Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
15. dub 2009

Ahoj Artep, novinky zatím žádné.Doufám,že se to nějak uklidnilo.Teď se tu řeší odchod jiného spolupracovníka.Tak jen doufám,že do září to tu nějak přečkám.

Včera bylo fakt krásně, umývala jsem v práci brigádně okna a ještě to musíme s kámoškou doumývat v sobotu,tak snad nebude pršet.

artep26
15. dub 2009

Mufy to by bylo super, kdyby se to uklidnilo a ty se nemusela nervovat ještě tímhle ... 🙂 🙂 🙂
Jé okna ... ty nás šéf nutil mýt taky, ale měl přístup takový: když jsme mu říkaly (ženský z kanceláří), že ta okna jsou děsný a nemyla se snad 5 let a chtělo by to tudíž říct uklízečce a popř. jí něco bokem hodit, tak se naštval, že nás bab je tam hodně a ať to umyjeme sami po pracovní době ... zadarmo, že přeci nebude nic platit.
Takže si myslím,že ta okna dokud firma nepadne, budou nemytá 😀 😀 😀

mufy
15. dub 2009

Tak to já je umývám už 3tí rok a šéf mi za to něco dává. těch oken je snad padesát, tak zadarmo bych to nedělala ani náhodou. 😅 Už dnes mě od nich bolí ruka a to si vždycky ráno něco podělám,abych toho neměla v sobotu hodně.Jinak bych padla za vlast.
My se teď o penězích nebavili, tak doufám,že bude rozumný a dá nám pěknou odměnu.Aspoň budu mít na nákup. 😀

zihu
15. dub 2009

ahoj hoolky,
teda michi!!! to snad ani neni mozne!!!!!!! strasne me to mrzi, hrozne sem verila, ze uz tentokrat to vyjde a je videt, ze vyslo, ale ZASE MIMODELOZNI?!?!?!? to je tak strasne nespravedlive 😠 ☹ ddrz se, kocko, at to je brzo za vama a jsi co nejdriv fit!

artep26
15. dub 2009

Mufy já za jeho chování bych to neudělala ani kdyby mi platil zlatem 😖 je to takový pedant a nafoukanec, ať se stará. Jinde s jiným přístupem by mi to ani nepřišlo, ale v téhle firmě?? Ani nááááááhodou 😝
Zihu zdravím při středě 🙂 🙂 🙂

zihu
15. dub 2009

holky ja uz su zase nejaka nachcipana 😒 a to sem nikde neprochladla a nic.. no proste kaslu-stekam a skrabe me v krku... ale jinak nastesti nic, ani rymu nejak nemam... ale je to otravne 😠 a to je venku tak krasne, radeji sem zrusila aj sraz s kamoskou, bych byla radeji v klidu, no opruz....

artep26
15. dub 2009

Zihu tak to jsme na tom naprosto stejně, byla jsem ráda že jsem se toho po 2 měsících zbavila a od min. pondělí už zase chrchlám, smrkám a krk taky cítím. Ale zatím to jde ... jsem taky převážně doma ale venku na zahradě poletuji, být zavřená doma bych nevydržela 😉 😉 tak ať tě to brzy pustí 🙂

zihu
15. dub 2009

artep.. tebe taky... asi je to telo v tehu nejak vycerpane na to, aby se toho vseho zbavilo normalni rychlosti... tak se drz 😉

artep26
15. dub 2009

Zihu taky si říkám a navíc sliznice je víc prokrvená, tak i prý proto se té rýmy tak špatně zbavuji.
Taky přeji brzké uzdravení 🙂 🙂 🙂
Jé Grej má dnes audit ... tak džím všech 12 palců kočko a jak jsem psala, hezky občas hodit trpící výraz, chytit se za bříško a uvidíš bude to v pohodě. 😀 😀 😀

grej
autor
15. dub 2009

Ahoj holky,
tak audit bez ztráty květinky 😵 Díky za držení palců!!

Zihu - jak ti vůbec dopadla ta kauza s internetovým obchodem? Ozvali se? Dodali zboží? Nebo už si to "odepsala"?

Lituju vás, že vám je blbě ☹ Kor když je venku tak krásně...

zihu
15. dub 2009

grej, zatim nic, pani uz se neozvala a na mejly a hovory nereaguje.. mam sepsane trestni oznameni, v patek to podam, pokud se nic nezmeni.... 😝

mufy
15. dub 2009

Grej tak to je dobře, že jsi to tak zvládla.Já bych měla hrozný strach,ale vždycky se dá domluvit,že.

U nás je taky moc krásně.Za chvíli valím domů,tak se raději rozloučím už teď.Tak papa

artep26
15. dub 2009

Grej tak super, my to věděly, že to zvládneš, jsi šikula 😉
Zihu a ty už jsi poslala peníze?? Takhle jsem v jednom e-shopu před vánoci přišla o 700 Kč, není to tak hrozný, ale taky mě to docela štvalo. Obchod prostě uzavřeli a nazdar 😠 😠 😠
Mufy pa pa, užij si hezké odpoledne 😉

zihu
15. dub 2009

artep.. jojo, poslala, ale mnohem vic, skoro 10x vic☹

zihu
15. dub 2009

meli dobre recenze, tak me to ani nenapadlo.. no je to pouceni 😒

zihu
15. dub 2009

holky, furt myslim na tu Michi 😔 uz to ma aspon za sebou, nevite?

grej
autor
15. dub 2009

Tak já už jsem doma. Sláva. Nohy mám jak konve, tak jsem si je hodila nahoru a odpočívám 🙂

Zítra jsem si vzala volno, abych si vylepšila ten tlak a až půjdu odpoledne na přeměření, tak aby si mě tam nenechali 😉

Taky na Michi moc myslím ☹ Napsala jsem jí sms, tak uvidíme, jsetli se ozve..

Zihu- to je k vzteku, jak jsem psala, já jsem zatím měla štígro na internetový obchody, tak snad mě taky tohle nepotká...

grej
autor
15. dub 2009

Mám zprávu od Michi:

"Ahoj, oprerace dopadla ještě lépe než sami doktoři čekali. Plod byl v pahýlu vejcovodu, takže vše odstranili bez jakéhokoliv zásahu na děloze laparoskopicky, takže jsem šťastná jak blecha 🙂 Možná mě dokonce už v pátek pustí."

A pak ještě psala, že se s manžou rozhodli, že to potáhnou do vítězného konce pořád, i kdyby to mělo znamenat adopci.

Fakt jsou oba silní. Vyžrali si snad všechno co mohli.

A mám vás moc pozdavovat, že se na nás moc těší!!

artep26
16. dub 2009

Ahoj holky,
Zihu tak to je fakt pešek, to bych zuřila. A to máš věci pro prcka asi, viď??
Grej jsi moc hodná že jsi vyřídila vzkaz. To je dobře, že to takhle v té smůle dopadlo, moc jim držim palečky ať to dopadne jak chce, hlavně aby se drobečka dočkali. Chouďata si to fakt vyžrali až do dna 😔 😔 😔
Ty Grej hezky odpočívej ať jsi dneska v pohodě a má z vás doktor radost 🙂 🙂 🙂
Já se dnes budu tak trošku poflakovat taky, budu mýt autí, samo jen vnitřek, venku to ocákne manža, zítra vezu babi do JC na kontrolu, tak abychom jely kulturně 😀 😀 😀

mufy
16. dub 2009

Dobré ráno holky,

ani jsem vám nenapsala, že jsem dostala konečně MS tak snad bude poslední a minimálně na rok a půl od ní budu mít pokoj.Teda doufám.Takže budu muset začít se sebou něco dělat.Začnu zase cvičit Mojžíšku, zkusím přestat kouřit, i když to bude těžké,ale zase tak velký kuřák nejsem.Tak snad se to v září podaří.Kéž by.A Michi se to snad podaří dřív než mě.My už máme naplánovanou dovolenou,tak si aspoň odpočineme.

Na Michi jsem taky myslela, tak hlavně,že to dopadlo dobře.Za chvíli můžou jít na další pokus.

Artep a Grej,raději odpočívejte, užívejte si toto období,za chvíli si už moc neoddychnete.U nás se dvoum kolegům narodily holky a chodí do práce pěkně nevyspalí. 😀 No a třetímu se to má za chvíli taky narodit.Takže u nás se to nějak roztrhlo s mimčama, jen já samotná baba nic.Ale já to brzy napravím. 😀

artep26
16. dub 2009

Mufy tak gratulka k poslední mrše 🙂 🙂 🙂
Kam jedete na dovo?? taky bych někam jela, ale já už teď pojedu nejdál jen do Kolína pro kočár 😀
A nech si ty řeči o babě na nic, myslím že ne všechny ženský by byly ochotné podstoupit a vydržet to, co máš za sebou ty nebo třeba MIchi. Chce to velkou kuráž a sílu na tohle všechno, pevné nervy a hlavně trpělivost.

mufy
16. dub 2009

Artep no sílu jsem na snažení měla dřív a teď ji mám taky,ale už ubývá.I když před tím jsem byla na snažení závislá,ale teď to nechávám být.Stejně si tím nic nepomůžu.Takže do září bude klídek a veget a pak to zase začne.
Na dovču pojedeme někam k moři,tam je nejlíp.Takže musíme přemýšlet kam to vůbec bude.Chtěli bychom do Španělska nebo na Sicílii,kamarád nám to může sehnat hodně levně,tak ušetříme spoustu penízků.2 roky jsme nikde nebyli,tak si před tím naším pokusem odpočineme,už je to potřeba.
A my se s Michi nedáme, budeme to zkoušet co se dá,abychom to naše mimčo měly. 😵

artep26
16. dub 2009

Hezky si užijte dovo, to je neljlepší na relax. Taky bych někam jela, ale se 3 dětmi už to půjde hůř, ale až povyrostou tak bych určitě jela. Nejhorší je, že manžu to někde u vody nebaví, hned přemýšlí co by už měl doma hotové nebo kolik kšeftů by domluvil ... no workoholik.
S MIchi to určitě dotáhnete do zdárného konce, to by v tom byl čert aby ne 🙂

zihu
16. dub 2009

ahoj holky, no to mam takovou radost, ze to u Michi dopadlo ASPON TAKTO!!! sice mimi uz mohlo byt na ceste, ale zase to taky mohlo byt mnohem horsi, takze se mi ulevilo... snad se na ne pri vsi te smule zacina obracet taky trochu toho stesti 😉
jinak stale kaslu, ale celkem jsem i spala, takze to jde..
grej.. setri se at si na kontrole sikula!
nase mala je ted desne aktivni, tak tajne doufam, ze se treba toci hlavou dolu, to by bylo uuuzasne!!! 😅 ale hrboly na brise jsou stale dost povedome, takze nevim nevim...
mufy, jeeee, dovca!!!!!!! MMOOORE!!!!!!

mufy
16. dub 2009

Však vy holky taky pojedete na dovolenou až budou mimča větší.Já bych raději měla to mimčo než dovolenou,ale když to tak dopadlo,tak nejdřív dovolená a pak mimčo. 😵 Třeba by se mohlo v tomto roce zadařit, když už se jiné věci nedaří.

Holky slyšely jste o akupunktuře? Prý to pomáhá na plodnost.

artep26
16. dub 2009

Zihu uvidíš, třeba bude šikula a opravdu se otočí.
Babičce se teta otočila den před porodem 😉 takže nezoufej 🙂
Mufy to jsem neslyšela, ale vím že jedna doktorka v ordinaci kam chodím a střídají se tam doktoři, tak tam něco takového provádí. Šla jsem na odběry na tripply a ležela tam paní s jehlama v nohách ... nevím z jakého důvodu je tam měla, ale měla 😀 😀 😀

zihu
16. dub 2009

no ja doufam, ze se otoci... tech koncu panevnich neni zas tak moc, takze nejaka sance jeste je🙂
jehly... brrrr.... akupunktura me teda moc nelaka, ale verim, ze nejaky efekt to mit muze, sama sem ale konkretne nic neslysela 😨
dusno teda dneska je 😝

mufy
17. dub 2009

Tak je konečně pátek, hurá......

Právě já četla o akupunktuře,že pomáhá a to dost,tak klidně bych na něco takového šla.Musím vyzkoušet všechno, vždyť jdu na třetí pokus.

Jsem v práci od pěti, ještě jsem umývala okna,ale venku je krásně,tak snad to vydrží i přes víkend.Nejraději bych lehla a spala. 😔

zihu
17. dub 2009

ahoj, mufy, od peti?!?!? to je teror!
tady je dnes hnusne, pod mrakem a po desti...

mufy
17. dub 2009

No já si něco chtěla předumývat,ať toho zase zítra není hodně.Tak jsem si raději přivstala, i když teď bych šla raději do postýlky.

U nás je pěkně, sluníčko svítí, akorát fouká vítr.Mraky jsou sem tam,tak snad to aspoň do pondělí vydrží.