Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
3. bře 2008

Ty brďo - no to je docela hoňka... Tak držím mooooc palce!!!! A pozdravuj ho!

majmuna
3. bře 2008

Dikas 🙂 😉 Ja to beru tak nejak sportovne...to vis jsem od malicka zvykla mu do spitalu balit tasky...

A ty tu se mnou nesmutni a vecer koukej hupsnout zvesela na manzu...at se mi ta vestba vyplni 😉 😀

majmuna
3. bře 2008

Je to v prdeli balim tatu a jedu mu tam hodit tasku...jako bych to tusila 😔

mufy
3. bře 2008

Majmunko drž se a taťka taky.

Jinak já jsem vám jen přišla říct,že dneska to proběhlo v pohodě, sliznice byla sice jen 6 mm,ale zase bude ovulace, takže mám přijít zase ve středu a prý by se to mohlo podařit. Takže ve středu vám zase napíšu jak jsem dopadla. Dneska tam bylo moc a moc lidí,takže jsem tam čekala přes 3 hodiny. Takže na středu mi držte všechno co máte,ať se ten KET může uskutečnit.

Tak se mějte holky a Grej ty si užij ovulaci, ať vám tokonečně vyjde. Papa 🙂

grej
autor
3. bře 2008

Mufy - jsem ráda, že tě po dlouhé době vidím zase trošku veselou 😉
Ty jo - 3 hodiny!!! To je síla... by mě asi kleplo.

Ve středu budem držet všechno co máme, neboj!!! Taky díky, snad tu ovu neprošvihnem🙂

mufy
3. bře 2008

Grej a všechny holky díky za držení pěstiček. Tak já si jdu užívat tu dovču. Ve středu na vás zase kuknu a poreferuji.

Papa 🙂

sroubek
3. bře 2008

mufiiiku držím palečky...všechny co mám..i v bříšku. .. 🙂 holčinky mám tu dneska docela honičku..ozvu se...zítra dopoledne paaapaa.. 😵

jinak se těším na příští čtvrtek a pondika nebo kačenku 😀

majmuu...tak ať to dobře dopadne 😉

majmuna
3. bře 2008

Holky tak tatku dneska riznou a snad uz bude mit klid......a pristi tyden muze treba vyjet s kocarkem 😅 Mam docela krizovy bolesti tak jdu do prace az od 14h. Strevo dneska nedorazi tak si maknu....

grej
autor
3. bře 2008

Fíha - no tak držíme všechny palce Majmu... Pak se u tebe taťka aspoň zrekonvalescencuje... (nebo jak se to píše).
Neblázni, na porod máš ještě 14 dní času. A za týden ta´tka možná ještě nebude moct trajdat po sídlišti 😉

Střevo nedorazí, jo? Teda, tak to poslední dobou nějak fláká...

mikulka
3. bře 2008

Ahoj holčiny,
majmunko, máš to teda trápení. Ale jak půjde táta na operaci, bude to dobré, uleví se mu. Ty bolesti zad jsem myslela, že ve 3. trimenstru bývají? Jsi dobrá, že pořád chodíš do práce, i 14 před porodem, teda! 😉
šroubku, co ty a šaty, máš vybráno?
Holky, M byl o vík, skvělej. Asi jak jsme si v pá promluvili. Točil se kolem mně, doma uklízel, byl úžasnej!

majmuna
3. bře 2008

Grej ty se taky zrekonvalescencuj 😀

Mikul ja nejsem tak dobra jen mam proste kliku ze jeste muzu....kdyby mi bylo vic ouvej tak by to neslo....
Jinak jsou to asi poslicci a zase to odeznelo....je to jako MS bolest a vystreluje to do krize 😉

Holky pa jdu pracovat 😝

grej
autor
3. bře 2008

MIkul - no tak supr! Je bezva, že jste si o tom promluvili...

Majmu - hlavně se nepřepínej... A víš co - kdybych ti mohla nějak pomoct, tak dej vědět!!!

zanetik
3. bře 2008

Ahojky berušky jdu vás jen pozdravit, sem toho měla nějak moc a když jsem chtěla napsat, tak někdo přišel...
Majmu držíme taťkovi pěsti ať je mu hlavně líp
Mikul za tebe mám radost, že to je doma ok 🙂
Mufy ve středu držíme palečky 😉
Grej a tobě aby se to povedlo a nemusela jsi nic podstupovat 😉
Michi taky moc zdravím,snad se tady někdy potkáme 😉
Tak já se loučím, jedu nakoupit a něco dělat domů, mám dneska velkej úklid na chodbě 😒 pa zítra

grej
autor
3. bře 2008

Majmu - to je hrozný slovo, viď? 😀 Prostě se dáme s taťkou oba dva dohromady 😉
Pošlíčci... letí to letí... Už se na toho tvýho macka těšim 😉

Ahoj Zan, závidím ti že už jdeš domů. Mě to tu dnes vůbec nebaví☹ A venku je tak hnusně☹

michina
3. bře 2008

Mikul, to jsem ráda, že to je doma už dobrý! 😉
Majmu, já tě stejně obdivuju, že pracuješ ještě takhle před porodem a hlavně jezdíš autem, jak se pásuješ? Jde to vůbec? 😀 Kolik jsi vlastně přibrala? Máti mě vyděsila, že ona i její máti přibrali kolem 20 kilo (spíše více) a já teď přibrala na 71,5kg (a to jsem měla tak 68-69), cítím se šíleně tlustě, břicho jako pneumatika, neobleču se do kalhot, které jsem ještě před půlrokem měla OK, ty tři kila jsou strašně znát. A jak teprve budu vypadat, když budu mít 90kg!!! No uvidíme, zatím se k tomu musíme ještě dobrat.. hahhaa 😠

JInak něco na mě leze, spustila se mi rýma, bolest hlavy, ztrácím chuť, asi na mě leze chřipajzna.. Takže to dneska vidím místo žehlení na COlderex, čaj a postel...

Mufy, užij si dovču a držím palečky!!

Všechny vás zdravím!! 🙂

majmuna
3. bře 2008

Tak jsem tu z prace....holky dik za podporu....tatka se probral a snad bude vsechno v pohode 🙂

Grej dikas ale schovam si tu tvoji ochotu na prcka 😀 Pockej jeste aby si se nz nas neosejpala 😀 Jsi zlato 😉

Michi pribrala jsem 25 kg ale kazdej ze soucitu tvrdi ze by to do me nerekl 😀 V aute mam ten bezpecnostni podprdelnik kterej mi pas drzi pod brichem....clovek se cejti lip...Jinak se neboj ja jsem mrnous a na tobe ty kilca ani nebudou znat...Prala bych kazdy z vas tak pohodovy tehotenstvi...to je jasny nekdy je to vopruz ale jsem Tedakovi vdecna ze je mi tak nejak v ramci moznosti fajn a nemusim se vzdat prace....Takhle budeme min omezeny nez kdybych makala nekde v hypaci a muzem si klidanko uzivat ....more ...dedecek...babicka...hory...a tak...proste kdy si co naplanujeme 🙂 To bych jako zamestnenec nemohla....

Mikul vidis ze se to doma otocilo a mazlik si asi uvedomil jak ti musi byt 😉 🙂

Zanet a co u vas? Uz aby si mela tu dovcu co? Hlavne se neukvapuj at pak nejsi nestastna...snad to bude s manzou v poradku...drzim palce 😉

grej
autor
4. bře 2008

Dobré ráno holky!
Tak koukám, že Majmu dnešním dnem vstoupila do 39tt 😉

Je dobře, že se taťka probral a má to za sebou. Teď jen tu rychlou rekonvalescenci 😉 Moc ho pozdravuj, že na něj tady všechny myslíme!!

Majmu na 25 kg nahoře fakt nevypadá!! Je to čupr těhule 🙂

Michi - já taky přibírám, nic si z toho nedělej. Já od října nabrala taky tři kila. Měla jsem 67 a mám 70, takže jsme na tom hodně podobně 😉

Taky mám dnes plný nos, snad to taky neodstůňu...

sroubek
4. bře 2008

já mám plný nos od začátku těhu..říkám tomu moje těhotenská alergie 😀 holčinky tenhkle týden tu moc nebudu ...robota...ale všechno důležité dám přes grej vědět 🙂

jo a pozdravy mám od dib a velkou gratulaci od ní pro mikulku a že drží palce všem a hlavně majmuuu 🙂

jinak mikulko ty šatečky ještě nemám 😉 možná je koupím v konfekci...nebo nechám ušít od maminy..ještě nevím 🙂

grej
autor
4. bře 2008

Šroubku, ty bys to taky neměla přehánět s tou prací. Víš co říkal pan doktor!!
Ale myslíme na tebe a určitě dej vědět!

Tak to je dobře, že je Dib v pořádku! Ta už má u svého jména taky pořádný číslo, co?

zanetik
4. bře 2008

Ahojda, tak konečně taky zdravím...
Já taky přibrala 3kg, jenže stačil týden nervů a jsou zas pryč...
Jinak počasí nic moc zase zima ráno jsme měly zas pod nulou, taky to už mohlo vydržet!
Majmu doma je to teď celkem v pohodě, žádný rozhodnutí více méně nedělám, ani vlastně není proč se zajíčkem jsme pořád jen kamarádi a vůbec by mi nevadilo kdyby ta dovča byla o měsíc dřív to bych už zachvíli odlétala, takhle to mám za 44dny 😒

zanetik
4. bře 2008

Tak mi to nedalo a Dib má 26tt 😕 proč vůbec nechodí nějak mi to uniklo, je doma na neschopence?

majmuna
4. bře 2008

Ahojky 😉 🙂

Tak hlasim ze monitor dopadl dobre....Tedak sebou mrskal ke spokojenosti sestricky 😀

Pristi utery mi udelaji i UTZ aby se vedelo jak je to slunatko velky 😕 😅 Radsi asi nevedet co budu tlacit.... 😀

Za chvilku letim do prace...ted jsem po tom rannim maratonu dve hodky dospavala tak jsem plna sily na strevo 😀

zanetik
4. bře 2008

Majmu, tak aspoň že nám děláš radost 😉 a fakt možná lepší nevědět,ale i tak to bude určo brnkačka 😉
Tak doufám, že se nebudeš se střevem moc rozčilovat 😀

grej
autor
4. bře 2008

Majmu 🙂 No supr! Hlavně že už tě netrápili jako minulý týden 🙄 Doufám, že i taťkovi je dobře!!
Užij si střevo!

Zan - my tu ráno měli taky na nule. Musela jsem po dlouhé době i škrábat auto... Te'd už je tam tepleji, ale stejně žádný zázrak...
Neboj, do dovči to uteče ani nebudeš vědět jak...

Dib už je 26tt? Fíha... Letí to teda. No, už abych byla taky. A stačilo by mi i třeba tak 7tt 😉

zanetik
4. bře 2008

Grej budem ti držet palečky,aby to teď už klaplo a když ne teď tak příště určo už jsi od toho jen krůček 😉
Tak už mě to nebaví, začíná mě bolet hlava, jdu si chvilku stáhnout nějaký písničky do telefonu a pádím odsud pryč,takže se pro dnešek loučím pa

grej
autor
4. bře 2008

Papa Zanet.
Já taky za hodinku jedu, tak se raději rozloučím už teď. Papa a zítra tady.

michina
4. bře 2008

Dneska jste toho moc nenapsaly, to je dobře, aspoň to nemusím dočítat dlouho. Každopádně jsou tu samé dobré zprávy, takže paráda! Já jsem dneska koukla na FF a jsem 29.DC, takže MS by měla dorazit každým dnem. Už se na ni těším (to je změna!), a pak už zase hurá do starých kolejííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀

mufy
4. bře 2008

Ahoj holky tak jsem vás jen dočítala.Jdu vás pozdravit a myslete na mě zítra, aby to dobře dopadlo. Už bych si to moc přála. Těch 5 měsíců je hrozně moc. Jdu spát ráno brzy vstávám.
Tak papa 🙂

majmuna
5. bře 2008

Ahoj je tu nekdo?

Mufy drrrrrrzzzzziiiiiimmmmmm co muzu!!!!!! Zakroutim palcem i Tedovi az mi ho strci pod zebro jen aby se konecne vsechno u tebe obratilo k lepsimu 😉 🙂

majmuna
5. bře 2008

Tak to si nezaslouzim ne? Copak chcete rozplakat hormonalne nevyrovnanou skoromatku? Takhle na me dlabat! 😀