Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zihu
23. dub 2009

artep.. no myslim, ze chlapi si obecne dovedou predstavit jen malo veci spojenych s tehu a porodem 😅 asi proto je to holt na nas... a je to dobre, mrzelo by me o to prijit, nemyslis? 😉

artep26
23. dub 2009

Zihu přesně jak to píšeš ... proto taky pak to obrovské pouto mezi maminkou a miminkem 😉
Taky bych to nedala za nic na světě, ač je to spojené i s tím porodem a ostatními věcmi, které nejsou až tak příjemné. Třeba nervy, ty máme jako mamči daleko v těhu větší než chlapi, ta bázeň o miminko ... je to prostě nádhera, taky bych to nevyměnila.
A hlavně kdyby to bylo na chlapech, tak za chvíli vymřeme 😀

zihu
23. dub 2009

jj 😝 sou to hrdinove 😀 a to nejsu zadna feministka, ale vazne si myslim, ze chlapi by to snaseli mnohem hur.. asi jsou zenske proste nastavene tak, aby zvladly i tohle..

zihu
23. dub 2009

pro dnesek se loucim, mejte se hezky, pupiky zdravim a vsem preju hezky vecer 😉 paa

artep26
23. dub 2009

Zihu souhlas 😉
Taky se loučím ,už tu zase vysedávám a prckům se to ne a ne a nelíbí 🙂
Tak pa pa pa zase zítra 😉

zanetik
23. dub 2009

Ahojky jdu vás aspoň pozdravit, za chvilku jdu zase kojit, jsem nějak v jednom kole, buď kolem holek, nebo skoro denně návštěvy, lékaři (už jsem oočkovaný) do toho domácí práce, vycházky a na pc bohužel nezbývá čas.
V sobotu jdeme na oslavu synovcových narozenin a v neděli přijede teta se sestřenkou, tak snad po neděli budu mít chvilku i na koníka.
Tak se všichni mějte krásně papá

mufy
24. dub 2009

Ahojky holky,

teda vy jste začaly kecat až odpoledne a celý den tu nikdo nebyl. A mě bylo smutno... 😀

Artep já nemusím mít zase extra drahý kočárek, si myslím,že tchýně přispěje, když koupila kočárek i své dceři, tak přinejhorším bych si něco doplatila. Hlavně,aby to jezdilo a splnilo to svůj význam. 😨

Holky já vám tak závidím ta miminka v bříšku, taky bych si chtěla zažít ten pocit v bříšku. Snad už to bude brzy..... 😵

Dnes je zase pátek, večer si zajdeme s manžílkem asi na pivečko.

artep26
24. dub 2009

Zan ahojd matko 😀
To je jasný, že toho času je málo, taky tu pak nebudeme tolik vysedávat a drbat 😉
Mufy mně slíbila mamka že nám něco přidá, ale říkala jsem jí, že nechceme, však už nám pomáhala když se narodila Anička takže máme vybráno. No ale naši se strašně těší, teda ona jako i tchýně s tchánem, takže nám chtějí trošku hlefnout 😉
Mufy taky se dočkáš těch vetřelců, jak jsme se Zihu psaly, nebo alespoň jednoho 😉 neboj ...
Užij si s manžou pivečko, mně po obědě švagrovka přivede 3 letou Kajdu tak jí budu hlídat a někdy kolem 5 mi zase přiveze ségra svoje děti 😕 Takže tu budu mít kopu dětí 😀 😀 😀
Přeji hezký pátek 🙂

mufy
24. dub 2009

Artep teda ty dnes budeš dělat chůvu? To si to teda užij.Mě stačilo hlídat malou od kamarádky.Brrr.....to je rarach.....

Na kočárek nám přispějí taky tchánovci,ale nevím kolik.No budu si na to všechno šetřit sama,aby se mimčo mělo jak v bavlnce.

Ještě si toho volna užívejte,pak se nedostanete pomalu ani na koníka, jak budete v jednom kole. 😀

grej
autor
24. dub 2009

Ahoj holky,
já se omlouvám, taky nestíhám. Ale paní už se lepší, ty základní věci stíhá, takže pak už jen občas budeme přibírat práci, která se nedělá denně... Už to vypadá, že to tady zvládne, tak jsem ráda.

Jsem ráda, že už je zas tak krásně 🙂 Manža mi jede na pánsku jízdu, takže možná dnes půjdem s kámoškou do kina. Akorát mi přijde, že nic nedávaj, takže možná skončíme v restauračce na dobrý véče., Ona má doma hroznýho chlapa, myslím, že jí ten odpočinek od něj jen prospěje.

Mufy - to je jasný, hlavně aby to splnilo účel. Já doufám, že se nám zadaří ještě další mimi a že nám ten kočík vydrží i dál...

mufy
24. dub 2009

Grej tak si dneska užij véču nebo to kino. Já jedu za chvíli do servisu s autíčkem.Jen nám dají nové gumy na výfuk,aby držel a jedu domů za miláčkem.Už se na něj těším.Celý víkend máme zase jen pro sebe.Já se tak těším na dovolenou,až strávíme zase celých 14 dní spolu.I po těch letech jsem do něj blázen jako na začátku. 😵
Počasí nám taky přeje, tak přeji všem krásný a slunečný víkend a v pondělí zase tu....papa

mikulka
26. dub 2009

Ahoj holky,

v pá jsem dostala první MS od porodu, tedy jsem to neměla skoro 16 měsíců!!! A síla šílená. Volala jsem na pohotovost, jestli je to normální. Tak doufám, že příště to už enbude tak šílené.

A jak se máte vy, Grej, tobě seto blíží? Jak ti je?

Ahoj zan, dvojčátka, to musí být záhul, co?

mufy
27. dub 2009

Dobré ráno holky, tak je tu zase pondělí, no ještě,že je v pátek volno a bude delší víkend.Nějak se to v práci vydrží.Ale vůbec se nechce...... 😀

Mikulko nazdááááár.....no ty se máš, tak dlouho bez MS.Já ji snad nebudu mít taky tak dlouho,jelikož před 14 dny byla poslední za půl rok nařízeného přechodu.Pak by se to mohlo podařit a bylo by to.... 😵

My si o víkendu zašli na grilování a vínečko.V neděli jsme odpočívali.

U nás je pěkná kosa.Jak je u vás?

michina
27. dub 2009

Ahoj holky!!
Tak jsem si konečně nějak našla čas se k vám podívat. Moc děkuju za všechny palečky, které jste mi držely, bylo to uspešné 😉
Nestíhám vás dočítat, tak jen v kostce:
těhotenství nakonec nebylo v děložním rohu, ale ve zbytku vejcovodu, co tam zůstane po dostranění vejcovodu. Což samozřejmě nevěděli, když jsem šla na operaci. Naštětstí se rozhodli, že se na mě kouknou nejdříve laparoskopicky a pak, když bude potřeba, udělají teprve velký řez. Hrozilo mi velké krvácení, které u operací na dělozním rohu muže být a tím pádem odejmutí celé dělohy, takže si dokažete představit ty stresy před operací. Od pátku jsem ležela ve špitaále, nikdo nic nevidel, to teprve až v neděli a operace byla až v utery, takže stresu habadej. Nicméně jsem se probudila po narkoze se třemi dírkami a třetí den už byla doma. V podstatě nakonec nejmensí výkon ze všech mých tří laparoskopií, operatér říkal, že se mužem snažit klidně hned (kdyby to tak šlo, že?? 😀 )

Takže já jsem už dneska v práci!!! Hurá!!! Ani nevíte, jak jsem se sem těšila, manžel tvrdil, že už mam socialni deficit!! Vcera ze me umiral, kdyz jsme jeli autem na vylet - ja porad: "hele, tam je kun, je a tam to krásne kvete, jeééé a to je cyklistu... " a furt neco. 😀 😀
Kdybych chtěla, klidne by me jeste nechali doma, ale ja uz zarucene nechtela!

mufy
27. dub 2009

Ahoj Michi bojovnice,

my se jen tak nevzdáme.Hlavně,že to nebylo tak vážné a že je vše v pořádku.Tak načerpej nové síly na další boj, já to udělám taky a vrhneme se na další pokus. 😉

zihu
27. dub 2009

ahoj holky, Michi, to je fine, ze to nakonec dopadlo takhle, pri vsi te smule.. a je taky super, ze mas takove energie a radosti ze zivota, to je urcite dobry pristup, si silna a statecna, moc ti drzim pesti 😉
tady je konecne hezky, sice fouka, ale sviti slunicko.. je to fine..
za tyden mi zacina materska!!! grej uz ma mozna materskou ted, nee???

zihu
27. dub 2009

teda tady je ale mrtvo 😝 😒

mufy
28. dub 2009

Dobré ráno holky,

Zihu to máš pravdo mrtvo tu teda je.Skoro nikdo sem nechodí,ale bude to ještě horší,až se vám to narodí,to tu budete jednou za čas.Tak tu budeme samotné s Michi.

zihu
28. dub 2009

ahoj mufy... no snad ne.. ja mam ted trochu napilno, i kdyz su doma, chodim ted po nejkaych kontrolach a kamosich pres poledne na kaficko a taaaak...omlouvam se, zanedbavam vas 😅

mufy
28. dub 2009

Zihu vůbec se neomlouvej, já když byla na nemocenské,tak jsem taky pořád někam trajdala a PC byl pořád vypnutý.Já to chápu. No jo,už většina snažilek jsou těhulky a za chvíli budou maminky,tak je to pochopitelné,že tu už nejsou tak často jako dřív. 🙂

zihu
28. dub 2009

mufy, no ja vim, ale i tak... dycky sem aspon cas od casu nakouknu, slibuju 😉

mufy
28. dub 2009

Já taky nakukuju, ale stejně tu nikdo není.

Doufám,že Grej už nerodí, když tu nebyla naposledy v pátek. 😉

zanetik
28. dub 2009

Ahojky moc vás zdravím a taky se omlouvám za absenci, ale to víte dvojčata, ale o to ani tak nejde, spíš že dopolko kupa domácích prací a odpoledne jsme venku, večer zase něco udělat a padám brzy do postele, teda podle kojení. A ještě chodím na rehabku se zádama, mám je prej hrozný, nejen vyskákaný zase žebra i ty co mi na podzim nahodila,ale celkově stuhlá.
Jinak holky rostou jak z vody, ve čtvrtek už jdeme na poradnu v 6-ti nedělí, protože v pátek je svátek.
Včera jsem zase stáhla nějaký fotečky, tak něco hodím do alba, teď už to asi nestihnu, brácha si vzaly holky ven (poprvé jsou bez maminky 😅 ), tak jsem ukiidila, zasadila si na balkoně kytičky a uklidila celý balkon a za chvilku zase půjdu kojit a pak na chvilku asi ven ještě když je modré nebe, ale nemuselo by tak fučet.
Jinak po třech letech se bavím s bratrem a jeho přítelkyní,tak snad už to bude dobrý, jsem hrozně ráda, už kvůli bráchovi a že můžu vídat synovce Tomáška.
Tak já se zase ukážu, mají být přeháňky, tak snad bude čas na koníka 😀 papá
PS: Michi jsem moc ráda, že to dopadlo jak dopadlo a že to bereš jak to je, člověk se nesmí vzdávat a připouštět si to, to je podle mě základ úspěchu. TOBĚ a MUFY to přeju strašně moc a moc 😉

mufy
29. dub 2009

Ahojky holky,

tak jak je?

Zan měla sis hlavně odpočinout, když jsi měla holky venku.Ale ono je času málo, tak sis zase něco udělala,že?Musí to být těžké s dvojkama,ale ty jsi šikovná,zvládáš to dobře.Mám kamarádku taky s dvojkama a ta k tomu dělá vysokou školu.

U nás je dneska nějak pod mrakem.

To tu budu věčně sama?

grej
autor
29. dub 2009

Ahoj holky,
já se moc omlouvám. ještěě teda nerodím, ale nějak nestíhám.
V pondělí jsem byla ještě scelý den v práci s paní, včera už jen dopoledne, protože mě to opravdu vyčerpává. Dnes je tam poprvé celý den sama.
Dopoledne jsem byla na kontrole. Bála jsem se, co ten tlak, ale dobrý. Bylo jen 135/80. Kačka si přelezla na levou půlku břicha a prý je to poloha připravená k porodu.
Srdíčko jí buší jak zvon. Už má 2300 g. Sice je pořád cca o 10 dní menší než by měla být, ale aspoň prý nebude mít čtyři kila, říkal doktor.
Dndes jsem se objednala na první poradnu na BUlovku, tak snad to stihnu. V sobotu totiž odvezli s prasklou vodou Annie. CHodily jsme spolu na BUlovu na předporodní kurz, jsme na tom úplně stejně, co se týče stáří "dětí"... V pondělí porodila holčičku 2,5 kg.
Tak jsem chytla rapl a začla si balit tašku do porodnice 😉 Dnes po kontrole jsem zajela do DM a nakoupila zbytek věcí co asi bude potřeba a za chvíli mažu na masáž. Záda bolí jak Ďas.

Nejhorší jsou otoky nohou a jak mě hrozně bolej klouby na rukou. To je fakt příšerný. Ráno nejsem pomalu schopná dát ruce v pěst....

Mufy - teď už budu víc doma, tak snad sem budu víc chodit🙂

Michi ahoj🙂 Jsem ráda, že je u tebe vše OK!!! Budete zkoušet další pokus?

Zihu - jsem na mateřský už týden, ale nějak to v tý práci nepoznám 😉 😀

m.c.
29. dub 2009

čauky,

Michi, přeju hodně štěstí do dalšího snažení! Jsi fakt hodně silná a tak úžasně optimistická, ty budeš jednou supr máma 😉 !!!!

Grej, tak to máš s těma rukama přesně to co jsem měla já, mě se to na konci těhu dost zhoršovalo. Večer jsem nemohla ani kolikrát bolestí usnout jak mi trnuly ruce, ráno jsem dala ruku v pěst až tak hodinu po probuzení a v některých prstech jsem skoro neměla cit. A dokonce mi v porodnici řekli že kdyby to bylo už hodně nesnesitelný, že mi kvůli tomu vyvolají porod 😕 . Naštěstí jsem to vydržela až než se opravdu Peťuli chtělo ven 😉. Radili mi protřepávat ruce a dávat je často nahoru, nevím jestli stačilo nad úrovní srdce, já sem je radši dávala až nad hlavu 🙂 . To trochu pomáhalo. Úplně mě ty ruce přestaly trnout po šestinedělí.

Mufy, ty si teď dáváš od snažení šábes, co? A co autíčko, dobrý svezení? My jsme si taky koupili auto, taky z bazaru, ale hned za týden se nám pokazilo čerpadlo a už ho máme skoro 14 dní v servisu 😠 . Čekám kolik to bude stát, snad na to nepadnou všechny úspory a budem mít za co jet na dovču... Zkusíme to uplatnit jako skrytou vadu, třeba to zacáluje ten původní majitel. No uvidíme.

Sem se nějak rozkecala🙂. Už ale jdu, malá spí, musím doma něco uklidit, vypadá to tu jak po výbuchu bomby...

zihu
29. dub 2009

Ahoj holky,
mufy.. teda snad vas s auti neceka podobny osud 😠
grej... teda na MD a v takovem zaprahu?!? se setri, ja su uplne grogy, dnes sem vstala v 8, prevzala chuvicku od PPL a zalomila to s kockou na kline jeste asi na 1,5 hodinky 😀 celkove su uz vic unavena, ale vcera jsem pravda uklidila cely byt, vysala, vytrela a utrela prach a taky FC a koupelnu, tak sem mela na nejaky ten spanek navrch asi narok 😉 uz se ale musim vic setrit, pupik sice celkem maly, ale kdyz takto bejcim, tak tvrdne a je to docela neprijemne.. jinak se citime s malou obe snad fajn 😉

mufy
29. dub 2009

Grej no jo, už se připrav, za chvíli máš termín a může to klidně přijít za chvíli.Teda ty se máš, za chvíli budeš držet svoji holčičku v náručí.... 😵
Tak snad už budeš doma v klidu a na práci si ani nevzpomeneš.

M.C. Autíčko je dobrý, tak doufám,že vydrží na dlouho. S tou skrytou vadou u vás to nevím,ale jestli to je vada, která může rupnout kdykoliv,tak to asi neuplatníte. Teda já si to myslím,ale třeba budete mít štěstí na dobrého prodejce.

zihu
29. dub 2009

teda to leti, Petruska od m.c. uz ma tooooliiik??? 😕 to je neuveritelne!

m.c.
29. dub 2009

Mufy, no uvidíme jak šikovně nám popíšou tu závadu. Ale stejně nevěřím že nám to ten chlap zaplatí, to by musel být jo solidní. Ale zkusíme to, za to nic nedáme. Jo dneska jdu s kámoškama na UDG a Wohnouty do Olmika, nejdeš taky? Už se "rozehřívám" tančím si u úklidu v obýváku 😀