Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

kam
25. únor 2008

Ahojte
máte některá zkušenosti s Duphastonem? Diskusi na koníkovi jsem už na tohle
téma četla, ale zajímal by mě váš názor a zkušenosti.
Po 1,5 letém snažení zvažuji, že si ho zkusím nechat napsat. Lékařka mi zatím nic nedala
kromě antikoncepce na jeden měsíc...že prý je potom větší šance...ale nic.
Nebo jestli znáte jiné prášky, které neškodí a zároveň podporují uchycení vajíčka...
Díky moc za odpovědi...

grej
autor
26. únor 2008

Kam - bohužel, já ti s tím neporadím☹

Dobré ráno holky,
tak u mě žádná změna. MS se rozjela, je to fakt děs. Včera jsem si zalezla do postele a usnula jsem už asi v devět. A spala bych pořád...
Už aby to bylo za mnou a mohla bych taky přeléčit tu mykozu ☹

mufy
26. únor 2008

Kam já ti s tím taky neporadím,nemám s tím zkušenosti. 😉

Grej to mě fakt mrzí,ale to IVF vám určitě vyjde.Tak už aspoň víš,že to jde i normálně.Sice je to špatná zkušenost,ale jde to. 😉
21 DC uběhne rychle a už půjdeš na první injekci. 🙂

grej
autor
26. únor 2008

Máš pravdu Mufy, já vím... Snad to bude už rychlý...
Já jdu zase pracovat holky, mám toho tady opravdu hodně. Akorát máme období fakturace a to je vždycky hrůza🙂

mufy
26. únor 2008

No já musím taky makat,když mám od příštího týdne tu dovču,tak ať tu nemám resty. 😀 Doufám,že nebudu muset přijít něco dodělat,chci si fakt odpočinout,když už nebudu mít žádnou dovču.

sroubek
26. únor 2008

holčinky já jsem doma..lehce jsem zašpinila..ale zase jenom 1x...může být 😠 ale já doufám, že naposledy

ve čtvrtek jdu na tripple testy..tak držte palečky...dozvím se víc i k tomu špinění..třeba mi chybí jenom nějaký vitamínky 😉

sroubek
26. únor 2008

grej, ty ms po nezdařeném těhu jsou 😝 pamatuju si... 🙄

včera jsem se polekala, ale dneska jsem už v pohodě...dám i prochýzku..je krásně a zítra hurá do pracovního procesu 😉

grej
autor
26. únor 2008

Tak hlavně opatrně šroubku!! A ve čtvrtek budu čekat na sms s tvými pocity🙂 Venku je fakt krásně... A já jsem tu zavalená papírama 😀

mufy
26. únor 2008

Sroubku tak ve čtvrtek nám dej vědět,jak jsi dopadla. A opatrně na sebe i na miminko.Ještě toho máš dlouho před sebou.

Já tu taky dneska budu sedět dlouho a vůbec se mi nic nechce,jenže musím....blééé

grej
autor
26. únor 2008

Tak jsem si aspoň osladila život a koupila si kynuté ovocné knedlíky. Sice bych měla spíš hubnout, ale já na ně měla obrovskou chuť 😉
Venku je fakt nádherně... Já tu taky asi budu přes čas. Manža stejně zas dorazí z práce až někdy v půl deváté, tak mě ani nic neláká domů...

zanetik
26. únor 2008

Ahojda děvčata, tak já práce už tolik konečně nemám, včera jsem měla hoňku s DPH.
Grej je mi to líto, fakt jsem tomu věřila a přála ti to,ale asi to tak má všechno být...
Venku je nádherně, takže v 15h to v práci zabalím a půjdu se projít do parku na čerstvý vzduch ten mi fakt dělá dobře...
Šroubku, tak se budem těšit na čtvrtek a buď na sebe opatrná 😉

sroubek
26. únor 2008

jsem a budu holky..slibuju... 😉

zanetik
26. únor 2008

Tak jo holky letím z práce, jdu na procházku tak zítra papá

grej
autor
27. únor 2008

Ahoj, tak jsem se s vámi ani nestihla včera rozloučit...
Zanet - doufám že sis užila procházku!!!

Já se jdu zas ponořit do práce. Zatím papa

mufy
27. únor 2008

Dobré ráno kočenky, já se taky nestihla rozloučit,protože jsem ten největší frmol měla zrovna ke konci,když jsem měla jít domů.Tak tak jsem stíhala autobus.Dneska mám odpoledne volno,tak si jdu udělat radost a jdu se podívat do Rosmanna,mají tam slevy.

Holky já jsem poslední dny nějak unavená,všechno mě bolí,už fakt potřebuji tu dovolenou.Ještě to do pátku vydržím a pak si budu jen užívat. 🙂

majmuna
27. únor 2008

Ahojky 😉

Tak tady nikdo nebude?

Tak to ja si vsechno necham teda pro sebe 😀

Sroubas zitra na tebe budu myslet 😉 A ver ze vsechno do 8 mesice bude brnkacka....ale potom.... 😀

Dneska mam zase behani a pak musim to strevo v praci vyhnat od stolu a dat dohromady to co vcera rozesralo....prsten ma bejt pristi stredu hotovej a ji je to snad uplne jedno 😠

grej
autor
27. únor 2008

Majmu!! Já jsem tady🙂

Tak koukám, že už ti střevo nastoupilo do práce, ale zas to "voře", jo? Ty naše chudinko...

COpak máš za novinky??? Nebyla jsi na kontrole??

mufy
27. únor 2008

Já tu jsem taky Majmunko.

Co nám řekneš novýho?

Co to tam máš prosím tě za nemehlo,co ti přidělává ještě víc práce? A vidím,že tam máš už fotečku. 🙂

majmuna
27. únor 2008

No prave ze byla a bylo to uplne sileny...pekne me prohrabnul a ja zas bolestma nemohla spat...meril mi nejak panev zevnitr a prohlasil ze je dost prostorna...to clovek vidi ale i z vrtulniku tak nevim proc me tak musel trapit ☹ Nejspis mi i nejak uvolnoval vazy protoze to silene bolelo.....Doufam ze se to nebude pristi utery opakovat...to mam monitor a pak zase prohlidku.

S praci je to des...zbejva mi 19 dni nestiham ale ne svoji neschopnosti a jeste na me pada ze uz budu matkou...nejak mi to zacina dochazet a doufam ze na me sedne takova smrst hormonu ze budu mit praci a vsechno ostatni trosku vic na haku.....sim at to priroda zaridi!!!!! 😀

Co ty kocko? Prstynek nelze a ted mas telo tak nastarteny ze to by bylo aby nebylo 😉 A nepomlouvej me kvuli lizatkum 😀 Jeste budes rada ze je mas 😀

sroubek
27. únor 2008

majmuuu...já jsem možná včera cítila pohyby 😉 takže myslím, že zítra to bude ok..ale písnu tajné agentce 007 Grej, aby rozšifrovala apodala správně správu

kočko..teď je to asi nejtěžší ☹ ale zase za chvilku ho máš v náručí..obříka zlobříka 😵 ti to moc přeju , na práci se vyser..ta holka to prostě musí udělat...a hotovo...ty seš těhule..ty se tím nestresuj 😉

koukám, že jsi hodila fotečku 😉

majmuna
27. únor 2008

Sroubas ja jsem si pohybama byla jista asi az 19t ale to bylo hlavne tim ze mam placentu na predni strane a ta to pry trochu tlumi....takze to bude asi ono 🙂

grej
autor
27. únor 2008

Majmu - no s tím prstýnkem to fakt byla sranda. Nikdy jsem tomu nevěřila, ale bylo to fakt supr!
Snad jsem si toho prvního klučíka už nevyplejtvala teď 😉

Neboj se, ty to všechno zvládneš levou zadní!! Navíc máš tetu Grej téměř v sousedství, takže když bude nejhůř, můžeš žhavit telefon😉 Ze mě nakonec bude matka na vedlejšák. Sama mít nebudu, ale budu objíždět kámošky a pomáhat jim 😉 😀

Super fotka!! Vidíš, ani jsi mě k tomu nepotřebovala 😉

Sroubku - gratuluju k pohybům!! A zítra čekám na sms!!

zihu
27. únor 2008

ahoj holky, jen uplne kratoucce...
sroubku, opatruj se!! a drzim pesti 😉
grej.. co rict.. myslim na te... stejne si to s nama hezky zahrava, co? tak se drz, bude to ok, uvidis, prece se takhle nebudeme marne tesit donekonecna, no ne? 🙂
ostatni.. mejte se, mozna ze uz aj brzo zacne jaro a to pak bude uroda, uvidite!
pa vsem :-X

sroubek
27. únor 2008

k pohybům: takový bublinky..myslela jsem si že mám zaražený prdy..ačkoli v břiše to je divný, ne? ale prd to nebyl
🙂
a pak jsem se převalila na bok a měla jsem "pocitů že se něco převalilo v bříšku..vlnka..tak jsem to zkusila ještě jednou a zase vlnka...tak jsem to zkusila po třetí..a už se mnou nic nespolupracovalo 🙂

tak se mi to třeba jen zdálo 😀

majmuna
27. únor 2008

Sroubas nezdalo 😉

Grej to vis ze s tebou pocitame 🙂 Jenze ty v ty dobe uz nebudes moct tahat nic tezkyho a ten nas uzel bude pekne tezkej pripad 😀

grej
autor
27. únor 2008

Ty jo, na pohyby se fakt těším 😉 Užívej si to Šroubku. Později už bude prcka prosit, aby se tak nehejbal a netlačil. Viděla jsem to u Majmu 😀 😀

Bezva, Majmu, beru tě za slovo!!! BUdeš mě tam mít navezenou pořád 😀

Zihu, díky, taky na tebe myslím!! Příště už to bude všechno v pořádku, věřím tomu!!

mufy
27. únor 2008

Grej a co jsi dělala s prstýnkem?

Majmunko to tě muselo asi hodně bolet,že? Takmu příště řekni, ať tě tak už netrápí. 😅

Sroubku určitě to byly pohyby,muselo to být skvělé. 🙂

grej
autor
27. únor 2008

Mufy - Majmu mi věštila kolik dětí a jaké budu mít... Takovýto jak si dáš snubák na nit a dáš to nad dlań.
Vyšly mi dvě děti. První kluk a pak holka...

Majmu nediv se, už to tam máš dole asi hooodně citlivý... Neboj už je chvilku a bude tě trápit macek místo doktora 😉

majmuna
27. únor 2008

Mufynko ja myslim ze to tak melo byt...preci by me tak nemordoval jen tak...svagrovou to prej taky moc bolelo. 😔

Priste budu mit strach uz predem....

Grej ja budu jen stastna kdyz tu nebudu jak kul v plote 😉 Nebo spis jak matka magor v plote? 😀

grej
autor
27. únor 2008

Jinak holky volala jsem si do GESTu. Léky na IVF mi schválili. Objednala jsem se na tu první zastavovací injekci v sobotu 15.3. Ach jo...
Takže máme ještě jeden měsíc na to, aby to přišlo přirozeně 😉

majmu neboj - zvládnem to!! Už zvládám dvě najednou, tak tvůj macík pro mě bude hračka 😀 😀 😀
Ba ne - dvě zvládám max tak 20 sekund. Pak už propadám panice a hysterii 😀