Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
10. dub 2009

Akorát ty bys tam měla jít až těsně před porodem, jinak tam ani nebude poznat, že jsi těhu 😉 KOukala jsem na tvojí fotku z 30tt, takhle jsem nevypadala ani před těhotenstvím :-:D

zihu
10. dub 2009

no ja vim.... ale uz se to klube, VAZNE!!!! 😀 teda ja mam dycky pocit, ze uz mam bruch jak blazen a pak me manza vyfoti a na fotce skoro nic..... 😝 takze jeste samozrejme musim pockat 😅

mufy
10. dub 2009

Zihu taky jsem se dívala na tvou fotku a na tobě nejde skoro poznat,že jsi v 30 tt. Já bych řekla tak v 15 tt.Tak si na focení ještě počkej až budeš mít bříško větší.

Holky mějte se moc pěkně, užijte si prodloužený víkend a v pondělí ať nedostanete moc velkou nakládačku.
Tak papa

zihu
10. dub 2009

mufy🙂 taky si uzij vikend a volne pondeli
paa

zanetik
10. dub 2009

Ahojky, chtěla jsem vám popřát krásný prodloužený víkend, ale trochu jsem to nestihla.
Jsem tak trochu v jednom kole i když jsou holky moc hodný a většinou spí, ale dopolko mezi kojením a dokrmováním trochu poklidím, uvařím nebo sníme oběd od našich a po dalším kojením jedeme ven když je tak krásně, vracíme se domů kolem 18h na další kojení a koupání a večer padám, takže jdu zase kojit a už se těším až si na 2-3h do dalšího kojení zdřímnu 😅
Tak se všechny opatrujte, až bude hnusně strávím to odpoledne na koníkovi 😀 pa

artep26
11. dub 2009

Ahojda holky,
přeji hezký víkend a hezké Velikonoce 🙂 🙂 🙂
Zihu ty jsi fakt hubeňour ... kdepak toho prcka schováváš?? 😀 😀 😀
Grej já bych se taky ráda koukla, tak mi prosím hoď odkaz do IP, ať můžu taky chválit 😀 😀 😀
Mufy tak to je mi líto, ale nezoufej, není ještě nic jisté a jsou důležitější věci, ale chápu tvé obavy.
Kamarádku takhle taky vyhodili, teď je týden po transferu 2 embryjí jejího 3. IVF, tak jí moc držím palec ať to vyjde. Ono se to vždycky nějak udělá, ... neboj 😉
Dneska budu trošku uklízet, zítra barvit vajíčka, upeču beránka, udělám z listového těsta pizzakoláčky a v pondělí pár chlebíčků a řízky pro manžovic bandu chlapů,co se sem chystají.
Letos mě to nějak nebaví, Anička odjela k bejvalému a bude tam i v pondělí, takže tu budu sama ... to bude neveselo ... 😔 😔 😔
Zan hlavně jste všechny v pořádku a super je, že kojíš. Až budeš mít časík, tak se budeme těšit na fotečky. 🙂

divabara
12. dub 2009

Ahoj holky,

myslim na Michi, ani nevim, jak vlastne dopadla ta patecni kontrola??? Verim, ze dobre...drzim palec...

My stale bojujem,...malymu uz je lip, je bez teplot,ale porad jeste trochu sopli a sipe...no ic,ale dneska se pro zmenu osypal 😖...snad to bdue v pohode...dala jsem si rajcatka a navic ted uz mame prikrmy,tak nevim, z ceho to muze byt...Ale dokavad jsme jen kojila, tak to bylo v poho...

tak zitra bacha na kluky, at vas moc nezmrskaj...mne je dneska smutne, pohadali jsme se s manzou...

artep26
13. dub 2009

Ahojda holky a hezké pohodové Velikonoce 🙂 🙂 🙂
Taky koukám co Michinka a nic jsem se nedozvěděla, to je škoda škodička ☹
Baruš jsem ráda že už je to u vás lepší, když je takhle hezky, tak to je hrůza ještě větší, viď?? Místo abyste chytali první paprsky slunička a hezky si to venku užívali, tak takhle stonáte. 😒
Hádky jsou normální, ono zase bude líp, neboj ... dneska už je to určitě lepší 😵

michina
13. dub 2009

Ahojky holky,nemám pro vás vůbec dobre zprávy☹ od toho pátku jsem totiž v nemocnici,ani mě z kontroly nepustili domů a nechali mě sem odvézt sanitkou. Na UZ byl totiž plod v děložním rohu☹ ale doktoři tady nic neviděli,takže mě pořád jen sledovali a Hcg rostlo jak strhane. Včera konečně něco doopravdy viděli,roste,bije mu srdíčko,leč je na špatném místě. Operace je naplánována na zítra,protože přes svátky tu nejsou doktoři,kteří by si na tuhle velmi rizikovou operaci troufli. Tak mi držte palce,ať to dobře dopadne a ať máme ještě naději,hrozí,že by mi mohli vzít celou dělohu ☹ ☹ ☹ Tak se zatím mějte+a+já+se+ozvu,až+budu+moci...

elly
13. dub 2009

Michi to je me lito...snad to vsechno dobre dopadne...drzim moc a moc pesticky! Myslime na vas.

Az budes moci, dej vedet. 😔

artep26
13. dub 2009

Michi taky mě to moc mrzí,jen nerozumím tomu, že plod je v děložním rohu ... to znamená že není šance, že by to operace spravila?? Držím palec ať to dobře dopadne kočko ... 😔 😉

elly
13. dub 2009

Artep..pokud si dobre pamatuju, mela to tu jedna holcina na konikovi...taky v deloznim rohu..jedna se o nejaky vzacny druh mimodelozniho otehotneni. 😔 Rika se, ze takove misto je pro dalsi vyvoj miminka nevhodne 😔

artep26
13. dub 2009

Elly aha ... tak to mě moc mrzí ... 😔 😔 😔

elly
13. dub 2009

Artep..to me moc taky..no snad bude Michi v poradku. 😔

grej
autor
13. dub 2009

Ahoj holky,
teda MIchi, to snad není ani možný ☹ ☹ ☹ Vy si to opravdu vyžíráte ☹

Doufám, že operace dopadla v pořádku a že už ten příští pokus klapne!!! Jsi úžasná, jak to všechno bereš a zlvádáš!!

Tak my zas měli pracovní víkend. Vždycky si říkám, jak se budu vált a odpočívat, jenže mi to nedá ☹ V sobotu byl manža na výltu na motorce, tak jsem jela k mámě a barvily jsme vajíčka a pekly beránka a mazanec.
V neděli jsme makali s manžou na zahrádce. Zasázeli jsme jiřinky a rododendrony, já vyprala 4 pračky prádla. Hotovo. Oba večery jsme grilovali, tak to bylo fajn.
Dnes jsem něco málo vařila doma a pak chvíli žehlila. Začínám šílet, že nemám nic přirpaveno. Když kouknu na holky, co roděj stejně jak já, tak na konovi píšou, jak už maj všechno hotovo... Já mám jen vypráno, vyžehlený mám jen osušky a povlečení (který ke všemu ani nebudu potřebovat, že jo, zatím). Manža v neděli dal dohromady přebalovák, tak ten je, ale nemám žádný ty podložky. Nemáme ještě ani postýlku.
Kočár snad už je vyrobený a snad už je i v ČR, ale pořád se nám z toho krámu neozvali.

Holky myslím na vás na všechny, na Michi zvlášť ☹ Zítra a ve středu budu mít v práci lidi kvůi auditu (audit bude ve středu), tak snad to zvládnem v pohodě. Od dlalšího pondělika nastoupí na plný úvazek ta nová paní, já pak papírově v úterý nastoupím mateřskou. A doufám, že tak od toho 27.4. budu chodit do práce jen sporadicky...

zanetik
13. dub 2009

Ahojky všem, jen nakukuju, teda už jsem nakoukla ráno a dojalo mě co se zase přihodilo Michi je to ale obrovská smůla a doufám, že to bylo poslední co vás tak hnusnýho potkalo a přeju ať už je to jen a jen dobrý.
Drž se jsi holka silná, zvládneš to, budu na tebe myslet 😉

smilers
13. dub 2009

AHojky, tak nakukuju co michi 😕 je mi to moc lito michi ☹ , drzim palce at operace dopadne dobre, a vy se co nejdriv dockate prcka, ta smula se uz musi prolomit, drz se 😉

artep26
14. dub 2009

Ahoj holky,
Grej ty jsi taky pěkný nezmar 😀 mně to taky vždycky nedá. V sobotu jsem ještě v jedné skříni objevila nějaké věci pro prcky od ségry po dětech, tak si to dneska asi vytáhnu a pustím se do toho.
JInak Velikonoce nakonec proběhly docela v klídku, manža se připil, ale nějak jsem to neřešila, všichni jeho kamarádi měli úsměv od ucha k uchu 😀 😀 😀
Michi taky moc držím palec, snad operaci už máš za sebou a teď už se to konečně povede 😉 moc držím všech 12 palců 😉
Smil, Zan ahojda 🙂 🙂 🙂
Zan jak to máš s kojením a váhou?? Můžeš kojit?? Nebo ti to kvůli tomu že pořád hodně hubneš zakázali?? Užívej si holčičky a ty Smil samozřejmě taky 😉
Všem přeji hezký krátší pracovní týden 🙂

mufy
14. dub 2009

Ahojky holky,

Michi úplně mi šel mráz po zádech,když jsem to četla. Je mi to moc líto,ale snad to ještě dobře dopadne.Moc na tebe myslím kočičko. 😲

Grej nepanikař, určitě všechno zvládneš do termínu.Jsi holka šikovná. 🙂

U nás velikonoce proběhly taky v klidu,byla jsem vymrskaná jen 2x, jinak u nás nikdo nebyl.Ale mě to nevadí, já tyto svátky nemám vůbec ráda.Raději mám vánoce.

Zan musí to být pořádný záhul,že?Ale jak vidím,tak to zvládáš na jedničku. 😉

Artep já doufám,že v práci k vyhazovu nedojde.Teda aspoň teď ne,ale pořád jsem ve střehu a to není dobré.Hlavně potřebuji klid a doufám,že v září mi to už konečně vyjde a budu mít klid.

artep26
14. dub 2009

Grej jukla jsem na fotečky, jsou náááááááádherný, jsi fakt kočka a těhotenství ti moc sluší 😉
Fakt se moc povedly a mažovi to taky moc sluší, žádný ironický úsměv jsem nepostřehla 😀

divabara
14. dub 2009

Ahoj holky...

Michi... 😔 Moc na tebe myslím...

sroubek
14. dub 2009

věřím..doufám...myslím na tě michi..moc a moc...jestli není jiná možnost...ať máte ještě šanci...věřím... 😵

😢 teď tu sedím a bulím u kompu...je mi to líto...moc 😔

zanetik
14. dub 2009

Ahojky přeju pěkný den.
Artep zatím kojím a přikrmuju, holky toho snědí čím dál víc, dnes jsem byla na krvi kvůli štítné, ale myslím že to bude v pořádku, že se jen potřebuju se vším srovnat, už mám kilo nahoře 😀

zanetik
14. dub 2009

Grej ty fotky jsou úžasný, moc ti to na nich sluší a opravdu to silný nalíčení vypadá skvěle...super památka 😉

zanetik
14. dub 2009

Tak jsem přihodila nějaký fotečky a třeba zítra dopolko sepíšu porod 😉 pa

artep26
14. dub 2009

Zan fotečky jsou krásné 🙂 🙂 🙂 takoví drobínci malinkatí 🙂
Taťkovi i tobě to s nima moc sluší 😵 😵 😵

m.c.
14. dub 2009

Michi, to není možný ☹. Tolik smůly, to si fakt nezasloužíte. Tak hlavně ať operace dopadne dobře a jseš brzo OK.

Zan, holky jsou tak malušenký, ale moc kráásný!!! Podle fotek to vypadá úplná pohoda starat se o dvojčata, pořád jenom spí nebo se krmí.... 😉 😉

zanetik
14. dub 2009

Jj zatím to jde, většinou spí nebo jedí. Taťka s námi bude ještě do konce měsíce doma na neschopnce, tak je to pohoda, uvidíme potom a až budou brečet místo spaní...

mufy
15. dub 2009

Ahojky holky,

Zan holky jsou opravdu moc krásné.A hlavně,že taťka pomáhá, vždycky je lepší na pomoc druhý člověk v začátcích, kor když jsou 2. 🙂

michi myslíme na tebe.

artep26
15. dub 2009

Ahojda holky,
tak nás čeká prý poslední hezký den, no škoda, jsem si nějak zvykla 😔
Zan do té doby než půjde taťulda do práce, tak se z holkama hezky zajedete a půjde to samo, žádný strach. Určitě to zvládneš, jsi šikula. A že budou brečet ... no s tím se musí počítat, ale to se taky bude lepšit 😉
Mufy a jak ty v práci?? Nějaké novinky??
Michi moc na tebe myslím, aby to dopadlo co nejlépe .... 😔 😔 😔