščí skřeky a žvatlá..pavel přijel a dali jsme ho do kočáru a on tatatatatatatata.....a pak ráno zase...ale byla to spíš jen náhoda od tý doby nic...ale bylo to moc hezký

jinak my taky něco chytli...1. kubíkova nemoc...jak jsme byli u mámy tak přijela dost nachcípaná návštěva a když plakal vedle v pokoji, tak než jsem doběhla už ho konejšili...co naděláte...ale příště budu fakt zlá...protože se mu to projevilo až za 4 dny...ve čtvrtek...hnusnej kašel, zahlenění a rýma...a steklo mu to dolů...v sobotu jsem vytáhla švagra a jelo se na pohotovost..bo mi pískal..tam když jsem to viděla...ty nemocný mimi...jsem řekla jedem domů...tady jnom něco chytnem a kubík tam vykřikoval jako na lesy a dělal zdravej bordel...byly tam půlroční chlapeček a že je kubík velkej....ještě víc než ten jejich...a já ..no měl necelý dvě kilča...když senarodil...no a ten jejich macík měl 4,2 😀

takže zanet..hoky můžou ještě pěkně povyskočit 😀

ortel: zánět průdušek...naše mudr. naštěstí udělala krevní testy... a nemáme ATB, bo to je virovýho původu..no steklo mu to dolů...a je bez teplot..tak jsme byli vysláni na alergologii...kde se léčí moje mamka i ségra...takže hrozivý přdpovědi o astmatu viz perla pani doktorky: "no astma to být nemusí...jsou to první průdušky...ten je takl krásnej...tak krásnej...no nejkrásnější lidi mívají astma" konec cintátu 😅

no řeknu vám o víkendu jsem si hrábla..bo to byla asi virooozka a já mlela z posledního...kubík chtěl furt nosit...v pondělí mě na nohy postavila hysterická alergoložka a to že kuba byl poměrně ok..vesel a navíc se vrátil pavel...takže máme takové to dýchátko a malej raubíř pěkně řádí 😀

jo a chodíme ..když jsme zdraví plavat a je to naprosto super..slaná vodička, hernička a tak

sroubek
4. bře 2009

michi . držím palce..budu nahlížet a moc na tebe myslet

grej: ty jsi kecka...já přibrala 18 kilo a natekla děsně....ale to je fuka...a ty máš kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny bříško fakticky 🙂

zanet je šampion...na velikosti nesejde...drží prcky takže budou normálně donošený a větší něž kubík...jsi šikulka..fakt 🙂

mufy: budeš dobrá a i kdyby tam našli cokoli ivf to nevadí

artep: výsledky budou ok, držím palce...

jinak...na amnio mám krapet jiný názor....záleželo by u mě na číslech..kolik by bylo riziko...naštěstí jsem to nemusela řešit...ale nemocné mimi není sranda....

majmu: na jaře bych zajela na prosek...mohli bychom dát konečně prochajdu...
a grej: zajeď na návštěvu, babo, jsem tě neviděla ani nepamatuju 🙂

zanetik
4. bře 2009

Ahojku sroubku díky, tak snažím se aniž bych to čekala 😵
Jinak UZ v pořádku, žíly se naucpávaj, takže tromboza nehrozí a holt jsou holky těžký a tlačej mě v tříslech na cévy, tak proto, takže holt musím do porodu vydržet, ono to nebude tak dlouho už, takže musím občas polehávat, aby stekly,ale stejně na mě skočila chřipka, tak mi to nevadí, jen mě při ležení na zádech bolí to vyskočený žebro...