Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
25. led 2008

Ještě tu mám jedno reklamní sdělení. Pamatujete, jak nám sem Mufy házela odkaz na levnou Fotoknihu od Fotolabu? Te'd sice není zdarma, ale mají jí jen za 79 Kč. Tak mrkněte... http://www.fotolab.cz/

mufy
25. led 2008

Teda já tu chvíli nejsem a vy napíšete takový story.

Holky tak jste mě překecaly na okna se můžu leda tak vykašlat, do jara to vydrží.Radši budu odpočívat.

Sroubku ze mě stala taková hospodyňka asi jen proto,že je manžel pořád v práci a já jsem doma sama a co chceš pořád dělat,že? No tak aspoň uklízím a třeba vařím a baví mě to.
Taky ti závidím tu svatbu, já bych se totiž vdávala klidně ještě jednou, měli jsme nádhernou svatbu a ráda na ni vzpomínám.

Taky bych klidně jela do sklípku a pořádně si zařádila.Jednou za čas to neuškodí,že? 🙂

Michinko to víš, jak budeš v OLmiku, tak dej vědět a sejdeme se na kafčo. 🙂

sroubek
25. led 2008

anebo bychom mohli dát nějaký jarní meziměstský sraz..bude krásně...všechno bude pučet 🙂

no šaty fakt vymyšlený nemám...chtěla jsem púůvodně něco do mepírového střihu nebo něco jednoduchého a d louhou sukni např.

http://svatebni-moda.com/imgdata/125/img386.jpg

http://svatebni-moda.com/imgdata/125/img392.jpg

a kytice: http://www.kvetstudio.cz/3-2006/kulate/049v.htm

no ale teď je to jinak takže by mi možná ani nevadili kraťoučké sportovní...ale možná dám stejně ty dlouhé 🙂

http://svatebni-moda.com/imgdata/125/img406.jpg

sroubek
25. led 2008

jinak , kde ..to je otázka 🙂

chtěli jsme u jedné skály v Jizerkách...je to v místě, kde má Pavlík chatu...ale je to dost z ruky...no..

pak napadla nás dobříš...blízko bydlí naši...ale na mě je to tam moc načančaný..

a pak nějaký hrad...třeba na točníku je to fajn...to je něco mezi čistou loukou a klasickou kaplí 🙂

grej
autor
25. led 2008

Ty první šaty jsou náherný Sroubku🙂

Jenže ty už budeš mít obr pupík😀 Asi ti nezbyde nic jinýho, než nějaký jendoduchý, střižený pod prsama... Ale i ty se teď dělaj krásný...

Tobě by nějaký romantický místo moc slušelo 😉 SKála, příroda, jen vy dva a kopretiny... Nevím proč, ale nějak si tě pořád představuju, jak sedíš na louce a za uchem a v ruce máš kopretiny 😉

sroubek
25. led 2008

díky grej..juknu na to..a tu panenku si fakt možná půjčím 😉

jinak tahle neděle by šla...odpoledne..dopoledne...a kde? někde v letňanech?...případně kino... 😀
já budu v Měšicích...takže můžu přijet i autem 😀

mám teda čerstvej řidičák 😀
máme na sebe mobila a tím se to jistí :o)

jo a díky za ten tip na ten svatební salón..bo moje kamarádka Verunka bydlí v Čakovicích..tak to budeme mít po ruce 🙂

sroubek
25. led 2008

..tyyy joo..grej si mě dojmula..málem slzička..jo..já jsem taková kopretinová..zvláště teď...úplně mi leze mráz po zádech..ale hezkej 🙂

sroubek
25. led 2008

no pupíčeeeeeeeeeeeeeek 🙂 ...přesně to mi asi zbyde empírový střih...střižené pod prsy..ale to si vychutnám..páč budeme dva..tak nám to musí eeeextra slušet 🙂

majmuna
25. led 2008

Holky nedele by sla 🙂 Nasi jsou tu jak doma ani se na ne nemusim ohlizet....
Valim do prace...strivko ma srajdu tak jsem na to sama ☹

Sroubas prvni jsou nadherny....ja musim super zhubnout abych se chtela vdavat 😀 Vzdycky jsem si chtela svatbu uzit ale s pupendem to ma urcite taky kouzlo 😉 Ja mam uplne hruzu z toho ze mi ten drak za par dnu utece ven a ja se nebudu mit s kym postuchovat 😀

mufy
25. led 2008

Sroubku ty první šaty jsou moc krásné.Ty bych moc brala i ten pupík ti v tom krásně vynikne. 🙂

grej
autor
25. led 2008

Sroubku, Majmu - tak se můžem sejít rovnou v Bille na Proseku na kafčo, ne? Majmu to aspoň bude mít blízko a my stejně pojedem autem kamkoli, tak je to jedno 😉

Neboj Majmu, on ještě vydrží... Do tý zimy se mu nebude chtít. Raději si počká na březen, to už bude tepleji 😉

Jasan šroubku, tak panenku a ostatní věci dořešíme. Máme času habaděj 😉
Ty jsi taková romantická duše, k tomu se ty kopretiny fakt hoděj🙂

majmuna
25. led 2008

Tak jsem se rozhodla ze pracovat se mi opravdu nechce a tak jsem si donesla kone do dilny 😀
A tady jako nikdo jo? 😢

sroubek
25. led 2008

majmuu: nepracuj...jáí taky na to dneska už prdím..dřela jsem celý týden jako mezek 😖

takže leháto a za 1,5 to tu balím..venku je krásně..ok Billa..neděle..v kolik? 🙂

grej
autor
25. led 2008

Já to tu mám dnes klasiku do půl páté. ALe za to si užiju večer. Manža má dnes volno a nemá ani práci doma, tak vymyslel, že uvaří guláš a něco dobrýho k večeři🙂 Tak jsem na něj zvědavá, čím překvapí 😉

Majmu - z tebe už je jen paní majitelka, co? Sedíš tam u netu a kontroluješ zaměstnance 😀 Tak je to správné, tak to má být 😉

V neděli je mi jedno kdy, přizpůsobím se. Nebo můžem rovnou hodit oběd, ne?

grej
autor
25. led 2008

Mufy tak jsem koukala na to Sama doma. Ten tvůj doktor je teda fešák 😉
NO, nás to taky brzy čeká. V úterý vezeme do GESTu ten souhlas. Jsem zvědavá, jak dlouho to bude pojišŤovně trvat, než nám to schválí...

sroubek
25. led 2008

grej: tak si dáme vědět..přes sms? oběd by šel...ale musela bych to vědět už v sobotu...vaří mi tchýně..tak pro dobré vztahy..aby to věděla včas 😉

grej
autor
25. led 2008

Šroubku: Večer zavolám Majmu (pokud se tu už neobjeví) a dám ti vědět, ju?
Máš hodnou tchýni🙂 Já zase tentokrát manžu. Prý mi dělá guláš a k tomu i gulášovou polívku 😉 Mňam🙂

majmuna
25. led 2008

Holky ja to necham na vas....mam to par krucku 🙂 Uz se mooooc tesim 😉

mufy
25. led 2008

Tak vy si dáváte srazík,jo?

Grej,že je to sympaťák ten doktor.Asi z něj budu mít vždy trému, když tam půjdu. 😀

A pojišťovně by to dlouho trvat nemělo, já to měla schválené hnedka.

grej
autor
25. led 2008

Je to krasavec, Mufy, a takovej mladej 😉
No mě právě vyhrožovali, že to schválení bude trvat tak dva měsíce☹ No uvidíme...

No jo, dáme obídek a kafčo. Jsem zvědavá na Šroubka. Jak asi vypadá live 😉 A na jaře se sejdeme všechny. Až bude krásně🙂

majmuna
25. led 2008

Jo Grej na jare to dame...preci musim Mufynce ukazat jak ty smradata doopravdy dokazou otravit vzduch 😀

grej
autor
25. led 2008

No to by chtělo 😀 Aby jí to pak nepřekvapilo 😀
Teda mě to tady už nebaví. Už ale jen hodinu a můžu mazat domů.

Nikdo už nepřispívá, holky už určitě všechny zmizely domů. Ještě že ty se mnou držíš basu 😉

majmuna
25. led 2008

Grej ted jsem si malem ucurla z prispevku uplne nahore...o tech jedincich 😀 Ty si teda fandis 😀 😀 😀

grej
autor
25. led 2008

To si piš!! Já vždycky jen po fialkách 😉

Teda - nic proti tvé kamarádce 😀 😀 😀

mufy
25. led 2008

Tak to my teda holky musíte předvést, jak smrdí malé děti.Kamarádka má holčičku a ta nesmrdí skoro vůbec a to jsem ji párkrát přebalovala.Ještě teď se na ní učím a docela mi to jde. 🙂

Tak se mějte pěkně, krásný víkend, mě čeká zítra velký úklid domů, zrovna jsem si uvědomila, že mám službu v baráku.Ach jo, já snad asi odpočívat nebudu. 😖

mufy
28. led 2008

Dobré ráno holky, tak jak se máte?

Já se o víkendu teda vykašlala na ten balkon a okna,ale musela jsem dělat zase velký úklid v baráku.No ale zvládla jsem to sama a dobře. 🙂

Manžel bude celý týden v práci, tak si v pátek beru dovolenou,abych mohla být s ním a užívat si.Příští pondělí půjdu na UTZ a pak nevím,co bude.

grej
autor
28. led 2008

Ahoj Mufy!
No já měla taky uklízecí víkend. V neděli jsem gruntovala celý den (kromě oběda s Majmu a šroubkem) a v sobotu jen odpoledne.
Taky mě bolí záda jak pes. Zase začínám s Mojžíšku. Jsem se konečně rozhoupala!!

Už jen týden do UTZ? To uteče... My jdem zítra do GEST. Jsem zvědavá, co mi MUDr řekne...

mufy
28. led 2008

Jé vy jste měly valstně ten srazík,jak dopadl? A co jste dělaly?

grej
autor
28. led 2008

Srazík dopadl dobře. Sešly jsme se na obídku v Pizzerii. Majmu mám pupek jak blázen a Šroubkovi už se taky rýsuje🙂 Pokecaly jsme skoro 3 hodiny a pak jsme to ukončily...

sroubek
28. led 2008

srázek byl fajn 😉 moc fajn 😉 a grej dobře řídí 😉

no my pak zajeli jeět s kamarádkou do Ládví a dali si filmík Edith Piaf...a probrečeli polovinu promítání...holky...byl to fakt nádherný film...lidský jako máloco a nepředvídatelný...ach jo..kutálely se mi slzičky jako hrachy po tváři přímo do prázdné krabice od sýrvo šunkového pop cornu...